Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crvena zvezda by dr Čo

    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Wed Apr 24, 2019 11:32 am

    UBILI SU LOLU! PONOVO!


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34050
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Wed Apr 24, 2019 11:34 am

    Zamrznuli



    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 D45KRnlWAAA29Kf


    _____


    Uprava napolje!

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Sotir Wed Apr 24, 2019 11:49 am

    ficfiric wrote:Posto su se pogubili konci ko je koji klub, da se podsetimo:

    CZ je sada ona stara, odmrznuta CZ (po propisima je trebala krenuti iz najnizeg ranga, ali jbg, to ne vazi za Covica)

    FMP je bivsi Radnicki Invest iz Novog Sada

    Stari FMP/Reflex se sad zove ILR i taj klub se ne takmici nigde
    Све је јасно.
    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Sibicarenje
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 12:02 pm

    otto katz wrote:
    Mr. Moonlight wrote:
    jedino me kopka ova distinkcija koju partizanovi navijači prave od zvezdinih, ja ne vidim neku razliku između ta dva kluba
    Ja sam još jedan od mnogih ovjde koji ova dva kluba prate vrlo sporadično. Razlika koju sam ja uočio je da je Partizan imao neke uspjehe u EL, igrali fajnal four, sav internet hvalio kako je to moguće s relativno malim budžetom. Druga razlika koju sam vidio je fantastična atmosfera u dvorani na Partizanovim evropskim tekmama. Kod Cz mnogo slabije. Treća razlika je da je Partizan u uspješnim godinama odgajao i afirmirao igrače koji su poslije pravili zapažene karijere. Četvrta razlika je da je Partizan klub tradicije i kontinuiteta, CZ je valjda bodysnatchovala FMP i njen identitet je prilično sumnjiv. Ali u biti se slažem s prethodnim izlaganjima.

    mudri otto. čestitke za vrhunsku analizu, svaka stavka tačna dvesta posto, ali jbga dr cho gazda bio gazda osto!

    fantastična atmosfera u dvorani na partizanovim evropskim tekmama! fadilj vokri po ciganima mokri!



    mamu vam jebem sve ćemo grobose vas zakoljemo kad dođemo na vlast, jedino ćemo ostapa i beatakeshija da poštedimo! Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 3826186726


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11558
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Ferenc Puskás Wed Apr 24, 2019 12:10 pm

    U te vaše patkometrijske ratove žaba i miševa ne ulazim. Kažem samo kako stvari izgledaju sa strane.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Wed Apr 24, 2019 12:15 pm

    Kondo wrote:
    otto katz wrote:
    Ja sam još jedan od mnogih ovjde koji ova dva kluba prate vrlo sporadično. Razlika koju sam ja uočio je da je Partizan imao neke uspjehe u EL, igrali fajnal four, sav internet hvalio kako je to moguće s relativno malim budžetom. Druga razlika koju sam vidio je fantastična atmosfera u dvorani na Partizanovim evropskim tekmama. Kod Cz mnogo slabije. Treća razlika je da je Partizan u uspješnim godinama odgajao i afirmirao igrače koji su poslije pravili zapažene karijere. Četvrta razlika je da je Partizan klub tradicije i kontinuiteta, CZ je valjda bodysnatchovala FMP i njen identitet je prilično sumnjiv. Ali u biti se slažem s prethodnim izlaganjima.

    mudri otto. čestitke za vrhunsku analizu, svaka stavka tačna dvesta posto, ali jbga dr cho gazda bio gazda osto!

    fantastična atmosfera u dvorani na partizanovim evropskim tekmama! fadilj vokri po ciganima mokri!



    mamu vam jebem sve ćemo grobose vas zakoljemo kad dođemo na vlast, jedino ćemo ostapa i beatakeshija da poštedimo! Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 3826186726

    vec ste na vlasti. to pokusavamo da ti objasnimo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 12:18 pm

    otto katz wrote:U te vaše patkometrijske ratove žaba i miševa ne ulazim. Kažem samo kako stvari izgledaju sa strane.

    pa sad dobar si čovek pa ću ti reći da lupetaš gluposti, generalna progresija užasa na tribinama je sve zahvatila i kriminal šovinizam i rasizam nisu danas samo cigansko obeležje nego jednako i grobosko. sad to što zastupnici druge strane pizde što naši loši momci i izvršioci radova asfaltiraju a druga strana diluje, ne znam, to me ne potresa naročito kao nebeska nepravda u velikoj šemi stvari. 

    što se tiče rasadnika igrača nekako se i iz ovog našeg mafijaškog gnezda iznedrio neki gudurić, kalinić i još poneko govno. niko ne spori grobosima slavnu prošlost ali brate skinite nam se s kurca jednom za sva vremena, kad ni da umrete ne umete kako treba. da sam na vašem mestu na ulazu KKP bi podigao bistu čoviću - ako vas je neko spasio neumitne propasti i bankrota onda je upravo on, tako što je napunio bulju šimikama andreju vučiću. da je ovaj i dalje kod nas, ne bi videli žute banke a za početak bi prevara trinkijeri sedeo na našoj klupi. prošlog leta mi nismo mogli da platimo ono što su neša samsung i ostoja range rover platili dok si reko keks. ali bolje ovako.

    što se tiče čestitki želja i pozdrava za EL 19/20, ćeraćemo se još.

    @ostap - znam, samo sam hteo da vam kažem da vam ništa ne fali sa nama. kenjate ko foke bez prestanka, ko da smo na vas poslali ultrase a ne na ova podgorička govna.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34050
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Wed Apr 24, 2019 12:28 pm

    Kondo wrote:kalinić

    Kalinic je postao reprezentativac igrajuci za NIS Vojvodinu, posle toga je igrao u Radnickom - kad je dosao u CZB Diva Telekom, vec je imao iskustvo igranja u regionalnim i evro takmicenjima + EP i srebro na SP. Tako mozes da kazes da ste stvorili Bobija, Perperoglua, Bebi Seka ili Keselja


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Wed Apr 24, 2019 12:37 pm

    bobi je dosao ko gotov igrac. miloje ga napravio. bio je i kod dujana u cska u onoj damned united sezoni. abitno, pojavice se i od njih neki igraci. nacelno je losa situacija sa 

    opet o andreju kondo. da vas stric sabotira vec bi vam igraci odlazili u zbegovima.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34050
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Wed Apr 24, 2019 12:39 pm

    Evo, ST javlja da je Covic na spisku za odstrel

    Spoiler:


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Wed Apr 24, 2019 12:40 pm

    ficfiric wrote:Evo, ST javlja da je Covic na spisku za odstrel

    Spoiler:

    nista ne vidim.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34050
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Wed Apr 24, 2019 12:42 pm

    U spojleru je

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 D43MKbZWkAEoiCO
    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 D46JZZ2W4AUAUjr


    _____


    Uprava napolje!

    zvezda je zivot

    Posts : 6995
    Join date : 2014-11-07

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by zvezda je zivot Wed Apr 24, 2019 1:13 pm

    Sotir wrote:
    zvezda je zivot wrote:ja presto da se zanimam za domaci sport negde oko 2007. ili tako nesto. malo sam navijao za zvezdu u evroligi ali nista vatreno, ove sezone sam gledo 3 utakmice, nijednu do kraja.

    gledano s moje, dakle neostrascene, pozicije prilicno je zabavno a u stvari tuzno kako grobosi svoj navijacki idealizam pretvaraju u neku politicku vrednost.

    Ник: zvezda je zivot

    Придружио се: 2014-11-07
    Престао да прати домаћи спорт од: 2007.

    Какав ли си био пре кад си мало навијао за Звезду, али ништа ватрено?

    i ti si predugo ovde da nista ne bi kapiro.

    nik je provokacija jer ovaj forum je nasto ko opozicija ppp-u/vucicu po 2 osnova: 1. sto su se likovi koji su po politickom opredeljenju D(O)Sovci, svi znamo koji su, da ih ne navodim, a i mogu (ficfiric, Gargantua, William Murderface), uvredili sto se radulovic drzno da kritikuje DOS. 2. sto su likovi poput sulaka odlucili da svakodnevna patologija navijanja za partizan mora da uzdigne na nivo politickog ideala pa da je dusko vujosevic postao opozicija i jugoslavija.

    svako ko misli da 1 zvezda je zivot nije u tinejdzerskim godinama prevaziso decju bolest identifikacije sa zvezdom/partizanom, slobodan je otici na ppp, tamo ima baza mojih postova od 2007. i videce da sam na sportu piso samo o nba.


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Wed Apr 24, 2019 2:57 pm

    evo ja cu da svedocim za tebe kada dodju dulo, cegi i kristijan da te vode.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 3:01 pm

    naravno da većina igrača danas ponikne negde drugde, ali samo grobosčići klejmuju žololoa, bertansa, vestermana i slično kao svoju ergelu. ja zato ljucki želim da verujum da vi na ovim pitanjima iživite sve svoje psihijatrijske devijacije pa ne morate da jebete midžete dlakave žene i labudove kao neki od nas.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 4:05 pm

    inace hvala ostapu u kome ipak tinja plam ljubavi prema igri i koji je jedini ovde napisao da je ciganija ove godina igrala osetno bolji basket. nije potrebno da se ništa drugo napiše, odnosno sve ostalo je nebitno. ovde samo tupavi oto u pauzi čišćenja dlačona sa posteljine može da napiše da smo pobedili zato što protivnik nije mogao da igra - u laboratorijskim uslovima bi bio 3:0 sweep sa verovatno istih 100 razlike.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11558
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Ferenc Puskás Wed Apr 24, 2019 4:10 pm

    Kondo wrote:inace hvala ostapu u kome ipak tinja plam ljubavi prema igri i koji je jedini ovde napisao da je ciganija ove godina igrala osetno bolji basket. nije potrebno da se ništa drugo napiše, odnosno sve ostalo je nebitno. ovde samo tupavi oto u pauzi čišćenja dlačona sa posteljine može da napiše da smo pobedili zato što protivnik nije mogao da igra - u laboratorijskim uslovima bi bio 3:0 sweep sa verovatno istih 100 razlike.
    To u laboratorijskim uslovima. U realnim uslovima se do pobjede došlo vansportskom eliminacijom protivnika. Kao neutralni gledatelj sam bio malo ljut što mi je upropašten doživljaj praćenja sportskog nadmetanja. Jedna od najžalosnijih negacija sporta koju sam ikad vidio. Da citiram Quincyja: čestitam.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 4:17 pm

    otto katz wrote:
    Kondo wrote:inace hvala ostapu u kome ipak tinja plam ljubavi prema igri i koji je jedini ovde napisao da je ciganija ove godina igrala osetno bolji basket. nije potrebno da se ništa drugo napiše, odnosno sve ostalo je nebitno. ovde samo tupavi oto u pauzi čišćenja dlačona sa posteljine može da napiše da smo pobedili zato što protivnik nije mogao da igra - u laboratorijskim uslovima bi bio 3:0 sweep sa verovatno istih 100 razlike.
    To u laboratorijskim uslovima. U realnim uslovima se do pobjede došlo vansportskom eliminacijom protivnika. Kao neutralni gledatelj sam bio malo ljut što mi je upropašten doživljaj praćenja sportskog nadmetanja. Jedna od najžalosnijih negacija sporta koju sam ikad vidio. Da citiram Quincyja: čestitam.

    Sve obrnuto Otto, do šanse za igru na pobedu i majstorice se došlo vansportskom eliminacijom protivnika u trećoj utakmici u Podgorici u kojoj se sve isto dešavalo - doček kriminalaca i huligana na terenu sa pljuvanjem u lice sa pola metra razdaljine, razvaljena pleksiglas ograda iza Zvezdine klupe. Ovde u Beogradu čak i nije bilo te vrste razmene telesne tekućine na parketu, a dični đetići ne bi trebalo da brukaju pretke da se plaše od brda mesa koja im se kezi u lice. Noris Kol bi u NBA imao godišnju suspenziju za gađanje kamermana loptom na zagrevanju ali who cares kad je Ćoki snajper. No ti si čistio dlake na posteljini pa si se kasno probudio, otud i ova tupost. Hvala na čestitkama.


    Last edited by Kondo on Wed Apr 24, 2019 4:23 pm; edited 2 times in total


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 4:19 pm

    bruno sulak wrote:bobi je dosao ko gotov igrac. miloje ga napravio. bio je i kod dujana u cska u onoj damned united sezoni. 


    sve netačno, bobija je kao igrača napravio jović. sve pre njega je bio fail a bojim se i posle, kao što smo videli.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11558
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Ferenc Puskás Wed Apr 24, 2019 4:31 pm

    Pa eto sam potvrđuješ da je CZ pobijedila u nesportskom, a ne u sportskom nadmetanju. Pobjednik u mafijaškom obračunu. Mislim, dlake. Ne čak ni kurac, nego dlake.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 4:36 pm

    Mi smo pobedili u formatu koji je odabrao protivnik a ne mi. I sa KKBV će uvek biti tako a u okvirima pravila ABA lige. Oni u Beogradu više nikada neće proći, sa svima drugima sport, sa njima rat.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11558
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Ferenc Puskás Wed Apr 24, 2019 4:42 pm

    Baš rat!? U, pa neću se ja tu više s tobom preganjati kad si tako zajeban.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 4:44 pm

    Šta ja znam, tako su nazvali ovo u Beogradu, ja sam OK sa definicijom "moderni spektakl". Zovi ga kako hoćeš.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34050
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Wed Apr 24, 2019 4:49 pm

    Kondo wrote:Mi smo pobedili u formatu koji je odabrao protivnik a ne mi.

    Da, da, birala Buducnost... a pre toga Dule, a pre Duleta Hemofarm, itd. Nekako se uvek desi da neko drugi izazove Delije na sibanje


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Wed Apr 24, 2019 4:51 pm

    Ovakvu ljudinu vi ovde difamirate!



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 9 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 8:02 am