Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Muzicko kasnjenje u filmovima

    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Muzicko kasnjenje u filmovima - Page 2 Empty Re: Muzicko kasnjenje u filmovima

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Nov 12, 2021 5:12 pm

    fikret selimbašić wrote:

    Meni je bio tanak i na prvo gledanje, ubodem ga početkom milenija na tv i skontam da se sjećam samo Vilijema Defoa.


    Ne secas se Dajane Lejn??? Nikad nije znala da glumi, al je umela da bude lepa na nacin pinap devojke iz prve polovine proslog veka.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Muzicko kasnjenje u filmovima - Page 2 Empty Re: Muzicko kasnjenje u filmovima

    Post by fikret selimbašić Fri Nov 12, 2021 5:31 pm

    Ne, zaista. Ne da se ne sjećam nego me nije dojmila, a odgledao sam skoro pola njenih uloga.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Muzicko kasnjenje u filmovima - Page 2 Empty Re: Muzicko kasnjenje u filmovima

    Post by Notxor Fri Nov 12, 2021 6:01 pm

    паће wrote:
    fikret selimbašić wrote:

    Naravno da Hil jeste bio božanstvo, mislim da to i nije bilo džaba. Ono čega se sjećam je da su SOF za Hilove fanove (bar one koje sam ja poznavao) bile ono što je mnogim fanovima Kuma bio treći dio filma. Odgledali su, znaju ko ga je i zašto snimio ali ga rijetko pominju ili se čak prave da ne postoji. Meni je bio tanak i na prvo gledanje, ubodem ga početkom milenija na tv i skontam da se sjećam samo Vilijema Defoa.

    Вилема!

    Vilijam



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Muzicko kasnjenje u filmovima - Page 2 Empty Re: Muzicko kasnjenje u filmovima

    Post by паће Fri Nov 12, 2021 9:46 pm

    Требало је неко да му напише текст. Не давати му да игра химселфа, мада то свака шуша уме, ал он јок.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Muzicko kasnjenje u filmovima - Page 2 Empty Re: Muzicko kasnjenje u filmovima

    Post by Notxor Fri Nov 12, 2021 9:47 pm

    Čekaj da dođe do prezimena



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  

    Muzicko kasnjenje u filmovima - Page 2 Empty Re: Muzicko kasnjenje u filmovima

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 3:44 am