Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by uskok i ajduk Sat Mar 30, 2019 1:44 pm

    Vučićeva Srbija - Page 12 374745749
    Мед је наша велика шанса, а од његове производње посредно и непосредно може да се заради чак 150 милиона евра, изјавио је председник Вучић и најавио даљу подршку државе пчеларима.
    http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/3472437/vucic-drzava-ce-uloziti-vise-novca-u-poljoprivredu.html


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by plachkica Sat Mar 30, 2019 1:52 pm

    jedi govna
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by uskok i ajduk Sat Mar 30, 2019 1:54 pm

    Што си тако зла? Vučićeva Srbija - Page 12 1949538119
    Не умеш честито ни да се обрадујеш.
    Штрајк!
    У знак протеста што овде доминирају убице ентузијазма.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sat Mar 30, 2019 2:54 pm

    sisoje
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Zuper Sat Mar 30, 2019 2:59 pm

    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Летећи Полип Sat Mar 30, 2019 3:10 pm

    Nakon sedam dana štrajka u Pošti i potpune obustave rada u nekim radnim jedinicama ove kompanije, došlo je do pregovora između rukovodstva i pregovaračkog tima samoorganizovanih radnika. S obzirom da ništa od zahteva radnika i radnica nije prihvaćeno, oni nastavljaju započeti štrajk.

    Od povećanja plata ništa.

    Ovako je član radničkog pregovaračkog tima koji je želeo da ostane anoniman za Mašinu opisao sastanak sa rukovodstvom.

    Na sastanku koji se odigrao u petak uveče u Glavnom poštanskom centru (GPC) u Zemunu, koji je i nukleus ovog štrajka u Pošti, je prisustvovala i izvršna direktorka ovog javnog preduzeća, Mirjana Predojević.
    Direktorka, čija je smena bila deo radničkih zahteva pre godinu dana kada su štrajk predvodili sindikati, ni po jednom zahtevu nije izašla u susret štrajkačima, kako nam kaže naš sagovornik.

    Rukovodstvo je radnicima ponudilo podelu dobiti iz prethodne dve godine i to tek nakon Uskrsa kada bi se vlada sastala da o tome diskutuje i eventualno to odobri.
    Pregovarački tim radnika je izašao ispred GPC-a i okupljenim kolegama i koleginicama, koji su čekali rezultate pregovora, predstavio ovu „ponudu“ rukovodstva.

    Okupljeni radnici su odbili pošto je to ono što im sve jedno pripada i ne može se zameniti za povećanje plata., kaže naš sagovornik.




    http://www.masina.rs/?p=9129


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Mr.Pink Sat Mar 30, 2019 4:54 pm

    i meni postar defetista rece juce: "dzaba strajkuju"

    dok mi je predavao neku vrlo dragocenu posiljku sa alibabe. ja sav u cudu prvo zbog posiljke a onda tog nekog stava nakaradnog. reko odmah ko iz topa: neka jebu


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Летећи Полип Sun Mar 31, 2019 5:04 pm

    https://twitter.com/BoraKonj/status/1112066006057435136


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Bluberi Sun Mar 31, 2019 7:59 pm

    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Mar 31, 2019 8:04 pm

    Au.

    Mene vec neko vreme zanima ko stoji iza tog sajta. Lici na Vucicevu propagandu, ali sve vreme mi se tu nesto ne uklapa...


    Last edited by William Murderface on Sun Mar 31, 2019 8:15 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Bluberi Sun Mar 31, 2019 8:14 pm

    I ja isto mislim.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by uskok i ajduk Sun Mar 31, 2019 8:57 pm

    Може ли неко од вас да напише нешто похвално о Вучићу. Или бар, да се каже да није тотално лош. Јел баш ништа није добро урадио? Нисте фер. Ја га можда не бих глорификовао и називао Луцидним Вучићем, да не осећам у бурунђанском ваздуху разарајућу мржњу и једну крајње неправедну оцену његове владавине. Да сте ви више фер, ја бих био критичкији настројен према режиму.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Filipenko Sun Mar 31, 2019 8:59 pm

    Super je organizovao bivše DS kadrove da sada pljačkaju za njega.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Mar 31, 2019 9:04 pm

    Breitbart nema nacionalne stranice, a Pješćić je mitoman i nekakav mason koji je pravio ložu Demolej namenjenu deci Vučićeva Srbija - Page 12 3274312807

    Ovo je nekakva polupečena medijska operacija osmišljena u rakijaškom paradržavnom podzemlju.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Mar 31, 2019 9:12 pm

    Stranica pored uobicajenih opstih mesta vucicevske tabloicne propagande ima i vrlo cudnu opsesiju Trampom i "Klanom Klinton" i americkom politikom uopste. 

    Ima i pravih bisera:

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=440345309839627&id=222383508302476&__tn__=%2As%2As-R


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Mar 31, 2019 9:13 pm

    Pogledaj Pješćićev tviter. Tip se izdaje za Trampovog čoveka od poverenja, člana Interpola Vučićeva Srbija - Page 12 2729202060 i čoveka koji radi za Homeland Security Vučićeva Srbija - Page 12 2729202060
    Ima i neke mutne slike nastale verovatno prilikom turističke posete Beloj kući. My bet: obrlatio je nekog mentalno ometenog člana Vučićevog tima da ima jake veze u Beloj kući i data mu je kinta da gnoji protiv opozicije.

    Ako ti ovo deluje far fetched ja te molim da se setiš Veljka Lalića i intervjua sa Trampom i imaj u vidu da je Veljko Lalić Ajnštajn lično za bilo koga iz Vučićeve ekipe.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Mar 31, 2019 9:15 pm

    Ko je Pjesic?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Mar 31, 2019 9:20 pm

    Vlasnik stranica Breitbart.rs i Srbija NAŠA zemlja.

    Internet preduzetnik i poznata gradska dileja.

    Mason.

    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/reportaze/aktuelno.293.html:502759-Reporteri-Novosti-u-masonskom-hramu-prisustvovali-obredu-inicijacije-dvojice-decaka
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Mar 31, 2019 9:22 pm

    Lebe


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Mar 31, 2019 9:25 pm

    Vučićeva Srbija - Page 12 Pjescic
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Zuper Sun Mar 31, 2019 9:27 pm

    uskok i ajduk wrote:Може ли неко од вас да напише нешто похвално о Вучићу. Или бар, да се каже да није тотално лош. Јел баш ништа није добро урадио? Нисте фер. Ја га можда не бих глорификовао и називао Луцидним Вучићем, да не осећам у бурунђанском ваздуху разарајућу мржњу и једну крајње неправедну оцену његове владавине. Да сте ви више фер, ја бих био критичкији настројен према режиму.

    Posrao se na drugosrbijance golemo. Svi ih kupio za male pare.
    Nije mala stvar.
    Mada drugosrbijance bas zabole, oni i govna jedu za svaciji grant.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Zuper Sun Mar 31, 2019 10:42 pm





    Vučićeva Srbija - Page 12 1885355-newrawwill
    avatar

    Posts : 7520
    Join date : 2017-03-14

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by MNE Sun Mar 31, 2019 10:54 pm

    saće uskok da objasni
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Mar 31, 2019 10:56 pm

    Malo je reći da sam razočaran.
    Otišla je tamo gde su želeli da je prime.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Bluberi Sun Mar 31, 2019 10:56 pm

    Bogoljub Pješčić, koga je policija ispitala zbog pretnji direktoru programa televizije N1 Jugoslavu Ćosiću i glavnom uredniku agencije Beta Draganu Janjiću, bio je vlasnik internet provajdera „Absolut OK“ koji je pre osam godina prodat investicionom fondu iza koga je stajao vlasnik SBB-a, „Junajted grupe“ i televizije N1 Dragan Šolak, saznaje Udruženje novinara Srbije (UNS)

    UNS

    Vučićeva Srbija - Page 12 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 1:56 am