Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Sergej Trifunović - Legijatan

    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Erős Pista Wed Mar 13, 2019 12:30 pm

    Gargantua wrote:Zuper bi hapsio zbog kafanskih redaljki, c, c, c


    Porodicne vrednosti  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 1844795956


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Wed Mar 13, 2019 12:39 pm

    žene na PPP objašnjavaju kako je Ksenija de fakto odgovorna za to što su je šamarali pošto je E S K A L I R A L A   N A S I L J E, muškarci aplaudiraju....
    i tako.
    disident

    Posts : 15036
    Join date : 2016-03-28

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by disident Wed Mar 13, 2019 12:43 pm

    Ono je oaza za trolovanje


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by plachkica Wed Mar 13, 2019 12:51 pm

    dve žene, dobro, možda tri, nemojte generalizovati
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Erős Pista Wed Mar 13, 2019 12:54 pm

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Wed Mar 13, 2019 1:06 pm

    Plačkice, ti si zapravo najbolje procenila ovo, samo ni ti nisi predvidela da će sada na redu biti i borba protiv feminističkih histeruša koje se usuđuju da se brane od nasilnika i na taj način E S K A L I R A J U  N A S I L J E.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Wed Mar 13, 2019 1:11 pm

    inače prva reakcija dobrog dela muškaraca na PPP bila je "trebalo je tog da omlate kao kera, šta kurac policija obezbeđenje", a onda se zgražavaju zbog toga što Ksenija kaže da su muškarci učeni da je obračun nasiljem normalna reakcija. ccc kakva đeneralizacija, užas. pa naravno da se muškarci uče da se obračunavaju nasiljem, to je apsolutna roditeljska norma kod nas, kod ogromne većine roditelja koje poznajem, iz svih generacija.
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Solus_Rex Wed Mar 13, 2019 1:14 pm

    Kad je Jeremiji skupštinski amndman bio  S U P S T A N T I V A N  niko nije ni trepnuo...


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Solus_Rex Wed Mar 13, 2019 1:19 pm

    Malo-malo pa referišete na taj PPP forum, na kojoj se adresi nalazi da i mi sa jeftinijim ulaznicama bacimo pogled?


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4325
    Join date : 2016-09-29

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by nalog sa ženinog laptopa Wed Mar 13, 2019 1:25 pm

    eh andjele i šaljivče, našo si ovaj nano forum a ppp ne možeš


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by plachkica Wed Mar 13, 2019 1:30 pm

    @uncle
    da, to je skroz novi momenat, javni prostor, sranja se dešavaju, ako si normalna ne histerišeš,
    ne raspravljaš se, gledaš da se skloniš budali i kulminacija u onom 'i polivanje vodom je nasilje'.

    odijum prema (srpskim) feministkinjama ne prestaje, ono što mene zabrinjava je
    što feministički aktivizam nema podršku kod žena, ne da nema podršku, žene su najglasnije
    u pljuvanju, ajd' na mrežama, to nosi talas, u rl stičem utisak da je mnogo gore, ili žene
    ne znaju da tu postoji neki aktivizam, ili su izrazito protiv proklamovanih poruka koje stižu do njih
    (istrpeti žene posle kecelja je bilo mnogo teško. btw, taj moj uzorak, nereprezentativan naravno,
    je na strani ksenije, nedvosmisleno, ne krive sergeja, i nervira ih što se fokus sa nasilne budale
    prebacio na sergeja).
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Wed Mar 13, 2019 1:34 pm

    Solus_Rex wrote:Malo-malo pa referišete na taj PPP forum, na kojoj se adresi nalazi da i mi sa jeftinijim ulaznicama bacimo pogled?


    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 888527
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Erős Pista Wed Mar 13, 2019 1:36 pm

    Aj lagano da prekidamo PPP digresiju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 13, 2019 1:36 pm

    Zato sto je svaki aktivizam percipiran kao zanimacija sviraca kurcu koji zive od stranih grantova. Sto, ruku na srce, i nije daleko od istine.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Bluberi Wed Mar 13, 2019 1:38 pm

    I proglašen ideologijom.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Wed Mar 13, 2019 1:40 pm

    Quincy Endicott wrote:Zato sto je svaki aktivizam percipiran kao zanimacija sviraca kurcu koji zive od stranih grantova. Sto, ruku na srce, i nije daleko od istine.

    e neka si i ti zavrljačio kamenčić.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 13, 2019 1:51 pm

    Zaista mislim da nisam. Podrzavam feministicki aktivizam, podrazavam svaki aktivizam jer se tako gradi gradjansko drustvo, nemam nista protiv toga da ih se finansira iz inostranstva, skroz su mi ok akcije sa keceljama, ne mislim da je Ksenija Radovanovic bilo sta zasluzila, mislim da Trifunovica treba privesti na informativni razgovor kako bi se utvrdilo ko ju je napao i na koncu smatram da je Sergej Trifunovic redak govnar u svakom mogucem smislu. Moja pozicija ne menja to da je javna percepcija aktivizma i aktivista/aktivistkinja takva kakva jeste.
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Wed Mar 13, 2019 1:55 pm

    Quincy Endicott wrote:Moja pozicija ne menja to da je javna percepcija aktivizma i aktivista/aktivistkinja takva kakva jeste.

    Мислим да нема примедбе на то, него на

    Дуњић wrote:Sto, ruku na srce, i nije daleko od istine.

    Јел' то у смислу да јесте да доста активиста то бива зарад неког грантова или тако нечег, или само у смислу да није баш тако ал' скоро сви мисле да јесте?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sergen Yalçın Wed Mar 13, 2019 2:00 pm

    Gargantua wrote:beli #2

    sa većim hajpom i odvlačenjem pažnje, dakle kao tema još štetniji za politiku u srbalja

    vrlo britka analiza! samo sto beli nije bio protiv vucica, ali ne daj da te te sitnice ometaju.  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 903208043


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Zuper Wed Mar 13, 2019 2:26 pm

    disident wrote:
    Creepy Uncle wrote:aaa meni je izašlo na mgtow grupi Glas za muškarce
    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 1403342043 i ja sam u njoj

    Stvarno cudno sto je ovaj napredni bot u grupi mrtgow, ili kako vec.
    Od muskih muskolanista, koji to nisu, do Tese Tesanovica.

    bela maca

    Posts : 11025
    Join date : 2014-10-28

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by bela maca Wed Mar 13, 2019 2:35 pm

    Da li se uopšte polivanje nekoga hladnom vodom može smatrati nasiljem? bili su unutra, ne napolju na -50, kako je ona to njega prva napala?


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Wed Mar 13, 2019 2:37 pm

    moram da naglasim ono što je dobro kod sergeja
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Wed Mar 13, 2019 2:40 pm

    Mr. Moonlight wrote:moram da naglasim ono što je dobro kod sergeja

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Erős Pista Wed Mar 13, 2019 2:44 pm

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Erős Pista Wed Mar 13, 2019 3:06 pm

    Kako beše ono za Hilari i Trampa.

    Hilarine prednosti: Not Trump. Mane: Hilary

    Trampove prednosti: Not Hilary. Mane: Trump.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 20 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 5:49 am