Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crvena zvezda by dr Čo

    Anonymous
    Guest

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Guest Tue Apr 23, 2019 9:00 pm

    a da je pobedio partizan, je R bi onda sve bilo super?
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Tue Apr 23, 2019 10:31 pm

    ne.

    ali partizan nije pobedio i ovo se nije desilo u njegovom finalu niti je kkp drzavni projekat u savezu tajkuna i naprednjaka.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by zvezda je zivot Tue Apr 23, 2019 10:44 pm

    bruno sulak wrote:
    niti je kkp drzavni projekat u savezu tajkuna i naprednjaka.

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 3984128386


    _____
    ova zemlja to je to
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Apr 23, 2019 10:47 pm

    ljudi, ne zanosite se. to sve treba poukidati, pa ispocetka. to je sve leglo svih mogucih zala, tu leka nema. ni za koga.
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by zvezda je zivot Tue Apr 23, 2019 10:53 pm

    KinderLad wrote:ljudi, ne zanosite se. to sve treba poukidati, pa ispocetka. to je sve leglo svih mogucih zala, tu leka nema. ni za koga.

    nemoj tako prijatelju. ispasce da grobosi nisu opozicija, gepek-pank, avant-garaza i jugoslavija.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Guest Tue Apr 23, 2019 11:35 pm

    No Country wrote:
    otto katz wrote:Najjadniji bili komentari navijača CZ za vrijeme i poslije tekme. Analiziraju učinak pojedinaca, trenera, taktiku. Jebeš to što protivnik ne igra. 
    Spojilo mi se s dojmovima o Vučićevom kontramitingu, sve isto i još gore nakon 30 godina. Teška depra.
    Апсолутно, али једва да је мање депресивна овде доминантнија фолиража како гробари тобоже фурају неки фундаменално другачији фазон. Браћа рођена, као Бурдуш и Бубулеја, само мултиплицирани, јел да, социолошки...
    dobro protiv zla, no kantri, ni manje ni više. jedni malaju orvela i džoa stramera po zidovima, drugi su SVE što ovde ne valja  Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 3579118792 
    faljen isus i dan kad sam se skinuo sa praćenja tih klubova
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Apr 23, 2019 11:38 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:
    No Country wrote:
    Апсолутно, али једва да је мање депресивна овде доминантнија фолиража како гробари тобоже фурају неки фундаменално другачији фазон. Браћа рођена, као Бурдуш и Бубулеја, само мултиплицирани, јел да, социолошки...
    dobro protiv zla, no kantri, ni manje ni više. jedni malaju orvela i džoa stramera po zidovima, drugi su SVE što ovde ne valja  Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 3579118792 
    faljen isus i dan kad sam se skinuo sa praćenja tih klubova

    to - apsolutno.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by disident Tue Apr 23, 2019 11:42 pm

    KinderLad wrote:ljudi, ne zanosite se. to sve treba poukidati, pa ispocetka. to je sve leglo svih mogucih zala, tu leka nema. ni za koga.
    1+++
    U prednosti sam da me sport apsolutno ne zanima,i nisam emotivno vezan ni za jedan domaci klub, al def sve rasformirati i raspustiti, pa negde daleko u buducnosti sve ispocetka ako se steknu uslovi


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by zvezda je zivot Tue Apr 23, 2019 11:48 pm

    ja presto da se zanimam za domaci sport negde oko 2007. ili tako nesto. malo sam navijao za zvezdu u evroligi ali nista vatreno, ove sezone sam gledo 3 utakmice, nijednu do kraja.

    gledano s moje, dakle neostrascene, pozicije prilicno je zabavno a u stvari tuzno kako grobosi svoj navijacki idealizam pretvaraju u neku politicku vrednost.


    _____
    ova zemlja to je to
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Nino Quincampoix Tue Apr 23, 2019 11:51 pm

    Meni su Partizan i Ada Ciganlija jedino što mi nedostaje od Beograda. Uvažavam vašu moralnu superiornost.
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by No Country Wed Apr 24, 2019 12:54 am

    Спорт без морала, то је заправо дефиниција рата.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 2:28 am

    bruno sulak wrote:ne.
    ali partizan nije pobedio i ovo se nije desilo u njegovom finalu niti je kkp drzavni projekat u savezu tajkuna i naprednjaka.



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 2:35 am

    inace je fascinantno koliko jedna out there situacija - ciganska krvna osveta šiptarogorcima i no passaran za nasilje kojim su ukrali titulu prosle godine, ali nikada vise tako preko nas - budi divne tople emocije grobosčića, nežnih dušica kojima srce treperi za igrače budućnosti napadnute kokicama!!! mada ruku na srce ovi lokalni grobiji su manje omađijani nego dijaseraši koji su baš tragični. ostap je prilično realan a to što veruje da neša roming nije tajkun a SNS nisu naprednjaci to je negde i simpatično, jer za njega zaista vidim da ima neke vrednosti kada je kkp na delu i OK je da veruje. 

    sad će zalizano govno da vam kupi vaaaajld kard pa ćete da vidite onda kakvog su vam trenera platili milion po sezoni. ja se radujem.


    Last edited by Kondo on Wed Apr 24, 2019 2:40 am; edited 1 time in total


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 2:38 am

    filipenko ćuti, brk mu se zadovoljno smeši. pošteni grobar!


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18348
    Join date : 2014-12-12

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by beatakeshi Wed Apr 24, 2019 8:19 am

    Meni je zabavno ovo relativizovanje Čoovog delovanja, pogotovo na temi na kojoj njegov lik lebdi u zaglavlju, "mene ne interesuje", "svi su oni isti", "ne pratim, ali pratim ali ništa vatreno".  Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 3137070404
    Da se otvori neka sportska tema o burunđanskom dvorskom plemstvu sa čipkanim namirisanim rukavicama. 
    Kondu Čondu svaka čast, on se ne prenemaže.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 24, 2019 9:23 am

    Ma mene to ne interesuje sada vec decenijama. A pogotovu me nikad u životu nije interesovala košarka. Ni domaća ni bilo čija. Ok, naravno, očigledno je da je yveyda sad gora. Bilo je vremena kad je prtzn bio gori, ali sve zajedno to je za garijev topik o smeću.
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Wed Apr 24, 2019 9:26 am

    Kondo wrote:inace je fascinantno koliko jedna out there situacija - ciganska krvna osveta šiptarogorcima i no passaran za nasilje kojim su ukrali titulu prosle godine, ali nikada vise tako preko nas - budi divne tople emocije grobosčića, nežnih dušica kojima srce treperi za igrače budućnosti napadnute kokicama!!! mada ruku na srce ovi lokalni grobiji su manje omađijani nego dijaseraši koji su baš tragični. ostap je prilično realan a to što veruje da neša roming nije tajkun a SNS nisu naprednjaci to je negde i simpatično, jer za njega zaista vidim da ima neke vrednosti kada je kkp na delu i OK je da veruje. 

    sad će zalizano govno da vam kupi vaaaajld kard pa ćete da vidite onda kakvog su vam trenera platili milion po sezoni. ja se radujem.

    pa vi ste sampioni a ne mi. vi ste alekov i snajperistin klub a ne mi. vase vodje navijaca asfaltiraju ulice a nama salju janicare da biju decu po tribinama kada lose skandiraju. sto kaze bolanjo "mozda bi i pristalice aljendea pravile gulage ali eto nisu vec je bilo bas obrnuto".

    a inace apropo buducnosti - moraca je uvek bila problematican teren pa su preko njih osvajane titule. fazon je s choom sto sve dogura preko crte i dovede do kraja zato sto je spoj varalica i aleksis. jos 2010 je haarper na tamou obznanio da je protiv partizana sve dozvoljeno. sada vidimo da je jednostavno sve dozvoljeno.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Sotir Wed Apr 24, 2019 9:30 am

    zvezda je zivot wrote:ja presto da se zanimam za domaci sport negde oko 2007. ili tako nesto. malo sam navijao za zvezdu u evroligi ali nista vatreno, ove sezone sam gledo 3 utakmice, nijednu do kraja.

    gledano s moje, dakle neostrascene, pozicije prilicno je zabavno a u stvari tuzno kako grobosi svoj navijacki idealizam pretvaraju u neku politicku vrednost.

    Ник: zvezda je zivot

    Придружио се: 2014-11-07
    Престао да прати домаћи спорт од: 2007.

    Какав ли си био пре кад си мало навијао за Звезду, али ништа ватрено?
    Anonymous
    Guest

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Guest Wed Apr 24, 2019 9:45 am

    ja sam pre par dana saznao da je čović igrač u srodstvu sa čovićem

    sada je to jedini igrač zvezde čije ime znam, niti pratim niti me zanima

    jedino me kopka ova distinkcija koju partizanovi navijači prave od zvezdinih, ja ne vidim neku razliku između ta dva kluba
    ficfiric

    Posts : 34111
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Wed Apr 24, 2019 9:59 am

    Mr. Moonlight wrote:ja sam pre par dana saznao da je čović igrač u srodstvu sa čovićem

    Da si cuo skandiranja, ne bi tako mislio


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Guest Wed Apr 24, 2019 10:06 am

    jedino pratim sport ovde jbg
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Ferenc Puskás Wed Apr 24, 2019 11:14 am

    Mr. Moonlight wrote:
    jedino me kopka ova distinkcija koju partizanovi navijači prave od zvezdinih, ja ne vidim neku razliku između ta dva kluba
    Ja sam još jedan od mnogih ovjde koji ova dva kluba prate vrlo sporadično. Razlika koju sam ja uočio je da je Partizan imao neke uspjehe u EL, igrali fajnal four, sav internet hvalio kako je to moguće s relativno malim budžetom. Druga razlika koju sam vidio je fantastična atmosfera u dvorani na Partizanovim evropskim tekmama. Kod Cz mnogo slabije. Treća razlika je da je Partizan u uspješnim godinama odgajao i afirmirao igrače koji su poslije pravili zapažene karijere. Četvrta razlika je da je Partizan klub tradicije i kontinuiteta, CZ je valjda bodysnatchovala FMP i njen identitet je prilično sumnjiv. Ali u biti se slažem s prethodnim izlaganjima.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Wed Apr 24, 2019 11:22 am

    otto je sve shvatio. a i mi smo FRANJEVCI!


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Wed Apr 24, 2019 11:22 am

    mislim samo je FMP bodysnatchovao zvezdu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34111
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Wed Apr 24, 2019 11:27 am

    Posto su se pogubili konci ko je koji klub, da se podsetimo:

    CZ je sada ona stara, odmrznuta CZ (po propisima je trebala krenuti iz najnizeg ranga, ali jbg, to ne vazi za Covica)

    FMP je bivsi Radnicki Invest iz Novog Sada

    Stari FMP/Reflex se sad zove ILR i taj klub se ne takmici nigde


    _____


    Uprava napolje!

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 8 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 10:24 pm