Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Reprezentacija

    zvezda je zivot

    Posts : 6995
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Thu Jun 25, 2015 12:01 pm

    gle stvarno, krstic je stvarno igro nekih 15ak minuta u proseku od grcke do kraja. ja ga se secam prilicno kljakavog i po secanju ne bih reko da je toliko odigro.

    kako bilo, trojka bobi, kuzmic i milutinov je potencijalno u odbrani i skoku ubedljivo bolja od bilo koje centarske kombinacije koju smo imali u krsticevom mandatu. tu je i raduljica ko vajld kard.
    ficfiric

    Posts : 34059
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Thu Jun 25, 2015 12:07 pm

    Meni Raduljica deluje da je paljevina kao Milicic - nalozi se i odigra dobro par vezanih utakmica ali da nije u stanju da igra dobro u kontinuitetu. Posto turnir kratko traje, ako bude nalozen, verujem da moze igrati kao prosle sezone ali ako se u medjuvremenu popicka sa Djordjevicem, onda jbg. Djordjevic je prosle godine uspeo da se popicka i sa Savanovicem a on mi ne deluje kao konfliktna licnost.


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8041
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Daï Djakman Faré Thu Jun 25, 2015 12:36 pm

    zvezda je zivot wrote:priznajem da mi je prilicno nejasan strah od krsticevog odustva. ko da prosle godine nismo ostvarili najveci uspeh u njegovoj reprezentativnoj karijeri a da on prakticno nije ni igrao. i ko da nema najboljeg centra u evropi da ga zameni.
    krle je u zadnjih 1:30 protiv francuza u njihvom najvecem naletu odigrao majstorski. sa njegova dva polaganja smo odrzali razliku i otisli na megdan USA-u.

    dok sa najboljim centrom evrolige u crunch time-u cemo realno biti srecni samo da ne napravi neko sranje.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Thu Jun 25, 2015 12:38 pm

    slazem se da je ta mladja centarska trojka strava po svakom osnovu a posebno za kopiranje te radonjine tarapana guzve pod reketom u kojoj se ne zna ko pije a ko placa (dok ne pogledas usporeni snimak Reprezentacija - Page 3 286371741), cisto ako bas krenu mnogo da sude pa da bude dugacka klupa. i ne mislim da je krstic bio bitan za igru kao takvu ali ja sam malo old school i verujem da je dobro da u timu bude jedan gandalfoliki matorac koji ne pada na fore i lozenje kada prigusti, narocito sa ovim generalnim trendom sve mladjih igraca na terenu sklonih oscilovanju. mislim ako nam nesto bude zavisilo samo od tea i njegove inspiracije ja to sigurno necu da gledam.
    zvezda je zivot

    Posts : 6995
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Thu Jun 25, 2015 12:47 pm

    Ongnonlou Dolo wrote:
    zvezda je zivot wrote:priznajem da mi je prilicno nejasan strah od krsticevog odustva. ko da prosle godine nismo ostvarili najveci uspeh u njegovoj reprezentativnoj karijeri a da on prakticno nije ni igrao. i ko da nema najboljeg centra u evropi da ga zameni.
    krle je u zadnjih 1:30 protiv francuza u njihvom najvecem naletu odigrao majstorski. sa njegova dva polaganja smo odrzali razliku i otisli na megdan USA-u.

    dok sa najboljim centrom evrolige u crunch time-u cemo realno biti srecni samo da ne napravi neko sranje.

    pa kapiram da ta 2 polaganja jesu natcovecanski podvig za igraca koji je jedva trcao na tom prvenstvu i svaka mu cast na tome. i 2 polaganja i 1 skok po utakmici. u finalu recimo ni polagnja nije mogo da pogodi.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8041
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Daï Djakman Faré Thu Jun 25, 2015 1:23 pm

    hehe, ne vredi ti to sto mi pricas posto sam finale uspesno zaboravio (alezija ? kakva alezija ? Reprezentacija - Page 3 1861198401 )

    nego fascinantno je to sto krle uradio protiv francuza upravo posto to nikad nije bila njegova odlika. on nikad nije bio neki leverage u crunch time-u, cak gomilu puta smo tako pukli na njegov nedostatak koncentracije u odsutnim trenutcima i verovatno neku vrstu malodusnosti (a da nam je on pritom u tim situacijama bio objektivno najkonzistentniji i najbolji igrac) ili makar manjka pobednickog mentaliteta.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    avatar

    Posts : 18311
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Fri Jun 26, 2015 10:20 pm

    Selektor u Panatenaikosu! Šta li mu je to trebalo Reprezentacija - Page 3 3579118792 .
    U svakom slučaju puno sreće!
    ficfiric

    Posts : 34059
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Sun Jun 28, 2015 8:45 pm

    Prvakinje Reprezentacija - Page 3 1181606036


    _____


    Uprava napolje!

    Ferenc Puskás

    Posts : 11559
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Ferenc Puskás Sun Jun 28, 2015 8:48 pm

    Je li baš ozbiljno stvarno? Čestitam!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    ficfiric

    Posts : 34059
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Sun Jun 28, 2015 8:50 pm

    Selektorka Francuske na kraju umalo se nije pobila sa Marinom Reprezentacija - Page 3 286371741 . Garant zbog tajma auta i zato sto je uvela Milicu Dabovic da zavrsi utakmicu sa jednom rukom.

    E: Gde je Tegi? Hoce li uleteti u svlacionicu?


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34059
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Sun Jun 28, 2015 9:07 pm

    Nema grba na zastavi.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34059
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Sat Jul 18, 2015 10:47 pm

    Misko pizdi na Djordjevica sto nije pozvao Micica

    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 9m9 minutes ago
    Postoji trener koji objavi spisak od 24 igraca, koji potom skrati I odluci se za 18, I onda usled povrede pozove igraca koji nije bio u 24!

    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 7m7 minutes ago
    I onda se svi mi zapitamo cemu sluzi uopste spisak od 24! Vise nego neozbiljno! To je stvar principa!

    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 6m6 minutes ago
    Velika ljubav prema rumunskoj kosarci I davanje istoj primat nad bavarskom je pak pitanje licnog afiniteta I to ne treba komentarisati lol


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34059
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Sun Jul 19, 2015 1:37 am

    Nije dugo bio ljut, pokajao se

    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 3m3 minutes ago
    Moram priznati da su svi koji su poslali negativne komentare na moje zadnje tvit u pravu. Nije moje da komentarisem poteze selektora. Greska

    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 1m1 minute ago
    Zasmetala mi je anomalija I odregovao sam implusivno, sto nije ok, I svi treba da dajemo podrsku treneru I igracima!


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Mon Jul 27, 2015 8:41 pm

    sale:
    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=27&nav_id=1020452

    zalizani se oglasava:


    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 3h3 hours ago
    Poslednji pregled igraca, uradjen od strane nasih zdravstvenih radnika, pokazuje da je povreda potpuno sanirana, pa se nadamo najboljem


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18311
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Mon Jul 27, 2015 10:40 pm

    A selektor kupio Kuzmića! Reprezencijsko- klupski par centara koji tek treba da se dokažu, biće to zanimljivo.

    Mogli bi da sastavljamo reprezentaciju kakva će biti na EP-u, ko ima najviše pogodaka dobija vinjak.

    Danas sam odabrao centre: Raduljica, Kuzmić, Štimac
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Mon Jul 27, 2015 10:43 pm

    mislim da ce da vodi milutinova. stimac ce verovatno nazad u zlezdu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Mon Jul 27, 2015 11:43 pm

    plot thickens

    http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/276455/Radovic-za-Blic-odgovorio-Djordjevicu-Sale-tvoje-optuzbe-su-ruzne-i-tuzne


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Mon Jul 27, 2015 11:47 pm

    neka ostane ubelezeno da mislim da celavi sasa emituje previse nervoze oko sebe otkako je u njegov zivot usao pao i mislim da to nece izaci na dobro na prvenstvu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Mon Jul 27, 2015 11:58 pm

    mislim da nije trebalo da izleti ali mislim i da ovo nije slucajno. setite se kako je misko samo dan pre ovog intervjua popizdeo oko nepozivanja vase.


    Last edited by ostap bender on Tue Jul 28, 2015 12:09 am; edited 1 time in total
    ficfiric

    Posts : 34059
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Tue Jul 28, 2015 12:02 am

    Bio je nervozan Sale i prosle godine. Nema neke promene.


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Tue Jul 28, 2015 12:07 am

    pa jeste, samo sto ovo daljinsko punjenje PAO-a srpskim igracima sigurno nije maslo samog janakopulosa, i prilicno je bzvz sto se desava usred priprema.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18311
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Tue Jul 28, 2015 12:50 pm

    Selektor je na kraju priprema (utakmica sa NZ) rukama izbacio igrača iz reprezentacije a na prvenstvu bio izbačen na utakmici sa Španijom. S ove distance čini mi se da je obe stvari uradio promišljeno i znalački. Stoga verujem da je i sada to uradio hladne glave. Ne mogu da objasnim  njegovu izjavu, čini mi se kao da nedostaju neke informacije. Inače, čitava ta priča oko Bobija vrvi nelogičnostima i glupostima.
    ficfiric

    Posts : 34059
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Tue Jul 28, 2015 1:05 pm

    Ako cemo da se prisecamo, imao je nesporazum i sa Savanovicem a to bas i nije bilo promisljeno.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18311
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Tue Jul 28, 2015 2:11 pm

    Da, to je bilo glupo.
    ficfiric

    Posts : 34059
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Fri Jul 31, 2015 1:03 pm

    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic  1h1 hour ago
    Jucerasnja slika iz Los Andjelesa

    Reprezentacija - Page 3 CLO_Pq8WEAAaiuK

    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 1h1 hour ago
    Boban Marjanovic je obavio prvi pregled u LA. Nema preloma, ni tragova preloma, ali mu je receno da postoji veliki otok. Sutra putuje za SA.

    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 1h1 hour ago
    U utorak ce biti pregledan u SA, od strane najeminentnijeg americkom doktora za ovu vrstu povreda, koji ce samo zbog toga doleteti u grad.

    Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 1h1 hour ago
    Konacan odgovor ce biti poznat u utorak. Bobiju je noga stavljena u cizmu, kako bi se stitila od napora, a sve u cilju smanjivanja otoka.



    _____


    Uprava napolje!

    Reprezentacija - Page 3 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 7:31 pm