Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Tue Dec 29, 2015 11:14 pm

    sejlor wrote:Woohoo! Je l misliš da je dosta da joj pokažem ove tri slike, ili ću morati i tebe da povedem? Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1233199462

    Понеси њену слику са аватара...


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Wed Dec 30, 2015 12:09 am

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 3579118792


    iz to malo sto je poznajem i iskustva jednog sisanja, rekla bih da ce slike biti dosta. aj sisni se kod bojane, bas sam radoznala kako ces ispasti. (inace, ime ana kras sam cula vise puta u ril lajfu, al nisam obracala puno paznje. to je neka umetnica, tako nesto?! kako je zivot duhovit, ne bi me cudilo da ti bojana kaze: kako ne bih znala da te sisam na anukras, kad joj ja mrsim kose Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1399639816)
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Dec 30, 2015 12:32 am

    E ali kako se to fenira? To mene zanima Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1143415371
    Mislim, u kucnoj radinosti.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Dec 30, 2015 12:54 am

    Uf, pa meni se ova frizura toliko i svidja zato sto mi se cini da se ne fenira uopste, tj da se samo razduva fenom. Ako vas ne mrzi, pogledajte poslednjih par strana teme Tupan dana, tamo ima nekoliko klipova sa Anom Kras (nepravedno je tamo, ako mene pitate) - i ako mi kazete da je to brizljivo fenirana frizura, onda odustajem.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Wed Dec 30, 2015 1:18 am

    na ovim fotkama ne deluje fenirano... 

    ja se inace ne feniram, al je bojana insistirala da me fenira da bi mogla da me dosisa na suvo. na kraju me je pola minuta razduvavala s dva fena ko kaubojka. to je bilo dosta impresivno Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1399639816
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Fri Jan 08, 2016 4:43 pm

    mislim da sam nasla frizera u Sidneju. konacno neko (sem mog starog frizera iz M.) da zna kad se od njega trazi da napravi texture na kratkoj kosi. doduse, i naplacuju kao da ides da vidis jednoroga, ali sta da se radi.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Indy Fri Jan 08, 2016 4:53 pm

    Nek napravi texture na mojoj kosi, i pokazacu ti jednoroga Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 2348298330
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sun Jan 10, 2016 9:01 pm

    Pre nego sto odem kod Bojane, moram dobro da razmislim sta zelim, da ne bih posle imala poriv da se sisam na celavo (kao kad sam prosli put odsekla siske).

    Dakle, kako vam se svidja ova frizura (samo bih krajeve ostavila 5-8cm duze)? Ova, ili Ana Kras (videti iznad)? Ima li uopste razlike? 

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 7b6d5a7b94a5a5c663e9aec1639c089d
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sun Jan 10, 2016 11:15 pm

    ana
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-21

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Sun Jan 10, 2016 11:31 pm

    kimono


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Mon Jan 11, 2016 5:14 am

    ana. ovo mi se bas ne svidja


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 3:58 pm

    Ovo kratko je dobro samo isfenirano. Inace se pretvori u Kristl. A ako ti kosa nije prirodno ravna - zamisli te siske na vlaznom vazduhu. (Iz mene govore problemi tipicni za imaoca guste kose Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1399639816 )
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 4:18 pm

    Ali ne bi bilo kratko, krajeve bih ostavila duže. Samo bi bili ravno odsečeni (unlike Ana). A ja nešto ni ne vidim veliku razliku između tih šiški sa druge slike i Aninih, moraću bolje da proučim.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 4:24 pm

    Pa meni se cini da su Anine integrisane i tanje i imaju prelaz ka duzini, a ove su bas debele i ostro secene. I kod ove druge frizure - bojim se da bi se sirila. A moze biti da su slicno secene a da deluju razlicito zbog razlicitih kvaliteta kose?
    Inace meni sad bas lose raste kosa od proslog sisanja - donji slojevi su duzi od gornjih i to je pocelo da se razdvaja i ti donji slojevi se uvijaju oko ramena. Jedva cekam da se vratim sa zimovanja da to isecem.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 4:25 pm

    Ma da, sad opet gledam. Imaju drasticno razlicit kvalitet kose.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 4:39 pm

    gagorder wrote:Pa meni se cini da su Anine integrisane i tanje i imaju prelaz ka duzini, a ove su bas debele i ostro secene. I kod ove druge frizure - bojim se da bi se sirila. A moze biti da su slicno secene a da deluju razlicito zbog razlicitih kvaliteta kose?
    Inace meni sad bas lose raste kosa od proslog sisanja - donji slojevi su duzi od gornjih i to je pocelo da se razdvaja i ti donji slojevi se uvijaju oko ramena. Jedva cekam da se vratim sa zimovanja da to isecem.

    Ovo boldovano: ja se užasno bojim da će mi oko ušiju ostati kratki patrljci koji će mi kada vežem rep visiti, izvijati se na unutra i zaokruživati lice. Tako je bilo prošli put kad sam sekla šiške i to je bio horor. E sad, ne znam da li je uopšte moguće imati 'neobavezne' šiške (kad to kažem mislim na šiške koje ne moraju da se nameštaju i feniraju) bez tih patrljaka. 

    Širenje me manje brine.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Tue Jan 12, 2016 5:49 pm

    bila sam jos jedared kod bojane. odlicno me je ostrigala. imam frizerku Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Jan 12, 2016 5:53 pm

    Darling, šta ti kažeš, prva ili druga? I je l imaš odgovor na pitanje da li je moguće imati neuredne šiške bez kratkih pramenova oko ušiju koji ne staju u rep i koji se, kod moje kose, uvijaju na unutra (i kad je kosa puštena Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 3405963423)?
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Tue Jan 12, 2016 6:05 pm

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1399639816 sejlor, neam pojma kako izgledas, a obe frizure su mi super. kako da se odlucim? a i za siske neam pojma, ja sam od onih koji se ne bave kosom vise od toga da l sam dobro osisana ili ne. bojana ima odgovore na ta pitanja. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1143415371
    bojana me je ovaj put osisala temeljno, prosli put sam trazila samo da skrati dok ne znam s kim imam posla, sad me je osisala dosta, tako sam htela i evo, posle nedelju dana odlicna mi je frizura, ovako me je voja sisao kad je bio raspolozen.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Jan 12, 2016 6:15 pm

    A šta znam, imam okruglo lice, jači nos i relativno gustu kosu a tanku dlaku. Dakle nije mi nešto teška kosa, da pada lepo na dole.

    Mislim, ne tražim ja da odlučite mesto mene (Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1233199462), nego sam jaaako neodlučna kad je reč o šiškama pa se sad tako nećkam..
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Wed Jan 13, 2016 12:41 am

    jesi sigurna da treba da skracujes siske s tim jacim nosem?  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 3579118792


    salim se, stvarno neam pojma, ali znam da ce ti bojana resiti dileme koje imas i da ce te dobro osisati. toliko sam sigurna u to da sam spremna da ti platim frizuru ako ne budes zadovoljna.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Jan 13, 2016 12:44 am

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 286371741

    Ma da, nemam problem s nosem, pomenula sam onako.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Jan 16, 2016 3:50 pm

    Sta si resila?
    Ja sechem u utorak. Dosta je bilo. Nervira me kosa koja dodiruje ramena. Siske cu na stranu, kao na onoj slici Karli Klos koji sam kacila. Pa sta bude Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Jan 16, 2016 4:05 pm

    Zar nisi ti kacila Tejlor Svift? Je l moguce da ih ja ne razlikujem?

    Ja se jos neckam, ali shvatila sam da svakako do plate (31.) necu ici da se sisam, pukla sam brdo para ovog meseca na zubara (moracu da nosim nocu ono silikonsko ko u serijama, jer stiskam zube i unistavam ih..). 

    Mislim da cu reci Bojani da zelim onu drugu frizuru sto sam kacila, samo sa duzim krajevima. Ali pokazacu joj i slike Ane Kras, pitacu je sta ona misli da je kljucna razlika izmedju te dve frizure, pa onda definitivno odluciti.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Indy Sat Jan 16, 2016 4:19 pm

    gagorder wrote:
    Siske cu na stranu

    Ovaj... :paće:

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 15 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 7:26 am