Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    R.I.P.

    Anonymous
    Guest

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Guest Mon Dec 07, 2020 1:14 pm

    Pa, ništa, moraćemo Romima da lupamo duple zatvorske i novčane kazne kad učine neki prestup kako bi ih doveli u red.
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Erős Pista Mon Dec 07, 2020 1:20 pm

    ?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Guest Mon Dec 07, 2020 2:34 pm

    tilt tilt tilt
    Anonymous
    Guest

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Guest Mon Dec 07, 2020 3:59 pm

    Tako je u EU.
    Јанош Винету

    Posts : 5236
    Join date : 2016-01-26

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Јанош Винету Mon Dec 07, 2020 4:35 pm

    То је та Европа којој тежимотм, додао сам овај  тм као иронијску дистанцу.

    Али стварно, тој и таквој Европи тежимо.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    avatar

    Posts : 573
    Join date : 2020-12-04

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Hans Tue Dec 08, 2020 11:32 am

    Izgleda da nije daleko vreme kada ce se gradjanin sa setom secati cupave nanule Branke Sovrlic i mekote podtrbusja Vanese Sokcic, nazivati ih soulom Ibarske, Springstinkama prevoja oko Tupiznice i tako pokazati sirinu sopstvenih vidika.
    Anonymous
    Guest

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Guest Tue Dec 08, 2020 11:34 am

    Da, grozna aberacija u vremenu koje diktira da se po svaku cenu pokaže uskost sopstvenih vidika.
    Anonymous
    Guest

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Guest Tue Dec 08, 2020 11:36 am

    My life was so much stronger then
    I believed in my fellow men....
    паће

    Posts : 40225
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by паће Tue Dec 08, 2020 11:37 am

    ...well they sent me off to school
    and taught me how not to play the game...


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Mypalfootfoot

    Posts : 219
    Join date : 2014-11-19
    Age : 123
    Location : mauritius

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Mypalfootfoot Sat Dec 12, 2020 12:24 am

    Moji drugari Dorćolci za našeg brata Džeja.

    Ostaje sablasna hladnoća bez tvoje beskrajne topline.

    Putuj u zvezde veliki Džejka... pic.twitter.com/YXcKhhyc9S
    — Boris Tadić (@BorisTadic58) December 11, 2020

    R.I.P. - Page 37 4135669698
    Mypalfootfoot

    Posts : 219
    Join date : 2014-11-19
    Age : 123
    Location : mauritius

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Mypalfootfoot Sat Dec 12, 2020 12:28 am

    nego


    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by kondo Sat Dec 12, 2020 3:34 am

    na stranu ambient ali kod budda su istorijski mnogo bolji komadi gde se predstavlja kao avangardni kompozitor. usudjem se da kazem da od svega što sam čuo od njega, i dalje najbolje slušanje ostaje njegov prvi album iz 1978 - the pavillion of dreams, koji je cista kalifornijska new age avangarda.



    borisov post gore je obrisan, ako je to uopste on. covek je u bolnici, teska upala pluca.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by boomer crook Sat Dec 12, 2020 8:06 am

    sve si u pravu za budda a tadic je izgleda bolje.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Mypalfootfoot

    Posts : 219
    Join date : 2014-11-19
    Age : 123
    Location : mauritius

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Mypalfootfoot Sat Dec 12, 2020 5:48 pm

    damn, više ništa ne prenosim sa tvitera, lažni žeks, lažni bota, too much for me... R.I.P. - Page 37 4135669698
    ja nešto ne gotivim klavir kao instrument. eventualno kada ga sviraju iznutra, ali i to je prilično diskutabilno (avangardno-manirističko etc)...tako da mi je najbolje legao abandoned kao klasični monolitni hladni ambijental sa više sint ambicijama. a za ovaj prvi se slažem da svakako ima šarma, šteta što nema više takvih u ostatku autputa.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat Dec 12, 2020 6:12 pm

    The Pearl je savršen background za spremanje ispita dok napolju pada sneg.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by kondo Sat Dec 12, 2020 10:16 pm

    ja sam se otkako su ga hajdžekovali ovi iz 4AD (iz pre-amerikana faze) prilično pogubio sa buddovim outputom, dosta toga što je radio sa guthrijem iz cocteau twins mi danas prilično isto ili pak previše eno.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ćaća

    Posts : 3388
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by ćaća Sun Jan 03, 2021 9:11 pm

    Gerry Marsden.
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Erős Pista Mon Jan 04, 2021 5:41 pm

    Jbt, nisam fan ali bas strasno

    https://rs.n1info.com/showbiz/preminuo-aleksi-laiho-frontmen-benda-children-of-bodom/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by kondo Sat Jan 09, 2021 1:05 am

    RIP ko kuća - Neša Japanac



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8096
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Daï Djakman Faré Sun Jan 17, 2021 4:23 pm

    glisic je mnogo velika legenda  R.I.P. - Page 37 3137070404

    Ivan Glišić 17h ago

    PRIČA O JEDNOJ ZABORAVLJENOJ PESMI: PRVA DŽEJOVA PESMA 'DA LI ME ŽELIŠ DOK SE BUDIŠ'. MUZIKA RADOSLAV GRAIĆ, MOJI STIHOVE. IMAO JE 18. GOD, IZAŠAO IZ DOMA ZA MALOLETNIKE, BI DA BUDE PEVAČ. HAJDE DA MU POMOGNEMO. SITAN, MRŠAV, NASMEJAN,  ZABORAVIO SAM NA NJEGA I DA JU JE POSLE SNIMIO. ZA ŽIVOTA SAMO 4 PREGLEDA NA NJEGOVOM YOUTUBE.-u. ODUDARA OD OSTALIH. SAMO GLAS I HARMONIKA. OTKAD JE PREMINUO SKORO 19 000 PREGLEDA! POSTAJE NJEGOV POSTHUMNI HIT!

    DA LI ME ŽELIŠ DOK SE BUDIŠ
    Mi dve smo ptice sa iste grane
    Vetar nas baci na razne strane
    Mene u beskraj sinjega mora
    Tebe u polja mirisnih gora
      Da li me želiš dok se budiš
      Da li još uvek za mnom žudiš
      Da li se pitaš kad ću doći
      Il' s drugim deliš svoje noći
    Za radost ti si jedino znala
    Ja samo pretnju olujnog vala
    Bez tebe imam nemirne snove
    Samoćom grlim sve zore nove
        Da li me želiš dok se budiš
        Da li još uvek za mnom žudiš
        Da li se pitaš kad ću doći
        Il' s drugim deliš svoje noći
    Misli mi često ka tebi lete
    Stara me pisma na prošlost sete
    I dok ih u ruci držim dugo
    Ko nekad mi smo jedno uz drugo
         Da li me želiš dok se budiš
         Da li još uvek za mnom žudiš
         Da li se pitaš kad ću doći
         Il' s drugim deliš svoje noći
    Muzika: Radoslav Graić
    Stihovi: Ivan Glišić


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    ficfiric

    Posts : 34320
    Join date : 2012-02-10

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by ficfiric Sun Jan 17, 2021 4:47 pm

    Kad ga vec pominjes, moj cale i on su bili komsije i slicnih su godina pa se Glisara druzio sa tetkom i caletom. Cale cesto zna da citira njegovu majku kad dodje kod moje bake - Gospa Zago, imate li malo zejtina da zagovnam onu moju salatu, ili kad njegov cale veze mrtvog pacova za vrata supe pa ga mlati motkom zato sto mu je davio golubove.

    Elem, krajem sezdesetih vodio je grupu slikara i pesnika i kad je penzionisalo mog dedu i kad se keva doselila u Sabac, upala je u tu grupu, cak je dobijala i neke nagrade za poeziju. U to vreme se i cale vratio sa faksa i iz vojske pa su mi se roditelji tu smuvali. Nasao sam neke kosuljice za radio emisije (u jednoj od njih su premijetno pustali Born to be wild) i u odjavnoj spici se pominju cale, keva i Ivan.

    Btw, utisak mi je da kad Ivan prica o tim vremenima, cesto zna da zabasa sa one strane istine ali koliko znam, super je lik, dobar komsija R.I.P. - Page 37 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8096
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Daï Djakman Faré Sun Jan 17, 2021 5:38 pm

    pa da to se vidi iz aviona da je bas dobar covek. a to sto kazes za mitomaniju pa on je pisac, to je normalno. a i mator je ko biblija. inace super prica. meni je neverovatno koliko dijapazon ljudi glisic spaja - sve od majki i satana panonskog do dzeja i kemala malovcica pa onda od opskurnih mail artista do josipe lisac i radeta serbedzije.

    inace ja sam razgovarao par puta sa njim telefonom u vezi ovog ili onog istrazivanja u dijapazonu jedno 12 godina i mogu ti reci da nismo kliknuli. mislim ne ocekujem ja sad od coveka od 60 i kusur godina da se lozi ko ja sto se lozim ali secam se da sam bio iziritiran npr kako je on u svom prisecanju iznivelisao neke totalne frikove sa kojima je on bio u kontaktu sa ozbiljnim, pregalackim autisticnim produkcijama (zbog kojih sam ga zvao) i neke potpuno random ljude, fazon nekog njegovog poznanika koji ima neki tamo pank rok bend. i to sam skapirao da on nema nikakav filter za razdvajanje bitnog od nebitnog sem ljudskog kriterijuma. fazon to su njemu sve dragi ljudi, svi podjednako njegovi prijatelji / saborci / deca, a tu nema razdvajanja R.I.P. - Page 37 1233199462


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Solus_Rex Sun Jan 17, 2021 5:48 pm

    R.I.P. - Page 37 3363120308


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Solus_Rex Sun Jan 17, 2021 5:58 pm



    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Guest Sun Jan 17, 2021 6:04 pm

    sad zvučim ko neki boomer ali za mene je River Deep, Mountain High najgenijalnije producirana pesma ikada.

    R.I.P. - Page 37 Empty Re: R.I.P.

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 2:20 pm