Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    VAKCINA

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by kondo Tue Feb 16, 2021 9:38 pm

    OK su ovi nalazi sinofarma, ne treba vam ništa bolje. 50 je granica, imate 16x više od toga, šta hoćete?

    ne bih želeo da mi vakcina u telu izazove proboj granice merenja aparata, ne deluje baš najnormalnije. ako je ovo uopšte tačno, moja poznanica iz mišovića je radila AT nekih 7 dana posle druge doze fajzera i ima 80, a 20 je granica. INEP. kako kupio tako prodao.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by rumbeando Tue Feb 16, 2021 9:50 pm

    Marius Lăcătuș wrote:OK su ovi nalazi sinofarma, ne treba vam ništa bolje. 50 je granica, imate 16x više od toga, šta hoćete?

    Za početak da nalaz druge osobe pređe prag.
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Janko Suvar Tue Feb 16, 2021 10:14 pm

    hocu samo da zapamtite ovaj dan, dotle su nas doveli novinari sa n1, eto dotle



    je l zna neko da mi objasni stupanj majnd faka, kad moramo da čitamo kurir, da bismo dobili tačne info? bakuta otišla dan ranije u belexpo da se vakciniše, a poziv joj je bio za sutra. nezavisni mediji objavili kako je poljubila vrata, iako joj je termin bio za dan kasnije. posle su objavili da nisu čitali sms poruke koje su gradjani (bakuta) dobili, jer ne gledaju tudje telefone. a u poruci je uvek pisalo da dodje u sredu.


    ja ne znam kome bi bilo super da nemamo vakcine i da svi pomremo?

    takodje, ne znam u čemu je problem s ovom zemljom?
    ah, da: srbi.


    Biljana Srbljanovic je u pravu.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by rumbeando Tue Feb 16, 2021 10:23 pm

    Kao prvo, žena je dobila mejl, ne SMS.

    Kao drugo, otkud sad to o danu posle?

    Kao treće, u čemu je jebeni problem da se unapred objavi koji punkt nekog dana neće raditi i da se to stavi na vrata jebenog punkta, pogotovu ako si prethodno saopštio da vakcinacija normalno teče tokom praznika?

    Kao četvrto, da Brnabićka nije zabranila eUpravi da na upit N1 objasni u čemu je problem, ne bi bilo nikakvog slučaja o kome bi Srbljanovićka sad mogla da kenja.

    Izvršni producent N1 Igor Božić rekao je da premijerka Ana Brnabić priznala da nije dozvolila direktoru Kancelarije za eUpravu Mihajlu Jovanoviću da da izjavu za N1, kako bi bilo provereno da li su građani za danas imali zakazanu vakcinaciju u Belekspo centru, da bi onda optužila televiziju N1 za objavljivanje lažne vesti.
    https://nova.rs/vesti/drustvo/bozic-premijerka-nije-dozvolila-da-n1-dobije-odgovor/



    Dakle, mogu malo da jedu $%#$# obe spinerke, i Brnabićka i Srbljanovićka.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by kondo Tue Feb 16, 2021 10:30 pm

    Janko Suvar wrote:hocu samo da zapamtite ovaj dan, dotle su nas doveli novinari sa n1, eto dotle



    je l zna neko da mi objasni stupanj majnd faka, kad moramo da čitamo kurir, da bismo dobili tačne info? bakuta otišla dan ranije u belexpo da se vakciniše, a poziv joj je bio za sutra. nezavisni mediji objavili kako je poljubila vrata, iako joj je termin bio za dan kasnije. posle su objavili da nisu čitali sms poruke koje su gradjani (bakuta) dobili, jer ne gledaju tudje telefone. a u poruci je uvek pisalo da dodje u sredu.


    ja ne znam kome bi bilo super da nemamo vakcine i da svi pomremo?

    takodje, ne znam u čemu je problem s ovom zemljom?
    ah, da: srbi.


    Biljana Srbljanovic je u pravu.


    otac bolje da te je izdrko u wc šolju nego što seiriš kao poslednji jadnik

    u svojim rukama držim poziv za revakcinaciju na koji idem sutra u 10.05, pozvan sam na POGREŠNO mesto (halu 11, tamo se ne vrši revaks)

    prošle nedelje je na KZŠ KŠ kon rekao da se od ovog vikenda (iza nas) vakcinacija seli u bellexpo a sajam ostaje za revaks. odvedem ženu u subotu na sajam, i nju isto pozvali na pogrešno mesto - na kome čeka buljuk matoraca za rusku, prvi put.

    ja bi ti oduzeo pasoš da ne možeš kao poslednje govno da odeš odavde a šta si sve uradio da ova zemlja bude ono što gari piše, jebem te u usta smrdljiva


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36996
    Join date : 2014-10-27

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by boomer crook Tue Feb 16, 2021 10:40 pm

    sta je bre ovo kravicamuuuu? ja bih ljudim polomio tviter.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by kondo Tue Feb 16, 2021 10:42 pm

    rumbeando wrote:
    Marius Lăcătuș wrote:OK su ovi nalazi sinofarma, ne treba vam ništa bolje. 50 je granica, imate 16x više od toga, šta hoćete?

    Za početak da nalaz druge osobe pređe prag.

    od početka znamo da skoro četvrtina vakcinisanih kinezom neće biti zaštićena i da je u odabiru te vakcine po svaku cenu bilo elemenata kockanja.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Tue Feb 16, 2021 10:47 pm

    boomer crook wrote:sta je bre ovo kravicamuuuu? ja bih ljudim polomio tviter.


    VAKCINA - Page 40 3579118792

    Isto sam pomislio.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36996
    Join date : 2014-10-27

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by boomer crook Tue Feb 16, 2021 10:50 pm

    ma ne ja pocnem da citam misleci neka ono uvrnuta biohemicarka iz torlaka. taj rad. kao ono neka poslasticarka kojoj ljudi salju poruke kao digitalnom medijumu.

    inace sve ovo pokazuje neophodnost masovne imunizacije.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36996
    Join date : 2014-10-27

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by boomer crook Tue Feb 16, 2021 10:50 pm

    ma ne ja pocnem da citam misleci neka ono uvrnuta biohemicarka iz torlaka. taj rad. kao ono neka poslasticarka kojoj ljudi salju poruke kao digitalnom medijumu.

    inace sve ovo pokazuje neophodnost masovne imunizacije.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Tue Feb 16, 2021 10:52 pm

    Da, i ja sam prvo mislio da je neko iole strucan, a ona kuva na instagramu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Janko Suvar Tue Feb 16, 2021 10:54 pm

    Marius Lăcătuș wrote:



    izdrko

    i oduzeo pasoš 
    dosla zena dan ranije VAKCINA - Page 40 1143415371
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Feb 16, 2021 10:56 pm

    Marius Lăcătuș wrote:
    rumbeando wrote:

    Za početak da nalaz druge osobe pređe prag.

    od početka znamo da skoro četvrtina vakcinisanih kinezom neće biti zaštićena i da je u odabiru te vakcine po svaku cenu bilo elemenata kockanja.

    Nece biti zasticena od bolesti, ali mora biti zasticena od tezih oblika i smrti. Mislim, "mora", ne mora, ali bi trebalo. A vrv i jeste.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sotir Tue Feb 16, 2021 10:58 pm

    Marius Lăcătuș wrote:
    rumbeando wrote:

    Za početak da nalaz druge osobe pređe prag.

    od početka znamo da skoro četvrtina vakcinisanih kinezom neće biti zaštićena i da je u odabiru te vakcine po svaku cenu bilo elemenata kockanja.
    Не. Синофарм би као и остали морао да штити од тежих облика болести, значи да развије имунитет.
    Проценат заштите обољевања би требало да је преко 80%, а остали да развију само блаже симптоме.

    Али сад је питање зашто уопште нема антитела на с протеин. Требала би да буде делимична заштита и неколико дана после прве дозе, значи и пет дана после друге дозе. Једино да нису развили нека друга антитела, Синофарм је цео умртвљен вирус, док остали гађају само с протеин.

    Наравно ако онај налог није троловање.
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Janko Suvar Tue Feb 16, 2021 11:00 pm

    ne znam da li su primetili drugi, al mislim da stiti sto posto od tezih oblika bolesti
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by plachkica Tue Feb 16, 2021 11:02 pm

    Janko Suvar wrote:hocu samo da zapamtite ovaj dan, dotle su nas doveli novinari sa n1, eto dotle



    je l zna neko da mi objasni stupanj majnd faka, kad moramo da čitamo kurir, da bismo dobili tačne info? bakuta otišla dan ranije u belexpo da se vakciniše, a poziv joj je bio za sutra. nezavisni mediji objavili kako je poljubila vrata, iako joj je termin bio za dan kasnije. posle su objavili da nisu čitali sms poruke koje su gradjani (bakuta) dobili, jer ne gledaju tudje telefone. a u poruci je uvek pisalo da dodje u sredu.


    ja ne znam kome bi bilo super da nemamo vakcine i da svi pomremo?

    takodje, ne znam u čemu je problem s ovom zemljom?
    ah, da: srbi.


    Biljana Srbljanovic je u pravu.


    čaočao

    =AZWi7La_41AifDvGd87lOQ4D1Vlw3Kk1RlLqOZp_W7DM24xpEWiTId2z10dQZgVqFP-Xc22ZyCkGWw9jBUU7BHt9SYieSGODG3RTrckC6hAD7KGO1T4gYgka_y5rJiBflfM&__tn__=R]-R]Леја Келер

    3. lekcija: priznaj kosovo



    VAKCINA - Page 40 Svg%3e
    [size=11]6







    [/size]

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=1842

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun May 19, 2024 9:49 pm