Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    da li ce SNS podrzati grobara?

    Poll

    da ce SNS podrzati grobara?

    [ 8 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Bar_left42%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Bar_right [42%] 
    [ 11 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Bar_left58%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Bar_right [58%] 

    Total Votes: 19
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by ficfiric Thu Feb 16, 2017 4:21 pm

    Oglasavao se Jankovic na AJB

    "Ovo sada potpuno vidljivo lični na film 'Maratonci trče počasni krug' i imamo porodicu Topalović gde su Šešelj, gde je Nikolić i onda na kraju Vučić koji suštinski kaže - 'nećete da me prevarite, hoću svoj deo'. Nigde nema Srbije, nigde nema građana."



    _____


    Uprava napolje!

    Ferenc Puskás

    Posts : 11565
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Ferenc Puskás Thu Feb 16, 2017 4:22 pm

    Gargantua wrote:
    otto katz wrote:Znači ovi će se sami poubijati i Dačić ostaje sam na mjestu zločina. Još ga s krova mučki nacilja Nrdule, ali nije dorastao, pada kroz strehu na trijem saloona. Dačić bi mogao biti uspješni Vučić.

    Dačić tek treba da odluči šta će da radi ako stvarno ova dvojica krenu zasebno.
    Polazim od pretpostavke da su strani faktori pustili Vučića niz vodu, a da i dalje važi da im valja korumpirani autoritarac s poznavanjem tehnologije vlasti. Dačić mi izgleda kao idealan kandidat za vođenje široke klijentelističke koalicije za trajnije propadanje države i naroda.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Thu Feb 16, 2017 4:23 pm

    otto katz wrote:
    Gargantua wrote:

    Dačić tek treba da odluči šta će da radi ako stvarno ova dvojica krenu zasebno.
    Polazim od pretpostavke da su strani faktori pustili Vučića niz vodu, a da i dalje važi da im valja korumpirani autoritarac s poznavanjem tehnologije vlasti. Dačić mi izgleda kao idealan kandidat za vođenje široke klijentelističke koalicije za trajnije propadanje države i naroda.

    Mene sto se tice Amerikanaca brine nesto drugo. Ali ok, o tom potom.


    _____
    alt-lib
    Ferenc Puskás

    Posts : 11565
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Ferenc Puskás Thu Feb 16, 2017 4:26 pm

    William Murderface wrote:Opozicija treba da radi na kampanji i da uziva i spektaklu.
    E a ko je još ta opozicija? Ja znam samo Nrdula i Dveri. SPS je vlast, ne?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 4:27 pm

    Pa trenutno neformalne koalicije oko dva kandidata - DS i ekipa oko Jankovica, i ekipa oko Jeremije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenc Puskás

    Posts : 11565
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Ferenc Puskás Thu Feb 16, 2017 4:28 pm

    Kinder Lad wrote:
    otto katz wrote:
    Polazim od pretpostavke da su strani faktori pustili Vučića niz vodu, a da i dalje važi da im valja korumpirani autoritarac s poznavanjem tehnologije vlasti. Dačić mi izgleda kao idealan kandidat za vođenje široke klijentelističke koalicije za trajnije propadanje države i naroda.

    Mene sto se tice Amerikanaca brine nesto drugo. Ali ok, o tom potom.
    Pa šta bi još mogli, uništili veliku Srbiju, oteli Kosovo, sipali uran po narodu...?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11565
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Ferenc Puskás Thu Feb 16, 2017 4:29 pm

    William Murderface wrote:Pa trenutno neformalne koalicije oko dva kandidata - DS i ekipa oko Jankovica, i ekipa oko Jeremije.
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 3274312807 da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 1233199462  Ja potpuno zaboravio DS, nekako ih davno izmjestio na ropotarnicu. Da, da, DS.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 4:29 pm

    jedina opozicija su ukupno 100-200k gradjana, sto umrezenih preko sitnijih organizacija, sto samih sa sobom. sve ostalo je sistem, i oni koji vladaju i oni koji im kao oponiraju, i svi njihovi fanovi. sa bazom od max 200k gradjana, malo sutra ces ikad opraviti drzavu od 7 miliona.
    паће

    Posts : 40109
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by паће Thu Feb 16, 2017 4:34 pm

    Lev Abalkin wrote:
    snaga tomine pozicije je u tome što ima previše nepodmirenih

    А Тома као има чим да их подмири, остало залиха у магацину?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Thu Feb 16, 2017 4:34 pm

    otto katz wrote:
    Kinder Lad wrote:

    Mene sto se tice Amerikanaca brine nesto drugo. Ali ok, o tom potom.
    Pa šta bi još mogli, uništili veliku Srbiju, oteli Kosovo, sipali uran po narodu...?

    To jebeno Kosovo nije zavrseno, a ne zelim da gledam zavrsetak koji bi bio nasilno isterivanje preostalih Srba sa Kosova u Srbiju ili vec neka bezanija, kao sto ne zelim da gledam bilo kave sukobe sa Albancima. A to ne zavisi samo od Srba, nego i od Albanaca, a oni ce sasvim lepo umeti da procene kakva je vlast u Beogradu u ocima NATO. Mislim ovo nije paranoja, to su realne stvari na Balkanu, svuda je ekonomska situacija losa i ko misli da to moze uspesno da prekrije necim drugim, a proceni da to nesto drugo moze da bude uspesno moze lako odluciti da to i ucini. 

    Ljudi, cimajte koga znate da izadju na izbore i glasaju za Jankovica. Sansa je mala, ali to je jedina nada.


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 4:39 pm

    jankovic ce osvojiti tih 200k koje sam pominjao. mozda.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Thu Feb 16, 2017 4:51 pm

    diktotar wrote:jankovic ce osvojiti tih 200k koje sam pominjao. mozda.

    napisao sam da je sansa mala. jbg, ljudski je nadati se


    _____
    alt-lib
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by ficfiric Thu Feb 16, 2017 5:10 pm

    Informer:

    Premijer Srbije Aleksandar Vučić iznenađen je odlukom Tomislava Nikolića da se kandiduje na predstojećim predsedničkim izborima, ali ne pada mu na pamet da trguje, niti da pristaje na ucene, tvrdi naš dobro obavešteni izvor i dodaje da u SNS strahuju da će se povući iz politike!

    ...

    - Vučić je veoma razočaran i u narednim danima odlučiće šta će dalje da radi i da li će uopšte nastaviti da se bavi politikom! Od takve njegove odluke strahuje čitava stranka.


    Uh, kako je tesko ovo oceubistvo, jadnicak da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 4135669698 da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 4135669698 da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 4135669698


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 5:12 pm

    паће wrote:
    Lev Abalkin wrote:
    snaga tomine pozicije je u tome što ima previše nepodmirenih

    А Тома као има чим да их подмири, остало залиха у магацину?

    Da ima, ništa od ovoga ne bi videli. Ovako su ostali ovi kao Velja, kojima je dosadilo da čekaju.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 6:15 pm

    Slina malopre uživo na Prvoj (nisam gledao sve) - podrška Vučiću, Vučić se neće ovih dana oglašavati o stranačkim pitanjima, ponuda Tomi (koja ponuda?) je bila fer....

    Mnogo je gutao knedle i caklile su mu se okice od strahote i nervoze.   da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 4135669698
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 6:19 pm

    Kadrovi rešavaju sve!

    Miroslav Čučković@Cuckovicm 2h2 hours ago

    SNS Obrenovac-Vučić jednoglasno!

    pic.twitter.com/lLwMa4f2G4
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 C4y-RU9WAAAF9Zu

    all male over 40 lineup da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 1399639816
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 6:31 pm

    postoji neki komentar koji nije kulturasisticki al mi trenutno ne pada na um da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 1143415371
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by kondo Thu Feb 16, 2017 6:35 pm

    diktotar wrote:jedina opozicija su ukupno 100-200k gradjana, sto umrezenih preko sitnijih organizacija, sto samih sa sobom. sve ostalo je sistem, i oni koji vladaju i oni koji im kao oponiraju, i svi njihovi fanovi. sa bazom od max 200k gradjana, malo sutra ces ikad opraviti drzavu od 7 miliona.


    malo nas je al smo govna!


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 6:35 pm

    stvarno jesu. bas govna.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 6:43 pm

    potpuno rasulo i panika među ovim ništacima, komentatorima, analitičarima i sličnom intelektualnom elitom
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 6:46 pm

    sad se malo pomerilo opste mesto, kad se vrati za koji dan oni ce ga cvrsto uvatiti i bice u redu sve da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 2304934895
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 6:50 pm

    Sutra se očekuje da Velja (i možda Stamatović) javno podrže Tomu.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 6:51 pm

    A na RTSu, Andjelkovic i Bogosavljevic drve o Tomi i predsednickim izborima, kod Ravnogorislava. Svaks cast Vucicu! nikolic gubitnik! 

    Nigde nikog osim rezimskih analiticara, Dejan Vuk i Andjelkovic mislim da su danas zaradili mesecnu platu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 6:53 pm

    Gargantua wrote:Sutra se očekuje da Velja (i možda Stamatović) javno podrže Tomu.
    fale nam ti politicari sto vole da pojedu i popiju bre, najsrpskiji kandidat do sad je u Mikseru pocinjo kampanju, pa ne ideeee :ljaksofon:
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by kondo Thu Feb 16, 2017 6:54 pm

    belolisticari konacno imaju kandidata


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 25 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 6:59 pm