Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    FIBA EuroBasket 2017

    Anonymous
    Guest

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Guest Mon Sep 18, 2017 2:53 pm

    ja sam se sportom bavio aktivno, konstatacije tipa mi smo sa c timom su komedija uvek bile u sportskom kontekstu, A tim je uvek onaj koji je raspoloziv, dakle pozivanje na one koji nisu tu je bas besmisleno. to nisu igraci sa kojima se radila priprema, pa se povredili u prvom kolu i zato ne igraju, jednostavno nisu bili u timu za prvenstvo. ovo nije godisnja liga, vec samo jedan turnir.
    Anonymous
    Guest

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Guest Mon Sep 18, 2017 2:58 pm

    btw ima tvajlajt zoun momenat da se i utakmica za trece mesto zavrsila identicnim rezultatom, to vrv nigde nikad se nije desilo.
    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Erős Pista Mon Sep 18, 2017 3:00 pm

    Sinhronicitet.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by boomer crook Mon Sep 18, 2017 3:02 pm

    Kondo wrote:kako je moguce da ti je jaka odvratan a muric nije?  FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 3579118792

    opet mi se vraca sentiment koji sam imao posle nekih tekmi EL da se evropska kosarka ruzno priblizava sportovima kao sto su rukomet i vaterpolo koji su potpuno upropasteni time sto pobednik apsolutno zavisi od kriterijuma sudjenja, sve i kada nema kardinalnih tendencioznih gresaka.

    brate, edo nikome nije umalo izbio oko. ima potpuno neartikulisane pokrete. sada je opet raskrvario bogdanu usta. ali igra za trojcu kada je u pitanju htenje


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Ointagru Unartan Mon Sep 18, 2017 3:05 pm

    diktotar wrote:ja sam se sportom bavio aktivno, konstatacije tipa mi smo sa c timom su komedija uvek bile u sportskom kontekstu, A tim je uvek onaj koji je raspoloziv, dakle pozivanje na one koji nisu tu je bas besmisleno. to nisu igraci sa kojima se radila priprema, pa se povredili u prvom kolu i zato ne igraju, jednostavno nisu bili u timu za prvenstvo. ovo nije godisnja liga, vec samo jedan turnir.

    Teodosic, Nedovic i Kalinic su igraci sa kojima se radila priprema i koji su otpali zbog povreda. Lazic se povredio na pocetku turnira.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by boomer crook Mon Sep 18, 2017 3:06 pm

    diktotar wrote:ja sam se sportom bavio aktivno, konstatacije tipa mi smo sa c timom su komedija uvek bile u sportskom kontekstu, A tim je uvek onaj koji je raspoloziv, dakle pozivanje na one koji nisu tu je bas besmisleno. to nisu igraci sa kojima se radila priprema, pa se povredili u prvom kolu i zato ne igraju, jednostavno nisu bili u timu za prvenstvo. ovo nije godisnja liga, vec samo jedan turnir.

    pa to kaze i djordjevic. medjutim sada se slovencima sve skockalo: kokoskov, rendolf, dragic, doncic i prepelic u formi zivota. s druge strane nama je otkazala cela prva petorka (dva NBA igraca, najbolji PG evrope, jedan igrac prvaka evrope, prvi centar reprezentacije i to nije sve). mislim to je pokazatelj dubine nase klupe.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by kondo Mon Sep 18, 2017 3:10 pm

    cak ni to na kraju nije bilo presudno nego sto jovic nije mogao. nama su centri bili zatvoreni zato sto nismo imali krstenog beka koji ne dodaje loptu kuzmicu u noge. diktotar ne kapira da smo finale poceli sa 2 igraca manje.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Guest Mon Sep 18, 2017 3:22 pm

    znam jbg da jovic taj nije mogao, to su okolnosti na koje ne mozes uticati. imam osecaj kao da u tom nasem vrhunskom sportu svako kao optuzen i prezren nakon nekog poraza mora da se brani, zato mi takvi istupi bodu oci, sport je zabava a ne pitanje od kljucnog nacionalnog interesa koje povlaci pravdanja i ne znam sta. ja to ne kazem vama ovde koji komentarisete, vec je generalno to neka postavka teza u nasoj javnosti.
    Joó János

    Posts : 485
    Join date : 2016-06-29

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Joó János Mon Sep 18, 2017 3:23 pm

    Kondo wrote:cak ni to na kraju nije bilo presudno nego sto jovic nije mogao. nama su centri bili zatvoreni zato sto nismo imali krstenog beka koji ne dodaje loptu kuzmicu u noge.
    hmm, zasto li je to bio slucaj, cek cek

    20. februar 2014 | 19:44
    Vasa Micić u Telegrafu: Zvezda i Partizan me ne interesuju, kradem fore od Tea!

    Ako za Ameriku još ima vremena, pitali smo ga da li bi u Zvezdu ili Partizan prešao na kraju sezone.

    - Nemam želju da igram ni za jedan od ova dva kluba, jer Mega po kvalitetu nije daleko od večitih rivala, i kada je Srbija u pitanju, u mom matičnom klubu imam maksimalne uslove za pravilan razvoj. Imamo utakmice jednom nedeljno, ne putujemo mnogo, a mnogo treniramo, i to je najvažnije za igrača u razvoju, kao što sam ja. Pored toga, kao svi ozbiljni klubovi, imamo psihologa koji radi sa nama, tako da unapređujemo i fizičku i mentalnu snagu.

    a prepelica za to vreme:

    Objavljeno 15.09.2016 ob 10:15
    Vem, zakaj bom igral za Limoges. Vsi vemo, kdo je Duško Vujošević, veliko mi je o njem povedal Edo Murić. Ker bom igral le eno tekmo na teden, bo dovolj časa za trening in napredek

    steta sto vasi niko nije imao da prica o duletu u srbiji FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 2304934895


    _____
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Has no presents
    Has no presence
    In the future
    In the future
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by No Country Mon Sep 18, 2017 4:42 pm

    Filipenko wrote:Da je ovo neka država, valjalo bi poslati DB da poubija sva govna koja se prezivaju na "ić", a igraju za Sloveniju. Pa da vidim ko će ikada više od naturalizovanih ovdašnjaka da se usudi da igra protiv Srbije na bilo kom takmičenju. Jebem ih u usta škrbava.
    Јебем ја теби матер скотску. Бојкот за овог кретена!

    Gargantua wrote:
    Skener: Medalja. Tačka. A sudije bi nekada bežale u kukuruze
    Никад ми није било јасно зашто се ико одлучи да постане кошаркашки судија у Србији, која је то врста мазохизма?
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by ficfiric Mon Sep 18, 2017 7:03 pm

    Dajmo, nemojmo. Moze li bez psovanja


    _____


    Uprava napolje!

    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by No Country Mon Sep 18, 2017 7:06 pm

    Ово не може.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Ointagru Unartan Mon Sep 18, 2017 7:19 pm

    No Country wrote:Ово не може.

    +1

    Da je ovo normalan forum, za postove poput ovog Filipenko bi momentalno popio trajni ban.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by beatakeshi Mon Sep 18, 2017 7:28 pm

    +1
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Ointagru Unartan Mon Sep 18, 2017 7:34 pm

    Mislim, ne zalazem se za ban, nego je van pameti da budemo ostriji prema psovanju nego prema prizeljkivanju necije likvidacije na nacionalistickoj osnovi, radilo se o konceptu, saljenju(tm) ili iskrenoj zelji.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by ficfiric Mon Sep 18, 2017 7:47 pm

    Nisam mislio na psovanje (mada sam to napisao) vec na ovo pickaranje koje se vrti na nekoliko tema vec par dana. Penko je ovo napisao samo da bi provocirao NC-a


    _____


    Uprava napolje!

    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by No Country Mon Sep 18, 2017 7:57 pm

    ficfiric wrote:Nisam mislio na psovanje (mada sam to napisao) vec na ovo pickaranje koje se vrti na nekoliko tema vec par dana. Penko je ovo napisao samo da bi provocirao NC-a
    Апсолутно, ово сам ја испровоцирао, где би ваш другар Пенко загазио у ове гнусобе.

    Е па децо - терајте се. Збогом.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11562
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Ferenc Puskás Mon Sep 18, 2017 7:58 pm

    Prolazim danas kroz turiste, par ispred mene oko 40 god., on nosi klinku na ramenima, ona vuče prazna kolica. On joj nešto govori, ona klima. Dok smo se mimoilazili čujem: "ide Lučić u kontru, trči..."


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11562
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Ferenc Puskás Mon Sep 18, 2017 8:03 pm

    No Country wrote:
    ficfiric wrote:Nisam mislio na psovanje (mada sam to napisao) vec na ovo pickaranje koje se vrti na nekoliko tema vec par dana. Penko je ovo napisao samo da bi provocirao NC-a
    Апсолутно, ово сам ја испровоцирао, где би ваш другар Пенко загазио у ове гнусобе.

    Е па децо - терајте се. Збогом.
    I ti ćeš se vrijeđati? Aman, razgovaramo. I kakvo je to podmetanje drugog lica množine kad odgovaraš jednom Fićfiriću. Ili se to odnosi i na Radagasta i na koga možda još?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by ficfiric Mon Sep 18, 2017 8:05 pm

    No Country wrote:
    ficfiric wrote:Nisam mislio na psovanje (mada sam to napisao) vec na ovo pickaranje koje se vrti na nekoliko tema vec par dana. Penko je ovo napisao samo da bi provocirao NC-a
    Апсолутно, ово сам ја испровоцирао, где би ваш другар Пенко загазио у ове гнусобе.

    Е па децо - терајте се. Збогом.

    Ma ne provociras ti nego on.


    _____


    Uprava napolje!

    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by No Country Mon Sep 18, 2017 8:38 pm

    otto katz wrote:I ti ćeš se vrijeđati? Aman, razgovaramo. I kakvo je to podmetanje drugog lica množine kad odgovaraš jednom Fićfiriću. Ili se to odnosi i na Radagasta i na koga možda još?
    Хиљаду и један пут сам нешто одбрусио Васи, да би ми истог часа одговорио Вилијам, и у свим могућим комбинацијама. "Ми" итекако постоји, и нормално је да постоји. Људи су људи, и форумашење је социјални спорт. Горња Фићина реакција је тачно то, неко ми је дирао другара из разреда, нема везе што је кретен. Ево, ако ти је за утеху, тебе нисам уврстио у то "ми".
    Anonymous
    Guest

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Guest Mon Sep 18, 2017 8:40 pm

    Ja sam mislio da svi kapiraju da je Penko koncept i da je nekakva rasprava u cilju ubeđivanja promašena u startu 

    Just let it go, NC
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by No Country Mon Sep 18, 2017 8:43 pm

    Тачно је да је концепт. Но је мој концепт да терам тај концепт у курац.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Mr.Pink Mon Sep 18, 2017 8:47 pm

    bas sam se pitao ko ce prvi pasti na sportu.


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by ficfiric Mon Sep 18, 2017 8:51 pm

    No Country wrote:
    otto katz wrote:I ti ćeš se vrijeđati? Aman, razgovaramo. I kakvo je to podmetanje drugog lica množine kad odgovaraš jednom Fićfiriću. Ili se to odnosi i na Radagasta i na koga možda još?
    Хиљаду и један пут сам нешто одбрусио Васи, да би ми истог часа одговорио Вилијам, и у свим могућим комбинацијама. "Ми" итекако постоји, и нормално је да постоји. Људи су људи, и форумашење је социјални спорт. Горња Фићина реакција је тачно то, неко ми је дирао другара из разреда, нема везе што је кретен. Ево, ако ти је за утеху, тебе нисам уврстио у то "ми".

    Napisao sam "Dajmo, nemojmo" (ono o psovanju zaboravi, kucao sam dok sam pricao o necemu desetom). Obratio sam se obojici ali pre svega da skrenem paznji moderaciji da prebaci visak na picvajzlend (da primeni stari, provereni metod bacanja problema u budzak). Nastavite tamo dokle god vam je zanimljivo.

    Sto se tice razreda, ja kontam da smo svi u istom odeljenju, nema nas za dva.


    _____


    Uprava napolje!

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 20 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 4:26 pm