Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mogo si da spavaš na klupi...

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by kondo Tue Feb 01, 2022 12:40 pm

    ma nije, preterujete
    ima takvih likova, poznajem slične iz sveta vina i investicionog bankarstva. znaju 80% a ono što ne znaju slobodno se posluže iz foldera "svašta"


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Mr.Pink Tue Feb 01, 2022 12:41 pm

    ne preterujem 

    i ja sam pickopacenik i jebo sam svasta, ali mene blam da o tome pricam

    vecinu stvari koje znam su iz foldera ,,ali nisam to zeleo da znam,,


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Sun Feb 06, 2022 8:35 pm

    Od 16:00 do 17:50.



    Teške slike čitav film. Slavko sa obrazom na pultu Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 3137070404 Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 3579118792


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Guest Sun Feb 06, 2022 8:51 pm

    Zašto bi iko ikada gledao štimca duže od dela sekunde
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Sun Feb 06, 2022 9:06 pm

    Talason wrote:Zašto bi iko ikada gledao štimca duže od dela sekunde

    Npr. zbog toga što još povremeno svjedoči ovom spuštanju obraza  do pulta na šalterima.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Thu Feb 10, 2022 9:05 pm

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Veziri-vis



    Nakon povratka iz Austrije 1971. Vajta dizajnira, izrađuje i prodaje hipi nakit. Paralelno je pjevao sa grupom Veziri u Travniku gdje zamjenjuje pjevača Josipa Pejakovića, koji se kasnije posvetio glumi


    Pevač Seid Memić Vajta (72) proslavio se pesmom "Lejla" kojom je 1981. godine predstavljao bivšu Jugoslaviju na Evrosongu. Tada su mu prateće vokale pevale Neda Ukraden, Ismeta Dervoz i Jadranka Stojaković.

    U njegovom opusu su još pesme "Prevari me srce moje", "Azra", "Zlatna ribica", ali pevač poslednjih nekoliko godina ne snima pesme i nema nastupe.
    Kako je ranije pričao, iako je doprinose uplaćivao 40 godina, penzija koju je dobio iznosi 326 maraka, odnosno oko 172 evra, ispričao je ranije

    Ne mogu da nađem njegove patriotske, iz jula-avgusta '92. Ima video Vezira ali nema tona.


    Igrala BiH uzenici neku utakmicu kvalifikacija za '04. euro ili '06. sp. Par sati prije utakmice u gomilu već okupljenih dolazi i Vajta sa Travničanima. Vajta vodi navijanje. nose (na koplju) poveliku zastavu sa naslikanim vitezom na konju i sa isukanim mačem. Vajta u dijelu đe je najviše okupljenih istrčava ispred svojih i pali onaj vbr vatromet, kutija sa dvadesetak raketa.



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Fri Feb 11, 2022 1:46 pm



    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Kirk%2Byugopapir%2B84

    Najveća bruka Olimpijskih igara u Sarajevu '84: Kako su Mate i Fahrudin opljačkali Kirka Daglasa...

    Februar 1984:
    Za 48 časova zatvoren restoran "Una" vlasnika Fahrudina Šehića, koji je glumcu Kirku Douglasu i njegovom društvu večeru naplatio deset puta skuplje, i to u dolarima ... Zatvorena još tri kafića zbog istog prestupa ...
    Sve je u Sarajevu funkcionisalo gotovo savršeno za vreme Olimpijade, osim nekoliko privatnih sistema za - pražnjenje džepova. Jedan od tih sistema zove se restoran "Una", privatna ugostiteljska radnja, vlasnik Fahrudin Šehić.

    U sredu, 11. februara, čulo se da je dva dana ranije u "Uni" večerao glumac Kirk Douglas sa svojim društvom. Umesto da naplati 5.400 dinara, vlasnik je uvećao račun za deset puta - naplatio je ravno 54.000. Restoran je odmah zatvoren.





    Fahrudinova priča

    Restoran "Una", iznad čuvenog baščaršijskog zdanja Morića-hana... Na kucanje niko ne odgovara. Zavesa na gornjem spratu pomakla se tek kada je vlasnik primetio da neko slika. Časak kasnije, Fahrudin počinje da othukuje:
    - Aih, aih, bolan, šta me to zadesi?
    Othukuje, ali nikako da kaže šta ga je to, zapravo, zadesilo. Greška je napravljena, a bruka će pasti na njega, nedužna. Radije bi pokazao knjigu utisaka iz njegovog restorana u koju su se ubeležiii mnogi poznati gosti.
    U knjizi su zaista upisana poznata imena, Vidoje Žarković, Dušan Alimpić, Branko Mamula, jedan od direktora MOK-a, Ingemar Stenmark, grupa glumaca iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta na gostovanju u Sarajevu... Svi hvale svoj provod u restoranu "Una", niko ne kaže da vlasnik "dere" prilikom naplate računa.
    - Eto vidite - kaže Fahrudin. - A, kako je bilo? Nema tu mnogo šta... U podne tog dana došao kod mene neki Mate, veli da je kelner, iz Rijeke. Traži posao. A u mene posla ovih dana kol’ko hoćeš, pa ga ja uzmem da poslužuje. Nisam ga ni prijavio, mislio sam tako, na dan-dva, dok ova Olimpijada...
    Te večeri je, zaista, Kirk Douglas došao u "Unu", sa svojim društvom, njih osmoro. Smešteni su u jednu prostoriju na gornjem spratu, i baš su lepo jeli, i baš su se lepo proveli. Vlasnik Fahrudin je posluživao dok je posluživao, i dok su se svi zajedno slikali (za dugo sećanje), a onda...
    - Onda sam ja - objašnjava Fahrudin - oko pola dva ujutro o’šo da kupim još mesa za sutra, a onaj Mate uzeo račun koji je dole sačinila moja žena na 5.400 dinara, dodao jednu nulu dok se popeo i naplatio pet miliona i četiri stotine hiljada.
    Kad se Fahrudin vratio iz kupovine, nema više gostiju, ali nema ni Mate.
    Opljačkao i goste i Fahrudina. Pobegao. Gotova priča.



    Inspektorova priča

    Priča šefa Tržišne inspekcije Petra Vukovića mnogo je dokumentovanija:
    - U utorak 10. februara dobili smo pismenu prijavu iz Organizacionog komiteta ZOI, sa priloženim računom iz restorana "Una", iz kojeg se videlo da je vlasnik restorana neopravdano uvećao cenu za deset puta i umesto 540 starih hiljada naplatio 5,4 miliona.
    Inspekcija je utvrdila opravdanost i opštinski organ je odmah doneo rešenje da se restoran smesta zatvori do 1. marta. A što Fahrudin Šehić tvrdi da je neki Mate opljačkao i njega i goste?
    Hostesa koja je te večeri pratila Kirka Douglasa tvrdi, kao i ostali iz društva, da ih je cele večeri služio Fahrudin Šehić, koji je napravio račun i naplatio – lično. Što je najteže, naplatio je u dolarima - ukupno 400 USA dolara.
    Evo spiska nevolja koje su stigle, ili treba da stignu Fahrudina Šehića: sudija za prekršaje SO Stari grad, vlasniku "Une" već je izrekao zaštitnu meru oduzimanja dozvole za rad u trajanju od pet meseci; uslediće krivična prijava zbog neosnovanog dobitka većeg od 30.000 dinara i zbog naplate u devizama; prijava opštinskom organu za prihode; prijava opštinskom organu za rad zbog zapošljavanja radne snage bez ugovora; oduzimanje imovinske dobiti ostvarene neopravdanom naplatom.
    Kad je reč o poslednjoj meri inspektor kaže da je Fahrudin pokajnički doneo 400 dolara u opštinu, da se vrate izvesnom gospodinu Weissu, koji je te večeri u Kirkovom društvu, platio račun.
    Organizacioni komitet ZOI je ovo ponudio g. Weissu, uz izvinjenje, a g. Weiss je zamolio da se taj novac iskoristi u dobrotvorne svrhe.
    - Aih, aih, bruke - othukuje i dalje Fahrudin. - I otkud to da snađe baš mene, koji sam donator... Dao sam deset starih miliona za ovu Olimpijadu.
    - Dao deset, a pet odmah hteo da vrati - podsmevaju se ovde.
    U vreme Olimpijade, još tri lokala u Sarajevu su zatvorena po ovako hitnom postupku. To su kafići "Stari sat", "Motori" i "Klub A" čiji su vlasnici Nedžo Alihodžić, Zekija Kapuz i Esad Taljanović naplaćivali usluge više nego što je propisano. Da inspekcija nije bila brza, za njih bi se reklo; to su oni što izbrukaše šeher-Sarajevo.
    Tekst: Đ. D. (Osmica, 1984.)


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50133
    Join date : 2017-11-16

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Feb 11, 2022 3:47 pm

    E Mate, Mate...
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Fri Feb 11, 2022 8:01 pm

    Godine 1972., točnije 18. veljače te godine, Vijeće okružnoga suda u Doboju donijelo je odluku o trajnoj zabrani gramofonske ploče na kojoj je snimljena „Pjesma o otkupu“, u izdanju „Glasa komuna“ iz Doboja. Kako je rečeno, ova odluka je donijeta na osnovu optužnice Okružnog javnog tužitelja u Doboju i društveno-političkih organizacija dobojskog regiona, koje su ocijenile „da sadržaj pjesme vrijeđa neke nužne poslijeratne državne i partijske mjere.“



    Pjesma o otkupu
     
    O moj brate moje dobro milo
    pjevat ćemo što je nekad bilo.
    Sastala se dva kulaka jaka
    pa govore obaveza jaka.
    Onaj treći po glavi se češka
    javoj moja obavezo teška.
     
    Ode moja naka šuma gusta
    moja štala ostade mi pusta.
    Imao sam marve punu štalu
    a sad imam samo jednu kravu.
    Moje krave ustala je dreka
    hoće od nje obavezu mlijeka.
     
    Tri metera obaveze traže
    a dva i pol moja krava važe.
    Provuče se propaganda neka
    da će tražit po tavanu špeka.
    Neka traže moga naći neće
    ja sam svoj spakovo u vreće.
     
    Vreću mesa i dvije kante masti
    i odnijo gdje se sijeno plasti.
    Nije prošlo toga dana pola
    kod mog sijena zakrenuše kola,
    hoće vozit moga sijena pola.
    Usta dreka odbornika brate
    pronašo je meso neka znate.
     
    Nemoj druže moj rođeni brate
    nosi meso ostavi mi kante.
    On na mene podigo galamu
    što ti nije meso na tavanu?
    Mi hodamo gladni po terenu
    a ti hraniš miše po sijenu.
     
    Eto tako moja braćo mila
    sve je meni moja žena kriva.
    U odboru uhvati je neko
    da je vodu sipala u mlijeko,
    a u vunu kamenje od kile
    takve su nas nesreće pratile.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Mon Feb 14, 2022 8:34 pm

    Fabrika duhana Sarajevo 31. marta ide u likvidaciju. Upravni odbor Saveza samostalnih sindikata Bosne i Hercegovine zasjedao je danas i donio zaključak kojim se traži da se hitno obustave sve aktivnosti na procesu likvidacije, da se svi akteri države uključe i naprave procjenu šta znači FDS kao strateška kompanije koja je u nekom vremenu punila 10 posto budžeta. Traži se i omogućavanje proizvodnje kako bi radnici radili u preradi i primarnoj industriji. Radnici i sindikalci kazali su kako je proces privatizacije pun nejasnoća i kako te radnje treba ispitati.



    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Drina-736x550-1


    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 9k=


    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 B_220211098


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Mon Apr 11, 2022 8:38 pm

    I kažen ja njemu: Druže Tito, ako se ovo ovako nastavi, otiće nan Jugoslavija u trokurac! A kaže on meni: Znan, jebate, al više neman pojma šta bi činija! Kardelj vuče na jednu bandu, Ranković na drugu, Savka na treću, Jovanka na četvrtu… Više ne znan di mi je glava, časna rič! Kažen ja njemu: Da se mene pita, druže Tito, ja bi to sve ukinija! I Slovence, i Srbe, i Hrvate, i Bosance… Kaže meni drug Tito: Kakoš ukinit narode, bogga jeba? Ja kažen: Neš ih skroz ukinit, čoviče, negoš ih sve proglasit Jugoslavenima! Kaže drug Tito: E znan, a šta ćemo onda sa brastvom i jedinstvom naših naroda i narodnosti?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    avatar

    Posts : 18427
    Join date : 2014-12-12

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by beatakeshi Mon Apr 11, 2022 10:10 pm

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 3137070404 Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 3137070404 Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 3137070404
    Del Cap

    Posts : 6193
    Join date : 2019-11-04

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Del Cap Mon Apr 11, 2022 10:14 pm

    ljudi se vraćaju u prošlost i debatuju s kpj o tome zašto nije postavila jugoslovene kao političku naciju, iako je ta partija i pre i posle rata bila vrlo jasno i deklarativno protiv toga (sem u zanemarljivo kratkom periodu od par godina nakon osnivanja).
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by kapetanm Mon Apr 11, 2022 10:24 pm

    http://www.yugopapir.com/2020/05/jugoslavija-na-vratima-evrope-90.html?m=1
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50133
    Join date : 2017-11-16

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 11, 2022 10:29 pm

    Nema veze, dobar je  tekst, u stvari odlican Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 1399639816

    @Del re Robi K.
    паће

    Posts : 40147
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by паће Tue Apr 12, 2022 11:30 am

    Mór Thököly wrote:Nema veze, dobar je  tekst, u stvari odlican Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 1399639816

    @Del re Robi K.

    Најбољи за ову годину, Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 3137070404 .


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3747
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Bleeding Blitva Wed May 11, 2022 11:31 am

    Koliko god da je bio predmet podsmijeha, Yugo je postao kultni automobil, ne samo u zemljama bivše Jugoslavije, već i šire. Proizvodnja ovog automobila prestala je 2008. godine, a mladi makedonski dizajner predstavio je verziju "Novog e-Yuga", automobila za 2025. godinu.

    Kultni Yugić počeo se proizvoditi 1980-ih, a proizvodila ga je srbijanska tvrtka Zastava Auto iz Kragujevca. Iako je ovaj automobil bio ponos jugoslavenske automobilske industrije, često je zbog svojih brojnih nedostataka bio omražen. Zbog toga su se pričali vicevi o tome da su kod Yuga kočnice dodatna oprema ili da svi vlasnici Yugića idu u raj, jer su u paklu već bili.
    Dejan Hristov, makedonski dizajner, privukao je pozornost konceptom električnog Yuga. Na platformi Behance objavio je dizajn koji formom i funkcijom slijedi original kultnog automobila. Iako je Yugo i dalje izgledom prepoznatljiv, u novoj verziji ima čišće linije, nešto zaobljenije uglove, koristi električnu energiju za pogon te ima svu nužnu i funkcionalnu opremu.

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Ea0a0e127995323.614ce5a84cd96


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50133
    Join date : 2017-11-16

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Nektivni Ugnelj Wed May 11, 2022 1:32 pm

    Isti Golf 1 sa troja vrata Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 1399639816
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Wed Jun 15, 2022 11:02 pm



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Guest Wed Jun 15, 2022 11:04 pm

    :heart:
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by kondo Wed Jun 15, 2022 11:19 pm

    na 14.50 ljuba moljac kao krišna matičar u odelu, mogla bi biti scena u boljem životu


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Wed Jun 22, 2022 8:14 pm

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Large_Spomenik_slobodi
    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 1655888953-slika2-e1655888996288


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    avatar

    Posts : 18427
    Join date : 2014-12-12

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by beatakeshi Wed Jun 22, 2022 8:52 pm

    Šta je ovo?
    Erős Pista

    Posts : 81485
    Join date : 2012-06-10

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Erős Pista Wed Jun 22, 2022 8:54 pm

    Jedan sto je spavo na klupi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9575
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Wed Jun 22, 2022 9:01 pm

    beatakeshi wrote:Šta je ovo?

    Spomenik kojim bi se normalan svijet ponosio, i zbog povijesne i zbog umjetničke vrijednosti, nakon 30 godina od rušenja bit će obnovljen. Uz vašu pomoć. Općina Gradac, naime, pokrenula je crowdfunding kampanju za prikupljanje donacija putem koje je planirana realizacija obnove remek djela Antuna Augustinčića.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 12 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 1:58 pm