Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 7:55 pm

    koga zabole da li se blagosiljaci zlocinaca i pedofila voze busom ili maseratijem
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by ontheotherhand Mon Oct 28, 2019 8:00 pm

    EU Debata: Parlamentarni izbori - bojkot ili izlazak?



    Ulaz je besplatan i otvoren za sve građane.Građani će imati priliku da postavljaju pitanja u poslednjih 30 minuta debate.

    Zbog ograničenog broja mesta, ljubazno vas molimo da se registrujete putem linka: shorturl.at/duFKY

    Institut za evropske poslove uz podršku Ambasade SR Nemačke u Beogradu organizuje debatu pod nazivom "Parlamentarni izbori - bojkot ili izlazak?" 29. oktobra od 19 do 21 čas u Novom Sadu, u Amfiteatru hotela Park, Novosadskog sajma 35, Novi Sad.

    1. Šta najavljeni bojkot parlamentarnih izbora može da znači za evrointegracije?
    2. Da li eventualni bojkot može ugroziti demokratske i evropske vrednosti sticane posle demokratskih promena?
    3. Kakvu poruku ovakva politička situacija šalje Evropskoj uniji?
    4. Šta su doneli pregovori vlasti i opozicije o izmeni izbornih uslova?

    Moderatorka: Olja Bećković, novinarka

    Govornici:
    Dragan Šormaz, narodni poslanik i član Srpske napredne stranke
    Nenad Čanak, narodni poslanik i predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine
    Sanda Rašković Ivić, narodna poslanica i potpredsednica Narodne stranke
    Čedomir Jovanović, narodni poslanik i predsednik Liberalno demokratske partije
    Borko Stefanović, zamenik predsednika Stranke slobode i pravde - Savez za Srbiju
    Bojan Klačar, izvršni direktor Centra za slobodne izbore i demokratiju (CeSID)

    Debata je deo projekta "Debatovanje o odnosima Srbije i Evropske unije" koju finansira Ambasada SR Nemačke u Beogradu. Stavovi izrečeni tokom debate ne predstavljaju nužno stavove Instituta za evropske poslove i Ambasade SR Nemačke.


    idi gari na skup i napravi haos


    Last edited by ontheotherhand on Mon Oct 28, 2019 8:01 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 8:01 pm

    auto je bodirogin.
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon Oct 28, 2019 8:02 pm

    Mi imamo svoga boga.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 8:11 pm

    čekajte, jel kad piše gore da je arhimandrit Porfirije Uspenski "uzeo ceo rukopis Vukanovog jevanđelistara" to znači da je bar nešto ukrao? vrlo je važno.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 8:29 pm

    ontheotherhand wrote:EU Debata: Parlamentarni izbori - bojkot ili izlazak?



    Ulaz je besplatan i otvoren za sve građane.Građani će imati priliku da postavljaju pitanja u poslednjih 30 minuta debate.

    Zbog ograničenog broja mesta, ljubazno vas molimo da se registrujete putem linka: shorturl.at/duFKY

    Institut za evropske poslove uz podršku Ambasade SR Nemačke u Beogradu organizuje debatu pod nazivom "Parlamentarni izbori - bojkot ili izlazak?" 29. oktobra od 19 do 21 čas u Novom Sadu, u Amfiteatru hotela Park, Novosadskog sajma 35, Novi Sad.

    1. Šta najavljeni bojkot parlamentarnih izbora može da znači za evrointegracije?
    2. Da li eventualni bojkot može ugroziti demokratske i evropske vrednosti sticane posle demokratskih promena?
    3. Kakvu poruku ovakva politička situacija šalje Evropskoj uniji?
    4. Šta su doneli pregovori vlasti i opozicije o izmeni izbornih uslova?

    Moderatorka: Olja Bećković, novinarka

    Govornici:
    Dragan Šormaz, narodni poslanik i član Srpske napredne stranke
    Nenad Čanak, narodni poslanik i predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine
    Sanda Rašković Ivić, narodna poslanica i potpredsednica Narodne stranke
    Čedomir Jovanović, narodni poslanik i predsednik Liberalno demokratske partije
    Borko Stefanović, zamenik predsednika Stranke slobode i pravde - Savez za Srbiju
    Bojan Klačar, izvršni direktor Centra za slobodne izbore i demokratiju (CeSID)

    Debata je deo projekta "Debatovanje o odnosima Srbije i Evropske unije" koju finansira Ambasada SR Nemačke u Beogradu. Stavovi izrečeni tokom debate ne predstavljaju nužno stavove Instituta za evropske poslove i Ambasade SR Nemačke.


    idi gari na skup i napravi haos


    u to smece od hotela ne ulazim, a ta govna ne zasluzuju ni da ih gadjas govnima.
    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by паће Mon Oct 28, 2019 8:33 pm

    William Murderface wrote:Mi imamo svoga boga.

    Видесмо ли га, или ћемо тек да га видимо?

    AZ-5 wrote:
    ... wrote:19 do 21 čas u Novom Sadu, u Amfiteatru hotela Park, Novosadskog sajma 35, Novi Sad.

    u to smece od hotela ne ulazim, a ta govna ne zasluzuju ni da ih gadjas govnima.

    Е ко се још сећа зашто се то више не зове Гробљанска? opozicija - Page 5 1143415371

    А иначе да, једном сам био тамо на неком семинару, што ми је било први пут након дипломе да сам заспао на предавању. И то не једном, него оно стражарски свака два минута ми падала ролетна. Јер су говеда још тад (1987? 91? бемлига) заборављала да оправе/укључе климу, а зграда је од оних Адамсових где се прозори не отварају јер јебига клима.  Бљ.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Mon Oct 28, 2019 10:37 pm

    ontheotherhand wrote:EU Debata: Parlamentarni izbori - bojkot ili izlazak?



    Ulaz je besplatan i otvoren za sve građane.Građani će imati priliku da postavljaju pitanja u poslednjih 30 minuta debate.

    Zbog ograničenog broja mesta, ljubazno vas molimo da se registrujete putem linka: shorturl.at/duFKY

    Institut za evropske poslove uz podršku Ambasade SR Nemačke u Beogradu organizuje debatu pod nazivom "Parlamentarni izbori - bojkot ili izlazak?" 29. oktobra od 19 do 21 čas u Novom Sadu, u Amfiteatru hotela Park, Novosadskog sajma 35, Novi Sad.

    1. Šta najavljeni bojkot parlamentarnih izbora može da znači za evrointegracije?
    2. Da li eventualni bojkot može ugroziti demokratske i evropske vrednosti sticane posle demokratskih promena?
    3. Kakvu poruku ovakva politička situacija šalje Evropskoj uniji?
    4. Šta su doneli pregovori vlasti i opozicije o izmeni izbornih uslova?

    Moderatorka: Olja Bećković, novinarka

    Govornici:
    Dragan Šormaz, narodni poslanik i član Srpske napredne stranke
    Nenad Čanak, narodni poslanik i predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine
    Sanda Rašković Ivić, narodna poslanica i potpredsednica Narodne stranke
    Čedomir Jovanović, narodni poslanik i predsednik Liberalno demokratske partije
    Borko Stefanović, zamenik predsednika Stranke slobode i pravde - Savez za Srbiju
    Bojan Klačar, izvršni direktor Centra za slobodne izbore i demokratiju (CeSID)

    Debata je deo projekta "Debatovanje o odnosima Srbije i Evropske unije" koju finansira Ambasada SR Nemačke u Beogradu. Stavovi izrečeni tokom debate ne predstavljaju nužno stavove Instituta za evropske poslove i Ambasade SR Nemačke.


    idi gari na skup i napravi haos


    Jebote, koja je poenta ovoga? Normalizacija ove olosi koja je sva u vlasti ili pri vlasti? Ovde bukvalno niko sem Borka i donekle Sande nije opozicija, a i za ove je pitanje.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 10:37 pm

    tu niko nije opozicija, ne sekiraj se. sve igraci establismenta.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue Oct 29, 2019 12:20 pm

    opozicija - Page 5 1861198401

    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Tue Oct 29, 2019 12:24 pm

    Ajoj...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue Oct 29, 2019 12:50 pm

    Potpredsednik Demokratske stranke (DS) Dejan Nikolić izjavio je za list Danas da će svako ko iz DS izađe na izbore biti isključen iz stranke i na taj način negirao tvrdnje bivšeg predsednika te stranke Dragana Šutanovca koji je rekao da postoji mogućnost da će na lokalu, čak i visoki funkcioneri DS organizovati grupe građana ne bi li izašli na izbore.

    Poslanik i član DS Radoslav Milojičić Kena, međutim, kaže da je tačno da se neki funkcioneri DS spremaju za lokalne izbore.

    "Svima je jasno o kome se radi. Ja sam protiv bojkota i treba li svi da bojkotujemo ili svi da izađemo na izbore. Ovo sada je najgora pozicija koja odgovara samo (predsedniku Srbije Aleksandru) Vučiću i ne mogu, a da ne pomislim da neko iz Saveza za Srbiju sve ove amaterske greške pravi namerno u Vučićevu korist. Uostalom i Vuk Jeremić je upozoravao da postoji 'trojanac', koji se viđa sa Vučićem", kaže Milojičić za Danas.

    Na pitanje ko je taj trojanac, Milojević upućuje da se odgovor potraži od lidera Narodne stranke Jeremića.

    I poslanik DS-a Balša Božović tvrdi da se i funkcioneri nekih drugih stranaka iz Saveza za Srbiju pripremaju da izađu na lokalne izbore zalažući se istovremeno za bojkot, što, i po njegovom mišljenju, odgovara Vučićevom režimu, ali ni on ne želi da odgovori na pitanje ko su ti funkcioneri.
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Tue Oct 29, 2019 1:11 pm

    Ko li se sprema na izbore... Najlogičnije bi bilo da su Zelenović i Paunović, ali mislim da su oni na Lutovčevoj liniji i da neće da prave sranja.

    Pre bih očekivao da se Čomić, Kena i ekipa iz parlamenta odvoje i izađu na izbore sa grupom građana, možda i u koaliciji sa Novom i SMS-om, ili kako će se već sklopi ta "proevropska opozicija".


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 8:35 am

    Mislim da je Zeleni za bojkot. Čomićka, Kena, N. Vučković.... su za izbore. Ljuljali su stranku ovih meseci interno ali izgleda da od toga nema ništa.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 8:38 am


    opozicija - Page 5 54518268_2270432646350312_3571553352900673536_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQl-Id4BPiMcuahHVHQSPY7pQoIJFVV-If0lyoZio00mbog7Rfs7W_rpCYCNR07lMZI&_nc_ht=scontent.fbeg2-1 Aca Lukas

    A na šta ti podsećaš? Neodoljivo sigurno ne podsećaš ni na šta! Ali zato ću ja tebe da podsetim da, kada vređaš ovako bezočno, onda dobro paziš šta pišeš! Dakle, kako te nije sramota da ti nekoga nazivaš delinkventom, lopužo jedna, belosvetski korumpirani prevarantu i izdajice svoga naroda! Protuvo kakvu srpski narod nije imao od pamtiveka! Ti nekoga nazivaš delinkventom?A o drogi? Ti nekoga nazivaš i karakterišeš da je drogiran? A ti koristiš drogu od koje, kad je uzmeš, nisi drogiran? Ja sam davno bio hrabar, pa sam priznao, a ti nemaš muda da priznaš, pa onda misliš da smo mi svi ludi, pa ćeš prozivkom sebe prikriti? Narkomančino, ajde da čujemo kako se častite kada "vodite ljubav" ti i tvoj školski drug i prisećate se školskih dana onih lepih devedesetih! Ne obmanjuj narod i kaži zašto si ovde, kaži koji je tvoj zadatak, kaži koliko si plaćen miliona da bi organizovao jedan od pet miliona! Majmune, iskrivljena cvikovana spodobo, na svaku tvoju uvredu od mene dobijaš deset! Pi*kice, devojčice, dođi i stani ispred mene, pa me vređaj, budi muško (iako sam čuo da si u vezi devojčica), ali ti to ne smeš! Ti si pi*ka izdajnička! Mene pljuješ što imam svoje opredeljenje, a što ne pljuješ Sergeja, pa i on je opredeljen! E, govno jedno, dobio si pare da zamlaćuješ ljude, tvoje ljude, tvoj rod, pizdo jedna! A onda, kad napraviš sranje, bežanija u Ameriku, kod je*ača tvojih! A za narod te boli ona stvar! Sva sreća, pa ti se to neće ostvariti! Uzgred, pesmu "Ovo je Srbija" sam izdao jos '95. godine, junačino! Al' šta ti znaš o ratnicima i o bilo čemu kad si ti i fizičkog bio oslobođen! I da znaš, ja te se ne bojim, ni tebe ni tvojih belosvetskih protuva sa kojima sarađujes da bi upropastio sve što valja u Srbiji i da bi napravio haos! Tako da znaš da, za razliku od svih, sve što znam o tebi ću reći jer te se, pi*ko jedna, ponavljam, ne bojim! A ti nastavi da vređaš, smrade balavi! Ne možeš mi ništa! Sećaš se kada si me pre nekoliko godina video u avionu i hteo si da mi se javiš, ali ja tebi nisam? Uvek si mi bio odvratan! E, sećaš se, prostaku, da si tada izuo cipele i podigao noge u biznis klasi! Kao najveći kulov!

    opozicija - Page 5 73266698_2676178652442374_3755842544076849152_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlysxEqX9seLSU0ctwIDFvmyDaeOpK9ujXPCMQipx-vR1W3GgTdcgxA234oA4Y6OTQ&_nc_ht=scontent.fbeg2-1

    https://www.facebook.com/103518109708454/posts/2676178649109041?substory_index=0&sfns=mo

    [size=11][/size]
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 8:39 am

    šta je plan sa Šapcem za lokalne izbore? kapiram da neće lokalnu vlast predati bez borbe ili...?

    pretpostavljam da je ideja da se Šabac i Paraćin malko žrtvuju zarad opšteg dobra ali tamo žive i nekakvi ljudi kojima je trenutno dobro njihovih porodica isto toliko bitno, pa čak možda i bitnije od neke apstraktne dobiti u budućnosti.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 8:45 am

    Ne znam, možda Fic više zna. Nisam siguran da se u SZS računa da se Šabac može zadržati i da se ide na izbore.


    Par zadnjih vesti pokazuje stav Zelenovića


    Predsednik stranke „Zajedno za Srbiju“ Nebojša Zelenović započeo je danas kampanju za bojkot izbora razgovorom sa gradjanima Loznice gde je izjavio da Savez za Srbiju (SzS) nije spreman na bilo kakve pregovore sa vlašću o izborima koji bi bili održani na proleće 2020. godine, jer je za takve pregovore kasno.

    Piše: Beta 06. oktobra 2019. 14.05 Izmenjeno: 15.29

    08.10.2019 Beograd
    Zelenović: Bojkot daje rezultate

    Predsednik stranke Zajedno za Srbiju Nebojša Zelenović izjavio je danas u Bogatiću da kampanja bojkota već daje rezultate i da je internacionalizacija dokaz da u Srbiji nema poštenih izbora.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 8:48 am

    ne, ok, ali predaja bez borbe mi zvuči malko bizarno. da mene neko pita, a ne pita me: izuzimanje iz bojkota i pun fokus na Šabac, svakodnevni skupovi, ako treba šibanje sa zbitoglavim SNS pavijanima, puna mobilizacija, proglašenje Šapca za slobodnu zonu.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 8:53 am

    ono, budimo realni. posle bojkota ne dolazi slom režima već najcrnji period od 2000, koji će potrajati više godina i koji će slomiti kičmu svakoj organizaciji koja ne bude izvanredno agilna u terenskom radu. trebalo bi pokušati sa zadržavanjem grada koji bi mogao da u tom periodu bude jezgro otpora.
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Wed Oct 30, 2019 8:58 am

    Mislim da je razlog sto je Zelenovic pristao na bojkot taj sto je shvatio da ozbiljno ostre sekiru za njegovu smenu i da nema sanse da se tome odupre. Mozda gresim.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 9:03 am

    pa onda najbolje da se odustane od politike komplet pošto je Vučić ozbiljno odlučio da nas jebe do smrti. ne znam, za mene je bojkot ofanzivna a ne defanzivna taktika.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 9:24 am

    Bio je niz lokalnih MZ izbora oko Šapca gde su redovno dolazili ministri, dizala se frka, ludilo itd, gde su naprednjaci pobeđivali. 

    Ne znam konkretnu opozicionu kalkulaciju za Šabac ali sam od par ljudi čuo dosta jasan stav da se Šabac ne može zadržati, i to od ljudi koji, recimo to ovako, nisu baš bojkotaško krilo SZSa.

    I ne znam da li će na terenu biti nekih GG na listićima, štagod. Parcijalni bojkot (svuda sem u Šapcu) je jako teško braniti kao stav.
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Wed Oct 30, 2019 9:47 am

    Kada bi bili regularni izbori, Zelenovic bi lagano dobio ali ko zna na sta bi licili izbori ako bi opozicija izasla samo u Sapcu. SNS bi koncetrisao sve snage na Sabac i bog zna sta bi se sve desavalo.

    Sto se tice izbora za MZ, na njih je izlazio samo SNS. Tu i tamo bi se pojavio poneko iz lokalne vlasti ali se nije trosila energija na te izbore. SNS je na te izbore izlazio sa Zeljama, Malovicem, tukli su seljake u Nakucanima, itd. I u takvim uslovima, mislim da je odnos 50:50.

    Zelenovic je za bojkot ali je druga lista, koja je sa Zelenim u koaliciji, najavila izlazak. Njih vode bivsi URS-ovci, koji su napustili Dinkica kad je pokusana prekompozicija 2012. Tu je glavni iz senke Sovranije Conjagic a za javnost Nemanja Pajic. Koliko vidim, zvace se Sabacki front. Osim tih urs-ovaca, sa njima su na proslim izborima bili Zeleni (stranka, ne Zelenovic), Levica Srbije, Nova Stranka, Jeremijiini (tad su bili Veljini)... Ne znam ko ce od njih izaci ali ta lista tesko da moze preko svojih standardnih 10-ak procenata.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 9:48 am

    što rekoše seks pištolji - no future

    ja ne verujem da ovde može da bude dobro, ikad
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by ontheotherhand Wed Oct 30, 2019 10:22 am

    ajmo kod jogija u japan tamo je bolje primiće nas sigurno

    opozicija - Page 5 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon May 20, 2024 11:19 am