Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Memento

    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Tue Aug 30, 2022 1:40 pm

    Predsednik: Nikada nisam obećao građanima ceo snimak nesreće iz Doljevca
    Autor:Beta
    2 minutes


    Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da nikada nije obećao građanima da će imati prilike da vide kompletan snimak saobraćajne nesreće na naplatnoj rampi kod Doljevca, u kojoj je poginula Stanika Gligorijević, već da je to ponudio samo "zainteresovanim stranama", odnosno porodici.
    „Radi se presuđenoj stvari… Nemam problem sa tim, niti sam bio u autu niti pored, niti bilo koga štitim. Pitajte sudiju i rešite taj problem već jednom. Niko vas nije lagao“, rekao je Vučić u Predsedništvu.
    Apelacioni sud u Nišu je krajem prošle godine osudio na četiri i po godine zatvora Dejana Stanojevića, vozača bivšeg direktora Koridora Srbije Zorana Babića, zbog saobraćajne nesreće iz 2018. godine na naplatnoj rampi Doljevac, u kojoj je poginula Stanika Gligorijević (51).
    Podsetimo, Vučić je 22. avgusta 2019. za Glas Amerike izjavio da će „učiniti sve što je u njegovoj moći“ da mediji dobiju snimak nadzornih kamera sa naplatne rampe kod Doljevca.
    „To ću da uradim, ja Vas molim da izađete na televiziju da se izvinite za sve laži koje smo izgovarali o ovom slučaju. I ništa više. Da li zaista mislite da bih bio budala da pogledam snimak i da vam kažem da je to tako. A da znam da taj snimak postoji koji bi dokazivao nešto drugo. Snimak je užasan, a pošto vidim da izražavate sumnju, ja ću da zamolim nadležne države organe kao predsednik Republike da vam pokaže to. Da vidite kakvim ste se lažima služili svih prethodnih meseci“, kazao je tada Vučić u intervjuu za Glas Amerike.
    Snimak Vučićeve izjave za Glas Amerike iz 2019. godine:




    Snimak je na linku:

    https://rs.n1info.com/vesti/predsednik-nikada-nisam-obecao-gradjanima-ceo-snimak-nesrece-iz-doljevca/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Thu Sep 01, 2022 3:03 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Fri Sep 02, 2022 12:16 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34204
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Fri Sep 02, 2022 12:51 pm

    A i onih 10 kila sto je smrsao. Garant presao na heorin


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18416
    Join date : 2014-12-12

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by beatakeshi Fri Sep 02, 2022 1:01 pm

    To neka nova droga?
    паће

    Posts : 40138
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by паће Fri Sep 02, 2022 2:20 pm

    beatakeshi wrote:To neka nova droga?

    Да, код нас се зове јунакиња.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    ficfiric

    Posts : 34204
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Wed Sep 21, 2022 6:12 pm



    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by fikret selimbašić Thu Sep 22, 2022 1:45 pm



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Thu Sep 22, 2022 2:02 pm

    Zajebo NATOvce, oni poverovali da stvarno nece da mobilise, a on parcijalnom mobilizacijom - boc!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34204
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Sun Oct 30, 2022 10:41 am

    Memento - Page 18 FgTho15WQAABD_Y?format=jpg&name=small


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34204
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Thu Nov 03, 2022 10:08 pm

    Memento - Page 18 Stripformer_373_stripformer-2016-07-151


    _____


    Uprava napolje!

    Uncle Baby Billy

    Posts : 3162
    Join date : 2021-09-13

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Uncle Baby Billy Fri Nov 11, 2022 11:25 am

    „Pred nama je izazovno vreme. Sledeća zima će biti još teža od ove jer nam predstoji Staljingradska bitka, odlučujuća bitka rata u Ukrajini, bitka kod Hersona, gde obe strane koriste hiljade tenkova, avione i artiljeriju. Zapad veruje da će uspeti da uništi Rusiju, Rusija veruje da će moći da odbrani ono što je uzela na početku rata i da rat privede kraju. To će svuda stvoriti dodatne probleme, “, rekao je Vučić.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    паће

    Posts : 40138
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by паће Fri Nov 11, 2022 11:31 am

    Нама предстоји...


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Filipenko Fri Nov 11, 2022 8:31 pm

    Uncle Baby Billy wrote:
    „Pred nama je izazovno vreme. Sledeća zima će biti još teža od ove jer nam predstoji Staljingradska bitka, odlučujuća bitka rata u Ukrajini, bitka kod Hersona, gde obe strane koriste hiljade tenkova, avione i artiljeriju. Zapad veruje da će uspeti da uništi Rusiju, Rusija veruje da će moći da odbrani ono što je uzela na početku rata i da rat privede kraju. To će svuda stvoriti dodatne probleme, “, rekao je Vučić.


    Memento - Page 18 286371741
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Wed Dec 21, 2022 10:43 am

    https://www.danas.rs/vesti/politika/kako-je-tanja-fajon-od-idiotkinje-i-sorosevog-djaka-postala-pozeljan-gost-za-predstavnike-srpske-vlasti-aleksandar-vucic-sns-naprednjaci-uvrede/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18416
    Join date : 2014-12-12

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by beatakeshi Wed Dec 21, 2022 11:41 am

    Pas rek'o, pas porek'o.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Sun Dec 25, 2022 6:42 pm

    https://www.danas.rs/vesti/drustvo/do-savrsenstva-izrezirano-krunisanje-aleksandra-vucica-deset-godina-od-hapsenja-miroslava-miskovica/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34204
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Sat Dec 31, 2022 12:31 am

    na danasnji dan

    VUČIĆEV OTAC SE BORI ZA ŽIVOT: Predsednik zagrljen sa bratom Andrejem čeka vesti o ocu
    https://www.novosti.rs/vesti/politika/950428/vucicev-otac-bori-zivot-predsednik-zagrljen-bratom-andrejem-ceka-vesti-ocu

    OTAC predsednika Srbije Aleksandra Vučića, nalazi se u bolnici zbog virusa korona. Kako saznajemo, Anđelko Vučić bori se za život i nalazi se u bolnici KBC Bežanijska kosa.

    Inače, otac predsednika nije hteo da primi nijednu vakcinu sem ruske vakcine koja je zakasnila sedam dana.

    Kako saznajemo predsednik Vučić i njegov brat Andrej, zagrljeni čekaju vest o ocu.


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Filipenko Sat Dec 31, 2022 7:31 am

    SNSova klinika na Bezanijskoj kosi. Nije ni cudo sto se gomila poznatih lecila bas tamo, niti sto je direktorka Marija Zdravkovic bila jedno od najaktivnijih lica u kampanjama sa Brnabickom.


    Memento - Page 18 543635_tan2022-3-20-145312660-2_f
    ficfiric

    Posts : 34204
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Mon Jan 30, 2023 10:21 pm

    Ne znam sta bih pre preneo pa evo linka ka lajni https://twitter.com/radomir_martin
    Martin kaci stare naslovnice


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Mon Jan 30, 2023 10:40 pm

    Memento - Page 18 3579118792



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34204
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Mon Jan 30, 2023 10:45 pm

    Kad smo vec kod DS




    Kad smo vec kod sumnjivih para



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Mon Jan 30, 2023 11:14 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34204
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Tue Jan 31, 2023 4:35 pm

    Kad smo vec kod Trivanke, danasnja vest

    SAZNAJEMO Jelena Trivan nova savetnica premijerke Ane Brnabić

    Jelena Trivan, koja je nedavno razrešena funkcije direktorke Službenog glasnika, imenovana je na sednici Vlade Srbije za savetnicu premijerke Ane Brnabić. Ovu informaciju za Nova.rs potvrđuje i Trivan.

    Kako se navodi u rešenju o imenovanju u koje je naš portal imao uvid, Jelena Trivan je za savetnicu Ane Brnabić imenovana počev od 20. januara i na njoj će, sudeći po pomenutom dokumentu, biti dok traje dužnost predsednice Vlade.

    Osim toga, ona već neko vreme obavlja funkciju direktorke „Mtela“ u Banjaluci, ćerke firme Telekoma Srbije.

    Trivan u izjavi za Nova.rs kaže da će Brnabić savetovati u oblasti reforme pojedinih javnih preduzeća.

    „Ja obavljam isključivo jednu funkciju, a to je direktor ‘Mtela’, a premijerki pomažem bez naknade i ikakvih beneficija, pre svega u budućoj reformi Zavoda za udžbenika i sličnih javnih preduzeća iz domena izdavaštva, nauke, prosvete, a s obzirom na iskustvo direktora Službenog glasnika. Dakle, isključivo u oblastima u kojima imam znanje i iskustvo koje je vrlo ograničeno“, navodi ona za naš portal.

    Trivan dodaje da će to raditi u meri u kojoj može da pomgne, imajući u vidu njeno primarno zaposlenje kao „izraz volje da se javna preduzeća poput Službenog glasnika, Zavoda za udžbenike, Prosvetnog pregleda i slučanih, koja su skrajnuta u odnosu na neka važnija, učine profitabilnim“.

    Trivan kaže i da ne obavlja više funkciju predsednice Upravnog odbora Filmskog centra Srbije, te da joj je istekao mandat još u junu prošle godine.

    U vreme dok je bila direktorka Službenog glasnika, „Nova“ je otkrila da je u međuvremenu postala i direktorka “Mtela” u Banjaluci, ćerke firme Telekoma Srbije. Tu funkciju nije prijavila Agenciji za sprečavanje korupcije, zbog čega joj je izrečena mera opomene.

    Kada je tačno postala direktorka tog preduzeća u Republici Srpskoj nije poznato, ali je bar godinu dana obavljala dve direktorske funkcije i to u dve države.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Tue Jan 31, 2023 4:41 pm

    Memento - Page 18 3579118792 Memento - Page 18 3579118792 Memento - Page 18 3579118792

    Jbt, kolko ja mrzim tu jezivu osopu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Memento - Page 18 Empty Re: Memento

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 4:27 pm