Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Patriote srpske

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Filipenko Thu Apr 28, 2022 8:42 am

    Erős Pista wrote:Patriote srpske - Page 38 3579118792 Patriote srpske - Page 38 3579118792 Patriote srpske - Page 38 3579118792


    Urnebes, placem.

    Niste to vidjali? Cak sam i ja kacio tokom kampanje Patriote srpske - Page 38 1143415371


    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Filipenko Thu Apr 28, 2022 8:44 am

    disident wrote:Што се тиче моје тек објављене књиге "СРБИЈА НА ПРВОМ МЕСТУ" - 400 страна на кунстдруку, са преко 250 илустрација, с тврдим корицама и златотиском, великог формата (30 пута 30 цм) - тек су одштампани први, пробни примерци.
    За неких десет дана ће ова "монографија Српске идеје" моћи да се купи, у овом облику и коштаће 5.000 динара (плус поштарина).

    Прављење овако раскошно опремљене "књиге за сва времена" је коштала много и зато не може да буде јефтинија у овом издању.

    Ускоро ће бити урађени и примерци у:
    а) доста јефтинијем и
    б) много јефтинијем издању.

    Све ове три варијанте имаће исте текстове, без скраћивања, али ће бити штампане на различитом папиру и са више или мање илустрација.
    Па ће дословно свако моћи да има свој примерак ове јединствене, убеђен сам важне књиге.

    Можете да у инбокс - на ВКонтакте, или на инстаграму srbijanaprvommestu, или на фејсбук профилу "Дневник Драгослава Бокана" - оставите своје податке за евентуално слање примерака ове најексклузивније варијанте књиге.

    Драгослав Бокан


    Cekajte, ovo je moguce eto tako...? Da neko prodaje knjigu preko fejsa, bez ikakvih racuna, poreza itd.? OK, naravno da zilion ljudi to radi, ali nisam bas ocekivao od likova niskog cela al visokog profila da to rade. Tim pre sto bih uvek rekao da tipovi poput Bokana imaju u steku jedno 7-8 drustava, udruzenja gradjana i slicnih satanotvorevina.
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Thu Apr 28, 2022 9:32 am

    Realno ne znamo da li će biti bez računa. Fejs je ovde samo sredstvo komunikacije sa kupcem, a odakle će se i kako slati, ne znamo. Verovatno će biti na divlje, ali ovo nije dokaz za to.
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Tue May 10, 2022 12:03 pm

    Nisam do sada znao da je Privremena skupština naroda dostojnog Srbije preuzela ulogu Sima Spasića pred Skupštinom. Operacija je ozbiljnija nego Spasićeva. Imaju toalete, razvedenu struju i, čini se, dozvolu da lepe registarske tablice kako ih ne bi snimilo ono Sauronovo oko ili kako se već zove. 

    Pretpostavljam da apsolutno niko od njih, osim Dunđera i još par ljudi, ne primećuje da učestvuju u projektu državne bezbednosti, i da im nije hint ni to što su im državne službe obezbedile trajnu infrastrukturu za protest.

    Patriote srpske - Page 38 280096826_5074512502670022_622075744285762308_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-6&_nc_sid=8bfeb9&_nc_eui2=AeG2ZBYXyxWIJKmXhcjW6TxwlwSlgoVxFBqXBKWChXEUGlknbueqjpZgpjDfM_BmzxWYfxkFviaMWZdsGosIp59I&_nc_ohc=NTW_Dkr7IDEAX8XSd5P&_nc_ht=scontent.fbeg4-1
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Sotir Tue May 10, 2022 12:22 pm

    Синдикат Запослених Полиције, који подржава парадржавни пројекат.
    Легенде потпуне.
    Ово је још боље него кад су слали полицију директорима школи који су поступали по препорукама кризног штаба (а полиција их послушала).
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Tue May 10, 2022 12:32 pm

    Taj sindikat je, mislim, samo jedan čovek, profesionalni provokator
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 10, 2022 12:34 pm

    Ali koja je poenta?
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Tue May 10, 2022 12:36 pm

    Zaštita zgrada državnih organa od nekontrolisanih demonstracija. Svaki skup, sa ovim ljudima ispred, ima element svinjca i ludačkog fanatizma, prve slike sa protesta su slike svađa sa ovim tupavim lumpenima, uvek može da poleti i neka pesnica koja će služiti kao povod da se sve to rasturi u korenu. Zato, verujem, gaje i one zelote ispred vlade.
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Tue May 10, 2022 12:37 pm

    mislim uzalud se brinu, ali pčelica za trud.

    lična anegdota: jednom sam pokušao da amaterski fotkam takav skup. neki mršavi šizofrenik koji se predstavlja kao monah je počeo da me udara i da viče da hoću da mu uništim majku putem fotografisanja. posle sam sreo drugare fotoreportere koji su mi rekli da sam kreten i da se takvi skupovi slikaju kao Formula 1 ili krdo bizona, teleobjektivom minimum 300 milimetara.


    Last edited by Cousin Billy on Tue May 10, 2022 12:39 pm; edited 1 time in total
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by disident Tue May 10, 2022 12:38 pm

    Cousin Billy wrote:mislim uzalud se brinu, ali pčelica za trud.
    Pa sta bi drugo radili, znas ti kad je pola osam a kad 15 i 30


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by disident Tue May 10, 2022 12:41 pm

    Al msm sve se slazem, to su ljudi koji veruju da je dundjer vozd Srbije, ambasador Arktika i pukovnik KGBa, oni biju druge, galaktičke bitke.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    ficfiric

    Posts : 34303
    Join date : 2012-02-10

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by ficfiric Tue May 10, 2022 12:43 pm

    Mór Thököly wrote:Ali koja je poenta?


    Bilo je pre par meseci nesto pred skupstinom gde su ovi dilovi napali one koji su dosli, ne secam se sta je bilo u pitanju


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34303
    Join date : 2012-02-10

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by ficfiric Tue May 10, 2022 12:53 pm

    disident wrote:oni biju druge, galaktičke bitke.


    Kacio sam vec njihovu poslednju odluku (cetiri meseca ne izbacuju nista novo). Bave se konkretnim problemima.

    Patriote srpske - Page 38 Odluka-zaustavljanje-gradjevinskih-radova-oko-skupstine


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Tue May 10, 2022 1:06 pm

    +1

    U Nisu u te svrhe sluzi neka veteranska ekipa.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri May 13, 2022 7:46 am

    Disidente, zašto za za ovo tek sad saznajem?!?

    https://zentropa.rs/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Fri May 13, 2022 8:23 am

    Ubeđen sam da smo još onomad komentarisali ovo.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri May 13, 2022 8:35 am

    Moguce, moguce... onda sam zaboravio.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Sat May 21, 2022 9:13 pm

    Nacista se zali drugom nacisti o tome kako nije fer sto ih smatraju nacistima.

    https://standard.rs/2022/05/20/gec-kubicek-tihim-radom-do-pobede-nad-globalistima/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3188
    Join date : 2021-09-13

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Uncle Baby Billy Sat May 21, 2022 9:26 pm

    nisam ranije naišao na ovog Dušana Dostanića.

    Patriote srpske - Page 38 2gfyr3d
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Nektivni Ugnelj Sat May 21, 2022 9:30 pm

    I kako vam u tom smislu deluje situacija u Poljskoj?
    – O tome skoro da ne mogu ništa da kažem. U svom radu sam vrlo skoncentrisan na Nemačku. Osim toga zainteresovan sam i za Mađarsku zato što u toj zemlji imate dugogodišnju vlast sa vrlo interesantnim metapolitičkim razvojem. Naravno, to je u određenoj meri proizvod igre slučaja, jer poznajem mnogo zanimljivih ljudi iz Mađarske, ali nikoga iz Češke ili Poljske.

    Patriote srpske - Page 38 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Sat May 21, 2022 9:32 pm

    Joj, a da vidis kako izgleda. Samo mu lederhozen fali.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Nektivni Ugnelj Sat May 21, 2022 9:35 pm

    Ne samo da su fašovi, nego su i budale. Sto, ok, je negde normalno, ali eto...
    ficfiric

    Posts : 34303
    Join date : 2012-02-10

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by ficfiric Sun May 22, 2022 12:07 am

    1 reper



    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by kondo Sun May 22, 2022 12:11 am

    ovaj beše radi na tv pink?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3188
    Join date : 2021-09-13

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Uncle Baby Billy Tue May 24, 2022 2:15 pm

    Koalicija NADA zatražila je danas zabranu festivala „Miredita, dobar dan“, jer ga smatra štetnim po interese Srbije zbog promocije secesije Kosova i Metohije.

    Na ovom festivalu se na perfidan i podmukao način, pod velom kulturnih dešavanja u Beogradu, prestonici Srbije, promoviše secesija Kosova, čime se podriva naš ustavno-pravni poredak, izjavio je predsednik demokratske stranke Srbije i jedan od koalicije NADA Miloš Jovanović.

    On je objasnio da je paralela dešavanja u Ukrajini i na Kosovu, što je tema jedne od debata, zlonamerna je i opasna, sa jasnim ciljem udaljavanja Srbije od svojih saveznika koji u Savetu bezbednosti UN.

    Umesto dodvoravanja stranim ambasadama zbog organizovanja multietničkih manifestacija, vlast bi trebala da brani dostojanstvo srpskog naroda i države, smatra Vojislav Mihailović, dodaje s eu saopštenju koalicije.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama

    Patriote srpske - Page 38 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 9:51 am