Reprezentacija

Share

Re: Reprezentacija

Post by zvezda je zivot on Thu Jun 25, 2015 12:01 pm

gle stvarno, krstic je stvarno igro nekih 15ak minuta u proseku od grcke do kraja. ja ga se secam prilicno kljakavog i po secanju ne bih reko da je toliko odigro.

kako bilo, trojka bobi, kuzmic i milutinov je potencijalno u odbrani i skoku ubedljivo bolja od bilo koje centarske kombinacije koju smo imali u krsticevom mandatu. tu je i raduljica ko vajld kard.

Post by ficfiric on Thu Jun 25, 2015 12:07 pm

Meni Raduljica deluje da je paljevina kao Milicic - nalozi se i odigra dobro par vezanih utakmica ali da nije u stanju da igra dobro u kontinuitetu. Posto turnir kratko traje, ako bude nalozen, verujem da moze igrati kao prosle sezone ali ako se u medjuvremenu popicka sa Djordjevicem, onda jbg. Djordjevic je prosle godine uspeo da se popicka i sa Savanovicem a on mi ne deluje kao konfliktna licnost.

_____

Uprava napolje!

Post by Daï Djakman Faré on Thu Jun 25, 2015 12:36 pm

zvezda je zivot wrote:priznajem da mi je prilicno nejasan strah od krsticevog odustva. ko da prosle godine nismo ostvarili najveci uspeh u njegovoj reprezentativnoj karijeri a da on prakticno nije ni igrao. i ko da nema najboljeg centra u evropi da ga zameni.
krle je u zadnjih 1:30 protiv francuza u njihvom najvecem naletu odigrao majstorski. sa njegova dva polaganja smo odrzali razliku i otisli na megdan USA-u.

dok sa najboljim centrom evrolige u crunch time-u cemo realno biti srecni samo da ne napravi neko sranje.

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by Kondo on Thu Jun 25, 2015 12:38 pm

slazem se da je ta mladja centarska trojka strava po svakom osnovu a posebno za kopiranje te radonjine tarapana guzve pod reketom u kojoj se ne zna ko pije a ko placa (dok ne pogledas usporeni snimak ), cisto ako bas krenu mnogo da sude pa da bude dugacka klupa. i ne mislim da je krstic bio bitan za igru kao takvu ali ja sam malo old school i verujem da je dobro da u timu bude jedan gandalfoliki matorac koji ne pada na fore i lozenje kada prigusti, narocito sa ovim generalnim trendom sve mladjih igraca na terenu sklonih oscilovanju. mislim ako nam nesto bude zavisilo samo od tea i njegove inspiracije ja to sigurno necu da gledam.

Post by zvezda je zivot on Thu Jun 25, 2015 12:47 pm

Ongnonlou Dolo wrote:
zvezda je zivot wrote:priznajem da mi je prilicno nejasan strah od krsticevog odustva. ko da prosle godine nismo ostvarili najveci uspeh u njegovoj reprezentativnoj karijeri a da on prakticno nije ni igrao. i ko da nema najboljeg centra u evropi da ga zameni.
krle je u zadnjih 1:30 protiv francuza u njihvom najvecem naletu odigrao majstorski. sa njegova dva polaganja smo odrzali razliku i otisli na megdan USA-u.

dok sa najboljim centrom evrolige u crunch time-u cemo realno biti srecni samo da ne napravi neko sranje.

pa kapiram da ta 2 polaganja jesu natcovecanski podvig za igraca koji je jedva trcao na tom prvenstvu i svaka mu cast na tome. i 2 polaganja i 1 skok po utakmici. u finalu recimo ni polagnja nije mogo da pogodi.

Post by Daï Djakman Faré on Thu Jun 25, 2015 1:23 pm

hehe, ne vredi ti to sto mi pricas posto sam finale uspesno zaboravio (alezija ? kakva alezija ? )

nego fascinantno je to sto krle uradio protiv francuza upravo posto to nikad nije bila njegova odlika. on nikad nije bio neki leverage u crunch time-u, cak gomilu puta smo tako pukli na njegov nedostatak koncentracije u odsutnim trenutcima i verovatno neku vrstu malodusnosti (a da nam je on pritom u tim situacijama bio objektivno najkonzistentniji i najbolji igrac) ili makar manjka pobednickog mentaliteta.

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by beatakeshi on Fri Jun 26, 2015 10:20 pm

Selektor u Panatenaikosu! Šta li mu je to trebalo .
U svakom slučaju puno sreće!

Post by ficfiric on Sun Jun 28, 2015 8:45 pm

Prvakinje

_____

Uprava napolje!

Post by otto katz on Sun Jun 28, 2015 8:48 pm

Je li baš ozbiljno stvarno? Čestitam!

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by ficfiric on Sun Jun 28, 2015 8:50 pm

Selektorka Francuske na kraju umalo se nije pobila sa Marinom . Garant zbog tajma auta i zato sto je uvela Milicu Dabovic da zavrsi utakmicu sa jednom rukom.

E: Gde je Tegi? Hoce li uleteti u svlacionicu?

_____

Uprava napolje!

Post by ficfiric on Sun Jun 28, 2015 9:07 pm

Nema grba na zastavi.

_____

Uprava napolje!

Post by ficfiric on Sat Jul 18, 2015 10:47 pm

Misko pizdi na Djordjevica sto nije pozvao Micica

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 9m9 minutes ago
Postoji trener koji objavi spisak od 24 igraca, koji potom skrati I odluci se za 18, I onda usled povrede pozove igraca koji nije bio u 24!

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 7m7 minutes ago
I onda se svi mi zapitamo cemu sluzi uopste spisak od 24! Vise nego neozbiljno! To je stvar principa!

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 6m6 minutes ago
Velika ljubav prema rumunskoj kosarci I davanje istoj primat nad bavarskom je pak pitanje licnog afiniteta I to ne treba komentarisati lol

_____

Uprava napolje!

Post by ficfiric on Sun Jul 19, 2015 1:37 am

Nije dugo bio ljut, pokajao se

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 3m3 minutes ago
Moram priznati da su svi koji su poslali negativne komentare na moje zadnje tvit u pravu. Nije moje da komentarisem poteze selektora. Greska

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 1m1 minute ago
Zasmetala mi je anomalija I odregovao sam implusivno, sto nije ok, I svi treba da dajemo podrsku treneru I igracima!

_____

Uprava napolje!

Post by ostap bender on Mon Jul 27, 2015 8:41 pm

sale:
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=27&nav_id=1020452

zalizani se oglasava:

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 3h3 hours ago
Poslednji pregled igraca, uradjen od strane nasih zdravstvenih radnika, pokazuje da je povreda potpuno sanirana, pa se nadamo najboljem

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by beatakeshi on Mon Jul 27, 2015 10:40 pm

A selektor kupio Kuzmića! Reprezencijsko- klupski par centara koji tek treba da se dokažu, biće to zanimljivo.

Mogli bi da sastavljamo reprezentaciju kakva će biti na EP-u, ko ima najviše pogodaka dobija vinjak.

Danas sam odabrao centre: Raduljica, Kuzmić, Štimac

Post by ostap bender on Mon Jul 27, 2015 10:43 pm

mislim da ce da vodi milutinova. stimac ce verovatno nazad u zlezdu.

_____

Post by ostap bender on Mon Jul 27, 2015 11:43 pm

plot thickens

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/276455/Radovic-za-Blic-odgovorio-Djordjevicu-Sale-tvoje-optuzbe-su-ruzne-i-tuzne

_____

Post by Kondo on Mon Jul 27, 2015 11:47 pm

neka ostane ubelezeno da mislim da celavi sasa emituje previse nervoze oko sebe otkako je u njegov zivot usao pao i mislim da to nece izaci na dobro na prvenstvu.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by ostap bender on Mon Jul 27, 2015 11:58 pm

mislim da nije trebalo da izleti ali mislim i da ovo nije slucajno. setite se kako je misko samo dan pre ovog intervjua popizdeo oko nepozivanja vase.

Last edited by ostap bender on Tue Jul 28, 2015 12:09 am; edited 1 time in total

Post by ficfiric on Tue Jul 28, 2015 12:02 am

Bio je nervozan Sale i prosle godine. Nema neke promene.

_____

Uprava napolje!

Post by Kondo on Tue Jul 28, 2015 12:07 am

pa jeste, samo sto ovo daljinsko punjenje PAO-a srpskim igracima sigurno nije maslo samog janakopulosa, i prilicno je bzvz sto se desava usred priprema.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by beatakeshi on Tue Jul 28, 2015 12:50 pm

Selektor je na kraju priprema (utakmica sa NZ) rukama izbacio igrača iz reprezentacije a na prvenstvu bio izbačen na utakmici sa Španijom. S ove distance čini mi se da je obe stvari uradio promišljeno i znalački. Stoga verujem da je i sada to uradio hladne glave. Ne mogu da objasnim  njegovu izjavu, čini mi se kao da nedostaju neke informacije. Inače, čitava ta priča oko Bobija vrvi nelogičnostima i glupostima.

Post by ficfiric on Tue Jul 28, 2015 1:05 pm

Ako cemo da se prisecamo, imao je nesporazum i sa Savanovicem a to bas i nije bilo promisljeno.

_____

Uprava napolje!

Post by beatakeshi on Tue Jul 28, 2015 2:11 pm

Da, to je bilo glupo.

Post by ficfiric on Fri Jul 31, 2015 1:03 pm

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic  1h1 hour ago
Jucerasnja slika iz Los Andjelesa

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 1h1 hour ago
Boban Marjanovic je obavio prvi pregled u LA. Nema preloma, ni tragova preloma, ali mu je receno da postoji veliki otok. Sutra putuje za SA.

U utorak ce biti pregledan u SA, od strane najeminentnijeg americkom doktora za ovu vrstu povreda, koji ce samo zbog toga doleteti u grad.

Konacan odgovor ce biti poznat u utorak. Bobiju je noga stavljena u cizmu, kako bi se stitila od napora, a sve u cilju smanjivanja otoka.

_____

Uprava napolje!

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Sep 24, 2017 5:55 pm