Tjednik

Share

Re: Tjednik

Post by Filipenko on Sun Oct 23, 2016 1:34 am

Ovo mi se posebno "dopada".

Više saosećanja imam za „Nedeljnik". Izvinili su se čitaocima te ponudili dve moguće teorije kako je do demantija Trampovog intervjua došlo: ili se Trampov štab predomislio, pa rešio da povuče njegove izjave o Srbima ili ih je posrednik naprosto prevario.

Naravno, kao i svaka malograđanka tobožnja demokratkinja, prirodno opterećena pristojnošću i građanizmom, pokazuje više saosećanja za blatnjavi desničarski tabloid kome je MO da pravi takva sranja i izmišlja gluposti, samo što je sada uhvaćen u laži jer je laž bila prevelika.

Here's third theory - bolelo ih je uvo za sve i pustili su "ekskluzivu" jer su računali da će im dići tiraž, a i čitanost u ovoj jadnoj zemlji, gde je dobro povezanima dozvoljeno da laju kako i koliko žele. Da su radili svoj posao i letimično pogledali šta je to što im se šalje - što ja radim i kada objavljujem opis kompjuterskog miša, btw - ne bi trebali da "nude teorije čitaocima".

Post by Photino Bird on Sun Oct 23, 2016 1:37 am

Ne znam Jovananine motive za ovaj sramotan tekst, ali je tvoja third theory apsolutno tačna.

_____
Öxar við ána, árdags í ljóma,
upp rísi þjóðlið og skipist í sveit.
Skjótum upp fána, skært lúðrar hljóma,
skundum á Þingvöll og treystum vor heit.
Fram, fram, aldrei að víkja.
Fram, fram, bæði menn og fljóð.
Tengjumst tryggðarböndum,
tökum saman höndum,
stríðum, vinnum vorri þjóð.

Post by Photino Bird on Sun Oct 23, 2016 1:41 am

Sećam se kada sam, po povratku iz Kana, video u Kuriru izmišljeni intervju sa Tarantinom, tobože napravljen na festivalu. Znao sam da je izmišljen jer su tobožnji autori bili sa mnom. Kritikovan sam zato što ja nisam napravio taj intervju. Ali bio si tamo, vele, trebalo je da smućkaš nešto, šta ima veze.

U intervjuu je Tarantino rekao da jako voli Srbe i da će sledeći film snimati u Srbiji.

_____
Öxar við ána, árdags í ljóma,
upp rísi þjóðlið og skipist í sveit.
Skjótum upp fána, skært lúðrar hljóma,
skundum á Þingvöll og treystum vor heit.
Fram, fram, aldrei að víkja.
Fram, fram, bæði menn og fljóð.
Tengjumst tryggðarböndum,
tökum saman höndum,
stríðum, vinnum vorri þjóð.

Post by Bluberi on Sun Oct 23, 2016 1:46 am

Benny Lava wrote:

U intervjuu je Tarantino rekao da jako voli Srbe i da će sledeći film snimati u Srbiji.
I slagao je. Djubre jedno američko.

Post by William Murderface on Sun Oct 23, 2016 1:46 am

Princip Unchained! Bazdulj da piše!

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by plachkica on Sun Oct 23, 2016 1:47 am

Benny Lava wrote:Sećam se kada sam, po povratku iz Kana, video u Kuriru izmišljeni intervju sa Tarantinom, tobože napravljen na festivalu. Znao sam da je izmišljen jer su tobožnji autori bili sa mnom. Kritikovan sam zato što ja nisam napravio taj intervju. Ali bio si tamo, vele, trebalo je da smućkaš nešto, šta ima veze.

Posle je to i Rajčić, kod Mire Adanje Polak, u emisiji potvrdio!

Post by William Murderface on Sun Oct 23, 2016 1:48 am

Great minds think alike.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Jun 27, 2017 10:50 am