Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novi Sad

    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Erős Pista Mon Dec 22, 2014 3:45 pm

    Novi Sad - Page 2 3579118792 Novi Sad - Page 2 3579118792 Novi Sad - Page 2 3579118792 

    Kult tura! Jbt!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    AnaDilajt

    Posts : 352
    Join date : 2014-11-13

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by AnaDilajt Mon Dec 22, 2014 3:50 pm

    burkholderia mallei wrote:fasisticka treca srbija preko svoje ispostave kcns promovise akciju kult tura, guslar konacno izasao iz ormana.


    Novi Sad - Page 2 10410852_332963396892922_3456541906557776022_n

    Novi Sad - Page 2 1143415371

    Novi Sad - Page 2 WTMuOr9i_biggerSajber Vanderlast‏ @CyberWanderlust

    Žene širom zemlje se mole za tvoju grešnu dušu! @fajgelj
     

    Novi Sad - Page 2 B5ZI7HtIIAEfREV
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Tue Dec 23, 2014 9:30 am

    Prema Izveštaju o reviziji finansijskih izveštaja i pravilnosti poslovanja JKP “Informatika” koji je sačinila Državna revizorska institucija 2013. godine, načinjene su kriminalne zloupotrebe novca građana Novog Sada.

    Naime, to preduzeće, koje se bavi objedinjenom naplatom i komunikacionim i informacionim tehnologijama, platilo je firmi “Konsultantske usluge u oblasti informacione tehnologije – PR Miloje Sekulić” ukupno 341.000 dinara za izradu Fejsbuk stranice.

    Prema izveštaju DRI, u taj iznos su uračunate još i sledeće aktivnosti: kreiranje i postavka vizuelnih elemenata strane, kreiranje i postavka status objava tokom meseca novembra, promocija strane, tehničke podrška i monitoring strane, obezbeđenje minimum 1.000 fanova sa teritorije Srbije i kreiranje mesečnog izveštaja.

    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Ferenz Tue Dec 23, 2014 9:45 am

    Fanovi sa čitave teritorije Srbije za lokalno JKP, nego šta!
    Jer smo tako u mogućnosti. Novi Sad - Page 2 1622889877
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Filipenko Tue Dec 23, 2014 12:08 pm

    Ferenz wrote:Fanovi sa čitave teritorije Srbije za lokalno JKP, nego šta!
    Jer smo tako u mogućnosti. Novi Sad - Page 2 1622889877


    Hehe.
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Ferenz Wed Dec 24, 2014 10:03 pm

                                                                 Spektakl za kraj godine!

                                                                      Novi Sad - Page 2 Lazarath_sajt
    Fabrika, nedelja 28.12.2014. u 20h
    Promocija novog izdanja SKCNS, debi albuma hardcore sastava Lazarath "Fall OF Lazarath".
    Nakon desetodnevne turneje po Nemackoj, momci su stigli kuci maksimalno naostreni!
    Gosti: draga Tona i dragi Ragman!
    Ulaznica plus CD Lazaratha - 300 kinti
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Ferenz Mon Jan 05, 2015 10:26 am


    Aleksandar@zorglubZZ 25m25 minutes ago
    Novosadisti! Na poziv 6394-393 Gradsko zelenilo dolazi u vaš stan, odnosi jelku sa busenom i sadi je u gradu. #novisad Monje bacati jelku.
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Ferenz Fri Jan 09, 2015 9:58 am

    Osvanulo

    Novi Sad - Page 2 28qyk4m
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Fri Jan 09, 2015 8:06 pm

    bilo pedeset ljudi na trgu za sarlija
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by ficfiric Sun Jan 11, 2015 10:43 am

    Zbogom Brus Li je dobio poziv da bude predgrupa na Cecinom koncertu 13tog januara u Novom Sadu!?!

    Primamljivu ponudu je Zbogom Brus Li odbio iz etičkih razloga!

    "Zbog toga se pomalo kajemo, jer to bi bila jedinstvena prilika da dotaknemo atribute velike majke, duhovno se približimo stvaraocu i eventualno svrstamo sebe u red svetih srpskih rokera.", navode Zbogom Brus Li.

    "Mislim da se digla prašina oko transparenta na mostu i oko fejsbuk pobune protiv koncerta, tako da organizatori verovatno pokušavaju da nađu neki balans, ali to rade na neki čudan način. Svakako ne bismo svirali ni da nam ponude petinu honorara glavne zvezde ovogodišnjeg dočeka po julijanskom kalendaru", odlučan je Slavko, frontmen benda.

    "Eventualno bismo svirali ako bi nam dozvolili da na licu mesta kažemo šta mislimo o svemu tome", a to je: "Ne bismo se bavili muzičkim ukusom i vrednošću njenog rada i njoj sličnih. Pre svega, ona je meni simbol nekih vremena koja se vraćaju, a to su devedesete. Za Cecu, na Trgu za novu godinu, mi je prva, najblaža asocijacija - novi rat", kaže Slavko o uslovima pod kojim bi pristali da se nađu na bini pre Cece.

    "Sličnu situaciju smo imali nesretne 1999. kada su nas zvali da sviramo na novosadskom trgu u okviru lakrdijaške manifestacije "TARGET". Taj nastup smo takođe odbili jer nam se nije pevalo dok nedužni ljudi ginu, za tuđe "ideale". Posledica toga su bili razni telefonski pozivi i sumnjivi susreti pretećeg tipa." kaže Smuk, gitarista benda.

    "Pre Cece - ni u we ce!", dodaju Zbogom Brus Li.


    _____


    Uprava napolje!

    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by bela maca Sun Jan 11, 2015 11:37 am

    pih! sto se lepo ne ugledaju na blok aut.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by plachkica Sun Jan 11, 2015 1:23 pm

    Jedini argument za nenastupanje Cece u NS bio bi budžet, i to pozdravljam.
    Od ovog moralizatorsko-palanačko-snobovsko-staronovosadskog zgražavanja
    mi se riga.
    U nekom protestnom pismu je čak pisalo da njen koncert ugrožava kandidaturu
    Novog Sada za evropsku prestonicu kulture ne znam koje godine.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Sun Jan 11, 2015 1:40 pm

    +1

    A ta kandidatura je fajgeljevština (Kult Tura, Fajgelj came out https://www.facebook.com/NoviSad2021), što znači da su protestanti manje-više isti k ko i Ražnatović.
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by plachkica Sun Jan 11, 2015 1:44 pm

    Tek to nisam znala, sad sam još sigurnija u svoj stav.
    "Nećemo Cecu, hoćemo radna mesta!" ima smisla, sve ostalo je 
    grozota.
    Fajgelj udario na srpsku majku.
    To je pomalo i smešno Novi Sad - Page 2 1143415371
    Kamikaze

    Posts : 20
    Join date : 2012-06-11

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Kamikaze Sun Jan 11, 2015 3:17 pm

    plachkica wrote:Jedini argument za nenastupanje Cece u NS bio bi budžet, i to pozdravljam.
    Od ovog moralizatorsko-palanačko-snobovsko-staronovosadskog zgražavanja
    mi se riga.
    Meni se riga od tvog proseravanja.


    _____
    Obey I Bay
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by plachkica Sun Jan 11, 2015 3:22 pm

    Rigaj, mogu da ti donesem i lavor, da ne prolivaš okolo.
    Kamikaze

    Posts : 20
    Join date : 2012-06-11

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Kamikaze Sun Jan 11, 2015 4:17 pm

    Podmetni glavu, bolje ću rigati. Ljudi daju argumente zašto neće da učestvuju u tome, ne kažu da Ceca ne treba da svira u NS, ali ne, sad su oni snobovi, palanka i staronovosadski moralizatori jer neće da budu deo toga. Suviše zle krvi, svađamo se oko sitnica a na istoj smo strani umesto da se okrenemo protiv govana koja nas pritiskaju sa svih strana.


    _____
    Obey I Bay
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Sun Jan 11, 2015 6:19 pm

    plachkica wrote:Jedini argument za nenastupanje Cece u NS bio bi budžet, i to pozdravljam.

    ako je to jedini argument, super. 

    ne cini ti se da svaki nivo javne uprave u planovima za bilo kakvu manifestaciju ne bi trebao da ima cece, tompsone i sl? kakvu poruku salju svima oni koji takve splacine i vucibatine angazuju, a kada to rade sa pozicija upravljanja javnim resursima i institucijama?

    ja nemam nista protiv druge seljobanije koja peva isto sto i ona, ali koja nema takvu istoriju, neka nastupaju.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Sun Jan 11, 2015 7:26 pm

    Ja ne znam da li sam dobro razumela plackicu, stavila sam +1 na to da Ražnatović ne treba da bude plaćna novcem poreskih obveznika. Što valjda nužno znači da ne treba da peva na trgu.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Sun Jan 11, 2015 7:47 pm

    u ovom slucaju satro nije placena novcem iz budzeta (tako bar kazu za honorar), ali su je pozvali i logistiku organizovali predstavnici gradske vlasti, sto samo po sebi povlaci jos gomilu troskova, koje ti neki fantomski sponzori sigurno nece snositi. 

    nebitno je i pitanje troskova, meni je sustina u tome da bilo koji predstavnici vlasti ne treba da pozivaju svetlanu raznatovic, nigde i nikada. ako si stvarno odustao od podmukle pljacke, 100 muslimana za srbina, karlovca i karlobaga, onda si odustao i od cece. ali tako nije, i zato se treba buniti, a ne srati o staronovosadstvu.


    Last edited by burkholderia mallei on Sun Jan 11, 2015 7:54 pm; edited 1 time in total
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by plachkica Sun Jan 11, 2015 7:49 pm

    Dobro si me razumela.
    Novi Sad - Page 2 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Sun Jan 11, 2015 7:56 pm

    burkholderia mallei wrote:
    nebitno je i pitanje troskova, meni je sustina u tome da bilo koji predstavnici vlasti ne treba da pozivaju svetlanu raznatovic, nigde i nikada. ako si stvarno odustao od podmukle pljacke, 100 muslimana za srbina, karlovca i karlobaga, onda si odustao i od cece. ali tako nije, i zato se treba buniti, a ne srati o staronovosadstvu.

    Pa jeste, slažem se i sa ovim.
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by plachkica Sun Jan 11, 2015 8:07 pm

    Ne bih da ulazim u polemiku, u kojoj bih da bih zastupala svoje stavove, morala 
    da branim Ražnatović.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Sun Jan 11, 2015 8:20 pm

    plackice, a ok ti je da nju predstavnici vlasti predlazu kao gosta grada i to aminuju/realizuju, pa makar i ne platili jednu paru iz budzeta? na kraju krajeva to nisu smislili kao volonteri vec kao placeni javni cinovnici. i namerno su pozvali bas nju, a ne nekog sabana saulica ili sto drugih iz iste branse.

    nju cak i ne napadam ovim povodom, vec one koji smatraju da je adekvatna licnost za ovakve nastupe. neka drzi svaki dan koncert u ns, sa placanjem zauzeca javne povrsine, ili zakupa privatnog ili javnog prostora, isto kao sto vazi za sve slicne dogadjaje, ali ne moze to inicirati uprava i gomilica politicara ziljavih.

    ja sam dugo imao stav da je ona zapravo stradala kao vecina zlostavljanih zena u takvom miljeu, narocito od kada ju je zlikovac uzeo pod svoje, vostio, sisao na celavo itd, medjutim gospodja je kasnije nastavila sa istim lajfstajlom, i ne zasluzuje nikakvu podrsku pristojnih i ozbiljnih struktura vlasti, na bilo kom nivou. ali u svemu tome opet cemo se vratiti na temu ko je na vlasti, i tako u krug. 

    i sa postavkom bune protiv koncerta, a koja se poziva na "kulturno ruzenje" se apsolutno ne slazem, ali to samo govori kako vecina ovde i dalje ne razume sustinske probleme bolesti koja hara drustvom.
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by plachkica Sun Jan 11, 2015 8:45 pm

    Nije mi ok da gradska vlast pozove nju! Bila sam jasna.
    Moja reakcija je na protestna pisma, u kom se ovo o čemu ti pišeš i ono o čemu
    ja pišem ne spominje.

    Novi Sad - Page 2 Empty Re: Novi Sad

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 5:44 pm