Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Komentari na vesti

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Mon 03 Oct 2022, 02:55

    Komentari na vesti - Page 36 3579118792 Komentari na vesti - Page 36 3579118792 Komentari na vesti - Page 36 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9614
    Join date : 2020-06-19

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by fikret selimbašić Wed 05 Oct 2022, 18:27

    Očigledno je da Rusi "kupuju vreme",čekaju ciču zimu ili proleće 2024.

    Od njihovih ofanziva jedino zimska za oslobađanje Donbasa ima nekog smisla,pojedini mobilisani vežbaju na poligonima u artičkom pojasu.
    Znači odbaciti Ukre ispred Donjecka što dalje od grada...zimus.

    Herson lako može postati novi "Staljingrad".
    Rusi se mogu povući u njega i utvrditi da Ukri vide kako je Rujama bilo u osvajanju Marijopolja.
    To bi im kupilo "prilično vremena.

    Normalno uz obezbeđivanje jedinih prelaza preko Dnjepra i suprotne opale.

    Čak je i AV rekao da je nova Staljingradska bitka blizu i ranije nego što se očekivalo...a prilično su mu izjave realne u vezi sukoba u Ukrajini.

    Herson kao novi Staljingrad -nije nemoguće.



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Летећи Полип Wed 05 Oct 2022, 18:51

    Iskren da budem, sve mi je teze da ih pratim. Toliku tvrdoglavost, slepilo, i narcizam vremenom covek pocne da prezire.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    fikret selimbašić

    Posts : 9614
    Join date : 2020-06-19

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by fikret selimbašić Wed 05 Oct 2022, 19:03

    Najmanje dvadeset godina su čekali trenutak kad će Putin da pokrene vojsku na zapad. Gruzija, Sirija i Libija su bile pokazne vježbe kako će to izgledati kad konačno krene, a onda je samo pitanje kadće i gdje da se zaustave. Dunav, Jadran, La Manš ili Gibraltar. Prvo jutro napada lik otvara bocu votke sa pravim zlatom na etiketi, čuvana godinama za taj dan, uz želju da operacije klizi glatko kao ta votka niz grlo.

    Neće oni odustati od prilagodbe i tumačenja kako je sve ide po planu, previše su se investirali u sve to i sad ne mogu nazad. Evo, sad kad su krenule borbe oko Hersona, koje nikad nisu ni trebale da se dogode jer se čekao prodor ka Odesi i Nikolajevu, čeka se novi Staljingrad. Geografija se uklapa, ruska vojska na mostobranu, iza leđa im je velika rijeka, snabdijevanje otežano i sad samio treba da se Rusi utvrde u samom gradu i da Ukrajinci iskrvare do kraja.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 05 Oct 2022, 19:05

    Nece svi deinvestirati ali ce se osipati
    fikret selimbašić

    Posts : 9614
    Join date : 2020-06-19

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by fikret selimbašić Wed 05 Oct 2022, 19:07

    Istina.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3755
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Bleeding Blitva Sat 08 Oct 2022, 09:05

    Rusi, džaba ste kerchili.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Sat 08 Oct 2022, 09:38

    Komentari na vesti - Page 36 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3191
    Join date : 2021-09-13

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Uncle Baby Billy Fri 14 Oct 2022, 21:45

    bistrim komentare na vest o paradajz supi i Van Gogu, mnogo lepo rodilo Komentari na vesti - Page 36 1861198401


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Fri 14 Oct 2022, 21:49

    Daj najbolje komade!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Nektivni Ugnelj Fri 14 Oct 2022, 22:00

    Gang staz paradajz supa
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3191
    Join date : 2021-09-13

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Uncle Baby Billy Fri 14 Oct 2022, 22:18

    ne znam kako bih izdvojio, fora je u čitavom toku tih komentara. smenjuju se hamblbregeri koji napamet znaju tlocrte svih najvećih muzeja na svetu sa komentatorima koji pwnuju aktivistkinje: PA ONE NE ZNAJU DA VAN GOG NIJE KORISTIO *TO* ULJE, ili tako što kažu da je konzerva za supu takođe napravljena korišćenjem nafte hahahaha, sa korifejima retributivne pravde koji samo da se dogovore da li ih slati u gulag ili na naftnu bušotinu, sa the end is nigh, ode svet dođavola sablažnjenim komentatorima koji se potpisuju kao "Evropljanka" ili nešto slično, sa neštisrbinazajebati komentatorima koji uočavaju da se u izveštavanju previše naglašava ko je proizvođač supe...
    ima i okej komentara.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat 15 Oct 2022, 01:22

    Istina o Maskovim satelitima:

    Rusi su mu svoji antisatelitskim oružjem uništili nekoliko satelita, u tome je sva istina. Tzv. Peresvet, oružje koje zaslepljuje satelite i uništava im elektroniku je bilo aktivirano pre 10-ak dana. Ilon je nakon toga obrnuo ploču, krenuo da priča o miru, o prihvatanju nove realnosti, dobio je jasan signal od Rusa šta će se dalje dešavati ako nastavi sa uslugama Ukrajini i dobili smo ovo sad...


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    avatar

    Posts : 573
    Join date : 2020-12-04

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Hans Thu 20 Oct 2022, 14:55

    Na vest o odnosima Harija i Megan Markl, sajt b92:



    Pa kad si ušao u zoofilijsku vezu sa drugom rasom, logično da nisi normalan. Jer deca ti nisu ni Evropljani ni Afrikanci, pa koji kontinent misliš da ih primi kao svoj kad su na oba stranci. Možda da za rasno mešane napravite plivajući kontinent u npr Atlantskom okeanu, da imaju svoj dom, da se ne osećaju svuda kao uljezi na tuđem.
    (Rasen, 20. oktobar 2022 13:25)
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Notxor Thu 20 Oct 2022, 16:34

    A mogao je da napiše: "Evropa je kao bašta...


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    disident

    Posts : 15084
    Join date : 2016-03-28

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by disident Thu 20 Oct 2022, 16:57

    Hans wrote:Na vest o odnosima Harija i Megan Markl, sajt b92:



    Pa kad si ušao u zoofilijsku vezu sa drugom rasom, logično da nisi normalan. Jer deca ti nisu ni Evropljani ni Afrikanci, pa koji kontinent misliš da ih primi kao svoj kad su na oba stranci. Možda da za rasno mešane napravite plivajući kontinent u npr Atlantskom okeanu, da imaju svoj dom, da se ne osećaju svuda kao uljezi na tuđem.
    (Rasen, 20. oktobar 2022 13:25)


    To je taj Zapad kome težimo Komentari na vesti - Page 36 2304934895


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3191
    Join date : 2021-09-13

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Uncle Baby Billy Sun 23 Oct 2022, 20:17

    deo komentara na vest o dešavanjima na Šodrošu

    Poslušajte šta je sve skandirano...ovako se pravi novosađani ne ponašaju! Pravi novosađanin je novosađani i kad protestuje.
    :heart:


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Sun 23 Oct 2022, 20:24

    Komentari na vesti - Page 36 45140586


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3191
    Join date : 2021-09-13

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Uncle Baby Billy Fri 09 Dec 2022, 23:04

    Prof? Ne znam ništa o M.J. na pretraživaču nađem "sr.wikipedia Miloš Jovanović" biografija. Stvarno piše da je prof na Pravnom u Beogradu. "Međunardno pravo".... a tu su i slike, primerene međunarodnom pravu, kako ga zamišlja Jovanović (?); slike: "Jovanović za vreme boravka u 63. padobranskoj brigadi"... "Padobranski višeboj 2006." Pravni=komunistička medresa. Prva institucija koja je morala biti lustrirana, da bi Srbija preživela. Na Mašinskom fakultetu predavao je prof (sa 2 doktorata – tehničkih nauka; matematičkih nauka) Danilo Rašković, kada na ispitu student slabo šta zna, prof ga pita: "mladiću da nisi ti kada si upisivao ovaj fakultet, slučajno pogrešio, promašio zgradu, umesto da se upišeš u žutu zgradu /Pravni/ a ti došao na mašinstvo"? Prof Rašković se ponašao kao svaki građanin, iznosio svoje mišljenje o raznim temama u gradu i YU. Revnosni službini pravnici ga često potajno snimali magnefonima, snime ga oni tako u jednoj kafani u Mostaru, šta priča uz čašicu rakije sa prijateljima...i napakuju mu zatvor od 2 godine. To su ti vrli pravnici sa Pravnog u BG, koji nisu trepnuli, nego su podržali, kada je bahata vlast otpustila desetak najuglednijih prof Medicinskog u Bg 1952., prof A. Kostića, osnivača više fakulteta i instituta.... Tako se stiže do tog turbo/sega/mega/pink jezika: "Niko vas ne pita za koliko novca biste vi spavali sa svima nama...".


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Solus_Rex Sat 10 Dec 2022, 00:51

    Komentari na vesti - Page 36 1233199462
    Tellin' it like it is!


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Летећи Полип Sun 11 Dec 2022, 14:46

    Poruka Srbima na barikadama:
    MI (nasa onda drzava SRJ je potpisala r1244 i prisutstvo UNMIKa i Kfora u tom protektoratu OUN. Stoga, sve dok ne dodje do otvorenog rata Srba i scipetara na KIM, mi mozemo samo da traziomo u SB da se postuje r1244 i zvanicno da trazimo povratak 1000 vojnika i policije na KIM. Ako nam to SB ne odobri (vetom), mi onda ne mozemo bas nista jer u stanju ne-ratovanja na KIM bi nas vojni nastup na KIM bio upravo objava rata OUN i bilo kakva vojna koalicija drzava u OUN bi mogla legalno da nas bombarduje i unistava.
    Jedini moguc nacin da Srbija upotrebi vojsku na KIM bi bio kada bi se Srbi na KIm (recimo oni na severu)organizovali u oruzanoj odbrani protiv ROSU koja tamo dolazi nelegalno, pa izbije gradjanski rat u KIM i onda ako KFOR prvih dana ne odbrani te Srbe od napada, da tek onda vojno stupi na sever KIM i brani taj manjinski narod Srba tamo.
    Dakle cekamo da takva situacija gradjansko-etnickog rata na KIM nastane da bi mogli legitimno da vojno intervenisemo, ili da formalno SB proglasi da je r1244 dosao kraj pa time i tom protektoratu OUN.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    fikret selimbašić

    Posts : 9614
    Join date : 2020-06-19

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by fikret selimbašić Tue 13 Dec 2022, 12:07

    Kakva glupost. Igrom slučaja imao sam prilike ra ručam u jednom od najelitnijih restorana u Nemačkoj (kad uštediš klijentu milione, pa te menadžer zove na večeru da ti lično zahvali), gde kuvar ima ne znam kakve sve preporuke i mišlenove zvezde, gde se govedina kuva 8 sati na 70 stepeni, gde se bosiljku pušta Betoven, i šta ja sve znam, al ja posle večere stanem ispred kioska kod iračana na stanici metroa, kupim doner kebab (giro što bi mi rekli) i razvalim se ko budala, kakve mišlenove zvezdice, kakve gluposti. Aj ćao.
    (Buzdovan, 12. decembar 2022 15:34)




    Od sveg sto si nazvrljao verujem da je istinit samo tvoj nick.
    (Macak, 12. decembar 2022 16:04)
    # Link komentara


    Da li je realno da smo videli isti opskurni komentar i rešili da ga okačimo ovde....Kako mrzim takve priče


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Tue 13 Dec 2022, 12:13

    Komentari na vesti - Page 36 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Notxor Tue 13 Dec 2022, 12:17

    Ja mu verujem jer sam i ja tako posle večere išao u Čobanov odmor da ne legnem gladan.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    паће

    Posts : 40217
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by паће Tue 13 Dec 2022, 13:25

    Notxor wrote:Ja mu verujem jer sam i ja tako posle večere išao u Čobanov odmor da ne legnem gladan.

    Е, пар пута ми се десило да клопам на тако мало отменијем месту, оно изеш га споља изгледа нормално, унутра фино скоцкано без неког претеривања, више добре досетке него скуп материјал. А клопа као нацртана, и док завршиш укапираш да си претерао, није као.

    И онда ајд нешто с ногу да не крче црева.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.

    Komentari na vesti - Page 36 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun 19 May 2024, 14:07