Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Komentari na vesti

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by kondo Thu Apr 23, 2015 9:56 pm

    ali ova botovska mimikrija, "konspirasija" Komentari na vesti - Page 3 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    choice

    Posts : 65
    Join date : 2015-04-10

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by choice Thu Apr 23, 2015 9:57 pm

    to je meni svojevremeno bila bomba knjiga. mislim čak i da je dobar prevod.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Thu Apr 23, 2015 10:00 pm

    Pa izašla u vreme kad su knjige prevodili prevodioci koji su za to bili pristojno plaćeni, a ne studentarija koju su izrdaili za pare. Takođe, to je bilo pre nego što je lektor izumro.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Fri Apr 24, 2015 10:17 pm

    Bazdulj: Okeansko osećanje

    MIROSLAV VOJINOVIC | 21/04/2015 18:49
    Okeansko osecanje..zivim u Americi i definitivno osjecam simpatiju za anglo-saksonsku civilizacijsku bastinu..od Shakespeara do Anne Bogart, od tradicionalnog Cambridgea do deconstructivist Columbia University, od Monthy Pythona do Terrence Mallicka, od surfa do Applea..ali ipak, Amerika je u dubokoj, gotovo misticnoj krizi kao drustvo. Proganjaju je demoni koje je tolerisala ili prikrivala ili sama prizvala. Gledam Ruje koji tu dolaze..ko da su s druge planete. Ali mislim da njih Nebo i Zemlja ovaj put podrzavaju vise. Osjeca se nesto u zraku. Ne treba da ulazimo. Svijet ce nastaviti dalje..kao unija Slovenske Dusevnosti Zemlje, Americke Dosjetljivosti Okeana, Indijsko-kineskog Velikog Budjenja, Africkog Bratstva i Jedinstva, Jevrejskog Humanizma i Renesanse, Juznoamerickog Risorgimenta. Svi ovi jadni briselski zapjenjeni kompleksasi iz jos jadnijih iskompleksiranih zemljica, demografski i moralno obijenih, sve ce to izgledati smijesno. Osramotili su se oni, a ne mi. Christ is Risen!

    (Zapravo je komentar opet manje zbrkan od samog teksta.)


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sun Apr 26, 2015 4:22 pm


    "Hrvatska nije naslednica NDH"
    http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=04&dd=26&nav_category=167&nav_id=985148


    Nisu svi Hrvati bili ustaše, ali su sve ustaše bili Hrvati.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Idea Voli Telekom, 26. april 2015 15:48)
    # Link komentara
    Preporučujem (+51)
    Ne preporučujem (-5)



    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Tue Apr 28, 2015 4:18 pm

    Ovo je riznica, pocevsi od samog naslova teksta.


    Žene, u čemu je problem? U Srbiji sve više neženja
    http://bulevar.b92.net/komentari.php?nav_id=985780


    ŽENE su podivljale.
    Jako je retko sresti zenu koja je zenstvena topla zraci ljubavlju. Pogledajte samo kako se krecu, hodaju, gestikuliraju, govore tacnije cimaju tresu ko da su ukljucene na visok napon, a ne govore vec vicu kreste urlaju. I naravno u glavi samo vrte , i na kaficama sa prijateljicama jedina tema: KAKO NACI OVCU SA PARAMA.
    Takmice se koja ce vise da lici na musko. jos samo ona stvar da im izraste. A takozvani muskarci se povukli, pobegli, zabili se u misiju rupu i gledaju kako da prezive.
    E pa takozvane zene ni ovce vise nisu ovce.
    (eto, 28. april 2015 13:01)
    Preporučujem (+201)Ne preporučujem (-51)


    Takozvana "bela kuga", kao i masovna pojava "baba devojaka" i "večitih mladoženja" u Srbiji, nisu posledica siromaštva, nisu posledica bilo čega od onog što navode naši vrli sociolozi ili ljudi koji se bave ovom problematikom. Treba priznati, a to niko, od ovih, pomenutih, ne treba da shvati kao uvredu. Radi se o psiho-fizičkoj promeni ili poremećaju ličnosti. Jednostavno, ljudi u Srbiji su izgubili instikt, koji imaju sva ostala živa bića na planeti pa čak i biljke, odnosno, da je osnovni smisao našeg boravka na ovom svetu, produženje vrste. Eh, sada to neće odgovarati mnogim nabedjenim intelektualcima i odmah će isukati svoje požutele i bezvredne diplome i pokušati da demantuju ono što je očigledno. Radi se o poremećaju koga nije poštedjen ni zapad odnosno sve visoko razvijene države. Paradoks je da smo i mi oboleli od slične "boleti", što je samo znak da narod u Srbiji još uvek živi lagodnim i bezbrižnim životom.
    (Mladen Mladenovic, 28. april 2015 11:47)
    Preporučujem (+225)Ne preporučujem (-337)


    Miskim da je u pitanju sledeće: Majke često prave od sinova edipovce,umesto da ih upućuju na obrazovanje. Momci u selu koji su neoženjeni se pravdaju svačim, a u suštini ,svaki od njih ima ili je imao dominantnu majku i nije dovoljno radio na sebi. Devojke su danas inteligentne i neće da trpe edipovce, ni muškarce koji su često u prvoj polovini prošlog veka.
    Inače, i kao takvi, ne verujem da bi ostali neoženjeni da su najmanje tri devoke pitali da se udaju za njih.
    Ko pita, ne skita!
    (P.S., 28. april 2015 12:35)
    Preporučujem (+98)Ne preporučujem (-35)


    Problem je sto su ljudi i dalje zaslepljeni "zapadnim nacinom zivota" koji je za njih nista drugo nego zivot iz nekog americkog sitkoma: dakle malo kancelarija pa zezanje, pa pauza ekstra restoran pa zezanje, pa uvece u provod i zezanje. Naravno, to nije moguce apsolutno nigde ako ne zaradjujete iznad prosecne plate u zemlji. Paradoksalno je to da se na selu mogu stvarno dobre pare zaraditi i onda da se uziva u gradu sa tim parama par dana, ali ljudi koji su odrasli na selu to nece, a evo vec moja generacija koja je odrasla u gradu i nema veze sa selom masta da jednog dana ode iz grada i zivi u nekom naselju gde je moguce baviti se malo poljoprivrednim poslovima.
    Da ne skrecem sa teme dalje, problem u ovoj zemlji je sto vrlo malo ljudi ima para da zbrine sebe i svoje, dok neki ljudi jedva za sebe da imaju. Naravno, da nisu upoznati sa "zapadnim nacinom zivota" koji dobijamo preko kompjutera i interneta, imali bi veliki prirodni prirastaj jer bi ljudima bilo dosadno, ovako dok ne bude bolja ekonomska situacija (da jedan supruznik od plate moze da izdrzava drugog i bar troje dece) nece biti ni dece, a sto je manje dece to je vise penzionera a sto je vise penzionera gore je ekonomski i tako se upada u zacarani krug.
    Posto je suludo pomisliti da ce ovde biti bolje, resenje je uvoz ljudi dobrog genetskog materijala (lepih, zdravih mladih ljudi) iz oblasti sveta gde ne vlada tehnologija svakodnevnim zivotom i koji su u tom smislu tradicionalniji: njima dajte kuce na selu decu im ucite srpskom jeziku i istoriji i eto novih Srba za sutra.
    Tako i zapadne zemlje popunjavaju manjak svog stanovnistva tako moramo i mi.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (\|/, 28. april 2015 13:15)
    Preporučujem (+57)Ne preporučujem (-35)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    bemty

    Posts : 3793
    Join date : 2014-11-12

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by bemty Tue Apr 28, 2015 4:25 pm

    ko pita, ne skita!  Komentari na vesti - Page 3 286371741


    nepreporucuem.


    _____
    Warning: may contain irony.
    plachkica

    Posts : 16191
    Join date : 2014-11-06

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by plachkica Tue Apr 28, 2015 4:30 pm

    Carski su komentari, posebno ovaj što je izveo statistiku da jedna od tri devojke sigurno hoće da se uda!

    Komentari na vesti - Page 3 1143415371
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sat May 02, 2015 3:19 am

    O poreklu rasa i rastucem broju vagina:


    Upoznajte Kasandru Benkson, ženu sa dvostrukom vaginom

    http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2015&mm=05&dd=01&nav_id=987131


    Ovo je isto što se desilo i sa uspostavljanjem drugih rasa ljudi. Prvo ih odbace jer su drugačiji, pa oni formiraju međusobne zajednice i tako se sa povećanjem broja formira posebna rasa kroz neki duži period. Isti je bilo i sa Kinezima. Rodila se deca koja su bila žuta sa kosim očima, ostali su ih ismevali i odbacili, oni se izdvojili i međusobno mešali i na kraju imamo posebnu rasu. 2 vagine je samo početak, 3 vagine je sledeći korak.
    (Pametnjaković, 1. maj 2015 20:18)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Sat May 02, 2015 10:06 am

    :ljaksofon:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Wed May 13, 2015 7:59 pm

    Janković: Vlast prećutala neke dokaze
    http://www.b92.net/info/vesti/pregled_stampe.php?yyyy=2015&mm=05&dd=13&nav_id=991367

    Ne znam koliko su placeni SNS botovi, ali mnogo su traljavi.


    Glavnu rec i ima tuzilastvo, a ono je nezavisna institucija , tako da Jankovic nece moci da se zali kako rezim pokusava da ga ugrozi i smeni.Sta ces sad zastitnice gradjana?
    (BUBICA, 13. maj 2015 14:37)

    Jos jedna manipulacija Jankovica sa drzavom , sa medijima.Sabotiranje drzavnih institucija... sta je sledece...
    (PCELICA, 13. maj 2015 16:01)

    Čudno mi je samo, ako si nevin i pošten kako tvrdiš, odkud toliki napadi od strane tebe, previše burno reaguješ za jednog poštenjaka.
    (Anica, 13. maj 2015 15:34)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sun May 24, 2015 3:53 pm


    Bafet: Siromašni, sami ste krivi
    Voren Bafet je poručio da bogati ljudi poput njega nisu krivi za sudbinu siromašnih i da siromašni treba da prestanu da krive bogate za svoje siromaštvo.
    http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2015&mm=05&dd=24&nav_id=995659

    "citam vredne knjige i vibriram na veliko":


    Lista aktivnosti koje rade siromasni :

    1. Krive sve druge a nikada sebe
    2.Osudjuju vladu,bogate,roditelje.
    3.Opravdaju svoje neuspehe
    4.Gledaju turske serije,parove,pinkove,dnevnike,glupave tv programe.
    5.Ne razmisljaju
    6.Ne citaju
    7. Ogovaraju.
    8. Ljubomorni su, zavidni su i mrze
    9.Ne upravljaju svojim zivotom vec im vlada preko tv i novina upravlja njihovim mislima i zivotima
    10.Nikome ne daju vec samo uzimaju- novac,vreme,energiju
    11. Misle siromasno,u strahu su, misle nisko i tako vibriraju.

    Lista akitvnosti koje rade bogati - pravi bogati ljudi ne oni nazovi bogati

    1. Ne ogovaraju niti pricaju o drugima
    2.Imaju bogate misli,ideje i stavove i zbog toga dobijaju bogatstvo
    3.Daju mnogo i poklanjaju i zato dobijaju nazad
    4.Citaju dobre i vredne knjige o razvoju i idu na seminare
    5.Ustaju rano
    6.Ne krive nikoga
    7.Rade mnogo
    8.Misle na veliko i tako vibriraju.

    (tako je, 24. maj 2015 14:21)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Indy Sun May 24, 2015 4:03 pm

    Btw. WB uopste nije rekao to sto mu B92 pripisuje. Evo teksta kojim su se inspirisali.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sun May 24, 2015 4:08 pm

    Indy wrote:Btw. WB uopste nije rekao to sto mu B92 pripisuje. Evo teksta kojim su se inspirisali.

    Jebote. Kako li je B92 uspeo da iskonstruise potpuno drugaciju poruku (nejednakost je neizbezna).


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Sun May 31, 2015 10:15 pm

    Naslov koji je šokirao Ameriku: Bred Pit je biseksualac?

    Subota 30.05.2015. 17:02
    atila_bic_boziji
    Ovi ne daju komentar-Zabranjena gej parada u Moskvi ali pedderi su ipak izašli da prave haos.Smmrt pedderima plaćenim od nacci-zapada da prave haos,Treba ih zatrpati živim peskom kao što su ameri zatrpali 5.000 nedužnih Iračana


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Indy Sat Jun 27, 2015 8:10 am

    Komentari na masakr u Tunisu na srpskim web portalima su masakr nad moždanim ćelijama.

    Doduše, to je bilo i za očekivati.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Mon Jul 13, 2015 1:19 am

    http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=07&dd=12&nav_category=64&nav_id=1014884


    Vučić namerno neće da trazi slobodu kapetana Dragana iz svojih licnih interesa.Za Šešelja trazi pravdu,a za kapetana Dragana ništa(čak ga nije ni spomenuo).A nam neće da izruče Anta Pavelića i još neke ljude što su organizovali i bili glavni akteri u operaciji ,,Oluja''.Za Vučića ovo boli ona stvar(izvinite zbog rečnika,ali nisam mogao blaže da se iskažem),on ovo radi kako mu američka tajna služba nalaže jer su ga ti isti doveli njegovu stranku i njega na vlast.
    Ljudi,mozda nas kao drzavu i gradjane neće,ali svi mi ćemo jednog dana biti srećni(ne govorim politički),samo je pitanje vremena
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (GBOMEN, 12. jul 2015 23:11)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Guest Mon Jul 13, 2015 2:08 am

    uuuu kvalitet, suva krtina. 


    Anta Pavelića

    Komentari na vesti - Page 3 3137070404
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Indy Mon Jul 13, 2015 4:37 am

    Stvarno nije u redu da neće da ga izruče, a mi smo morali da izručimo Dražu.

    Važno da ima smartfon. E što nam je progres... Barem mu je telefon pametan. Komentari na vesti - Page 3 1233199462
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Wed Jul 15, 2015 3:57 pm

    "Nova ostavka u Ciprasovoj vladi!"
    http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2015&mm=07&dd=15&nav_id=1015882

    Naslov vesti je na pocetku bio "prva ostavka u Ciprasovoj vladi!" Ali onda je covek dosao i objasnio.


    Prva je bila Varufakisova ostavka posto je i on bio u Ciprasovoj vladi, a ako je on prvi onda je ova druga. Posto su oboje bili u vladi, pa ko prvi podnese ostavku onda je njegova ostavka prva. Da Varufakis nije podneo ostavku tada bi ova ostavka bila prva, ali posto jeste ova ostavka je druga.
    (HejDzo, 15. jul 2015 15:03)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8079
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Daï Djakman Faré Wed Jul 15, 2015 4:25 pm

    Komentari na vesti - Page 3 3669857247


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Wed Jul 15, 2015 4:28 pm

    Komentari na vesti - Page 3 3579118792

    Šteta što nije nacrta i neki grafik...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Indy Sun Jul 19, 2015 8:15 am

    Može i jedan komentar koji mi se mnogo dopao zbog svoje konstruktivnosti. (Iz Australije je, a provociran je trenutno aktuelnim slučajem u kojem je skupštinski Speaker uhvaćena da je platila 5200 dolara za privatni, tačnije partijski, let helikopterom od jedno 80 km, između Melburna i Džilonga: btw. ja sam nekih par meseci svakodnevno vozio na posao i nazad istu tu rutu. Mislim, autom). NB. Pominjanje Kambodže je u kontekstu briljantne ideje ove vlade da nepoželjne (tzv. ilegalne) imigrante pošalje u logore u Kambodžu, uz monetarnu kompenzaciju tamošnjim vlastima.

    Australians would now find it perfectly reasonable to have the Government's front bench arrested and charged with fraud, misuse of public funds and theft. The arrests should take place in the early hours of the morning and in front of a frenzied, hysterical press core.

    All those arrested and awaiting trial should be placed collectively in a freezing cement cell, fed gruel and provided with a filthy bucket to perform their toiletries in front of their corrupt colleagues.

    After their trials they will need to be immediately shipped to Cambodian shanty towns nestled beside poisonous polluted creeks running open sewage.
    Anonymous
    Guest

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Guest Sun Jul 19, 2015 12:49 pm

    a ne koriste vec nauru za tu svrhu?
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Indy Sun Jul 19, 2015 1:31 pm

    Mislim da su to popunili...

    Komentari na vesti - Page 3 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 5:51 am