Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Reprezentacija

    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Wed Jun 24, 2015 6:36 pm

    Otpao Mačvan, Sale mu nije oprostio ono od prošle godine.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Wed Jun 24, 2015 6:56 pm

    Ne bih rekao da je to u pitanju. Glupo je da ga zove da se cima na pripremama ako ce verovatno otpasti.

    Od centara tu su Raduljica, Marjanovic i Milutinov/Kuzmic. Od krila idu Kalinic, Bjelica, Erceg i verovatno Mitrovic (bilo bi glupo da opet otpadne) a od spoljnih Teo, Markovic, Bogdanovic, Milosavljevic/Nedovic i jedan mahac peskirom (Jovic)


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Daï Djakman Faré Wed Jun 24, 2015 7:00 pm

    prosto ne mogu da verujem da je Vasa imao toliko losu sezonu da ne moze da upadne ispred Jovica ni na prosirenom spisku, jbt.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Wed Jun 24, 2015 7:04 pm

    meni je nesto strepnja dublja od nade za ovo prvenstvo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Wed Jun 24, 2015 7:12 pm

    I meni je zao sto ne ide Vasa.

    Kontam da treba da se nadamo da Raduljica odigra par dobrih tekmi, pa se mozemo nadati kvalifikacijama za OI. Pozicija centra nam je najveci znak pitanja


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Wed Jun 24, 2015 7:14 pm

    meni je ovaj spisak nekako tanak.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Ointagru Unartan Wed Jun 24, 2015 7:45 pm

    Nije tanji od prethodnog sastava. Fali samo Krstic, ali su zato Erceg, Mitrovic, Milosavljevic/Nedovic, plus Kalina sa vise iskustva apgrejd u odnosu na predjasnji tim.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Wed Jun 24, 2015 8:33 pm

    roster ko roster je bombona. igraci u prajmu a sve imamo da igramo sta oces.


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Wed Jun 24, 2015 8:36 pm

    mislim da protiv francuza i spanaca nemamo sta da trazimo. no, videcemo. bolje da ja milogledisem pa posle da zajedno pevamo ocenas


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Wed Jun 24, 2015 8:47 pm

    e sad. pa naravno da po debljini spiska ne mozemo da se merimo s francuskom i spanijom. za to ti treba jugoslovenska reprezentacija. al mozemo da igramo protiv njih - i da izgubimo - ko sto smo igrali i kad smo bili slabiji nego sad.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Wed Jun 24, 2015 8:52 pm

    Najviše se uzdam u trenera, nadam se da će potvditi svoju harizmu.
    Sastav je, ako pogledamo klubove u kojima ti igrači igraju, tanak.
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Kaneda Wed Jun 24, 2015 9:00 pm

    nemoj tako, prva petorka nam je sastavljena od 3 bitna igrača F4 ekipa i MVP-a Evrolige, koji ako ne ode u NBA, sigurno će u nekog od učesnika F4 (eventualno Barselona). Ne bih ja to potcenjivao. To što nam igrači koji idu u NBA pasu travu na NBDL pašnjacima, to je iz nekih drugih razloga. Da nismo po imenima takmaci sa Francuzima i Špancima, nismo, ali tek nismo bili prošle godine, pa smo postigli bolji rezultat i od jednih i od drugih.
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Wed Jun 24, 2015 9:10 pm

    beatakeshi wrote:Sastav je, ako pogledamo klubove u kojima ti igrači igraju, tanak.

    jako zanimljiva recenica.

    sastav je, ako pak pogledamo igrace, odlican.


    _____
    ova zemlja to je to
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Wed Jun 24, 2015 9:13 pm

    Imamo 7-8 igraca ne EL nivou, a vecina dugo igra zajedno. Ostali ionako nece imati vaznu ulogu. Brine me samo petica.


    Nadam se da Djordjevic nece opet pokusavati sa visokim postavama kao u grupnoj fazi na SP-u. Na ovom prvenstvu nemamo prostora za zajebavanje


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Wed Jun 24, 2015 9:21 pm

    Naša 3 najbolja igrača su na f4 imala mizeran učinak.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Wed Jun 24, 2015 9:36 pm

    Kaneda wrote:nemoj tako, prva petorka nam je sastavljena od 3 bitna igrača F4 ekipa i MVP-a Evrolige, koji ako ne ode u NBA, sigurno će u nekog od učesnika F4 (eventualno Barselona). Ne bih ja to potcenjivao. To što nam igrači koji idu u NBA pasu travu na NBDL pašnjacima, to je iz nekih drugih razloga. Da nismo po imenima takmaci sa Francuzima i Špancima, nismo, ali tek nismo bili prošle godine, pa smo postigli bolji rezultat i od jednih i od drugih.

    prosle godine su francuzi odradili posao za nas. pri tome nisu oni bili po imenima toliko jaci (francuzi).

    mislim, sastav je najbolji sto moze biti a nosioci igre su imali odlicne sezone u klubovima. krstic ce faliti ali sta je tu je.
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Kaneda Wed Jun 24, 2015 9:59 pm

    Prošle godine je bar još nekoliko ekipa bilo bolje po imenima nego mi. Mi sad gledamo tu ekipu kroz prizmu trenutnog igračkog nivoa i onog što kako su eksplodirali prošle godine, ali ne treba zaboraviti da su tu bila tri igrača iz Mutinog Radničkog, da je Kalina bio "vredan radnik" koji je godinu pre toga igrao KLS, da smo imali povređenog Krleta, koji nije ni odigrao prvu polovinu, koliko se sećam, on protiv Fr nije ni igrao prvu utakmicu, pa recimo Birču, nama su Štimara i Raškim igrali tu prvu fazu po 10-15 minuta, Brada je bio nepoznanica kako će odigrati... U tom trenutku, pre samog početka prvenstva, Litvanci su za nas izgledali kao svemirski brod, a mnogi su ispred nas po imenima stavljali i Grke, Brazilce, Slovence, pa i Hrvate (ako ništa po imenima ekipa u kojima su im igrali ti igrači).
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Wed Jun 24, 2015 10:05 pm

    Da, i selektor je to sjajno vodio (uključujući i incident sa Špancima)!
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Kaneda Wed Jun 24, 2015 10:07 pm

    Meni je selektor i dalje najveći asset ove ekipe, svaka čast svim Bjelicama, Teima, Bogdanima i Bobijima.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Wed Jun 24, 2015 10:10 pm

    Sta znam, ono je bio Dudin tim. On ga je slozio, uigravao - mislim na nosioce igre. Tek sad Djordjevic dobija zadatak da resi problem na centru, pa cemo videti kako ce to uraditi.


    _____


    Uprava napolje!

    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Kaneda Wed Jun 24, 2015 10:15 pm

    ficfiric wrote:Sta znam, ono je bio Dudin tim. On ga je slozio, uigravao - mislim na nosioce igre. Tek sad Djordjevic dobija zadatak da resi problem na centru, pa cemo videti kako ce to uraditi.
    To jeste, ali kao što reče jedna moja drugarica, bivša košarkašica, Đorđević (sada) deluje kao neko od koga ekipa ima više koristi u toku utakmice od Dude (čovek je u godinama, verovatno se i zasitio košarke, pogotovo reprezentativnog cimanja), energičniji je, brže reaguje, tajmauti su mu adekvatni, vidi se da je bio plej u bližoj istoriji, nekako je, čini mi se, bliži igračima, meni se više sviđa kako on vodi utakmicu od Dude (ovog trenutnog Dude). Ostaje pitanje osmišljavanja ekipe, selekcije i pripreme kao što ti reče.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Wed Jun 24, 2015 11:24 pm

    Kaneda wrote:Prošle godine je bar još nekoliko ekipa bilo bolje po imenima nego mi. Mi sad gledamo tu ekipu kroz prizmu trenutnog igračkog nivoa i onog što kako su eksplodirali prošle godine, ali ne treba zaboraviti da su tu bila tri igrača iz Mutinog Radničkog, da je Kalina bio "vredan radnik" koji je godinu pre toga igrao KLS, da smo imali povređenog Krleta, koji nije ni odigrao prvu polovinu, koliko se sećam, on protiv Fr nije ni igrao prvu utakmicu, pa recimo Birču, nama su Štimara i Raškim igrali tu prvu fazu po 10-15 minuta, Brada je bio nepoznanica kako će odigrati... U tom trenutku, pre samog početka prvenstva, Litvanci su za nas izgledali kao svemirski brod, a mnogi su ispred nas po imenima stavljali i Grke, Brazilce, Slovence, pa i Hrvate (ako ništa po imenima ekipa u kojima su im igrali ti igrači).
    tacno. svi su bili jaci po imenima od nas i ponovo su. videcemo. drzimo fige.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Thu Jun 25, 2015 12:13 am

    za krstica nema zamene. malo me brine kako ce sale kao bivsi bek da poslozi to oko petice ali kapiram da sa ovom trojicom moze da se igra neka tuca pod kosem po ovogodisnjem zvezdinom principu da ne mogu da sude onoliko koliko mi mozemo da bijemo.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Thu Jun 25, 2015 11:16 am

    priznajem da mi je prilicno nejasan strah od krsticevog odustva. ko da prosle godine nismo ostvarili najveci uspeh u njegovoj reprezentativnoj karijeri a da on prakticno nije ni igrao. i ko da nema najboljeg centra u evropi da ga zameni.


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Thu Jun 25, 2015 11:51 am

    kako prakticno nije ni igrao? pa nije igrao 3 nebitne utakmice u grupi, poceo je da se vraca protiv brazila i spanije a onda je protiv grcke, brazila i francuske odigrao svoju standardnu profi igru i statistiku na manjoj minutazi i bio super pouzdan. mislim svi su buljili u raduljicu jer niko nije mogao da veruje kako igra a za krleta se podrazumeva. ja naravno od bobija jako puno ocekujem jer ga volim ali cemo videti, malo me je pokolebalo ovo njegovo nepojavljivanje na nekim utakmicama sa partizanom. zapravo mislim tj nadam se da ce on imati performans kao raduljica pre godinu dana a od dobrog medvedica raduljice ama bas nista ne ocekujem, mislim da su njega mentalno ubile pande iz chengdua.

    Reprezentacija - Page 2 11039098_10206116305160465_7639669100083129972_n

    Reprezentacija - Page 2 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 4:37 pm