Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Lepo, lepse, Borko

    Lucky908

    Posts : 348
    Join date : 2014-11-11

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Lucky908 Wed 16 Nov - 1:01

    No Country wrote:Lepo, lepse, Borko - Page 43 903208043 Тунелџијо, добродош`о међ` виртуелне Канађане.

    Bolje našao. Film je veoma inspirativan, pogotovo kad onaj tip pred kraj kaže - ono što su imperijalne sile nekoć radile po kolonijama, to danas krupni kapital radi celoj planeti: bezočno otimanje resursa.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Veletin Mon 5 Dec - 1:22

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Das10
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Erős Pista Mon 5 Dec - 1:30

    U pravu je Borko.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Guest Mon 5 Dec - 1:39

    yup
    Anonymous
    Guest

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Guest Mon 5 Dec - 1:43

    +1
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Filipenko Mon 5 Dec - 2:36

    Nikakvo jedinstvo neće dobiti moj glas. Ne kažem da ne trebaju to da rade, već samo da su moji neprijatelji na gomili samo jedna gomila neprijatelja.
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by No Country Mon 5 Dec - 2:41

    Борко је у праву на 68ашки начин: захтева немогуће. То може да добије мој глас, али то видело није политике.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Erős Pista Mon 5 Dec - 2:44

    Ja bih naprotiv rekao da je to vrlo skromna i pragmatična pozicija - nema smisla izlaziti na izbore ako će da glume glinene golubove.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Filipenko Mon 5 Dec - 2:56

    William Murderface wrote:Ja bih naprotiv rekao da je to vrlo skromna i pragmatična pozicija - nema smisla izlaziti na izbore ako će da glume glinene golubove.


    Svi znamo da se to ne može desiti, zato i govorimo o drugom scenariju koji ima 1% umesto 0% šanse da se ostvari - da se tobože ujedine.

    Prva DS neće ići na bojkot izbora, i to što manje drugih opozicionih stranaka reši da bojkotuje, oni će utoliko više biti voljni da izađu kako bi povratili deo svojih pozicija, makar i prividno.
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Erős Pista Mon 5 Dec - 3:00

    Nema prividno, ako neće u koaliciju, to je prilično dobar znak da Šule za DS ono što je Jovanović za DSS. Mislim, pazi, čak iako se to desi, apel za ujedinjenjem je dobra prilika da se stvari isteraju na čistac.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by plachkica Mon 5 Dec - 3:05

    Problem je što je apel pokrenuo Borko čija je šansa da samostalno uđe u parlament oko 1%.
    (nije meni, ali na taj način će se njegov apel tumačiti.)
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Filipenko Mon 5 Dec - 3:08

    William Murderface wrote:Nema prividno, ako neće u koaliciju, to je prilično dobar znak da Šule za DS ono što je Jovanović za DSS. Mislim, pazi, čak iako se to desi, apel za ujedinjenjem je dobra prilika da se stvari isteraju na čistac.


    Tačno, ali kao što rekoh, meni to ne znači ništa, niti vidim da je neka posebna dobit od toga jer te partije ionako trebaju da nestanu.
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by No Country Mon 5 Dec - 4:07

    Основни проблем са српском опозицијом, таквом каква јесте, је тај што је уклопљена у систем. Они Вучићу играју Washington Generals-e, the designated loosers-e, наравно зато што је и то некакво ухлебљење. Позивати тај скуп бедних, корумпираних и уцењених паразита у било какву "акцију" је апсурдно. Борков проблем је тај што је он из ухлебљене позиције пожурио да претрчи у "револуционаре", а да није поразмислио да ли ће имати шта да једе. А сада не може да одлучи шта даље, да ли да се каје или шта...?
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Erős Pista Mon 5 Dec - 4:31

    Ima toga, naravno, ali ako se nalaze u situaciji da izgube i takvo uhlebljenje, onda ih čist sebični interes može naterati u koaliciju. Ne govorim dakle o visokim idealima. Za mnoge stranke će ovi izbori biti pitanje  pukog opstanka.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by No Country Mon 5 Dec - 5:10

    Та врста претрчавања се деси само када се појави нови газда на сцени. Борко то свакако није.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by fernoux-h Mon 30 Jan - 0:48

    http://twitter.com/BorkoStef/status/825847115737862144


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Joó János

    Posts : 485
    Join date : 2016-06-29

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Joó János Tue 14 Feb - 19:36

    http://rs.n1info.com/a228041/Video/Info/Stefanovic-Mali-ima-svog-lutkara.html

    znaci borko se nasao sa tadicem na kafi i novi LS keyword je ukrupnjavanje, jer to je ono sto gradjani hoce (11:40) Lepo, lepse, Borko - Page 43 3579118792

    compare to septembar 2015:

    BEOGRAD - Šefa poslaničke grupe Demokratske stranke Borislav Stefanović rekao je da ukrupnjavanje opozicije ima smisa samo ako je napravljeno na osnovana vrednosnog programa i onog šta ćemo uraditi.“ Bilo bi dobro uradii i jedan odkument „Srbija posle Vučića“ i da tu taksativno nabrojimo šta ćemo uraditi konkretno, i da to bude temelj budućeg okupljanja, ali to ne podrzumeva okupljanje stranaka koje su odigrale istorisjku ulogu ili lidera stranaka koji su završili sa svojom istrijskom ulogom ali im to niko nije rekao“ objasnio je Stefanović.(CH6)
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by zvezda je zivot Sat 3 Jun - 1:51

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 DA6jRUDWAAAQHHR


    _____
    ova zemlja to je to
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Nino Quincampoix Sat 3 Jun - 1:58

    Totti? Underwood? Borko?
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Veletin Sat 3 Jun - 2:01

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 2932922325
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by zvezda je zivot Sat 3 Jun - 2:09

    andervud je otprilike ikona americkog liberalizma na internetu, zajedno s dambldorom i onim likom iz hamiltona, i svi koji imaju malo kulture se sprdaju s njim.

    u srbiji isto, mogu da zamislim paruna da nosi ovu majicu. el ima u toj levici neke gradske dece da mu objasne da ovo nije kul


    _____
    ova zemlja to je to
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by fernoux-h Sat 3 Jun - 2:44

    Brate ako mi veruješ čak i meni dođe da ga pljunem kad ga vidim ovako...


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

    Lepo, lepse, Borko - Page 43 Empty Re: Lepo, lepse, Borko

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri 26 Apr - 18:22