Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Klačarizam dana 2

    Poll

    Koj Klačar?

    [ 0 ]
    Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_left0%Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_left17%Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_right [17%] 
    [ 1 ]
    Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_left17%Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_right [17%] 
    [ 0 ]
    Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_left0%Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_right [0%] 
    [ 2 ]
    Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_left33%Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_right [33%] 
    [ 2 ]
    Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_left33%Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_right [33%] 
    [ 0 ]
    Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_left0%Klačarizam dana 2 - Page 2 Bar_right [0%] 

    Total Votes: 6
    Poll closed
    ♏

    Posts : 4538
    Join date : 2016-06-09

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by ♏ Sun Jul 05, 2020 3:53 pm

    Outovao se i kao fan tradicionalnog srpskog primaoca po život opasnih uboda nožem među prijateljima, čovek stvarno ne zna gde je dno.
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Erős Pista Sun Jul 05, 2020 4:33 pm

    Ko je pa taj?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ♏

    Posts : 4538
    Join date : 2016-06-09

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by ♏ Sun Jul 05, 2020 4:47 pm

    Pa sadašnji predsednik košarkaškog saveza, pre toga košarkaške sekcije jugoslovenskog sportskog društva, a još pre toga košarkaš with the Miami Heat & Kinder Bologna. Takođe je i otac perspektivne teniserke, odnosno životni partner sportske novinarke s javnog servisa, zakucao je nekad preko Sabonisa... Santrač situacija, kapiraš već.
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by No Country Sun Jul 05, 2020 5:57 pm

    ♏ wrote:Outovao se i kao fan tradicionalnog srpskog primaoca po život opasnih uboda nožem među prijateljima, čovek stvarno ne zna gde je dno.
    Ту си у праву. Мислим да је дотични сасвим добар мерни инструмент. За дно.
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Erős Pista Sun Jul 05, 2020 6:02 pm

    ♏ wrote:Pa sadašnji predsednik košarkaškog saveza, pre toga košarkaške sekcije jugoslovenskog sportskog društva, a još pre toga košarkaš with the Miami Heat & Kinder Bologna. Takođe je i otac perspektivne teniserke, odnosno životni partner sportske novinarke s javnog servisa, zakucao je nekad preko Sabonisa... Santrač situacija, kapiraš već.


    Decko, Santrac je fudbaler...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by паће Sun Jul 05, 2020 6:11 pm

    Erős Pista wrote:
    ♏ wrote:Pa sadašnji predsednik košarkaškog saveza, pre toga košarkaške sekcije jugoslovenskog sportskog društva, a još pre toga košarkaš with the Miami Heat & Kinder Bologna. Takođe je i otac perspektivne teniserke, odnosno životni partner sportske novinarke s javnog servisa, zakucao je nekad preko Sabonisa... Santrač situacija, kapiraš već.


    Decko, Santrac je fudbaler...

    А и онај чекрк на бунару, којим се извлачи канта.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Erős Pista Sun Jul 05, 2020 9:41 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jul 05, 2020 10:34 pm

    Ima svetlu regionalnu buducnost
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Erős Pista Sun Jul 05, 2020 10:37 pm

    Upravo. Najozbiljniji ™ politicar je uvek onaj koji je na vlasti. 

    Klačarizam dana 2 - Page 2 1529856955


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Guest Sun Jul 05, 2020 11:07 pm

    Jel objasnio zašto su sve hrvatske stranke imale manje glasova od SNS?


    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by plachkica Mon Jul 13, 2020 7:34 pm

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 13, 2020 7:49 pm

    Čita i on naslove o SPS-u, jbg
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Erős Pista Mon Jul 13, 2020 7:53 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Erős Pista Mon Jul 13, 2020 7:54 pm

    Ti neki prioriteti...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Guest Mon Jul 13, 2020 8:08 pm

    Sećam se kad me je Ćirković na forumu B92 ubeđivao da na Islandu ribari poseduju delove obale, da ne smeš ni da priđeš obali dok ti ribar ne da, jer to je njegova svojina! Sva je obala takva, privatna, imaš ribara i on je tu bog, nikakva država mu ne može ništa, to je njegovo. 

    Izguglam na brzaka, vidim da to veze s vezom nema, obala je zajednička svojina, ribari u zadrugama dele dobit, turisti smeju da vade ribu do mile volje u nekomercijalnim količinama. 

    Iznesem mu tu činjenicu i izvređa me u više postova jer sam greškom u jednom postu napisao Irska umesto Island, iznese teoriju da uopšte ne znam razliku između Irske i Islanda i to dovede u vezu sa mojim šovinističkim primitivizmom, a Kinik me optuži da želim islandskim ribarima sve najgore i da im oduzimam pravo da dele dobit od ribarenja i uživaju u plodovima svog rada.
    Anonymous
    Guest

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Guest Mon Jul 13, 2020 8:10 pm

    sa jojogijem su takve stvari svakodnevnica...
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7164
    Join date : 2020-03-05

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Jul 13, 2020 8:23 pm

    Dobri stari Schroedinger... pickarao se sa ljudima dal' se Maxwell cita Maksvel ili Meksvel i da li je Anton Scalia najbolji sudija americkog vrhovnog suda. Strucnjak za nebitne stvari, uvek spreman da ne primeti sumu od drveca. Pred kraj ga je Kinik oterao sa foruma jer vise nije imao sa kim da se svadja.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Anonymous
    Guest

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Guest Mon Jul 13, 2020 8:24 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Dobri stari Schroedinger... pickarao se sa ljudima dal' se Maxwell cita Maksvel ili Meksvel i da li je Anton Scalia najbolji sudija americkog vrhovnog suda. Strucnjak za nebitne stvari, uvek spreman da ne primeti sumu od drveca. Pred kraj ga je Kinik oterao sa foruma jer vise nije imao sa kim da se svadja.
    Klačarizam dana 2 - Page 2 3579118792 Klačarizam dana 2 - Page 2 3579118792 Klačarizam dana 2 - Page 2 3579118792 Nisam znao za ovo
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7164
    Join date : 2020-03-05

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Jul 13, 2020 8:36 pm

    Sjajno je to bilo. Krenuo Schroedinger da prica o tome kako trziste sve treba da regulise, trte-mrte, a Kinik mu kaze "to pricas popodne za kompjuterom, a pre podne ispruzis ruku ispred drzavnog cate i kazes 'podajte nama suznjima koji radimo u nacno istrazivackim ustanovama', jer nauka ne sme da trpi oscilacije na slobodnom trzistu". Jednom i Kinik da kaze nesto pamtno.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 13, 2020 8:45 pm

    Tržište, to su drugi
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by beatakeshi Mon Jul 13, 2020 8:50 pm

    Klačarizam dana 2 - Page 2 3579118792
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4325
    Join date : 2016-09-29

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by nalog sa ženinog laptopa Mon Jul 13, 2020 9:14 pm

    Klačarizam dana 2 - Page 2 286371741


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4325
    Join date : 2016-09-29

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by nalog sa ženinog laptopa Mon Jul 13, 2020 9:14 pm

    Vasa Čokrljan wrote:Sećam se kad me je Ćirković na forumu B92 ubeđivao da na Islandu ribari poseduju delove obale, da ne smeš ni da priđeš obali dok ti ribar ne da, jer to je njegova svojina! Sva je obala takva, privatna, imaš ribara i on je tu bog, nikakva država mu ne može ništa, to je njegovo. 

    Izguglam na brzaka, vidim da to veze s vezom nema, obala je zajednička svojina, ribari u zadrugama dele dobit, turisti smeju da vade ribu do mile volje u nekomercijalnim količinama. 

    Iznesem mu tu činjenicu i izvređa me u više postova jer sam greškom u jednom postu napisao Irska umesto Island, iznese teoriju da uopšte ne znam razliku između Irske i Islanda i to dovede u vezu sa mojim šovinističkim primitivizmom, a Kinik me optuži da želim islandskim ribarima sve najgore i da im oduzimam pravo da dele dobit od ribarenja i uživaju u plodovima svog rada.

    e to je forum!


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by No Country Mon Jul 13, 2020 10:48 pm

    Шредингер је једини лик који ми је на ПП послао комплетан CV, и то само зато што сам га нешто испрескак`о, те да ми покаже да он није тек било ко. Мало људи је и себе и форум доживљавало до те мере озбиљно.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Erős Pista Tue Jul 14, 2020 6:26 pm

    Plati struju, Kamberi!



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Klačarizam dana 2 - Page 2 Empty Re: Klačarizam dana 2

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 4:16 am