Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Antivakseri i ostale stetocine

    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Mon Oct 18, 2021 1:41 pm

    Medju antivakserima je nekada bilo svakojakih, pa i raznih sorti levicara, nju ejdzera, itsl. Ali sada su svi oni mobilisani u pokret sa sasvim jasnim desnicarskim bentom. Slicno je bilo i sa QAnonom i onim kalifornijskim nju ejgz joga instruktorkama. A naravno da ovaj pokret ima i svoju verziju (((kritike kapitalizma))).


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by disident Mon Oct 18, 2021 1:45 pm

    Da vidimo sta ce domaci avaxi da pricaju za koju nedelju ili mesec. A da, paraziti
    https://twitter.com/NgoloTesla/status/1450024691394039810?t=CDAwOSohUo5EvZfaqUkxNA&s=19


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Guest Mon Oct 18, 2021 1:53 pm

    paraziti su stara priča sa početka avaks pokreta, nema raka, nema autizma, sve su to paraziti u crevima koje rešavate ispijanjem varikine.
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by disident Mon Oct 18, 2021 2:10 pm

    Turul madár wrote:paraziti su stara priča sa početka avaks pokreta, nema raka, nema autizma, sve su to paraziti u crevima koje rešavate ispijanjem varikine.
    Jeste stara prica ali su je sada nadogradili u fulu, besmrtni parazit koji jede spermu i jajne celije i paraziti demoni iz svemira koji hiljadama godina upravljaju covecanstvom


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11132
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Летећи Полип Mon Oct 18, 2021 2:15 pm

    Pa da. Velika rasa Yitha. Samo što nemaju telepatske moći, nego moraju da se transferišu u naša tela putem vakcine.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Mr.Pink Mon Oct 18, 2021 2:20 pm

    i meni keva dosla sa pricom da je virus dosao iz svemira

    i da se zapatio u kini jer himalaji izlozeni zracenju svemirskom

    skolovala zena. mislim da je njen definitivni pad poceo onoga trenutka kada se registrovala na tviteru


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Guest Mon Oct 18, 2021 2:20 pm

    sve je to slađana velkov valjala još pre 10-12 godina, sada je postalo malo vidljivije i sa više socko dizajniranim video klipovima
    Thomas Sankara

    Posts : 223
    Join date : 2016-07-06
    Location : Belgrade

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Thomas Sankara Mon Oct 18, 2021 3:26 pm

    ja znam dosta dizel levice avaksa, nije to samo desnicarska specijalnost. to je i ono sto me najvise nervira. male djokice koje vide nametanje imperijalizma vakcinacijom. idiotcine mentolske
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Mon Oct 18, 2021 3:58 pm

    Pa ono, dizel levica će biti avaks iako znaju da vakcine rade, i da nikakve zavere nema, jer je im se čini da je to mišljenje izmaštanog pravog naroda, a ne vide da je taj pravi narod zapravo šačica poludelih lumpena kojoj je dat režimski megafon.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by mstislaw Mon Oct 18, 2021 4:27 pm

    E, da, upravo to. Ja znam kako narod misli (jer se nekako uvek ispostavi da narod ukalupljuju u svoje iskonstruisane teze). Ako nije tako, onda je po njima to sigurno loše po taj famozni narod.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Margit Savović Mon Oct 18, 2021 5:03 pm

    Sad sam sat vremena pokusavala da Sestoj Koloni pomognem da dobaci do logickih gresaka koje pravi, ali ne vredi. Samo sam iscedjena ko konj sad. Znate sta je ovo zapravo? Ljudima je lakse da prihvate jednostavna resenja poput nekih zlikovaca za okruglim stolom koji upravljaju svetskim tokovima, nego slozenost, nijansiranost i nepredvidivost istorijskih procesa. Lakse napraviti jednu logicku implikaciju, nego iskombinovati deset sa svim mogucim povratnim spregama. 

    To isto ima i kod ljudi koji stalno Vucicu pripisuju da je nesto dobro isplanirao i namestio kao neki mastermajnd i sve se odigralo po njegovim zamislima. Ili kod ljudi koji misle da je Avalon zapravo Avala ili da su Osmanagiceve piramide izvor nekih moci. Bilo bi lepo da je istina i onda to lako uklavire u svoj skromni korpus znanja i tanku moc spoznaje i razmevanja stvari.

    Istraumirala sam se. Zao mi je, jebat ga.
    ficfiric

    Posts : 34305
    Join date : 2012-02-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by ficfiric Mon Oct 18, 2021 5:08 pm

    Jbg, previse je zaglibio u antivakserstvo da bi sad rekao - ok, u pravu si.


    _____


    Uprava napolje!

    zvezda je zivot

    Posts : 7063
    Join date : 2014-11-07

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by zvezda je zivot Mon Oct 18, 2021 5:10 pm

    Margit Savović wrote:To isto ima i kod ljudi koji stalno Vucicu pripisuju da je nesto dobro isplanirao i namestio kao neki mastermajnd i sve se odigralo po njegovim zamislima.

    da, haarppp i forum vasudeva burundi vasin svet su jedno isto, nema razlike, sve je isto


    _____
    ova zemlja to je to
    Bleeding Blitva

    Posts : 3754
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Bleeding Blitva Mon Oct 18, 2021 5:15 pm

    https://www.portalnovosti.com/dino-bauk-necijepljeni-nam-rade-o-glavi
    Slovenac wrote:Meni najzanimljiviji moment te analize odnosi se na pitanje da li se mi kao pojedinci, i u situaciji kada je država odluku o cijepljenju i odgovornost za suzbijanje epidemije protivno zakonu prenijela na građane, uistinu imamo pravo odlučiti da se ne cijepimo. Gledano iz ustavnog principa ograničenja naših ustavnih prava, ustavnim pravima drugih, pojedinci koji se ne cijepe, kada je njihov broj odnosno postotak dovoljno velik, kao kolektivitet necijepljenih nedopustivo zadiru u pravo svih drugih, svih nas, na zdravu životnu okolinu, pa tako, slijedeći gore navedeni ustavni princip, to pravo zapravo i nemaju. Bez obzira na to što im o tome govori operativno nesposobna i potpuno neodgovorna državna vlast, koja je u ovoj pandemiji sposobna jedino loše imitirati neke druge države.

    Stvarno nam fali sociologija epidemije, što reće NYT. A ovdje su i lijevoliberali (Slavenka Drakulić) i neka hdzovka uzroke antivakserstva pronašli u nepovjerenju nasljeđenom iz Juge.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Anonymous
    Guest

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Guest Mon Oct 18, 2021 5:25 pm

    nije nam preko potrebna, ljudi su dobili priliku da budu sebični, samoživi skotovi, gle čuda, iskoristili su je
    Bleeding Blitva

    Posts : 3754
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Bleeding Blitva Mon Oct 18, 2021 5:30 pm

    Margit Savović wrote:Ljudima je lakse da prihvate jednostavna resenja poput nekih zlikovaca za okruglim stolom koji upravljaju svetskim tokovima, nego slozenost, nijansiranost i nepredvidivost istorijskih procesa. Lakse napraviti jednu logicku implikaciju, nego iskombinovati deset sa svim mogucim povratnim spregama.
    Jebiga, složenost nije intuitivna, pitka a ni uhu ugodna.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Oct 18, 2021 6:01 pm

    Margit Savović wrote:Sad sam sat vremena pokusavala da Sestoj Koloni pomognem da dobaci do logickih gresaka koje pravi, ali ne vredi. Samo sam iscedjena ko konj sad. Znate sta je ovo zapravo? Ljudima je lakse da prihvate jednostavna resenja poput nekih zlikovaca za okruglim stolom koji upravljaju svetskim tokovima, nego slozenost, nijansiranost i nepredvidivost istorijskih procesa.

    Jeste, i ljudima u srednjem veku je bilo lakse da veruju u vilenjake.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Летећи Полип

    Posts : 11132
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Летећи Полип Mon Oct 18, 2021 6:07 pm

    Margit Savović wrote:Sad sam sat vremena pokusavala da Sestoj Koloni pomognem da dobaci do logickih gresaka koje pravi, ali ne vredi. Samo sam iscedjena ko konj sad. Znate sta je ovo zapravo? Ljudima je lakse da prihvate jednostavna resenja poput nekih zlikovaca za okruglim stolom koji upravljaju svetskim tokovima, nego slozenost, nijansiranost i nepredvidivost istorijskih procesa. Lakse napraviti jednu logicku implikaciju, nego iskombinovati deset sa svim mogucim povratnim spregama. 



    To, a i ti si suprotna strana. 


    Mislim, ovo je u dobroj meri samo jedan izraz sukoba brahmin left vs merchant right. Sam čin tvog objašnjavanja i njihovog potonjeg vakcinisanja je, što bi rekao bradonja - izraz ritualizovane dominacije nad njima. A oni to ne žele, jebi ga.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Oct 18, 2021 6:22 pm

    Stavio sam clanak u vezi toga na SAD temi. Sad prvosvestenici merchant right ubedjuju sam svoj gazda ekipu da su ih brahmin left naterali da ne uzimaju vakcine da bi ih desetkovali. Apeluju na njih da se vakcinisu da bi zajebali olos sa leva.

    https://www.theatlantic.com/ideas/archive/2021/09/breitbart-conservatives-john-nolte-vaccine/620189/


    Last edited by Vilmos Tehenészfiú on Mon Oct 18, 2021 6:28 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Летећи Полип

    Posts : 11132
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Летећи Полип Mon Oct 18, 2021 6:27 pm

    Sećam se. The precious, lifesaving vaccine... Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 1399639816


    Obrnuta psihologija tu ne pomaže. Isuviše je emocionalnog kapitala uloženo avax priču da bi je neko tek tako batalio.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Oct 18, 2021 6:34 pm

    Ja sam pre neki dan saznao da je jedna avakserka primila prvu dozu vakcine, a sutra ce i drugu. Sokiran sam tim razvojem dogadjaja (pace za tebe jedan sok od zove).


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Sotir Mon Oct 18, 2021 6:41 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    https://www.theatlantic.com/ideas/archive/2021/09/breitbart-conservatives-john-nolte-vaccine/620189/
    [size=31], has been [/size][size=31]amplifying[/size][size=31] Nicki Minaj’s thirdhand claim that a vaccine had swollen her cousin’s friend’s testicles.[/size]
    Реално, како се борити против овога?  Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 3579118792
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Margit Savović Mon Oct 18, 2021 6:57 pm

    Ne znam jesam vam ovde nakucala onaj moj dijalog sa taksistom nekad pred koronu. Mrrtva pospana sam sela pozadi, a on je krenuo nesto da prica o tome kako nam Trilaterala sklapa vladu. I ja tako pospana sa kocnicama koje su popustile pitam coveka da li je Zemlja ravna. On meni kaze: ti sigurno mislis da je sfera?! Ja bacim dva najprostija argumenta koji ruse teoriju o Zemlji kao ravnoj ploci, on mene ubedjuje da su mi isprali mozak Amerikanci. Ja kazem ajd nema veze nego mi kazite je l covek bio na Mesecu. On kaze da naravno da nije i ja tu krenem da se gasim. I on se okrene i kaze meni: ti sigurno mislis da je covek nastao od majmuna. Ja kazem: miiisliim. I on odmahne rukom i kaze: sta ja uopste pricam s tobom!

    Kad veruju u jednu, veruju u skoro sve!

    A od skorijih anegdota bila ta sa Avalonom. Kaze vozac meni kako je Avalon u stvari Avala. Ja pitam kako Avala kad bi prema legendi trebalo da je negde na britanskom ostrvu. Kaze meni ali ne znaju gde je! Nece da kazu! Ja kazem pa ako je to jedini razlog zbog koga tvrdite da je Avala, kazite mi zasto ne bi bio Popokatepetl. A covek na to: pa da, ali ovo se zove Avala. I ja mu na to kazem: ima smisla, motel Hiljadu Ruza je sigurno zbog rata Jorkovih i Lankasterovih, sad mi se oci otvorile.
    Anonymous
    Guest

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Guest Mon Oct 18, 2021 7:20 pm

    ljudima koji nista ne znaju i ne razumeju, ostaje samo da veruju
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Mon Oct 18, 2021 7:31 pm

    Pa šta kaže šestokolonaš, kako se brani od tvojih argumenata?

    BTW, mislim da si ti jedina osoba za koju uopšte ima smisla da priča s njim o tome.


    Last edited by Erős Pista on Mon Oct 18, 2021 7:59 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 3 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 2:13 pm