Novak - četnik sa reketom

Zuper

Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

Post by Zuper on Mon Jun 10, 2019 12:59 am

ficfiric wrote:Ja nikad nisam ni imao nikakav odnos prema Djovaku, zabole me za tenis. Bila mi je muka zbog histerije oko njega kao sto mi je smetalo i ono sa nudjenjem snicli, slanina, vesanju krstova...

S druge strane, o ocu i stricu imam stav i jos uvek se nadam robiji

Ako strikan postane ujak oprostices ti kao i Novaku Novaku.
No Country

Post by No Country on Mon Jun 10, 2019 1:56 am

Одувек навијам за Новака, по чистој српствујушћој линији. А када пукне онда се ич не секирам, јер ме иначе нервира као појава & карактер. Win win.
ontheotherhand

Post by ontheotherhand on Mon Jun 10, 2019 10:55 am

Djamolidine Abdoujaparov wrote:
jbg to je sport u suštini u rangu pola i onog konjskog preskakanja prepona. što neko reče u tamou, da su britanska gospoda igrala tenis na podlozi od govana, tako bi bilo i danas. 

Jbg, koliko pojedinačnih sportova ima gde je potrebna koncentracija a da je dozvoljena buka publike na terenu? Od iole popularnijih padaju mi na pamet samo individualne discipline u atletici.

i ne gutajmo žalbe na uslove! ako to toliko kvari igru što igraju koji moj napolju?

Zato što je RG najgore organizovani slem u kombinaciji sa krš vremenskim uslovima. Pariska seljana će tek sledeće godine imati izgrađen krov na glavnom terenu, za razliku od ostala tri.

I generalno, ne samo RG, zbog para neće da organizuju da mečevi završne faze turnira počnu u isto vreme, pa se desi kao sada da neko od polufinalista igra 4 dana za redom i dođe mrtav umoran u finale a drugi finalista ima 2 dana odmora.

I manje ili više prikriveno favorizovanje igrača u žrebu i rasporedu.

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Jun 18, 2019 4:07 pm