Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Jeremija i Debeli Šef

    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef Empty Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest 07.06.16 14:45

    Otidjoh na sajt B92 i tamo ima baner koji reklamira promociju knjige Nila Fergusona o Kisindzeru....Nisam ni znao da je prevedena , a citao sam pa kliknuh.

    Promociju pravi onaj Jeremijin NGO za osvajanje sveta,a gost je autor.

    Sam Kisindzer ga pozvao da mu napise hagiografiju, navodno cenzurisuci samo delove koje se ticu prvog razvoda. Teza je da su godine drugog svetskog rata bile formativne za Kisindžera isto koliko i potonja fascinacija Meternihom. I ono Kisindzer je za njega ono sto konzervativci (i Hilari jbg) kazu da jeste državnik , zagovornik odgovorne podele moći u svetu, vizionar takoreći.

    Elem, samo sam to hteo da vam kažem Jeremija se reklamira na B92 i staje na stranu samog zla koje je Kisindžer.




    Nek topik ostane za osvajanje sveta koje nam predstoji.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Filipenko 07.06.16 15:21

    B92 je za račun Tadićevog malog pravio i one bljuvotine od članaka tipa "dijalog Petreusa i Jeremića", gde je originalan naziv eventa bio "Petreusov intervju, domaćin Vuk Jeremić" i ladno ceo tekst pisao kao da su oni tu nešto pričali na ravnoj nozi, sa mišljenjima kojima je pridavana podjednaka važnost, a ne da je Jeremija postavljao pitanja u stilu uspaljene sisice iz Mardokovog medija uz zahvaljivanje Petreusu na njegovom doprinosu demokratiji.
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by boomer crook 09.06.16 16:50

    bas sam trazio da li imamo ovu temu


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest 11.06.16 21:09

    Bojan Djuric@BojanDjuric78 7h7 hours ago
    Evo konacno pohvale i za nesto sto je uradio Vuk Jeremic

    Odnosi se na gorepomenutu knjgu o Kisindzeru ...
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest 11.06.16 21:30

    Nevezano za Jeremiju kao pojavu, mislim da je CIRSD vrlo koristan sa dovođenjem tih ljudi u BG, to što su oni doveli je najpoznatija (ne kažem najbolja ili najpametnija) ekipa stručnjaka koja je ovde u kratkom roku dolazila, like ever.

    Ja sam bar pokupio nekoliko knjiga za dž, sapienti sat.


    Inače Zbig je dolazio u BG još '66. da drži neka predavanja o spoljnoj polici Jeremija i Debeli Šef 1399639816



    edit: ne, ja nisam BĐ Jeremija i Debeli Šef 1399639816
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Filipenko 29.06.16 15:48

    Jeremija i Debeli Šef Naslovna-29062016-1467157711-939443
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Filipenko 27.07.16 22:06

    CIRSD demantuje da Jeremić ima nemačko državljanstvo



    Prema informacijama do kojih je došla ta američka neprofitna organizacija, koja se bavi istraživačkim novinarstvom, Vuk Jeremić, osim srpskog, ima i nemačko državljanstvo, Argentinka Suzana Malkora nosilac je i italijanskog pasoša, dok je kandidatkinja Kostarike Kristijana Figeres i francuski državljanin. 



    Lepo je videti ove multiple individue i njihova multipla x 2 ili multipla x 3 državljanstva, koja se skrivaju od javnosti.
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest 04.08.16 16:13

    Zagreb -- Bivša ministarka spoljnih poslova Hrvatske Vesna Pusić odustala je od kanidature za generalnog sekretara UN, saopštio je HNS.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista 04.08.16 17:41

    Jeremija i Debeli Šef 2705451110


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest 05.08.16 19:19

    Prošao je i drugi krug, sada je drugi iza Gutjereša.

    Ambasadori Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija su drugi put tajno glasali o novom generalnom sekretaru UN, opredeljujući se između 11 kandidata, među kojima Srbiju predstavlja Vuk Jeremić. Kako Sputnjik saznaje, Jeremić je dobio osam pozitivnih glasova članica SB UN, a jedan negativan manje nego u prvom krugu glasanja.

    Srpski kandidat za petama je bivšem premijeru Portugala Antoniju Guterešu, koji je nakon prvog kruga glasanja slovio za favorita, ali je njegov rezultat u drugom krugu slabiji jer je dobio 11 pozitivnih, ali i dva negativna glasa SB UN.

    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by boomer crook 05.08.16 19:38

    go vulf go


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista 05.08.16 19:38

    Nek ga nose!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by ficfiric 05.08.16 19:43

    Kakva je procedura? Koliko jos ima krugova?


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest 05.08.16 19:56

    Nema procedure, oni će tako da glasaju dok se ne iskristališe ko je kandidat. Nakon toga, predlog ide pred Generalnu skupštinu, ali to je samo formalnost jer većina u Savetu bezbednosti znači da imaš većinu i u skupštini.
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by No Country 05.08.16 20:21

    Овај свет је толико глуп к`о курац да ме уопште не би зачудило и да га изаберу. Мада би макар добили финални доказ.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by kondo 05.08.16 20:48

    jebacemo kristinu!


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest 29.08.16 23:04

    Prestigao ga Lajčak. Geografski ključ radi svoje: Lajčak je prihvatljiviji kandidat od Vučine, a dolazi iz iste regije, one koja po ključu treba da iznedri novog sekretara.
    Jeremić uskoro ispada, Lajčak izbija na prvo mesto, glasa se i to je to.
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by plachkica 29.08.16 23:11

    Nešto nisam sigurna.
    Meni je nejasno ko i zašto gura Jeremića, ko i kako ga finansira, od čega žive.
    A neko je uložio pare u njegovu promociju, cenim da će sad zaigrati na sve ili ništa.
    Ide do kraja Vučina.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista 29.08.16 23:17

    Ja sam spreman da se kladim da će, ako Jeremija bude kandidat opozicije na predsedničkim izborima, Vučić morati sam da se kandiduje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest 29.08.16 23:18

    plachkica wrote:Nešto nisam sigurna.
    Meni je nejasno ko i zašto gura Jeremića, ko i kako ga finansira, od čega žive.
    A neko je uložio pare u njegovu promociju, cenim da će sad zaigrati na sve ili ništa.
    Ide do kraja Vučina.

    On je realno najozbiljniji kandidat. Predstavio je program i uopšte se vlada dostojno željene funkcije. Ali on je uradio sve što je bilo do njega. U narednoj fazi izbor više nema veze sa ličnošću kandidata i njegovim uticajem i vezama, već sa međusobnim odnosom najjačih zemalja sveta.
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest 29.08.16 23:18

    William Murderface wrote:Ja sam spreman da se kladim da će, ako Jeremija bude kandidat opozicije na predsedničkim izborima, Vučić morati sam da se kandiduje.


    Apsolutno.
    ezel

    Posts : 246
    Join date : 2015-04-11

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by ezel 29.08.16 23:28

    Da. Jedini koji moze da pobedi Vucica. 

    Kakvi Vladimiri Pavicevici spopali DS, da mi je znati?


    _____
    velika, centralna, jaka država, jaka vojska, jake veze sa Rusima ...
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista 29.08.16 23:53

    A šta mislite, jel postoji šansa da ga Vučić podmiti nekom funkcijom ako se ovaj bude vratio u Srbiju, i time ga izbaci iz igre? Ne znam šta bi mogao da mu ponudi - neku diplomatiju, ako čime bi ovj mogao da bude zadovoljan? Ambasador u Vašingtonu možda, mada je za njega i to s konja na magarca. Možda nešto za pregovore sa EU?

    Jeremija bi bio jak kandidat za predsednika, ali mislim da on zapravo nema afiniteta ka toj vrsti politike.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista 29.08.16 23:56

    Druga opcija je da odmah pređu tabloidni napad i da mu preventivno stave do znanja u šta se upušta.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Bluberi 29.08.16 23:57

    On je niko i ništa u srpskoj politici.

    Jeremija i Debeli Šef Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 28.04.24 2:15