Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Jeremija i Debeli Šef

    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Xexoxical Endarchy Fri Dec 02, 2016 9:22 pm

    pa ja ga ne znam, a nesto ga nismo pominjali/kacili ovde (a ni na PPP, ako me secanje ne vara).

    btw, nije nemac - luksemburzan, da zbun bude jos veci.


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by kondo Fri Dec 02, 2016 10:45 pm

    neam pojma, moguce je da ga znam zbog preklapanja sa nekim mojim prijateljima koji su studirali medjunarodne odnose na CEU, mirovne studije i slicno, ta njegova katedra za juznoslovenske studije u gracu je jako uticajna na toj sceni i on im je svima bukvalno guru.... inace je jako balkanizovan privatno, ziveo je dugo u sarajevu i mislim da je cak na vreme kupio i kucu u nekom selu na hvaru.

    balkansku politiku drzi u malom prstu, narocito srbe, bosance i hrvate, do nivoa licnih trivija vlastodrzaca.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Veletin Tue Dec 06, 2016 11:42 am

    Advokat: Gardisti ubijeni, tražićemo saslušanje Vuka Jeremića

    Advokat porodica dvojice ubijenih gardista 2004. godine u Topčideru Oglica Batić izjavila je danas da će tražiti novu rekonstrukciju događaja u kasarni na Topčideru, kao i saslušanje tadašnjeg savetnika predsednika Srbije Vuka Jeremića, koji je o ubistvu obavestio načelnika Generalštaba Branka Krgu.
    Batićeva je je rekla da Krga tog dana nije bio u Srbiji.

    "Malo je čudno da kabinet predsednika države pre načelnika Generalštaba saznaje o tom događaju", rekla je Batićeva.

    Na insistiranje voditelja da kaže kakve veze sa tim događajem ima Andrićev venac, ona dodaje.

    "To je Vuk Jeremić, on je javio. I to je Krga rekao da mu je simptomatično kako se on o tako nečem obaveštava preko savetnika predsednika. I ja se pitam. Predložili smo da Vuk Jeremić bude saslušan, ali tužilaštov to do sada nije uradilo".

    Jeremić je služio civilni vojni rok u Kabinetu tadašnjeg predsednika Srbije Borisa Tadića. Jeremija i Debeli Šef - Page 6 3137070404
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest Thu Jun 01, 2017 12:06 pm

    Zaključak je da nema boljeg načina od kreiranja nove političke organizacije, koja će zastupati određene vrednosti i predstavljati kredibilnu alternativu režimu, kaže Vuk Jeremić za Nedeljnik, prenosi N1.
    "Nameravam da se u potpunosti posvetim stvaranju takve organizacije, ali nisam opsednut potrebom da nužno budem na njenom čelu", poručio je on.
    U intervjuu za Nedeljnik Jeremić najavljuje formiranje nove političke organizacije, koja će, kako kaže, "pokušati da pomiri Prvu i Drugu Srbiju". On nije krio da je razočaran rezultatima predsedničkih izbora, pošto je sa 20 odsto podrške na početku trke, završio na nešto manje od šest.

    Veruje da je Srbiji potrebna nova snaga na političkom centru, koja će biti otvorena za sve one koji smatraju da su nam neophodne korenite promene, kao i novi sveobuhvatni nacionalni program.
    "Nema uspešnog društva bez slobodnog i emancipovanog građanina, ali ni bez svesti o zajedničkom imenitelju i sudbini. Niti se nacionalni ciljevi mogu ostvarivati na štetu slobode i dostojanstva pojedinca, niti pojedinac može iskoristiti sve svoje potencijale izvan kolektivnog okvira koji predstavljaju narod i država. Smatram da svest o kontinuitetu sa precima i potomcima pojedincu treba da pruži dodatni motiv da se ostvaruje i da napreduje, a ne da mu predstavlja teret. Zato će naša opcija na političkom centru biti i slobodarska, i demokratska, i nacionalna, otvorena za sve koji dele ove vrednosti", najavio je Jeremić.
    Upitan koga sve vidi u tom širokom frontu, te da li će se bazirati na nezadovoljne u DS-u ili možda u SPS-u, Jeremić kaže da će nastojati da u toj organizaciji bude što više novih ljudi, koji se do sada nisu politički angažovali



    Vladace Vucic 500 godina
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Thu Jun 01, 2017 12:20 pm

    Ne razumem baš šta ti smeta u ovoj izjavi. Osim što su dinosaurusi izumreli od mirenje Prvu i Drugu Srbiju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest Thu Jun 01, 2017 12:33 pm

    Jednom mom drugu su ponudili ovako, da radi za 24 hiljade neprijavljen ili da ga prijave al da vraca gazdi svaki mesec po cetiri hiljade.

    Drugi je dobio po prvi put ugovor na neodredjeno vreme za 35.000 platu (nakon sto je dve godine imao ugovore na tri meseca). Sad mu nude drugi posao gde je plata 41.000 ali bi opet morao da sklapa ugovore na odredjeno, pa sad vaga da li je 6.000 dinara vredno sigurnosti.

    Brat mog najboljeg druga, je 20 godisnjak koji je poceo da odlazi kod psihologa, jer su budi preznojen i preplasen. Oni su svi radnici bravari u porodici, a on studira medicinu. Ako nema dovoljno bodova, nece moci da placa dom i to je to, morace u caletovu radonicu. (cale ostao bez posla, a keva radi kao gerontoloska sestra da mu pokrije faks).


    Moj cale bi naprosto umro od gladi da nema mene i Lakija, jer od toga sto on dobija ne moze se zivi, penzija ce biti manja od toga.






    Kakva prva druga srbija, kakvi preci, kakav centar kakve picke materine.


    To sto oni pricaju nema veze sa zivotom u ovoj zemlji. Za 90 posto zemlje se ceo zivot drzi na jednom koncu i ako se neki stari aparat u kuci pokvari, jednostvano mogu se jebu, ako datum kad dolazi plata padne u subotu, bude bas zajebano.


    Ovo sto on prica interesuje pet posto ljudi,naas sto ovako citamo kolumne i mislimo da se tu neka dva koncepta sukobljavaju.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Nino Quincampoix Thu Jun 01, 2017 12:42 pm

    More te neka mračna raspoloženja.
    bela maca

    Posts : 11021
    Join date : 2014-10-28

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by bela maca Thu Jun 01, 2017 12:48 pm

    šta su sve bravari mogli u komunizmu...


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Thu Jun 01, 2017 1:12 pm

    Upward mobility!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Thu Jun 01, 2017 1:16 pm

    zastitnik gotama wrote:Jednom mom drugu su ponudili ovako, da radi za 24 hiljade neprijavljen ili da ga prijave al da vraca gazdi svaki mesec po cetiri hiljade.

    Drugi je dobio po prvi put ugovor na neodredjeno vreme za 35.000 platu (nakon sto je dve godine imao ugovore na tri meseca). Sad mu nude drugi posao gde je plata 41.000 ali bi opet morao da sklapa ugovore na odredjeno, pa sad vaga da li je 6.000 dinara vredno sigurnosti.

    Brat mog najboljeg druga, je 20 godisnjak koji je poceo da odlazi kod psihologa, jer su budi preznojen i preplasen. Oni su svi radnici bravari u porodici, a on studira medicinu. Ako nema dovoljno bodova, nece moci da placa dom i to je to, morace u caletovu radonicu. (cale ostao bez posla, a keva radi kao gerontoloska sestra da mu pokrije faks).


    Moj cale bi naprosto umro od gladi da nema mene i Lakija, jer od toga sto on dobija ne moze se zivi, penzija ce biti manja od toga.






    Kakva prva druga srbija, kakvi preci, kakav centar kakve picke materine.


    To sto oni pricaju nema veze sa zivotom u ovoj zemlji. Za 90 posto zemlje se ceo zivot drzi na jednom koncu i ako se neki stari aparat u kuci pokvari, jednostvano mogu se jebu, ako datum kad dolazi plata padne u subotu, bude bas zajebano.


    Ovo sto on prica interesuje pet posto ljudi,naas sto ovako citamo kolumne i mislimo da se tu neka dva koncepta sukobljavaju.


    Mislim da su ipak najvažniji suverenitet i Kosovo, pa tek posle na red dolazi sve ostalo, poput trivijalnih interesa pojedinaca.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8054
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Daï Djakman Faré Thu Jun 01, 2017 1:18 pm

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 3579118792


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Thu Jun 01, 2017 1:19 pm

    Inače, Jeremija je nesumnjivo targetirao socijalne teme kao centralne u svojoj kampanji.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Veletin Thu Jun 01, 2017 1:28 pm

    Чоек има 240.000 евра у кешу за изборно јемство.
    Риспекат.

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Pp10
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by паће Thu Jun 01, 2017 1:37 pm

    William Murderface wrote:Upward mobility!

    ...to nobility?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest Thu Jun 01, 2017 2:11 pm

    William Murderface wrote:


    Mislim da su ipak najvažniji suverenitet i Kosovo, pa tek posle na red dolazi sve ostalo, poput trivijalnih interesa pojedinaca.
    ne ne, pomesao si. Ovako ide po vaznosti

    1. Da se ustaje starijima u autobusu
    2. Triivijalni interesi pojedinaca
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by boomer crook Thu Jun 01, 2017 2:15 pm

    ja se potpuno slazem sa doktorom gotamom (dok ga ponovo ne zaposedne mister zastitnik).


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by boomer crook Thu Jun 01, 2017 2:18 pm

    mislim videcemo kako ce proci jezza 8. juna.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Kinder Lad Thu Jun 01, 2017 3:56 pm

    zastitnik gotama wrote:
    William Murderface wrote:


    Mislim da su ipak najvažniji suverenitet i Kosovo, pa tek posle na red dolazi sve ostalo, poput trivijalnih interesa pojedinaca.
    ne ne, pomesao si. Ovako ide po vaznosti

    1. Da se ustaje starijima u autobusu
    2. Triivijalni interesi pojedinaca

    Jedino sto (ne)ustajanje starijima u autobusu nema apsolutno nikakve veze sa ekonomijom.


    _____
    alt-lib
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by No Country Thu Jun 01, 2017 4:39 pm

    zastitnik gotama wrote:
    Kakva prva druga srbija, kakvi preci, kakav centar kakve picke materine.
    Добро си ово написао. Факат, чим се манеш Косова (и Бики) - буде нешто од тебе. Само, докле ће то да те (не) држи?
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest Sat Jun 10, 2017 12:48 pm

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Filipenko Sat Jun 10, 2017 2:12 pm

    No Country wrote:
    zastitnik gotama wrote:
    Kakva prva druga srbija, kakvi preci, kakav centar kakve picke materine.
    Добро си ово написао. Факат, чим се манеш Косова (и Бики) - буде нешто од тебе. Само, докле ће то да те (не) држи?


    Desničari i liberali. Volim vas kad ste na gomili  Jeremija i Debeli Šef - Page 6 29297947
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Filipenko Sun Jun 11, 2017 4:41 pm

    Jeremići na nedeljnom ručku zajedno sa svim svojim biračima!

    Propali NATO-dosovski kandidat za predsednika Srbije Vuk Jeremić izveo je suprugu Natašu na nedeljni ručak u Mekdonalds na Slaviji, a društvo su im pravile sve njegove preostale pristalice (komada nula)!


    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 149632_jeremici_f


    Svečani trenutak bračnog para Jeremić (i njihovih birača - komada nula) uspeo je da ovekoveči Informerov paparaco, kome je potekla voda na usta dok ih je krišom posmatrao kako satiru hamburgere i pomfrit.

    Kako nezvanično ne saznajemo, Jeremić je Nataši čvrsto obećao da joj sledeći put, kad je bude izveo na ručak, kupiti i sladoled, pod uslovom da kane neka kinta od taštinih donacija.
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by boomer crook Sun Jun 11, 2017 4:50 pm

    sundjer bob je bolid svoje vrste ali bilo koja sledeca vlast koja ne poslusa kud idijote glede vuca, rodica i slicnih nije normalna.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Erős Pista Sun Jun 11, 2017 5:09 pm

    Naravno da NATO Vuk Šiptarlone satire mekdonaldsove hamburgere i pomfrit, a posle će verovatno da odvede ženu i na tulumbe i baklave. Umesto da satire boršč i pije čaj iz samovara, kak normaljno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Guest Sun Jun 11, 2017 5:53 pm

    meni ovo malo tužno, da je nekome Mekdonalds pojam luksuza.


    Navikli ljudi na Mekdonalds dok su trošili pare građana Srbije u Americi ali sad nema ko da ih izdržava.

    Jeremija i Debeli Šef - Page 6 Empty Re: Jeremija i Debeli Šef

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 7:41 am