Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun May 10, 2020 5:50 pm

    Mór Thököly wrote:
    Talason wrote:

    Onda Radoš Bajić.

    U pravom selu, ne selu u kome se snima film

    Zajebavam se. Ko god da bude, biće vrlo brzo i kvalitetno unakažen u domaćim medijima.

    Nećemo mi menjati ovu vlast.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 5:51 pm

    OK. Ne ispunjava sve kriterijume, ali šta mislite o sledećem?

    BJELA 2022
    disident

    Posts : 15086
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by disident Sun May 10, 2020 5:51 pm

    Mór Thököly wrote:
    Margit Savović wrote:Niste od pomoći ni malo. Niti mrvicu.

    Znači neću nikakve Prangije 2 a la Miša Majić, neću neke bolesne narcise poput Branka Nordeusa. 
    Treba da za tu osobu znaju u svakom selu.

    Pa jebiga, onda Djovak. Ne da bi to njemu ikad palo na pamet, ali izgleda da njegovu ženu zanimaju šira društvena pitanja opozicija - Page 11 1861198401 , pa možda može da se pogura u tom pravcu. 

    Ne znam stvarno, na keca mi niko ne pada na pamet.
    Pretekao si me, ali i meni jedino na pamet pada Nolo  opozicija - Page 11 286371741 .


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun May 10, 2020 5:52 pm

    Margit Savović wrote:OK. Ne ispunjava sve kriterijume, ali šta mislite o sledećem?

    BJELA 2022

    nije najlošiji izbor...ali da, posle sportista sam i ja krenuo da razmišljam o glumcima...
    disident

    Posts : 15086
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by disident Sun May 10, 2020 5:54 pm

    Arkan Junior  opozicija - Page 11 2304934895


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 5:54 pm

    Sve je crno osim Bjele. 😁

    Lepimo plakate sa Sirogojnom po varošicama. Za nacoše iz Lepih Sela.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 5:55 pm

    disident wrote:Arkan Junior  opozicija - Page 11 2304934895
    Kako Arkan? Šta ne znam o Bjeli?
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun May 10, 2020 5:55 pm

    disident wrote:To jeste cesto misljenje, ali mislim da ce Vucic u toj situaciji(ako do nje ikada dodje) kada sve dogori do nokata da prosto sklopi dil sa pobednicima i povuce se mirno. Previse pametan i nimalo fanatik da bi isao djonom do kraja jer zna kako se to uglavnom zavrsava

    Ma, kad padne, on ce zapaliti napolje - kao Mira ili Gruevski ali bitno je da dodje do pada.

    Mislim da je jasno da ovde vise ne postoje zakoni ni pravila, ovo ce se zavrsiti silom. Videli smo koga ima na svojoj strani (navijace i krimose) a oni su zainteresovani za svoje biznise. Kada sila naspram Vucica postane tolika da im se ne isplati da se hvataju za sipke, baklje i pistolje, tada ce i Vucic odleteti. Izbori sa tim nemaju veze


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15086
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by disident Sun May 10, 2020 5:56 pm

    Margit Savović wrote:
    disident wrote:Arkan Junior  opozicija - Page 11 2304934895
    Kako Arkan? Šta ne znam o Bjeli?
    Mislio sam kandidat
    opozicija - Page 11 Veljko-raznatovic


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4343
    Join date : 2016-09-29

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun May 10, 2020 6:00 pm

    Mór Thököly wrote:

    to 7-8% na 21%... poraslo 300%. .

    200%


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun May 10, 2020 6:02 pm

    nalog sa ženinog laptopa wrote:
    Mór Thököly wrote:

    to 7-8% na 21%... poraslo 300%. .

    200%

    da, tacno, sorry, ali i to je mnogo vise od procentualnog porasta pozitivnih poJena
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Sun May 10, 2020 6:03 pm

    sta motivise Bjelogrlica da nakon sto je dobio 2.014.032 (to je 1244 glasova vise nego Vucic 2017te) pet godina prima ambasadore, dodeljuje ordenje i ide na olimpijske igre?
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 6:05 pm

    ficfiric wrote:
    disident wrote:To jeste cesto misljenje, ali mislim da ce Vucic u toj situaciji(ako do nje ikada dodje) kada sve dogori do nokata da prosto sklopi dil sa pobednicima i povuce se mirno. Previse pametan i nimalo fanatik da bi isao djonom do kraja jer zna kako se to uglavnom zavrsava

    Ma, kad padne, on ce zapaliti napolje - kao Mira ili Gruevski ali bitno je da dodje do pada.

    Mislim da je jasno da ovde vise ne postoje zakoni ni pravila, ovo ce se zavrsiti silom. Videli smo koga ima na svojoj strani (navijace i krimose) a oni su zainteresovani za svoje biznise. Kada sila naspram Vucica postane tolika da im se ne isplati da se hvataju za sipke, baklje i pistolje, tada ce i Vucic odleteti. Izbori sa tim nemaju veze
    Ček malo, Fićo. Vučić ima podršku većine u narodu. To nije većina u duhu liberalne demokratije jer je veliki broj ljudi ucenjen ili lobotomiziran propagandom, ali većina njegovih glasača živi bolje nego 2009. I to je tako kao što se i za vreme Koštunicine vlasti prelivalo blagostanje sa zapada. Taj prosek od čoveka je zatvorio medije, kontroliše narativ 100% i manje truda mora da ulaže u ekonomski rast (koji on kasnije preraspodeljuje tako da sačuva vlast) nego što je to moralo 2008-11 ili kao što će morati od ove jeseni. On će gubiti ljude koji su zadovoljniji sada nego što su bili sa Tadićem. 

    Nije on imao 25% i vladao pod prisilom. Sile mraka i bezumlja kod nas imaju 60-65% kad su na vlasti (SNS & SPS & SRS). Ekonomska kriza je šansa da ih načepimo jer tu ide čovek na čoveka. A Vučić od početka 2021 ulazi u spiralu mentalnog raspada, po mojoj proceni.


    Last edited by Margit Savović on Sun May 10, 2020 6:10 pm; edited 1 time in total
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 6:07 pm

    Janko Suvar wrote:sta motivise Bjelogrlica da nakon sto je dobio 2.014.032 (to je 1244 glasova vise nego Vucic 2017te) pet godina prima ambasadore, dodeljuje ordenje i ide na olimpijske igre?
    Gotivnije je biti predsednik nego producent.
    disident

    Posts : 15086
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by disident Sun May 10, 2020 6:09 pm

    Janko Suvar wrote:sta motivise Bjelogrlica da nakon sto je dobio 2.014.032 (to je 1244 glasova vise nego Vucic 2017te) pet godina prima ambasadore, dodeljuje ordenje i ide na olimpijske igre?
    Moc je strasno privlaca, to nije problem.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun May 10, 2020 6:12 pm

    disident wrote:
    Janko Suvar wrote:sta motivise Bjelogrlica da nakon sto je dobio 2.014.032 (to je 1244 glasova vise nego Vucic 2017te) pet godina prima ambasadore, dodeljuje ordenje i ide na olimpijske igre?
    Moc je strasno privlaca, to nije problem.

    Kako kome. Ako mu je privlačno da im moć, onda on nije pravi.
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun May 10, 2020 6:15 pm

    Margit Savović wrote:Ček malo, Fićo. Vučić ima podršku većine u narodu. To nije većina u duhu liberalne demokratije jer je veliki broj ljudi ucenjen ili lobotomiziran propagandom, ali većina njegovih glasača živi bolje nego 2009. I to je tako kao što se i za vreme Koštunicine vlasti prelivalo blagostanje sa zapada. Taj prosek od čoveka je zatvorio medije, kontroliše narativ 100% i manje truda mora da ulaže u ekonomski rast (koji on kasnije preraspodeljuje tako da sačuva vlast) nego što je to moralo 2008-11 ili kao što će morati od ove jeseni. On će gubiti ljude koji su zadovoljniji sada nego što su bili sa Tadićem. 

    Nije on imao 25% i vladao pod prisilom. Sile mraka i bezumlja kod nas imaju 60-65% kad su na vlasti (SNS & SPS & SRS). Ekonomska kriza je šansa da ih načepimo jer tu ide čovek na čoveka. A Vučić od početka 2021 ulazi u spiralu mentalnog raspada, po mojoj proceni.

    Ne bih smeo da stavim ruku u vatru da bas ima toliku vecinu. U svakom slucaju, u Srbiji ne postoje uslovi da se tacno izmeri ko ima koliku podrsku. Sve ide ka tome da ce se na kraju resavati na ulici a tu nije bitno ko ima koliko procenata vec ko moze vecu vojsku da izvede a kao sto smo videli, Vuciceve pristalice ne zele ni na prozore da izadju da pozdrave bakljadu i Mars na Drinu. On uz sebe ima samo krimose, koji opet imaju svoju racunicu. Nisu uz njega zato sto ga vole


    Last edited by ficfiric on Sun May 10, 2020 6:16 pm; edited 1 time in total


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Sun May 10, 2020 6:16 pm

    Margit Savović wrote:OK. Ne ispunjava sve kriterijume, ali šta mislite o sledećem?

    BJELA 2022


    KAMPANJA BOLJI ZIVOT 2022!

    DOSTA KURCUVUCICA, DAJTE BOBU!

    BOBA, TERMINATOR KURCUVUCICA! 

    onda spot sa VOJOM B. kao replika na onu bedastocu gde vucic vraca odocnelu knjigu. pa pije kafu sa cecom bojkovic!


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    disident

    Posts : 15086
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by disident Sun May 10, 2020 6:17 pm

    Talason wrote:
    disident wrote:
    Moc je strasno privlaca, to nije problem.

    Kako kome. Ako mu je privlačno da im moć, onda on nije pravi.
    Dobro, motiv mu je da skine ovog mafijasku kriminalnu hobotnicu sa nasih ledja *jovo of. Mislim polovini mojih prijatelja je muka od ovakve Srbije, bez obzira da li im ide ok u zivotu


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun May 10, 2020 6:22 pm

    Naravno, ako i uradiš ovde nešto dobro, to je uprkos državi, a ne uz njenu pomoć.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun May 10, 2020 6:23 pm

    disident wrote:
    Talason wrote:

    Kako kome. Ako mu je privlačno da im moć, onda on nije pravi.
    Dobro, motiv mu je da skine ovog mafijasku kriminalnu hobotnicu sa nasih ledja *jovo of. Mislim polovini mojih prijatelja je muka od ovakve Srbije, bez obzira da li im ide ok u zivotu

    To je veliki problem svake SRN vlasti - nemaju mlade uz sebe. Problem je kako na tome politički kapitalizovati. I o tome više misli Vučić nego njegovi politički protivnici.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 6:28 pm

    Zato što su petooktobarci ikseri sve sjebali. Sve. 

    Srpski milenijalci su u natproporcionalno većem kurcu od zapadnih drugara.
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun May 10, 2020 6:30 pm

    Mór Thököly wrote:nije najlošiji izbor...ali da, posle sportista sam i ja krenuo da razmišljam o glumcima...

    Ako trazimo medju glumcima onda ukrajinski scenario - Lane Gutovic


    _____


    Uprava napolje!

    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 6:34 pm

    Ja ne želim da zajebavamo elektorat. Bjela može da bude dobar predsednik.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun May 10, 2020 6:35 pm

    ficfiric wrote:
    Margit Savović wrote:Ček malo, Fićo. Vučić ima podršku većine u narodu. To nije većina u duhu liberalne demokratije jer je veliki broj ljudi ucenjen ili lobotomiziran propagandom, ali većina njegovih glasača živi bolje nego 2009. I to je tako kao što se i za vreme Koštunicine vlasti prelivalo blagostanje sa zapada. Taj prosek od čoveka je zatvorio medije, kontroliše narativ 100% i manje truda mora da ulaže u ekonomski rast (koji on kasnije preraspodeljuje tako da sačuva vlast) nego što je to moralo 2008-11 ili kao što će morati od ove jeseni. On će gubiti ljude koji su zadovoljniji sada nego što su bili sa Tadićem. 

    Nije on imao 25% i vladao pod prisilom. Sile mraka i bezumlja kod nas imaju 60-65% kad su na vlasti (SNS & SPS & SRS). Ekonomska kriza je šansa da ih načepimo jer tu ide čovek na čoveka. A Vučić od početka 2021 ulazi u spiralu mentalnog raspada, po mojoj proceni.

    Ne bih smeo da stavim ruku u vatru da bas ima toliku vecinu. U svakom slucaju, u Srbiji ne postoje uslovi da se tacno izmeri ko ima koliku podrsku. Sve ide ka tome da ce se na kraju resavati na ulici a tu nije bitno ko ima koliko procenata vec ko moze vecu vojsku da izvede a kao sto smo videli, Vuciceve pristalice ne zele ni na prozore da izadju da pozdrave bakljadu i Mars na Drinu. On uz sebe ima samo krimose, koji opet imaju svoju racunicu. Nisu uz njega zato sto ga vole

    Pa ne moraju, imaju Vučića koji za njih vrši vlast, a oni će izaći da glasaju tj onda kad je bitno.

    opozicija - Page 11 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon May 20, 2024 3:51 am