Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    Uncle Baby Billy

    Posts : 3143
    Join date : 2021-09-13

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Uncle Baby Billy Sat Jan 08, 2022 2:18 pm

    Sotir wrote:
    kondo wrote:moje pitanje u vezi čehinje je bilo retoričko/retorsko, za slučaj da još neko sem MNE krene da objašnjava

    apropo takozvane izolacije, zanima me šta su tačna pravila. naime drugarica je pozitivna od cetvrtka i receno joj da se izoluje i da ponovi test u utorak, ako bude bila negativna moze napolje. da li ovo znaci da negativan test ukida izolaciju ili ne?
    Има на теми о вирусу Велч поставила нови правилник пре који дан.
    Сад је изолација 10 дана, ако о свом трошку урадиш ПЦР и буде негативан после 7 дана, можеш и раније да изађеш.

    Раније је било 14 дана, нисам сигуран да ли је могло да се са ПЦРом изађе раније.
    ja koliko sam video iz onog macinog, to skraćenje se odnosi samo na bliske kontakte pozitivnog, ne i na samog pozitivnog:
    Dr Milаn Јоvаnоvić Bаtut“ usvојiо је izmеnе mеrа које sе оdnоsе nа sкrаćеnjе trајаnjа каrаntinа u кućnim uslоvimа zа blisке коntакtе COVID-19 pоzitivnih оsоbа sа 14 nа 10 dаnа


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sat Jan 08, 2022 2:22 pm

    Talason wrote:meni nije, ima kintu, porodicu, može da napravi zidove oko sebe, šta ga boli kurac da igra bilo gde
    ali ima i želju da osvoji 21. slem i postane najuspješniji GS igrač ikad, a to mu je najlakše u Australiji

    inače ne znam dal je ovo baš ovako ali možda i jeste

    there is a technical loophole if the government of Serbia appoint him to their Diplomatic Corps. This would allow him to travel quarantine free 
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Летећи Полип Sat Jan 08, 2022 2:25 pm

    MNE wrote:
    there is a technical loophole if the government of Serbia appoint him to their Diplomatic Corps. This would allow him to travel quarantine free 

    Pa onda ono, nek se popisaju u drzavu.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by plachkica Sat Jan 08, 2022 2:25 pm

    dva negativna pcr testa su uslov za prestanak izolacije ili 14 dana kod kntakata/aspimtpomatskih, pretpostavljam da je novak od onih koji testove rade snakodnevno

    sve je ovo otišlo predaleko i sve me užasno nervira, od porodice, preko srbije, australije do samog
    novaka
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Erős Pista Sat Jan 08, 2022 2:27 pm

    Poslastica za rođu Bilija.

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 FB_IMG_1641642151603.thumb.jpg.478c805b7995a617bb4a997d66dde182


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by boomer crook Sat Jan 08, 2022 2:27 pm

    ja bih samo rekao da je vizni rezim sa sve diskrecionim pravom granicne sluzbe da dozvoli ulazak u zemlju zapravo ozakonjena diskriminacija. s druge strane epidemioloske mere to nisu.

    meni je najvise zao one male ruskinje koju nisu pustilia a pelcovala se sputnjikom. mislim neka jedu hladnoratovska govna.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by boomer crook Sat Jan 08, 2022 2:28 pm

    mislim ja bih zabranio ulazak nevakcinisanima pa makar prelezali ebolu pre toga


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sotir Sat Jan 08, 2022 2:28 pm

    Uncle Baby Billy wrote:

    ja koliko sam video iz onog macinog, to skraćenje se odnosi samo na bliske kontakte pozitivnog, ne i na samog pozitivnog:

    Кућна изолација заражених асимптоматских је такође трајала 14 дана.
    http://www.cekos.rs/uredba-o-merama-za-spre%C4%8Davanje-i-suzbijanje-zarazne-bolesti-covid-19-0

    Не знам каква је ситуација са два негативна ПЦР теста што спомиње Плачкица.

    У сваком случају, требало би да имају довољно ПЦР тестова да потврде његову причу.
    Без увида у њих је млаћење празне сламе.
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by boomer crook Sat Jan 08, 2022 2:29 pm

    ono najnormalnije je bilo da kada se ide u neku afriku da se sprica protiv malarija i toga. ne vidim razliku posto je ceo svet sada u problemu sa nekim virusom.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sat Jan 08, 2022 2:36 pm

    Erős Pista wrote:Poslastica za rođu Bilija.

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 FB_IMG_1641642151603.thumb.jpg.478c805b7995a617bb4a997d66dde182

    A pre proterivanja da ga stavimo u hOTel UzASa


    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Sat Jan 08, 2022 2:55 pm

    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Sat Jan 08, 2022 3:29 pm

    Ima ovde fotogalerija, on je proveo dosta vremena samo pozirajući bez maske s tim klincima.

    http://www.teniskisavez.com/vesti/novak-djokovic-urucio-pehare-najboljim-takmicarima-teniskog-saveza-beograda-za-2021-godinu/
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Sat Jan 08, 2022 3:32 pm

    Укратко, позер.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Janko Suvar Sat Jan 08, 2022 3:35 pm

    moja dva centa su da je zapravo imao covid, ali da on zna je da je plandemija kao grip obican, a i da virus i onako nisu izolovali. Od ovog garden varajeti Srbina ga razlikuje samo sto zna da ne treba to da se spici na nogama rakijom i slaninom, nego bezglutenskim avokadom i meditacijom. 

    isao svesno da zarazi ljude, demon.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 08, 2022 3:37 pm

    Moguće. Ali zašto je onda trčao na PCR test? 
    OK eto možda su skontali da mu to otvara put za Australiju.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Janko Suvar Sat Jan 08, 2022 3:40 pm

    tacno, dve muve jednim udarcem, prelezi grip i zajebe glupog Australijanca sto ga QR fasisti teraju da sedi zatvoren bez razloga.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jan 08, 2022 3:53 pm

    Erős Pista wrote:Poslastica za rođu Bilija.

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 FB_IMG_1641642151603.thumb.jpg.478c805b7995a617bb4a997d66dde182

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 3579118792
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jan 08, 2022 3:54 pm

    boomer crook wrote:ja bih samo rekao da je vizni rezim sa sve diskrecionim pravom granicne sluzbe da dozvoli ulazak u zemlju zapravo ozakonjena diskriminacija. s druge strane epidemioloske mere to nisu.

    meni je najvise zao one male ruskinje koju nisu pustilia a pelcovala se sputnjikom. mislim neka jedu hladnoratovska govna.

    To je kriminal
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Sat Jan 08, 2022 4:02 pm

    ficfiric wrote:Prvo, siguran sam da se papirima ne bavi Novak vec neko koga je on angazovao. Taj je pitao koji su papiri potrebni - i te papire je nabavio

    Za to vreme Nolo radi ono sto uvek radi, smanjio je malo pojavljivanje u javnosti nekoliko dana ali on je Nolo, Isus, itd
    Sve mi je jaci utisak da su se po principu vreca-zakrpa, Tenis Australija i Djokovic nasli na liniji "ma samo da imamo neki papir da ispostujemo formalnost, i sve ce biti OK, ko bi njega vratio sa granice". I onda sa jedne strane TA lobira Vic vladu da se osnuje neko telo koje izdaje exemption za igrace da igraju na AO, glumeci u tom procesu gluve telefone izmedju federalne i Vic vlade, prosto racunajuci da je sve dovoljno zamagljeno i da ce proci. Plus se proces organizuje tako da niko ne mora da zna da li je odredjeni teniser usao sa exemption ili vax recordom. S druge strane ovaj se testira svakog dana nadajuci se da ce jedan test biti pozitivan, sto naravno nema nikakav uticaj na njegov zivot i aktivnosti, a mozda se i lazira test, ko zna... I onda im se u celu tu koncepciju posere sam Novak Djokovic objavljujuci milionima ljudi "ukrcavam se na avion za melburn sa exemption!!! Novak - četnik sa reketom - Page 39 658766951 Novak - četnik sa reketom - Page 39 658766951 Novak - četnik sa reketom - Page 39 658766951 ".
    Nema garancija da se pitanje njegovog ulaska ne bi poteglo i da je cutao i prosao granicu kao ova cehinja, ali bih rekla da bi u tom slucaju Morison drugacije odreagovao, nesto tipa "nasi border officers su najbolji na svet i oni znaju sta rade!", u medjuvremenu bi poceo open i stisalo bi se.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Sat Jan 08, 2022 4:05 pm

    boomer crook wrote:ja bih samo rekao da je vizni rezim sa sve diskrecionim pravom granicne sluzbe da dozvoli ulazak u zemlju zapravo ozakonjena diskriminacija. s druge strane epidemioloske mere to nisu.

    meni je najvise zao one male ruskinje koju nisu pustilia a pelcovala se sputnjikom. mislim neka jedu hladnoratovska govna.
    to je sranje - ni Kanada te ne pusta sa sputnjikom. u principu sve zemlje koje se vode WHO odobrenim vakcinama ne priznaju spuntjik.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sat Jan 08, 2022 4:37 pm

    lalinea wrote:
    ficfiric wrote:Prvo, siguran sam da se papirima ne bavi Novak vec neko koga je on angazovao. Taj je pitao koji su papiri potrebni - i te papire je nabavio

    Za to vreme Nolo radi ono sto uvek radi, smanjio je malo pojavljivanje u javnosti nekoliko dana ali on je Nolo, Isus, itd
    Sve mi je jaci utisak da su se po principu vreca-zakrpa, Tenis Australija i Djokovic nasli na liniji "ma samo da imamo neki papir da ispostujemo formalnost, i sve ce biti OK, ko bi njega vratio sa granice". I onda sa jedne strane TA lobira Vic vladu da se osnuje neko telo koje izdaje exemption za igrace da igraju na AO, glumeci u tom procesu gluve telefone izmedju federalne i Vic vlade, prosto racunajuci da je sve dovoljno zamagljeno i da ce proci. Plus se proces organizuje tako da niko ne mora da zna da li je odredjeni teniser usao sa exemption ili vax recordom. S druge strane ovaj se testira svakog dana nadajuci se da ce jedan test biti pozitivan, sto naravno nema nikakav uticaj na njegov zivot i aktivnosti, a mozda se i lazira test, ko zna...  I onda im se u celu tu koncepciju posere sam Novak Djokovic objavljujuci milionima ljudi "ukrcavam se na avion za melburn sa exemption!!! Novak - četnik sa reketom - Page 39 658766951 Novak - četnik sa reketom - Page 39 658766951 Novak - četnik sa reketom - Page 39 658766951 ".
    Nema garancija da se pitanje njegovog ulaska ne bi poteglo i da je cutao i prosao granicu kao ova cehinja, ali bih rekla da bi u tom slucaju Morison drugacije odreagovao, nesto tipa "nasi border officers su najbolji na svet i oni znaju sta rade!", u medjuvremenu bi poceo open i stisalo bi se.
    ma ne vjerujem da bi neko to potezao samo da je budala ćutala na twitteru u vezi bilo čega sto ima veze sa covidom, bukvalno sve što je trebalo je da samo jbno ćuti i 99% ga border force ne bi vratio kao što nisu ni Čehinju
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3143
    Join date : 2021-09-13

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Uncle Baby Billy Sat Jan 08, 2022 4:41 pm

    lolol, there's more



    i naravno, moje pitanje:



    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jan 08, 2022 4:46 pm

    slažem se sa svime što pišete protivu novaka sem što ne priznajem ulazak u zemlju za "inokosnu" privilegiju a ne pravo. odluka o njegovom nepuštanju je politička i ne postoji pojedinac čije delo može da opravda teror države - a ovo, zajedno sa izdrkavanjem u migrantskom hotelu jeste teror države. moja žena je iskusila bukvalno isto ovo ali tada je bio ratni zločinac milošević pa je slučaj bio relativno lak za osudu države.

    inače mislim da ovde meta postavljena dosta niže od onog što nam se čini. bilo ko, makar i novak u mnogo boljem igračkom stanju uključujući tu i druge godine, bio bi potpuno neupotrebljiv za vrhunski tenis 7 dana pre početka turnira, bez treninga, ishrane a o psihičkom rastrojstvu i pomerenom fokusu da ne govorim. on ne dobija ništa time da uđe a da ispadne. mislim da je njihov cilj neka nagodba u kojoj će 1) biti skinuta optužba da je radio nešto dodži 2) biti pošteđen trogodišnje zabrane ulaska u australiju koja mu je uručena zajedno sa poništavanjem vize. s obzirom da se oni aktivno bave produžetkom trajanja perioda igranja na vrhunskom takmičarskom nivou, neko tamo mislim da on ima fore bar još par godina da stigne do GS21+. možda je to skroman cilj za koji ne bi svako spucao milion dolara na high end advokatsku kancelariju ali eto to je moj ulog ovde.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sat Jan 08, 2022 4:52 pm

    kondo wrote:

    inače mislim da ovde meta postavljena dosta niže od onog što nam se čini. bilo ko, makar i novak u mnogo boljem igračkom stanju uključujući tu i druge godine, bio bi potpuno neupotrebljiv za vrhunski tenis 7 dana pre početka turnira, bez treninga, ishrane a o psihičkom rastrojstvu i pomerenom fokusu da ne govorim. on ne dobija ništa time da uđe a da ispadne. 

    pa ne znam baš, profesionalni kladioničari na berzama i dalje drže kvotu za njegovo (ne)osvajanje oko 2 (važi samo u slučaju da ga nekim čudom puste da ostane i igra inače se bet poništava), 7 dana dobrog treninga i ishrane je sasvim dovoljno vremena da prođe 1. pa onda i 2. kolo a do tada će već ući u takmičarsku formu
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Notxor Sat Jan 08, 2022 4:56 pm

    ceo niz



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  

    Novak - četnik sa reketom - Page 39 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 8:23 am