Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    AnaDilajt

    Posts : 352
    Join date : 2014-11-13

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by AnaDilajt Thu 26 Nov - 10:28

    Ajde da se uključim. Zašto baš ta dva? Za koju sezonu se kupuje? Meni i jedan i drugi više liče na neku jesenju-prolećnu varijantu. Prvo kad sam videla drugi mi se više svideo, ali sad na četvrti pogled, prvi mi je bolji... 

    PS mislim da rukavi preko šaka nisu deo kaputa.

    Edit: Takođe, čini mi se da treba uzeti u obzir kakve stvari žena preferira da nosi, tj koje boje, nijanse. A možda je i čisto sugestija zbog manekenki, ali mi se čini da bi plava žena u sivom kaputu bila nekako bland...
    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Thu 26 Nov - 11:31

    i meni prvi bolji


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Amelija

    Posts : 140
    Join date : 2014-12-19

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Amelija Thu 26 Nov - 11:42

    prvi

    imala sam nešto slično, samo belo-krem Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1143415371

    ali ja sam to nosila u proleće/jesen, prehladno mi je bilo u tome za zimu
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Xexoxical Endarchy Thu 26 Nov - 15:36

    suvare, cak i kad bismo prenebregnuli stilsku konfuziju (ultra-klasicni rever vs ultra-minimalisticki dzepovi), piece bi imao smisla da ostaje u granicama poznatih zanrova (ili da se konzervativno zavrsava, u nivou kukova ili da se produzi pa da se strukira), a ovako satro quirky polu-produzen, pa ruzno pod 90% stepeni secen i jos ono jedno tacky dugme povrh svega, brateee. sto je mnogo - mnogo je.

    mislim i ovaj drugi nije ne znam sta, al je makar wearable.


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu 26 Nov - 15:57

    Pokoleban sam sad skroz, a treba brzo odlučiti....

    Otići ću sutra sa drugaricom, pa će ona da izabere kao za sebe, možda ne bude ni jedan od tih (ja sam izabrao, šta znam sviđaju mi se)

    Javim šta smo rešili.

    Hvala Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu 26 Nov - 16:50

    gagorder wrote:
    A evo nek ide zivot ...

    ti stvarno ko tilda u only lovers Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1233199462
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue 1 Dec - 14:27

    je l vam se sviđaju?

    right
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue 1 Dec - 15:00

    citiraću bemty: neprijatna tišina Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1399639816
    ali kasno, ja ih već kupila.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue 1 Dec - 15:18

    nekako se ta guma gore ne uklapa u cenu
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Tue 1 Dec - 15:27

    Да ли му оно "штампана кожа" значи дво- или тродимензионални штампач?


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue 1 Dec - 17:03

    Nema gume. Sve je koza. Stigle su i ja sam ocarana Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1143415371
    Sto bi rekla moja baba - prave zepe.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri 4 Dec - 14:09

    Recite mi pliiiz da će biti hladna zima. Našla sam čizme svog života, ali ne mogu ih nositi po ovakvom vremenu, mnogo su tople.

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 5167001040_1_1_1
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Fri 4 Dec - 14:25

    Па како се одлаже, само се сабија. Касно почне, јаче тутњи.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by plachkica Fri 4 Dec - 14:27

    Mnogo su dobre, a zima će biti najhladnija ikad!
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri 4 Dec - 14:29

    Mislim da ste me ubedili. Thanks!

    (Nije mi puno trebalo Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1233199462)
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri 4 Dec - 23:24

    nesto slicno ovom sam nosio samo pod prisilom, u askari Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1233199462
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Indy Fri 4 Dec - 23:40

    Kladim se da sejlorki bolje stoje. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 819872012 Ženama, bre, sve bolje stoji.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sat 5 Dec - 13:02

    mislim da sam nasla frizerku koja dostojno zamenjuje d frizera! ima li zainteresovanih za detalje? Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat 5 Dec - 13:22

    da!
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat 5 Dec - 13:55

    +1!
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat 5 Dec - 14:29

    bacila udicu i otišla.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sat 5 Dec - 15:56

    izvinite, morala sam dodatno da iskusam novu frizuru. prosla je testove susenja, repa i neformalne pundje. zadovoljna, nista vise od frizure ne zelim od ovog sto imam na glavi Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1143415371

    frizerka je bojana kontic, radi u svom salonu liquid love, telefon 063 101 5784, ivan begova 5. 

    znate ono kad dodjete u kontakt s osobom koja zna svoj posao, pa svejedno dal je odlicna cistacica, lekarka, policajka, uciteljica, prodavacica, bilo sta,... odlicno radi taj posao i ne razmisljate vise, nego se prepustite. tako je meni bilo kod nje. cim sam krocila u salon i spazila je, znala sam da cemo lepo saradjivati. (inace, tako sam se osecala i kod marcela, al mi je frizura bila bzvz Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1399639816
    odlicno me je osisala, ispala mi lepa ova moja dinarska glava.  

    sisanje i feniranje 2 iljade. 

    inace, preporucila mi je poznanica koja se sisala kod mog starog frizera, koja takodje nije mogla da ga prezali i dve godine je lutala dok nije nasla bojanu.

    evo vidim da salon ima i fejs. bojana je ovaj cupavac bobtejl s desne strane Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1143415371 jako je fina, pristojno celjade. 

    https://www.facebook.com/pages/Liquid-Love/214393225402754
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue 29 Dec - 14:46

    Shvatila sam da hoću Ana Kraš frizuru.

    Darling, šta misliš, hoće umeti ta tvoja nova da me ošiša ovako:

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Ana-Kras-Jody-Rogac-grainedephotographe.com2_
    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Img_0600
    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Ana3
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Tue 29 Dec - 15:15

    da. ja imam takav friz Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue 29 Dec - 15:16

    Woohoo! Je l misliš da je dosta da joj pokažem ove tri slike, ili ću morati i tebe da povedem? Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 1233199462

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 14 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu 28 Mar - 21:42