Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    шумидер-модер

    Posts : 2244
    Join date : 2012-02-12
    Location : www.zidnenovine.wordpress.com

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by шумидер-модер Sat Jun 06, 2015 11:31 pm

    Šuvar i varivo wrote:Novak - četnik sa reketom - Page 6 10417524_1006496359390686_1419890669578309271_n
    Ovo bi trebalo da bude smesno, duhovito? Novak - četnik sa reketom - Page 6 3274312807


    _____
    Dok si to smislio, na mom si visio.
    ***************************************
    Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Ointagru Unartan Sat Jun 06, 2015 11:38 pm

    Šuvar i varivo wrote:

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Vucic-thaci-790x522

    Ne pratim tenis, koji je od njih taj Nole?


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jun 06, 2015 11:54 pm

    Ovaj skroz levo.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Indy Sun Jun 07, 2015 1:24 am

    шумидер-модер wrote: Ovo bi trebalo da bude smesno, duhovito? Novak - četnik sa reketom - Page 6 3274312807

    Pa taman kao i cela ova "tema".
    паће

    Posts : 40158
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Sun Jun 07, 2015 7:11 am

    Šuvar i varivo wrote:Ovaj skroz levo.

    Суви геније. Само га гледам на фоткама (успео сам да га не чујем више од укупно десет секунди за ових пет година) и јбт како њему ниједно одело не стоји. Није да се нешто разумем у сакое, ал' њему свако као да је бар два броја мање него што треба. Или да покушава да прошверцује неких петнаестак кила живе ваге ал' му не иде.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sun Jun 07, 2015 12:47 pm

    Isprozivali me juče ljudi, a povodom ovog teksta, zašto ja kao dobar Srbin ™ ne volim Đovaka, kad on predstavlja zemlju u svetu ™ i sve to.  Bilo bi jasnije da napišem i šta su drugi rekli, al mrzi me sad da pitam za dozvolu pa ću kopiram svoj deo :

    Ti u suštini tvrdiš da on samo radi svoj posso, a da ceo ovaj poraženi, patetični, malograđanski, rajinski, nedićevski diskurs oni učitavaju u njega.

    Ne slažem se, mislim da on taj diskurs hrani, podstice i da se identifikuje sa njim. Celo to, ja sam trenirao u praznom bazenu, bombardovanje, mali narod. Ja mislim da on zaista želi da bude surogat za državu, da predstavlja drugačije Srbiju u inostranstvu, da bude jedan hodajući resantiman. Moj osnovni problem sa tim je što se tako depolitizuju svi pomenuti fenomeni.

    Đoković služi da pacifikuje, on tu ulogu prihvata, a ta uloga je gnusna. To je neki prostak sa Megatrenda, što sluša Miroslava Ilića, moguće je da on ne razume svoje postupke, al jebiga punoletan si, to te ne opravdava.

    Nole je placebo.
    паће

    Posts : 40158
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Sun Jun 07, 2015 1:41 pm

    Али плацебо успешно лечи хипохондрију!


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sun Jun 07, 2015 11:04 pm

    Neven, Matej Delac,... ima finog sveta medju nogoloptasima


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Tue Jul 07, 2015 1:47 pm

    Djoki odbija da igra za reprezentaciju!!!

    Novak ne igra protiv Argentine

    Prvi reket sveta Novak Đoković neće igrati za Srbiju u četvrtfinalu Svetske grupe Dejvis kupa sa Argentinom u Buenos Airesu.



    _____


    Uprava napolje!

    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Bluberi Sun Jul 12, 2015 8:36 pm

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 GZ720
    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sun Jul 12, 2015 9:31 pm

    Bluberi wrote:Novak - četnik sa reketom - Page 6 GZ720


    Sta bi? Nije valjda platio porez?


    _____


    Uprava napolje!

    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Bluberi Sun Jul 12, 2015 9:37 pm

    Pati!!! Novak - četnik sa reketom - Page 6 915931657
    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sun Jul 12, 2015 9:46 pm

    A, videh da je osvojio neki turnir... Tja, gej sport. Cik da ga vidim da trci ispod 9.80.


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8084
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Daï Djakman Faré Wed Jul 15, 2015 4:22 pm

    jebote, jednom u 10 dana mi se desi da odem da citam yahoo postu i news baru vidim neku splacinu od clanka u kojem se glorifikuje federer.

    prosle nedelje mi je to bio tekst "how roger has aged gracefully"  Novak - četnik sa reketom - Page 6 359476144Novak - četnik sa reketom - Page 6 1861198401 Novak - četnik sa reketom - Page 6 3579118792, a sada je to "how is roger federer getting worse U.S. Open odds than andy murray?" - obracun sa zlim kladionicama koje rodzerove sanse za osvajanje US opena kotiraju nize od marejovih, how dare they !


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by boomer crook Thu Jul 16, 2015 12:39 am

    nisam znao da djokovic izaziva bas ovo kod ljudi. ja mislio to samo kod harpera.

    http://dejanjeremic.com/otvoreno-pismo-novinaru-gardijana-stjuartu-heritejdzu/


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Indy Thu Jul 16, 2015 1:18 am

    Taj tekst u Guardianu je čista zajebancija. Negde se to izgubilo u prijevodu.
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by boomer crook Thu Jul 16, 2015 1:20 am

    pa cak je bio simpatican. tipa: ipak su novak i serena ljudi posto ljudi imaju makar neku manu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Bluberi Thu Jul 16, 2015 1:46 am

    Ne brani ovaj tupan Novaka.
    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Fri Jul 17, 2015 3:49 pm

    1 stara i nezasluzeno zapostavljena vest

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Novak-dokovic-foto-facebookandrej-josifovski-1401106994-504833

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Novak-dokovic-foto-facebookandrej-josifovski-1401107709-504849

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Novak-dokovic-foto-facebookandrej-josifovski-1401107442-504843

    Đoković je prozvao strane medije koji nisu ili su nedovoljno izveštavali o katastrofalnim poplavama koje su pogodile Srbiju, Bosnu i Hercegovinu i Hrvatsku

    BEOGRAD - Pijanista Andrej Josifovski je grafitima prikazao kako najbolji srpski teniser Novak Đoković proziva strane medije koji nisu ili su nedovoljno izveštavali o katastrofalnim poplavama koje su pogodile Srbiju, Bosnu i Hercegovinu i Hrvatsku.

    Josifovski je na društvenim mrežama prikazao kako je tekla izrada grafita. Na njima se vidi kako se Đoković ruga stranim medijima.


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8084
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Daï Djakman Faré Fri Jul 17, 2015 3:54 pm

    art brut !


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    паће

    Posts : 40158
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Fri Jul 17, 2015 5:33 pm

    Колко су га коштали ти спрејеви, могао је да купи цео клавир.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Indy Sun Jul 26, 2015 6:41 am

    hejterima ni ovo nece valjati

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Andy

    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sun Jul 26, 2015 7:35 am

    Evo ja bih mogao da ishejtujem Novak - četnik sa reketom - Page 6 1399639816 Samo pošto uopšte ne pratim sport , fale mi informacije... Ko finansira (ne znam kako politički korektno da kažem) "obični" Olimpijski tim Srbije (Oilimpijski tim za osobe koje nemaju invaliditet)?


    edit : Izguglao.

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Udoviccich-vissacki BEOGRAD, 28. januara 2014. (Beta) - Ministarstvo omladine i sporta Srbije izdvojilo je iz svog budžeta 2.800.000 evra za Olimpijski komitet Srbije (OKS), a najveći deo novca namenjen je za pripremu Igara u Rio de Žaneiru.

    Takođe , postoje "Sponzori i partneri" , među kojima su : RTS, EPS, Aerodrom Nikola Tesla i od države subvencionisani FIAT Kragujevac.

    El se to odnosi na ovo? (pošto je stara vest?)

    BELGRADE - The Serbian government and the world No. 1 in men's tennis, Novak Djokovic, have secured the funds required for the departure of athletes with intellectual disabilities for the Special Olympics World Summer Games in Los Angeles.

    The Serbian government has set aside RSD 12.5 million from budget reserves and Djokovic donated RSD 3 million, making the athletes' trip to the United States possible.

    Ja sam buržoa, nemam šta da komentarišem kako Đoković troši svoje pare, mogao je da donira, mogao kupi ženi sise posle porođaja ili da baci u apoenima po ijladu iz aviona, skroz mi svejedno (ovo prvo je bojle nego druga dva. mada ni sise nisu za baciti).

    Politički ™️ gledano, više bih voleo da je za svoja 4.5 miliona pratilaca tvitnuo : "Za naše Olimpijce fali 1,5 Bajatovićeva plata". "Za naše Olimpijce fali 11,000 puta manje nego što plaćamo #bgh2O #35godinaizgradnje". "@vucic Zar nisu svi nasi olimpijci jednaki?" "Zasto se stedi na Olimpijskom timu Srbije?"

    Ne , ali on to neće uraditi, jer administacija koja štedi na Olimpijskom timu Srbije , ima njegovu podršku :

    Đovak!Srbija! wrote: Pratim naravno sve što se dešava u Srbiji. Vanja je izuzetan momak i sportista. Čestitam mu, dobio je odgovoran zadatak. Divio sam mu se kada je kao kapiten predvodio vaterpoliste do mnogih uspeha. Ubeđen sam da će odgovoriti izazovu. Znam da ga je predložio Vučić i to mi uliva još više poverenja. Jer, Vučić je po onome što je dosad uradio pokazao da je veoma sposoban


    Last edited by Šuvar i varivo on Sun Jul 26, 2015 8:09 am; edited 1 time in total
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Indy Sun Jul 26, 2015 7:51 am

    Kakve to veze ima?
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sun Jul 26, 2015 8:11 am

    Vidi edit Novak - četnik sa reketom - Page 6 1143415371 Samo da dodam , jebem i onog Filipa Vukšu, šta ima ti sam da ideš da lepiš nalepnice po gradu, imaš (nelegalno postavljenog ) gradskog sekretara za saobraćaj, ako ti smeta smeni ga....

    Novak - četnik sa reketom - Page 6 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 2:27 am