Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Jeremija i Debeli Šef

    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Јанош Винету Wed Jun 30, 2021 10:52 am

    Све се може кад се хоће.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Wed Jun 30, 2021 10:53 am

    Ne znam da li si ironican ili ne, ali Srbija ni pod razno nije "okruzena neprijateljima", koliko god se vlast preko svoje medijske masinerije trudila da gradjane ubedi u suprotno.

    Osim Kosova/Albanije sa kojima ima otvoren teritorijalni spor, Srbija nema ozbiljnih sukoba sa drzavama u regionu, a sa vecinom je u dobrim ako ne i odlicnim odnosima. Sa HR ima jasne sporove oko nedavne proslosti, ali tu nema ozbiljnog politickog spora koji bi mogao voditi u sukob. Sa BiH je situacija najproblematicnija, ali za BiH, ne za Srbiju.

    "Sukob" sa CG je posledica otvorenog mesanje srpskih vlasti u unutrasnju politiku CG.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36996
    Join date : 2014-10-27

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by boomer crook Wed Jun 30, 2021 11:23 am

    orban otvoreno lobira za prijem srbije u EU u pokusaju da ufura poslovne drugare. da je gruevski na vlasti u severnoj makedoniji vec bi orby zauzdao batka i pevala bi se druga pesma. cela ta politika je interesna mreza desnih nacionalista koji pod krinkom nacionalnog interesa rade pronijarski posao za razne EPP latfundiste.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest Wed Jun 30, 2021 11:31 am

    viki jedva čeka da srbiju primi eu, da rastereti rendorseg od finansiranja i stalnog povećanja brojnog stanja zbog zaštite europskih granica
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest Wed Jun 30, 2021 12:48 pm

    Erős Pista wrote:Ne znam da li si ironican ili ne, ali Srbija ni pod razno nije "okruzena neprijateljima", koliko god se vlast preko svoje medijske masinerije trudila da gradjane ubedi u suprotno.

    Osim Kosova/Albanije sa kojima ima otvoren teritorijalni spor, Srbija nema ozbiljnih sukoba sa drzavama u regionu, a sa vecinom je u dobrim ako ne i odlicnim odnosima. Sa HR ima jasne sporove oko nedavne proslosti, ali tu nema ozbiljnog politickog spora koji bi mogao voditi u sukob. Sa BiH je situacija najproblematicnija, ali za BiH, ne za Srbiju.

    "Sukob" sa CG je posledica otvorenog mesanje srpskih vlasti u unutrasnju politiku CG.

    Uopšte nije važno da li sam ja ironičan ili ne, samo me baš zanima realno istraživanje po tom pitanju. Mislim da je preovlađujuća percepcija da jesmo.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Wed Jun 30, 2021 1:46 pm

    To i ja mislim.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36996
    Join date : 2014-10-27

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by boomer crook Wed Jun 30, 2021 4:12 pm

    odnosi medju ex-yu zemljama su vise kao cekaonica centra za soc. rad nego mirovna konferencija.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    fikret selimbašić

    Posts : 9616
    Join date : 2020-06-19

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by fikret selimbašić Wed Jun 30, 2021 4:15 pm

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 3579118792


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Wed Jun 30, 2021 4:37 pm

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bleeding Blitva

    Posts : 3755
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Bleeding Blitva Wed Jun 30, 2021 6:44 pm

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 3579118792


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by disident Wed Jul 07, 2021 1:07 pm

    Ovaj navalio na prasiće ko smrt na babu
    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Img_2079


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Janko Suvar

    Posts : 7712
    Join date : 2019-06-06

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Janko Suvar Wed Jul 07, 2021 1:16 pm

    kao neko ko je prestao da jede kulen  meso, jer mu deda Slovak - podrzavam ovakve poteze Jeremija i Debeli Šef - Page 21 1399639816
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by ficfiric Sun Jul 18, 2021 6:41 pm

    Jbt, 24h nakon izliva suza za Drazom i ruskom dinastijom, opet drndaju o revansizmu

    Narodna stranka@StrankaNarodna
    Јеремић: Коме смета реваншизам, нека иде код Дачића да се договори с њим

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 5guq9110


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Sun Jul 18, 2021 7:12 pm

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by ficfiric Thu Aug 12, 2021 11:19 pm

    Posle prelaska Boskica na poziciju Sapica, na njegovo mesto ulazi Jeremija



    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by ficfiric Wed Oct 27, 2021 9:33 pm

    „Добили смо кредибилну дојаву прошле недеље да се нешто дешавати почетком недеље, но то је релативно мала ствар у односу на оно што следи у наредним данима. Од сутра почињу медијске шпекулације о наводним сукобима у Народној странци, да у њој царују сујете, да су неки људи себе већ видели у фотељама и да је странка потонула у унутрашња гложења. Ништа од тога није истина. Пре само десет дана постигли смо добар резултат у немогућим условима на изборима у Неготину, и добили замах који ћемо искористити за опште добро“, рекао је Јеремић телевизији Нова С.



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Wed Oct 27, 2021 10:30 pm

    Zvuči kao vađenje, ali verujem da je istina.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by ficfiric Wed Oct 27, 2021 10:46 pm

    Borivoje Borović napustio funkciju u Narodnoj stranci

    Advokat Borivoje Borović, jedan od najpoznatijih beogradskih pravnika krivičara, odlučio je da se povuče sa mesta člana Predsedništva Narodne stranke.

    „Borović je odlučio da se povuče sa funkcije u Narodnoj stranci i da se u potpunosti posveti svojoj advokatskoj karijeri, te će i u budućnosti nastaviti da se bori i zalaže za demokratiju, ljudska prava i slobode kroz svoju primarnu profesiju“, kazao je za Nova.rs izvor iz te stranke.

    Narodna stranka se u saopštenju zahvalila Boroviću na dosadašnjem angažovanju u radu Predsedništva i pomoći koju je pružao u aktivnostima stranke.

    „Drago nam je što sa gospodinom Borovićem delimo spremnost za nastavak borbe za slobodu, demokratiju i ljudska prava u Srbiji. Narodna stranka želi gospodinu Boroviću uspeh u daljoj advokatskoj karijeri“, navedeno je u saopštenju.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by ficfiric Thu Oct 28, 2021 10:53 pm

    Otisao je i Ikodinovic. Vladimir Kovacevic, koji je takodje otisao, kaze da je bilo sukoba izmedju Jeremije i Ponosa




    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7712
    Join date : 2019-06-06

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Janko Suvar Thu Oct 28, 2021 11:24 pm

    – Zagovoram drugu politiku, ako čovek koji nije ostavio dovoljno iza sebe, ako čeprkanjem po njegovim tragovima ne možete da kažete, da, to je čovek kakav nam treba, onda taj čovek nema šta da traži u politici. Posebno nema šta da traži sutra u ministarstvima koja su stvaralačke prirode, poput onih koji se bave privredom, energetikom, turizmom… Moja agenda je bila rešenje za bolji život. Ako je vlast uradila nešto dobro, zašto to ne pohvaliti? Međutim, način na koji Narodna stranka percipira borbu za vlast je preagresivna. Revanšizam, recimo, to je nešto iza čega ja nisam mogao da stanem. Kada dođete na vlast ako imate instrumente da se obračunate sa organizovanim kriminalom, vi to treba da radite, ali raspolućivanje naroda aferama od jedne do druge, anestezira narod i vi više ne znate kome da verujete. Ja nisam bio za to – kaže naš sagovornik.




    ajde da slusamo ovog coveka Jeremija i Debeli Šef - Page 21 1399639816


    edit: 
    – Za većinu političara privrednici su nedovršeni ljudi. Vi imate ovde ljude koji odavno imaju novac koji je uticao na njihovu emancipaciju. Nama trebaju takvi ljudi – ističe on.


    Ne, ozbiljno ajde da slusamo ovog coveka Jeremija i Debeli Šef - Page 21 1399639816

    edit2:

    – Imao sam percepciju da je njegovo znanje o međunarodnim ekonomskim prilikama šire, da zna više od mene i da ćemo biti kompatibilni. Ispostavilo se da ono što ja znam, znam, a ono što on zna, u stvari ne zna. Obrazovaniji sam od Vuka. On je kopljasto obrazovan, u jednom smeru, a ja imam bedem obrazovanje koje je mnogo šire. Govorim više jezika, svojim novcem sam proputovao svet i zašto bih onda ja na Vuka Jeremića gledao kao na budućnost Narodne stranke. Kao lidera ga više ne respektujem, moje performanse su bolje. Postalo je neodrživo – naveo je Kovačević.


    Kako ste odlucili da napustite NS?
    U jednom momentu sam primetio da je Jeremic kopljasto obrazovan i to me je do srzi potreslo.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Oct 28, 2021 11:56 pm

    Poznato je sta ja mislim o VJ, ali prijatelju, jebiga, on je bio, kako god ali je bio, predsednik GS UN, ne moze on tebi da bude zamenik, jebiga. Plus ima veze, po tom osnovu, po osnovu oca i po osnovu majke koje ti mozes da sanjas.
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest Fri Oct 29, 2021 12:02 am

    Ma priče za malu decu, još jedna aktivacija trojanaca iz stranke koju su operativno vodile Vučićeve prišipetlje i perači novca. Ranije sam mislio da je i VJ iz te priče a sada samo mislim da je degen kome je moguće podmetnuti bilo koga i tako održavati oPozIciOnU StraNkU pod punom kontrolom prve porodice.
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest Fri Oct 29, 2021 12:04 am

    I dalje se zagrcnem kad pomislim da su njegovi prvi saborci bili Miloš Garić i Branko Miljuš  Jeremija i Debeli Šef - Page 21 3579118792 Jeremija i Debeli Šef - Page 21 3579118792 Jeremija i Debeli Šef - Page 21 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Fri Oct 29, 2021 12:13 am

    Ma nema stranke u kojoj Vucic ne radi nesto slicno. DS prvi. Mada je ovo s Ikodinovicem bio poseban nivo naivnosti.
    Aj, zelim im da se izvuku i da se srede do izbora, jer su realno potrebni.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7084
    Join date : 2014-11-07

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by zvezda je zivot Fri Oct 29, 2021 12:14 am

    Janko Suvar wrote:– Zagovoram drugu politiku, ako čovek koji nije ostavio dovoljno iza sebe, ako čeprkanjem po njegovim tragovima ne možete da kažete, da, to je čovek kakav nam treba, onda taj čovek nema šta da traži u politici. Posebno nema šta da traži sutra u ministarstvima koja su stvaralačke prirode, poput onih koji se bave privredom, energetikom, turizmom… Moja agenda je bila rešenje za bolji život. Ako je vlast uradila nešto dobro, zašto to ne pohvaliti? Međutim, način na koji Narodna stranka percipira borbu za vlast je preagresivna. Revanšizam, recimo, to je nešto iza čega ja nisam mogao da stanem. Kada dođete na vlast ako imate instrumente da se obračunate sa organizovanim kriminalom, vi to treba da radite, ali raspolućivanje naroda aferama od jedne do druge, anestezira narod i vi više ne znate kome da verujete. Ja nisam bio za to – kaže naš sagovornik.




    ajde da slusamo ovog coveka Jeremija i Debeli Šef - Page 21 1399639816


    edit: 
    – Za većinu političara privrednici su nedovršeni ljudi. Vi imate ovde ljude koji odavno imaju novac koji je uticao na njihovu emancipaciju. Nama trebaju takvi ljudi – ističe on.


    Ne, ozbiljno ajde da slusamo ovog coveka Jeremija i Debeli Šef - Page 21 1399639816

    edit2:

    – Imao sam percepciju da je njegovo znanje o međunarodnim ekonomskim prilikama šire, da zna više od mene i da ćemo biti kompatibilni. Ispostavilo se da ono što ja znam, znam, a ono što on zna, u stvari ne zna. Obrazovaniji sam od Vuka. On je kopljasto obrazovan, u jednom smeru, a ja imam bedem obrazovanje koje je mnogo šire. Govorim više jezika, svojim novcem sam proputovao svet i zašto bih onda ja na Vuka Jeremića gledao kao na budućnost Narodne stranke. Kao lidera ga više ne respektujem, moje performanse su bolje. Postalo je neodrživo – naveo je Kovačević.


    Kako ste odlucili da napustite NS?
    U jednom momentu sam primetio da je Jeremic kopljasto obrazovan i to me je do srzi potreslo.


    hahahahah

    Jeremija i Debeli Šef - Page 21 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 7:06 pm