Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Tjednik

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Filipenko Sun Oct 23, 2016 1:34 am

    Ovo mi se posebno "dopada".



    Više saosećanja imam za „Nedeljnik". Izvinili su se čitaocima te ponudili dve moguće teorije kako je do demantija Trampovog intervjua došlo: ili se Trampov štab predomislio, pa rešio da povuče njegove izjave o Srbima ili ih je posrednik naprosto prevario.


    Naravno, kao i svaka malograđanka tobožnja demokratkinja, prirodno opterećena pristojnošću i građanizmom, pokazuje više saosećanja za blatnjavi desničarski tabloid kome je MO da pravi takva sranja i izmišlja gluposti, samo što je sada uhvaćen u laži jer je laž bila prevelika.

    Here's third theory - bolelo ih je uvo za sve i pustili su "ekskluzivu" jer su računali da će im dići tiraž, a i čitanost u ovoj jadnoj zemlji, gde je dobro povezanima dozvoljeno da laju kako i koliko žele. Da su radili svoj posao i letimično pogledali šta je to što im se šalje - što ja radim i kada objavljujem opis kompjuterskog miša, btw - ne bi trebali da "nude teorije čitaocima".
    Anonymous
    Guest

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Guest Sun Oct 23, 2016 1:37 am

    Ne znam Jovananine motive za ovaj sramotan tekst, ali je tvoja third theory apsolutno tačna.
    Anonymous
    Guest

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Guest Sun Oct 23, 2016 1:41 am

    Sećam se kada sam, po povratku iz Kana, video u Kuriru izmišljeni intervju sa Tarantinom, tobože napravljen na festivalu. Znao sam da je izmišljen jer su tobožnji autori bili sa mnom. Kritikovan sam zato što ja nisam napravio taj intervju. Ali bio si tamo, vele, trebalo je da smućkaš nešto, šta ima veze.


    U intervjuu je Tarantino rekao da jako voli Srbe i da će sledeći film snimati u Srbiji.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Bluberi Sun Oct 23, 2016 1:46 am

    Benny Lava wrote:

    U intervjuu je Tarantino rekao da jako voli Srbe i da će sledeći film snimati u Srbiji.
    I slagao je. Djubre jedno američko.
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Erős Pista Sun Oct 23, 2016 1:46 am

    Princip Unchained! Bazdulj da piše!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16187
    Join date : 2014-11-06

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by plachkica Sun Oct 23, 2016 1:47 am

    Benny Lava wrote:Sećam se kada sam, po povratku iz Kana, video u Kuriru izmišljeni intervju sa Tarantinom, tobože napravljen na festivalu. Znao sam da je izmišljen jer su tobožnji autori bili sa mnom. Kritikovan sam zato što ja nisam napravio taj intervju. Ali bio si tamo, vele, trebalo je da smućkaš nešto, šta ima veze.


    U intervjuu je Tarantino rekao da jako voli Srbe i da će sledeći film snimati u Srbiji.


    Posle je to i Rajčić, kod Mire Adanje Polak, u emisiji potvrdio!

    Tjednik - Page 4 1143415371
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Erős Pista Sun Oct 23, 2016 1:48 am

    Great minds think alike.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34185
    Join date : 2012-02-10

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by ficfiric Sun Jul 23, 2017 8:22 pm

    Tjednik - Page 4 DFbIz-bXsAAXOzf


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Erős Pista Thu Jul 27, 2017 4:31 pm

    Argh, dokle bre!

    http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/kako-je-radomir-konstantinovic-nokautirao-slobodana-jovanovica/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Kinder Lad Thu Jul 27, 2017 5:06 pm

    Dosta je bilo o zenama, sad malo tzv Druga Srbija


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Erős Pista Thu Sep 21, 2017 11:40 am

    Tjednik - Page 4 DKOsZjKXoAAxFia

    Tjednik - Page 4 3805133158


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Guest Thu Sep 21, 2017 11:49 am

    Isuse, kak' je hrabra!

    Speaking truth to power!
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Erős Pista Thu Sep 21, 2017 11:57 am

    Napisati "sasvim je legitimno Vulinovo pitanje" i ne propasti u zemlju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Guest Thu Sep 21, 2017 12:06 pm

    Zato što ste vi to tražili

    Tjednik - Page 4 973WaOW
    Tjednik - Page 4 XeLjEfj
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Mr.Pink Thu Sep 21, 2017 12:23 pm

    uzas. ja krenuo da citam od kraja, i ppomislio kad je spomenula "strani faktor" da prica o tetkama iz kanade.


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by beatakeshi Thu Sep 21, 2017 1:13 pm

    Ova se poziva na pravilnik REM-a Tjednik - Page 4 3579118792 Tjednik - Page 4 3579118792 Tjednik - Page 4 3579118792 .
    Kakva osoba! Kakva zlonamernost i ogavnost! To, "pravim se blesava" ali sam principijelno ... tralala. Tako deesesovski.
    Proterati u mesto rođenja (mera iz doba "demokratske" kraljevine).
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Mr.Pink Thu Sep 21, 2017 1:16 pm

    kada smo kod para i (n)ovaca! 

    svaki devizni priliv mora proći i preko NBS! i na tu sumu se ima platiti pozamašan porez!

    molim nadležne organe, novinare i ostale da lepo provere tu transakciju! ukoliko nije evidentirana nigde - ovaj je počinio ozbiljno krivično. mi kao to ne znamo, al ajde da se igramo!


    Last edited by Mr.Pink on Thu Sep 21, 2017 1:29 pm; edited 1 time in total


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Guest Thu Sep 21, 2017 1:27 pm

    beatakeshi wrote:Ova se poziva na pravilnik REM-a Tjednik - Page 4 3579118792 Tjednik - Page 4 3579118792 Tjednik - Page 4 3579118792 .
    Kakva osoba! Kakva zlonamernost i ogavnost! To, "pravim se blesava" ali sam principijelno ... tralala. Tako deesesovski.
    Proterati u mesto rođenja (mera iz doba "demokratske" kraljevine).
    stvarno je DSSovski tekst.
    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by beatakeshi Thu Sep 21, 2017 1:35 pm

    Naravno da WM samo prati svoje fixacije a ne obazire se na prave bisere, nego mora tamou da me obaveštava.
    http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/neka-srbijanka-turajlic-i-vesna-pesic-sad-uzivaju-u-pobedi-kojoj-su-doprinele-belim-listicima-jelena-trivan-za-nedeljnik
    Tjednik - Page 4 Jelena-Trivan-1
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Erős Pista Thu Sep 21, 2017 1:50 pm

    "Ućutala sam upravo zbog nepristojnosti i nemogućnosti da se vodi pristojna javna komunikacija. Gostovala sam na televiziji, predstavljajući veliki uspeh kada je Službeni glasnik postao najbolji izdavač u zemlji i regionu. I znate li čime se bavio Tviter? Mojom frizurom. Kada na argumente dobijate uvrede na ličnoj osnovi, tu nema dijaloga. A vi ne možete ući u blato a da vam štikle ostanu čiste."



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Mr.Pink Thu Sep 21, 2017 1:56 pm

    severina je za ovu Trivijalnu pojam emancipovane zene


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Guest Thu Sep 21, 2017 2:06 pm

    Inače, naslov tog intervjua u štampanom izdanju je:


    Opozicija je samu sebe dezavuisala
    Vučić mora da nađe put do stvarne elite

    a počinje tako što priča kako je Bota prišao jednom u restoranu da joj čestita kako dobro radi svoj posao i da je javnost zadovoljna kako je u SG okupila književnu elitu, a ona mu je rekla "šteta što se vi toga niste setili nego mi je neko drugi pružio takvu šansu"

    Tjednik - Page 4 2304934895
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Erős Pista Thu Sep 21, 2017 2:11 pm

    Manje zlo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Erős Pista Fri Dec 01, 2017 9:05 pm

    Svoje mišljenje sam dokumentovao u Duhu samoporicanja: 'Crnjanski je najveći srpski pisac dvadesetog veka, čak i ako stvari sagledamo kumulativno; on je u najvećem broju književnih žanrova dosegao same vrhove: i u romanu, i u poeziji, i u putopisu, i u drami, i u priči, i u memoarima, i u eseju, čak i u novinarstvu. Njemu najbliži srpski pisac, Ivo Andrić, nadmaša ga samo u pripoveci.'
    U jednoj anketi Književnog magazina, iz 2003, koja je trajala godinu dana, u kojoj su učestvovali brojni pesnici, pripovedači, esejisti, kritičari, teoretičari, istoričari književnosti, kao ljudi koji pripadaju različitim naraštajima i očituju raznorodne poetike, ne samo da su Seobe dobile najviše glasova za našu knjigu veka, nego je Miloš Crnjanski - po ukupnom broju pomenutih dela - osvojio za trećinu više glasova od svog najbližeg pratioca Ive Andrića".



    Be gone, Lompar Milo, PhD!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by beatakeshi Sat Dec 02, 2017 11:46 pm

    A jel to postoji neki serkl u kome se dele na andrićevce i crnjanskijevce (Paće!), nešto kao kad se broje titule i kupovi Zvezde i Partizana.

    Tjednik - Page 4 Empty Re: Tjednik

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 06, 2024 12:56 pm