Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jan 08, 2022 12:35 pm

    da sam vlast u srbiji sada bi izrekao maksimalnu kaznu djokovicu zbog krsenja obavezne mere izolacije. jos nije kasno do ponedeljka...


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sat Jan 08, 2022 12:42 pm

    kondo wrote:a jel i čehinja kršila izolaciju ili su je proterali zbog nečeg drugog?
    protjerali su je zbog Đokovića kome je trebalo oduzeti telefon isto kao i Trampu, imaš tolko para a nemaš savjetnika / PR ili šta god da ti kaže da ne lupaš javno gluposti koje mogu mnogo da te koštaju
    ficfiric wrote:Nema sanse da je radio bilo sta sto bi losae uticalo na njegovu formu na ovom i narednim turnirima. Sto se tice falsifikata - sto da ne - on je Nole, glavna zvezda turnira i AO-u je u interesu da ucini sve da on nastupi tamo
    on je prošli put imao jako blage simptome pa je računao da će biti tako i svaki idući, msm 90% zdravih ljudi svakako ima blage simptome

    ljudi iz teniske federacije Australije ne bi ni u ludilu svjesno prihvatili falsifikat jer su kazne kod njih za to jako zaebane
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jan 08, 2022 12:56 pm

    moje pitanje u vezi čehinje je bilo retoričko/retorsko, za slučaj da još neko sem MNE krene da objašnjava

    apropo takozvane izolacije, zanima me šta su tačna pravila. naime drugarica je pozitivna od cetvrtka i receno joj da se izoluje i da ponovi test u utorak, ako bude bila negativna moze napolje. da li ovo znaci da negativan test ukida izolaciju ili ne?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Notxor Sat Jan 08, 2022 1:07 pm



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sotir Sat Jan 08, 2022 1:16 pm

    kondo wrote:moje pitanje u vezi čehinje je bilo retoričko/retorsko, za slučaj da još neko sem MNE krene da objašnjava

    apropo takozvane izolacije, zanima me šta su tačna pravila. naime drugarica je pozitivna od cetvrtka i receno joj da se izoluje i da ponovi test u utorak, ako bude bila negativna moze napolje. da li ovo znaci da negativan test ukida izolaciju ili ne?
    Има на теми о вирусу Велч поставила нови правилник пре који дан.
    Сад је изолација 10 дана, ако о свом трошку урадиш ПЦР и буде негативан после 7 дана, можеш и раније да изађеш.

    Раније је било 14 дана, нисам сигуран да ли је могло да се са ПЦРом изађе раније.
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sat Jan 08, 2022 1:18 pm

    Sotir wrote:
    kondo wrote:moje pitanje u vezi čehinje je bilo retoričko/retorsko, za slučaj da još neko sem MNE krene da objašnjava

    apropo takozvane izolacije, zanima me šta su tačna pravila. naime drugarica je pozitivna od cetvrtka i receno joj da se izoluje i da ponovi test u utorak, ako bude bila negativna moze napolje. da li ovo znaci da negativan test ukida izolaciju ili ne?
    Има на теми о вирусу Велч поставила нови правилник пре који дан.
    Сад је изолација 10 дана, ако о свом трошку урадиш ПЦР и буде негативан после 7 дана, можеш и раније да изађеш.

    Раније је било 14 дана, нисам сигуран да ли је могло да се са ПЦРом изађе раније.
    otkad važi to? Onda bi teoretski mogao da se izvuče za 25i.
    bela maca

    Posts : 11038
    Join date : 2014-10-28

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by bela maca Sat Jan 08, 2022 1:19 pm

    od pre par dana


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sat Jan 08, 2022 1:21 pm

    e qrac onda
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jan 08, 2022 1:22 pm

    Kakve veze ima kršenje mera izolacije u Srbiji sa australijskom vizom na osnovu pozitivnog PCR testa? Evo glup sam, pomozite mi da shvatim.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sat Jan 08, 2022 1:27 pm

    pa ima veze jer npr. za vizu ti iz razumljivih razloga treba potvrda da nisi krivično gonjen  a Novak bi zbog kršenja izolacije mogao da bude krivično gonjen i tako
    ficfiric

    Posts : 34242
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sat Jan 08, 2022 1:28 pm

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 286371741


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jan 08, 2022 1:31 pm

    5,000 RSD je prekršajna kazna sem ako ti nije uručena papirna mera o izolaciji od 14 dana koja se davala na ulazu u zemlju gastosima (slučaj jović)


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34242
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sat Jan 08, 2022 1:42 pm

    Prvo, siguran sam da se papirima ne bavi Novak vec neko koga je on angazovao. Taj je pitao koji su papiri potrebni - i te papire je nabavio

    Za to vreme Nolo radi ono sto uvek radi, smanjio je malo pojavljivanje u javnosti nekoliko dana ali on je Nolo, Isus, itd


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jan 08, 2022 1:43 pm

    edit - odgovarao sam na bilijev post koji je nestao. sad neću da brišem.

    streljajte me, ne razumem da je sve ovo razlog da potvrda deluje sumnjivo, izvini, barem se ispravnost PCR nalaza lako utvrđuje (npr test na antitela). razdvajam medicinski nalaz od neodgovornog ponašanja, čak i ako prenebregnem da je proveo neko vreme (9 dana kako pišete) u samoizolaciji. ne shvatam zašto neko ne može da bude kovid pozitivan i da, na primer po dobijanju negativnog testa, izađe na svoju ruku iz samoizolacije i napravi prekršaj, kakve to veze ima sa time da mu se zabrani ulaz u zemlju. 

    trudim se da se ne rukovodim emocijama nego nekakvim činjenicama koje su na raspolaganju. da tebi neko da vizu i nezavisni državni organ ti da osnov po kome možeš da uđeš u zemlju a da ti se na granici izdrkaju po glavi, sigurno bi bio na tvojoj strani. 

    na stranu što sam 2x ove godine bio u sličnoj situaciji gde me je čak i jedna usrana grčka ispoštovala iako su mogli da kažu da koristim privilegiju a ne pravo i niko mi nije kenjao da je papir koji sam izvukao da bi me pustili krajnje sumnjiv.

    iskreno mi je OK da kažeš ono što svi vi koji ste na strani države u ovom sporu i pričate, da je đoković govno koje je zaslužilo osvetu planete i crve u hrani. 

    ja se slažem sa time da je govno ali već sam objasnio šta biram između države govneta i pojednica govneta, ne treba da se ponavljam.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sat Jan 08, 2022 1:47 pm

    kondo wrote:5,000 RSD je prekršajna kazna sem ako ti nije uručena papirna mera o izolaciji od 14 dana koja se davala na ulazu u zemlju gastosima (slučaj jović)
    ja sam već kačio link da su neki gastosi kažnjeni sa po par godina zatvora jer su prekršili izolaciju iako se ne zna da li su bili pozitivni(a najvjerovatnije da nisu)

    malo mi je glupavo da se onda za onoga ko je sigurno pozitivan izriče prekršajna novčana kazna
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jan 08, 2022 1:54 pm

    slažem se da je glupavo ali tako je, preko gastosa se punio budžet a đok je čini se imao izuzeće od gastostva


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 08, 2022 1:56 pm

    ja se sećam one devojke što su je tutnuli u zatvor zbog mere o karantinu koju nije dobila

    ne znam što mi to sad padenaum
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 08, 2022 1:57 pm

    i sviđa mi se reč padenaum 8 slova vodorano
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 08, 2022 1:58 pm

    kondo wrote:edit - odgovarao sam na bilijev post koji je nestao. sad neću da brišem.

    streljajte me, ne razumem da je sve ovo razlog da potvrda deluje sumnjivo, izvini, barem se ispravnost PCR nalaza lako utvrđuje (npr test na antitela). razdvajam medicinski nalaz od neodgovornog ponašanja, čak i ako prenebregnem da je proveo neko vreme (9 dana kako pišete) u samoizolaciji. ne shvatam zašto neko ne može da bude kovid pozitivan i da, na primer po dobijanju negativnog testa, izađe na svoju ruku iz samoizolacije i napravi prekršaj, kakve to veze ima sa time da mu se zabrani ulaz u zemlju. 

    trudim se da se ne rukovodim emocijama nego nekakvim činjenicama koje su na raspolaganju. da tebi neko da vizu i nezavisni državni organ ti da osnov po kome možeš da uđeš u zemlju a da ti se na granici izdrkaju po glavi, sigurno bi bio na tvojoj strani. 

    na stranu što sam 2x ove godine bio u sličnoj situaciji gde me je čak i jedna usrana grčka ispoštovala iako su mogli da kažu da koristim privilegiju a ne pravo i niko mi nije kenjao da je papir koji sam izvukao da bi me pustili krajnje sumnjiv.

    iskreno mi je OK da kažeš ono što svi vi koji ste na strani države u ovom sporu i pričate, da je đoković govno koje je zaslužilo osvetu planete i crve u hrani. 

    ja se slažem sa time da je govno ali već sam objasnio šta biram između države govneta i pojednica govneta, ne treba da se ponavljam.

    Potpuno apstrahujem nefunkcionalnu, posvađanu i prema imigrantima duboko brutalnu Australiju. Ne userava mi se Australija u život, nego domaći antivakseraj. Na osnovu čitanja da granične službe koriste razne alate za proveru podobnosti za ulazak u zemlju, i na osnovu toga što je ovaj slučaj izuzetno važan u Australiji, došao sam do pretpostavke da bi mogli da uzmu u obzir i nezvanične činjenice u vezi sa tokom bolesti i pratećim papirima - svakako imaju tu privilegiju da inokosno odlučuju šta je uslov za ulazak u zemlju. Možda nisam u pravu, na kraju nije ni bitno.

    p. s. Niko ne zaslužuje crve u hrani, ni migranti koje godinama drže u logorima, ni Novak. Ali da budem na njegovoj strani - ne, nikako. Porodica Đoković je za mene lopovski klan, a Novak štetočina antivakser. Zaslužuju zakonski korektan tretman ali ne osećam ni trunku empatije, nigde ne piše da moram da baš toliko volim sve ljude na svetu.

    Što se tiče detekcije antitela kojima bi se dokazala ispravnost PCR nalaza - ne, ne bi bilo validno, brojke IgG i IgM antitela su all over the place i mogu da se koriste samo kao opšti indikator sa prečestim izuzecima: ovo nije moje laičko nabadanje već citiram malopređašnji iskaz magistra biohemije koji se svakodnevno bavi praćenjem tih antitela. Mislim može da se odlučuje na osnovu tih brojki i ekspertske interpretacije, ali nije to baš pouzdano.


    Last edited by Cousin Billy on Sat Jan 08, 2022 2:04 pm; edited 1 time in total
    ficfiric

    Posts : 34242
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sat Jan 08, 2022 2:03 pm

    MNE wrote:
    kondo wrote:5,000 RSD je prekršajna kazna sem ako ti nije uručena papirna mera o izolaciji od 14 dana koja se davala na ulazu u zemlju gastosima (slučaj jović)
    ja sam već kačio link da su neki gastosi kažnjeni sa po par godina zatvora jer su prekršili izolaciju iako se ne zna da li su bili pozitivni(a najvjerovatnije da nisu)

    malo mi je glupavo da se onda za onoga ko je sigurno pozitivan izriče prekršajna novčana kazna

    Ako cemo da se prisecamo, secam se kako je i predsednik drzave isao u crvenu zonu da prica sa patrijarhom koji lezi na respiratoru i za koga je pre toga javljeno da je umro. Nakon toga nije bio u karantinu.

    Dajmo, nemojmo se praviti blesavi da u Srbiji postoji i jedan propis koji vazi i za elitu i za random gastosa.


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36937
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by boomer crook Sat Jan 08, 2022 2:10 pm

    jel smo vec imali ovo?



    Nigel Farage


    @Nigel_Farage

    I am talking with the Djokovic family and they are clear that Tennis Australia, in line with Victoria state law, allowed Novak to come to Australia as he had proof of a positive PCR test within the last 6 months. He was then arrested, his phone and wallet taken.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36937
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by boomer crook Sat Jan 08, 2022 2:10 pm

    ima niz ceo. joj da sam muva na zidu pa da vidim razgovor faraza i srdjana dj.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 08, 2022 2:11 pm

    ja sam protiv svih u ovom sukobu, mislim da su sranje i novak i australija

    dosadno je što ako pišem protiv npr australije moram da naglašavam da to ne znači da sam za drugu ili treću stranu

    moj problem je što moram da idem za dokazima, pa kud vode da vode

    sa vakcinama koje imamo najveći problem sa avaxima mi je veća verovatnoća stvaranja novih sojeva, zato što daju veći lebensraum virusu

    svi ostali problemi su sada u manjoj ili većoj meri efemerizovani, a to što su debili uglavnom šteti najviše njima
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sat Jan 08, 2022 2:15 pm

    boomer crook wrote:jel smo vec imali ovo?



    Nigel Farage


    @Nigel_Farage

    I am talking with the Djokovic family and they are clear that Tennis Australia, in line with Victoria state law, allowed Novak to come to Australia as he had proof of a positive PCR test within the last 6 months. He was then arrested, his phone and wallet taken.
    fale Tramp i Putin da se uključe i da cirkus bude potpun

    inače ako je tačno da bi dobio automatsku zabranu ulaska od 3 godine u slučaju da ne uloži žalbu onda mi je jasno što je odlučio da markomilačićuje po melburnškim hotelima za migrante
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 08, 2022 2:17 pm

    meni nije, ima kintu, porodicu, može da napravi zidove oko sebe, šta ga boli kurac da igra bilo gde

    Novak - četnik sa reketom - Page 38 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat May 11, 2024 11:34 am