Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Sat May 16, 2020 11:03 pm

    svi ti podaci se objavljuju s vremena na vreme, zainteresovani što se kaže stejkholderi ih imaju na dnevnom nivou i nista nije tajna... drzava se do sada OK ponasala sa time.

    prica i jeste imala humanitarni karakter do korone ali ga od tada ubrzano gubi. sada je na klackalici, komesarijat uz sve mane pokusava da ga zadrzi ali vulin bia i ostali jedači govana to ubrzano sjebavaju.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    паће

    Posts : 40138
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by паће Sun May 17, 2020 9:40 am

    Тај стејкхолдинг ми звучи примамљиво. Ја бих радо држао тај колац, под условом да је од глога и да онај са чекићем не промаши.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81472
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Sun May 17, 2020 2:29 pm

    http://rs.n1info.com/Vesti/a600430/Partija-evropskih-socijalista-podrzala-Lutovca-U-Srbiji-narusena-demokratija.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15062
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by disident Sun May 17, 2020 11:44 pm

    Vladaj Vučko iljadu godina


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Sun May 17, 2020 11:54 pm

    opozicija - Page 20 EYQDbrTX0AMaaZZ?format=jpg&name=900x900
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon May 18, 2020 12:57 am

    Zbog inicijative za sazivanje sednice Glavnog odbora pojedine demokrate dobile su krivičnu prijavu. Među njima je i potpredsednica stranke Aleksandra Jerkov.

    "Niko od ljudi iz Demokratske stranke nije kriminalac, niko od ljudi ne želi da ruži stranku, ne želi da ugrožava odluku o bojkotu izbora niti je dovodi u pitanje", navodi Jerkov.

    N1: Da li je podneta krivična prijava protiv Aleksandre Jerkov?

    "Sekretarijat stranke je utvrdio da je došlo do falsifikovanja nekoliko potpisa i pravni tim, čija je obaveza da zaštiti demokrate i zloupotrebu njihovog glasa i njihovog potpisa, obavestio je da su podneli krivične prijave protiv podnosioca inicijative. Iskreno ja ne verujem da je Aleksandra Jerkov nekog potpisala, ali mislim da će organi ispitati ko je i fizički stavio potpis koji je krivotvoren i čiji je potpis krivotvoren", kaže potpredsednik DS Dejan Nikolić.

    "Mene interesuje koliko su oni krivičnih prijava podneli protiv SNS-a, protiv funkcionera vlasti i protiv onih koji uništavaju ovu zemlju svaki dan ili smo ja i moje stranačke kolege, što drugačije mislimo, najveći kriminalci u ovoj zemlji", kaže na to Aleksandra Jerkov.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon May 18, 2020 1:00 am

    To bi mu zapravo bio odličan nutrititivni izbor. Dobri ugljeni hidrati sa niskim glikemijskim indeksom.
    Inače Boško ni ne tvrdi da štrajkuje glađu, on jasno kaže da je na strogom postu.
    Toliko smo otišli u pretpolitičke odnose da ja više ne umem ni da komentarišem sve ovo.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Mon May 18, 2020 1:44 am

    Halászlé wrote:To bi mu zapravo bio odličan nutrititivni izbor. Dobri ugljeni hidrati sa niskim glikemijskim indeksom.
    Inače Boško ni ne tvrdi da štrajkuje glađu, on jasno kaže da je na strogom postu.
    Toliko smo otišli u pretpolitičke odnose da ja više ne umem ni da komentarišem sve ovo.
    cekaj, stvarno?
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Mon May 18, 2020 1:47 am

    jeste stvarno je, sad sam video. ja cu pisati pismo guverneru abotu da me spasi. opozicija - Page 20 2304934895
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon May 18, 2020 8:52 am

    Janko Suvar wrote:
    Halászlé wrote:To bi mu zapravo bio odličan nutrititivni izbor. Dobri ugljeni hidrati sa niskim glikemijskim indeksom.
    Inače Boško ni ne tvrdi da štrajkuje glađu, on jasno kaže da je na strogom postu.
    Toliko smo otišli u pretpolitičke odnose da ja više ne umem ni da komentarišem sve ovo.
    cekaj, stvarno?

    Naravno. Koriste u zvaničnom saopštenju formulaciju "štrajk glađu" a onda Obradović pojasni da nije u pitanju čin koji ugrožava zdravlje, već strogi post. On zasigurno uzima hranu. Poenta štrajka glađu je ugrožavanje zdravlja koje bi do sad već nastupilo.

    Fora je u tome što je ovaj strogi post pomalo interni vic desničara. Crkva ne dopušta štrajk glađu i u klerikalnim krugovima taj čin je vrlo kontroverzan: tvoje telo nije igračka koju smeš da lomiš po volji, a podvizavanje sme da se vrši samo radi spasenja duše, a ne za ostvarenje mirjanskih ciljeva. Ovo Boškovo namigivanje je sasvim jasno tvrdom jezgru njegovih pristalica, njima ni na kraj pameti nije da bi Boško mogao da ugrozi svoje zdravlje. Za njih je ovo samo bezopasno propagandno sredstvo. U prevodu, predstava, zamlaćivanje, profanisanje jednog serioznog političkog čina.


    Obradović je danas u obraćanju novinarima rekao da ih je juče posetio lekar, da su im izmereni pritisak i šećer i utvdili da nemaju zdravstvenih poteškoća. Lekari će, kako je rekao, njihovo stanje pratiti na dnevnom nivou.
    On je izrazio uverenje „da ovo nije štrajk glađu koji ugrožava njihovo zdravlje već strogi post koji samo može da ga čeliči“ te da će nastaviti uprkos molbama da prekinu.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon May 18, 2020 8:52 am

    Janko Suvar wrote:
    Halászlé wrote:To bi mu zapravo bio odličan nutrititivni izbor. Dobri ugljeni hidrati sa niskim glikemijskim indeksom.
    Inače Boško ni ne tvrdi da štrajkuje glađu, on jasno kaže da je na strogom postu.
    Toliko smo otišli u pretpolitičke odnose da ja više ne umem ni da komentarišem sve ovo.
    cekaj, stvarno?

    Naravno. Koriste u zvaničnom saopštenju formulaciju "štrajk glađu" a onda Obradović pojasni da nije u pitanju čin koji ugrožava zdravlje, već strogi post. On zasigurno uzima hranu. Poenta štrajka glađu je ugrožavanje zdravlja koje bi do sad već nastupilo.

    Fora je u tome što je ovaj strogi post pomalo interni vic desničara. Crkva ne dopušta štrajk glađu i u klerikalnim krugovima taj čin je vrlo kontroverzan: tvoje telo nije igračka koju smeš da lomiš po volji, a podvizavanje sme da se vrši samo radi spasenja duše, a ne za ostvarenje mirjanskih ciljeva. Ovo Boškovo namigivanje je sasvim jasno tvrdom jezgru njegovih pristalica, njima ni na kraj pameti nije da bi Boško mogao da ugrozi svoje zdravlje. Za njih je ovo samo bezopasno propagandno sredstvo. U prevodu, predstava, zamlaćivanje, profanisanje jednog serioznog političkog čina.


    Obradović je danas u obraćanju novinarima rekao da ih je juče posetio lekar, da su im izmereni pritisak i šećer i utvdili da nemaju zdravstvenih poteškoća. Lekari će, kako je rekao, njihovo stanje pratiti na dnevnom nivou.
    On je izrazio uverenje „da ovo nije štrajk glađu koji ugrožava njihovo zdravlje već strogi post koji samo može da ga čeliči“ te da će nastaviti uprkos molbama da prekinu.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Mon May 18, 2020 10:52 am

    pa nije cak ni smesno opozicija - Page 20 1949538119
    паће

    Posts : 40138
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by паће Mon May 18, 2020 1:49 pm

    Janko Suvar wrote:pa nije cak ni smesno opozicija - Page 20 1949538119

    Пази, рекао је интерни виц. Дакле смешно је онима који су упућени у фору, а за остале онако мњах (мњаше, мња, мњасмо...).


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    No Country

    Posts : 11113
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Mon May 18, 2020 6:34 pm

    Јесте смешно.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Mon May 18, 2020 6:55 pm

    meni manje, ja sam ga poslao tamo glasom svojim. opozicija - Page 20 1143415371
    avatar

    Posts : 18416
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Mon May 18, 2020 7:13 pm

    Pa ti si trijumvirat sa Zuperom i Pčelarom! opozicija - Page 20 3137070404
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Mon May 18, 2020 7:21 pm

    nije uskok glasao za DSS/Dveri, mislim ne samo u ovom sazivu nego nikad. Duhovni smo ljoticevci i sve to.
    No Country

    Posts : 11113
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Mon May 18, 2020 7:30 pm

    Тако је, Ускок је строго на змајевом путу... Шешељ - Радуловић - Брнабић. Овде се збиља јако слабо пази.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by plachkica Mon May 18, 2020 8:12 pm

    RTS odbio zahtev Obradovića za učešće u emisiji: Prihvatanjem bi presedan postao pravilo
    Pres služba Radio-televizije Srbije saopštila je da odbija zahtev lidera Dveri Boška Obradovića da u emisiji na tom javnom servisu objasni razloge zbog kojih je stupio u štrajk glađu ispred Skupštine Srbije. U saopštenju se navodi da je RTS o tim razlozima redovno izveštavao u informativnim emisijama. Istovremeno, pozvali su Obradovića da prekine štrajk glađu.
    “Ako bi Radio-televizija Srbije pristala na Vaš zahtev, taj presedan bi sutra mogao da postane pravilo, jer bi sa puno prava svoj sat programa mogla da traži samohrana majka čija su deca gladna i bosa, student koji peti put pada na istom ispitu, fudbaler koji je promašio penal, ratar kome je nevreme uništilo letinu, partija koja ne može da pređe izborni cenzus... Zbog svega toga, pozivamo Vas još jednom da prekinete štrajk glađu”, piše u saopštenju.

    Navode i da se “prostor na RTS-u ne može se osvajati testerama ili protestima”.

    “Pristanemo li na takvu praksu da se do specijalnih emisija dođe preko skupštinskih stepenica, ostaje dilema zašto takvu emisiju ne bi dobio bilo ko ko proceni da mu pripada neuporedivo više medijskog prostora nego što ga trenutno ima”, ističe se u saopštenju.

    Svoj zadatak tačnog, pravovremenog i nepristrasnog informisanja Radio-televizija Srbije je obavila, dodaje se.

    “Međutim, Vi i dalje ne odustajete od namere da budete nezakoniti i neizabrani glavni urednik Informativnog programa Radio-televizije Srbije. O Vašem stalnom ugrožavanju nezavisnosti javnog medijskog servisa RTS će obavestiti i Evropski parlament i novinarska udruženja. To što je politička grupacija kojoj pripadate iz Skupštine izašla u hodnike i na stepenice i lišila sebe mogućnosti da je u skupštinskim prenosima redovno vidi i čuje i do milion gledalaca dnevno, nije naša krivica”, navode.

    Zaključuju i podržavaju Obradovićev zahtev da “tužilaštvo prestane da selektivno radi svoj posao”.

    “Da ga nije tako radilo, već bi neko odgovarao za nasilan upad u RTS 16. marta prošle godine”, navode na kraju saopštenja.

    Lider Pokreta Dveri Boško Obradović, koji je ispred Skupštine Srbije u štrajku glađu već osam dana, najavio je da će, zajedno sa poslanikom Ivanom Kostićem, nastaviti protest.

    Obradović je rekao da je vrsta protesta kakav je on odabrao, štrajk glađu ispred zgrade Skupštine Srbije, ostao "jedini način da se skrene pažnja i domaće i međunarodne javnosti na to šta se u Srbiji dešava".

    https://insajder.net/sr/sajt/vazno/18480/RTS-odbio-zahtev-Obradovi%C4%87a-za-u%C4%8De%C5%A1%C4%87e-u-emisiji-Prihvatanjem-bi-presedan-postao-pravilo.htm
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon May 18, 2020 8:23 pm

    Sve drugo na stranu, šta ima RTS da poziva bilo koga da promeni način protesta ("da prekinete štrajk glađu"), šta se to njih tiče.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Mon May 18, 2020 8:24 pm

    iz cisto humanitarnih, te humanistickih razloga.
    Erős Pista

    Posts : 81472
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon May 18, 2020 8:27 pm

    Djubrad smrdljiva.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81472
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon May 18, 2020 8:29 pm

    Ovo je sada vec skroz naprednjacki jezik. Kao Brnaba da je pisala saopstenje. Bahato, glupo i besramno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by kapetanm Mon May 18, 2020 8:30 pm

    Šta ima da tamo neke samohrane majke dođu na tv
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon May 18, 2020 8:32 pm

    “Ako bi Radio-televizija Srbije pristala na Vaš zahtev, taj presedan bi sutra mogao da postane pravilo, jer bi sa puno prava svoj sat programa mogla da traži samohrana majka čija su deca gladna i bosa, student koji peti put pada na istom ispitu, fudbaler koji je promašio penal, ratar kome je nevreme uništilo letinu, partija koja ne može da pređe izborni cenzus

    Ovo kao da je pisao Ser Hamfri (Yes, Minister): "Many, many things must be done, but nothing must be done for the first time."

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Wed May 08, 2024 2:35 pm