Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Milos Francuz i Novi DSS

    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Veletin 21.10.16 22:10

    Уколико би Санда вратила мандат на њено место би дошла Драгана Трифковић која је такође пре неки дан избачена из странке. Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 286371741
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista 21.10.16 22:23

    Ovo je baš samoubistvo. Oni neće imati više poslanički klub. To je van pameti. I sve oko Vukadinovića? Pa treba biti blesav pa u to poverovati (ili pak, tako nešto uraditi). Mada, Koštunova je to škola, princcipijelnost je sve.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by plachkica 21.10.16 22:25

    Koliko im poslanika ostaje kad izbace ove?
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista 21.10.16 22:31

    Valjda tri. A ukupno ih je šest, pa ti vidi šta to zapravo znači.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Veletin 21.10.16 22:33

    Уколико искључе и Славишу Ристића остаје им троје посланика.
    ГАЈИЋ ГОРИЦА
    ЛАПЧЕВИЋ МИЛАН
    ШУЛКИЋ ДЕЈАН
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista 21.10.16 22:34

    Mislim da Ristić posle Sandinog isključenja svakako neće ostati.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by plachkica 21.10.16 22:35

    Nadam se da ovi neće vratiti mandate.
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by ficfiric 21.10.16 22:38

    Sto bi vracali. Nije ih Jovanovic zaradio.


    _____


    Uprava napolje!

    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Veletin 21.10.16 22:40

    William Murderface wrote:Mislim da Ristić posle Sandinog isključenja svakako neće ostati.

    BEOGRAD - Predsedništvo DSS prihvatilo je predlog izvršnog odbora o brisanju iz evidencije članstva Sande Rasković Ivić, ali nije prihvatilo predlog o isključenju Slaviše Ristića, preneli su beogradski mediji.

    Још увек га нису искључили, али је раније рекао како не жели да буде у посланичком клубу у коме нема Влаје.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista 21.10.16 22:44

    Milim da će sada istupiti iz stranke. Možda i grešim, ali čini mi se da je sukob eskalirao i da podržavaoci Sande prosto više nemaju nikakvog razloga da ostanu u stranci. Brutalno su nadglasani, pregaženi i ispljuvani.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Filipenko 22.10.16 0:34

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 05%20DSS-Dveri-kzs-_620x0
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest 22.10.16 0:52

    Filipenko wrote:Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 05%20DSS-Dveri-kzs-_620x0


    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 And_Then_There_Were_None_First_Edition_Cover_1939
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista 22.10.16 1:00


    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 GAtxHxVU_biggerСанда Рашковић Ивић@sandadss
    Искључена сам из ДСС и странка остаје без посланичког клуба. Сада су сви проблеми ДСС решени.

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 XpqnLImE_biggerVlado Georgiev@VladoGeorgiev 4 hfa 4 hores Beograd, Srbija
    @sandadss otprat za @dsscentar kao reakcija za potez

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 ZVIIwFTu_biggerBeba Pit exBalasevic@kenobibaby 4 hfa 4 hores
    @sandadss mizoginija.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest 22.10.16 1:03

    To bi bio kraj gradjanske desnice u Srbiji. Mada slusajuci Sutanovca, mozda i nije sve izgubljeno.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Filipenko 22.10.16 1:31

    Otvara se prostor za DS i premošćavanje brige o cenzusu na narednim izborima.
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest 22.10.16 2:10

    Pa to ce i biti najlogicniji sled ogadjaja u buducnosti. Da se glasaci LDPa, Canka, prozapadnog krila DSSa, i SDP ponovo sliju u DS. 

    A kada se to desi, i DoJeBnici ce se izduvati.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Veletin 22.10.16 2:29

    Што пре то боље.
    Санитарни кордон према тој лупешкој братији треба направити пре председничких избора.
    Дозволити благо зараженима да пређу након продуљеног третмана у карантени.
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by plachkica 22.10.16 14:27

    http://rs.n1info.com/a203109/Vesti/Vesti/Slavisa-Ristic-napustio-DSS.html

    [size=36]Bivši potpredsednik DSS Slaviša Ristić napustio stranku[/size]
    Bivši potpredsednik Demokratske stranke Srbije i poslanik u Skupštini Srbije Slaviša Ristić obavestio je DSS da "sa ogorčenjem i gađenjem neopozivo istupa iz članstva u Demokratskoj stranci Srbije".
    "Istupam iz članstva, ali ne iz one Demokratske stranke Srbije sa kojom sam 24 godine delio dobro i zlo, već iz onoga u šta se ova, nekada ugledna i dostojanstvena stranka u međuvremenu pretvorila", napisao je u otvorenom pismu Ristić koji je nekada bio i predsednik Opštine Zubin Potok.
    Ristić je naveo da nije iznenađen "sramnom odlukom lažnog Predsedništva DSS" da iz stranke isključi šeficu poslaničkog kluba u Skupštini Srbije i dojučerašnju predsednicu stranke Sande Rašković Ivić "koja je u teškim okolnostima uspela da stranku podigne iz mrtvih i vrati u parlament".
    "Svako ko je prisustvovao poslednjoj sednici Glavnog odbora DSS i video na šta je sve razularena rulja SNS poslušnika spremna radi preuzimanja vlasti u onome što je nekada bila DSS, nije mogao imati mnogo iluzija i dileme u kom se pravcu stvari kreću", naveo je Ristić.
    Ristić je dodao da razlog njegove ostavke leži u dubokom neslaganju s politikom koju je najavio novi potpredsednik i kandidat za lidera DSS Miloš Jovanović.
    "To je politika minimalnog zameranja režimu, tihe kolaboracije i glumljenja konstruktivne opozicije", naveo je Ristić i dodao da je shvatio da slogan DSS više nije "Kosovo je srce Srbije", jer su u centar stavljeni Voždovac, Vračar i "podela plena" u nekoliko opština.
    Prema njegovim rečima, sada se nameće pitanje "ima li bilo kakvog posla sa onima koji već četiri godine izdaju Kosovo i Metohiju, upropašćuju državu i uništavaju nam stranku" i čije "stranačke kolege i saborci ovde na Kosmetu, njemu i njegovom stranačkom kolegi Marku Jakšiću pale automobil, pucaju rafalom po kući i ubacuju bombu u dvorište".
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Veletin 22.10.16 14:28

    Bivši potpredsednik DSS Slaviša Ristić napustio stranku

    Bivši potpredsednik Demokratske stranke Srbije i poslanik u Skupštini Srbije Slaviša Ristić obavestio je DSS da "sa ogorčenjem i gađenjem neopozivo istupa iz članstva u Demokratskoj stranci Srbije".

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 903208043
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Veletin 22.10.16 14:30

    plachkica wrote:http://rs.n1info.com/a203109/Vesti/Vesti/Slavisa-Ristic-napustio-DSS.html

    [size=36]Bivši potpredsednik DSS Slaviša Ristić napustio stranku[/size]
    Bivši potpredsednik Demokratske stranke Srbije i poslanik u Skupštini Srbije Slaviša Ristić obavestio je DSS da "sa ogorčenjem i gađenjem neopozivo istupa iz članstva u Demokratskoj stranci Srbije".
    "Istupam iz članstva, ali ne iz one Demokratske stranke Srbije sa kojom sam 24 godine delio dobro i zlo, već iz onoga u šta se ova, nekada ugledna i dostojanstvena stranka u međuvremenu pretvorila", napisao je u otvorenom pismu Ristić koji je nekada bio i predsednik Opštine Zubin Potok.
    Ristić je naveo da nije iznenađen "sramnom odlukom lažnog Predsedništva DSS" da iz stranke isključi šeficu poslaničkog kluba u Skupštini Srbije i dojučerašnju predsednicu stranke Sande Rašković Ivić "koja je u teškim okolnostima uspela da stranku podigne iz mrtvih i vrati u parlament".
    "Svako ko je prisustvovao poslednjoj sednici Glavnog odbora DSS i video na šta je sve razularena rulja SNS poslušnika spremna radi preuzimanja vlasti u onome što je nekada bila DSS, nije mogao imati mnogo iluzija i dileme u kom se pravcu stvari kreću", naveo je Ristić.
    Ristić je dodao da razlog njegove ostavke leži u dubokom neslaganju s politikom koju je najavio novi potpredsednik i kandidat za lidera DSS Miloš Jovanović.
    "To je politika minimalnog zameranja režimu, tihe kolaboracije i glumljenja konstruktivne opozicije", naveo je Ristić i dodao da je shvatio da slogan DSS više nije "Kosovo je srce Srbije", jer su u centar stavljeni Voždovac, Vračar i "podela plena" u nekoliko opština.
    Prema njegovim rečima, sada se nameće pitanje "ima li bilo kakvog posla sa onima koji već četiri godine izdaju Kosovo i Metohiju, upropašćuju državu i uništavaju nam stranku" i čije "stranačke kolege i saborci ovde na Kosmetu, njemu i njegovom stranačkom kolegi Marku Jakšiću pale automobil, pucaju rafalom po kući i ubacuju bombu u dvorište".

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 903208043
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista 22.10.16 14:41

    Rekoh da ce izaci.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by beatakeshi 22.10.16 14:47

    Sa kim je Zvonko Veselinović?
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Veletin 22.10.16 14:49

    William Murderface wrote:Rekoh da ce izaci.

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 1861198401

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista 22.10.16 14:49

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 1233199462


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest 22.10.16 14:52

    s Akanom Ismailijem i Bujarom Musom  Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 2304934895

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 3 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 28.04.24 2:26