Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by ficfiric Fri Nov 24, 2023 7:54 pm

    fikret selimbašić wrote:Ovako sam zamislio da izgleda Šahman Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 4101625831 I misheard lyrics ove pjesme: Kad je deda lud po malo, u šabačko staro doba, faljen Isus potri meni, u svih devet carskih soba.

    Ovaj nas nastavnik muzickog se i u ucionici ponasao slicno kao na bini (s tom razlikom sto sa bine nije polivao publiku) - red zajebancije, red predavanja. Na primer, uzeo bi tarabuku pa bi kratkim songom najavio pismenu vezbu, i slicno. Inace, trazio je da se zna gradivo, postojala je skala koliko treba za dvojku, trojku, itd. i dokle doguras, tu ocenu dobijes.


    _____


    Uprava napolje!

    Bleeding Blitva

    Posts : 3754
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Bleeding Blitva Fri Nov 24, 2023 8:27 pm

    Mene su časne čuvale u vrtiću i jedna mi opalila trisku, tako mi mater rekla, ja se ne sjećam. Nisam zlopamtilo, danas sam čak prija s nekima :holier than thou:


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    паће

    Posts : 40213
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Fri Nov 24, 2023 8:39 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    паће wrote:

    Да, а има и оно „убио ташту под утицајем дувана“.
    Duvan ubija natenane, meraklijski.

    Испричаћете ми једном како ми је било на сарани, јесу ли умлатили оног што је зуцнуо да треба поп, јесу ли пустили тачно ону музику коју сам замислио, и јесу ли ми оставили кесу дувана и пакло папира на ковчегу.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    No Country

    Posts : 11136
    Join date : 2015-05-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by No Country Fri Nov 24, 2023 8:41 pm

    Мислио сам да заклети пушачи преферирају кремацију?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    fikret selimbašić

    Posts : 9614
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Fri Nov 24, 2023 8:42 pm

    паће wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Duvan ubija natenane, meraklijski.

    Испричаћете ми једном како ми је било на сарани, јесу ли умлатили оног што је зуцнуо да треба поп, јесу ли пустили тачно ону музику коју сам замислио, и јесу ли ми оставили кесу дувана и пакло папира на ковчегу.

    Da mi zadnji dah bude uzdah, pun dima duhanskog, da se ukočim i da me ukopaju sa dimom zaglavljenim u meni.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Nov 24, 2023 9:23 pm

    паће wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Duvan ubija natenane, meraklijski.

    Испричаћете ми једном како ми је било на сарани, јесу ли умлатили оног што је зуцнуо да треба поп, јесу ли пустили тачно ону музику коју сам замислио, и јесу ли ми оставили кесу дувана и пакло папира на ковчегу.
    Gledaj snimke sa sahrana Glogovca i Lauševića, slika govori više od hiljadu reči.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Bleeding Blitva

    Posts : 3754
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Bleeding Blitva Fri Nov 24, 2023 9:29 pm

    Kremacija ofkors, čekam konjskog da potvrdi financijsku isplativost Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 2304934895


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Del Cap

    Posts : 6235
    Join date : 2019-11-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Fri Nov 24, 2023 9:47 pm

    plachkica wrote:
    ficfiric wrote:

    Nas je nastavnik muzickog gadjao lopticama za tenis a vidi koliki je (ovaj lik na klipu koji lupa drvcima). Zato i danas znam da izresetam fis-cis-gis-dis-ais-eis-his




    nas je diša u jankovoj šamarao, vukao za uši, a miškovići, predavali matematku, braća, gađali kredom 

    sestra je starija 10 godina od mene, nju je majka baš tukla, tukla ju je do kasnih tinejdžerskih dana, mene nije udarila nikad, pogrešno sam i to tek danas rekonstruišem, mislila da je to zato što su se njeni uslovi života promenili, neposredno pre mog rođenja je dobila posao, nije bila u grču da li će imati za hranu i račune pa su popustili nervioza i konstantan strah od siromaštva. no, sestru je nastavila da tuče (kako i danas kaže 'po zasluzi' a ja sam bila dobro dete pa nije morala i neki slučan bulšit.  tata nas nije tukao, nijednu, mene je jednom povukao za uvo, nešto sam gadno odbrusila mami pa da mi stavi do znanja da ne mogu tako sa njom da razgovaram, nisam osetila bol kao bol, ali šokiranost, mislim da me i dan danas drži to stanje zaprepašćenosti. 
    e sestra me je tukla, onako roditeljski za svakakve gluposti, dok nisam porasla i počela da joj vračam 3x jače i bolnije. tad je prestala)

    kada pišemo već lokalni street cred, meni je ovaj levo, inače violinista - stric; originalni harmonikaš grupe, koka, nastavnik biologije iz osnovne (a mom ćalu je bio razredni); basista jaša dalji rođak.
    паће

    Posts : 40213
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Sat Nov 25, 2023 7:59 am

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    паће wrote:

    Испричаћете ми једном како ми је било на сарани, јесу ли умлатили оног што је зуцнуо да треба поп, јесу ли пустили тачно ону музику коју сам замислио, и јесу ли ми оставили кесу дувана и пакло папира на ковчегу.
    Gledaj snimke sa sahrana Glogovca i Lauševića, slika govori više od hiljadu reči.

    Ништа од тога, немам робијашког стажа.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    avatar

    Posts : 7513
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Mon Nov 27, 2023 12:55 am

    osamdesetih pamtim da je bilo batina a devedesetih nisu više mogli da me uvate Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 1143415371
    fikret selimbašić

    Posts : 9614
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Mon Dec 04, 2023 11:22 am

    Fargo po makedonski:

    Ministar unutrašnjih poslova Sjeverne Makedonije Oliver Spasovski je izjavio na konferenciji za medije da je ubijena Vanja Gorčevska pokopana u okolini Skoplja. 



    Također, kazao je da je u otmicu djevojčice uključen i njen otac.
    - U vezi s ova dva slučaja osumnjičeno je pet osoba. Tri osobe su u pritvoru, jedna je u inozemstvu, a peta osoba, otac maloljetnice, je privedena. Obavili smo ispitivanje, a mjere će se poduzeti po nalogu Tužilaštva.
    Motiv je koristoljublje, pri čemu je jedna od osoba, u dogovoru i sa znanjem člana obitelji, organizirala izvršenje kaznenog djela, kako bi od majke iznudila novac. Svi uključeni htjeli su imati materijalnu korist - rekao je Spasovski.


    Potvrdio je da su ubijenom frizeru Pančetu Žežovskom uzeli vozilo i ubili ga
    - Zbog neraščišćenih odnosa s jednim od osumnjičenih oduzeto mu je vozilo, a zatim spaljeno. Tim vozilom je maloljetnica oteta nakon izlaska iz kuće, a prema izjavama osumnjičenih, prethodno je otac organizatoru dao informaciju da je maloljetnica sama izašla iz kuće - dodao je Spasovski.
    Glavni organizator bio je Ljupčo Palevski, koji je pobjegao prvo u Beograd, a potom u Bugarsku, naveo je Spasovski.
    - Učinit ćemo sve da ga pronađemo, rekao je Spasovski.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    boomer crook

    Posts : 36983
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Mon Dec 04, 2023 11:29 am

    jebote monstrum


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    konjski nil

    Posts : 2576
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Mon Dec 04, 2023 11:54 am

    koje antiiznenađenje Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 2304934895
    Palevski ima desničarsku prorusku stranku u Makedoniji


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 2692
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50246
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 04, 2023 12:12 pm

    I inda je pobegao u Srbiju
    паће

    Posts : 40213
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Mon Dec 04, 2023 12:24 pm

    Последње уточиште олоша.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by ficfiric Mon Dec 04, 2023 1:01 pm

    Prva asocijacija mi je Bokan


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 7513
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Mon Dec 04, 2023 1:31 pm

    "Potvrdio je da su ubijenom frizeru Pančetu Žežovskom uzeli vozilo i ubili ga"

    bar je jedan dočekao pravdu
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Thu Dec 21, 2023 4:30 pm

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/pucnjava-na-fakultetu-u-centru-praga-vise-mrtvih-deseci-ranjenih-napadac-ubijen/2522974.aspx
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Јанош Винету Thu Dec 21, 2023 5:25 pm

    Украјинац, Давид Козак

    https://t.me/Kozak_David


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    konjski nil

    Posts : 2576
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Fri Dec 29, 2023 12:10 am

    story of my life 1/1 Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 2304934895
    Stjuardesi iz Beograda određen pritvor, priznala da je proganjala pilota

    Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je donelo naredbu za psihijatrijsko veštačenje, a komisija veštaka je u prostorijama tužilaštva obavila veštačenje osumnjičene na osnovu kojeg je utvrđeno da je u pitanju neuračunljivo lice.


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 2692
    avatar

    Posts : 7513
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Fri Dec 29, 2023 10:45 am

    komentari žena na ovaj članak su užasni
    fikret selimbašić

    Posts : 9614
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Fri Dec 29, 2023 8:35 pm

    U Gorici ubio majku i ženu pa na kraju sebe.

    POLICIJA je potvrdila kako im dvostruki ubojica nije bio od ranije poznat i da je zločin počinjen ilegalnim oružjem.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9614
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Mon Jan 29, 2024 8:04 pm

    Pripadnicima MUP-a KS danas se predao osumnjičeni za jučerašnje ubistvo 19-godišnjaka na Otoci Farisa Pendeka (19).

    Kako smo objavili, radi se o 23-godišnjem Ademu Šumanu.

    On se predao policiji u prisustvu advokata nakon čega je po proceduri i uhapšen. I dalje se nalazi na krim obradi u MUP-u KS.

    Šuman se sumnjiči da je izvršio ubistvo iz automobila koji je bio u pokretu, a nakon svađe u saobraćaju. U vozilu, zajedno sa ubijenim Pendekom nalazile su se četiri osobe. Pendek je ubijen dok se nalazio na zadnjem sjedištu.

    Dvojica prijatelja, koja su bila s njim su pretučena.

    Europa di notte


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9614
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Mon Feb 05, 2024 7:56 pm

    Nakon Sarajeva i Doboja ubistvo i u Banjaluci. 53-godišnjeg Zvonimira Stefanovića ubila je partnerka u stanu u centru grada. Uzrok smrti bio je ubod noža u srce. Ponovno se javnost pita trebamo li strahovati za sigurnost?

    “Stravičan prizor u Sarajevu, mrtva osoba ležala na raskrsnici na Otoci”, “Policija objavila detalje svirepog ubistva u Doboju: Mužu sipala lijekove u limunadu da ga omami” i posljednje “Banjaluka: Muškarac nađen mrtav u stanu”. Tri teška ubistva u manje od sedam dana u istoj zemlji navode na pitanje – imaju li građani razloga za strah?
    Nadležni o posljednjem slučaju ubistva, onom u Banjaluci, koje se desilo na osmom spratu stambene zgrade – kažu:
    “Osumnjičena je 31-godišnja partnerka ubijenog Stefanovića i nad njom se trenutno vrši kriminalistička obrada. To je jutros saopštila policijska uprava u Banjaluci. Ona se sumnjiči da je ubola u grudni koš ubijenog Stefanovića i mediji pišu da je uklonila tragove krvi prije nego što je pozvala svog poznanika iz obližnje zgrade žaleći se da njenom partneru nije dobro”.
    Nakon kriminalističke obrade poznanik je pušten, a optužena za ubistvo će, nakon obrade, biti predata Okružnom tužilaštvu.
    “Informacije koje su se pojavile da se u stvari radilo na zataškavanju ubistva. Uhapšena je osumnjičena žena, 31 godinu iz Banjaluke. Vjerovatno to sve ide po automatizmu, pritvor i dalje rasvjetljavanje svih okolnosti šta je dovelo do toga da se ubije 53-godišnji Banjalučanin”, kaže novinar Nikola Morača.
    Morača, inače novinar crne hronike sa dugogodišnjim iskustvom, kaže kako sistem koji nije riješio više od 25 ubistava samo na širem području Banjaluke nema pravo da se krije iza konstrukcije o “povoljnoj bezbjednosnoj situaciji”.
    “Kada sistem nije dobar onda su ovakve stvari neminovnost. Tragedije, brutalna ubistva, zločini od kakvih ti se želudac zavrće, jednostavno bezbjednosti nije nikako zadovoljavajuća nego je jako, jako loša”, dodaje.
    O tome govori i nemoć sistema da stane u kraj nelegalnom posjedovanju oružja koje je, procjene su, jedan od ključnih bezbjednosnih problema u zemlji. Ne postoje zvanične procjene o količinama naoružanja koje građani kriju u slamaricama, ali je poznato da je više od polovine ubistava u zemlji izvršeno vatrenim oružjem koje je u više od 95% slučajeva nelegalno.
    “Mi očekujemo od policijskih organizacija i bezbjednosnih agencija da imaju proaktivniji odnos prema svim kategorijama oružja. Govorim sada o legalno nabavljenom oružju od strane određenih policijskih organizacija. Međutim, nisu dovoljne policijske organizacije i bezbjednosne agencije. Treba preventivno djelovati, a preventivno djelovanje čine svi segmenti društva”, smatra Duško Vejnović, Fakultet bezbjednosnih nauka Univerziteta u Banjaluci.
    Uprkos ocjenama o nepovoljnoj bezbjednosnoj situaciji u zemlji – policijske agencije kao da glavu guraju pod tepih, pa čak ni na upit o bezbjednosnoj procjeni ne odgovaraju – niti entitetska, niti Ministarstvo unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    rujofil

    Posts : 481
    Join date : 2016-04-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by rujofil Mon Feb 05, 2024 8:19 pm

    Ovamo je uvek vazilo neko misljenje da su bosanke zajebane i ne treba ih uzimat za zene sad mi je malo jasnije  Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 2304934895

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 14 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 11:10 am