Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Najave filmova

    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Najave filmova - Page 5 Empty Re: Najave filmova

    Post by zvezda je zivot Sat Dec 16, 2023 2:58 pm

    nisam gledao mnogo filmova ali od onoga sto sam video a da ulazi u ovogodisnje liste: asteroid city, crtani spajdermen i novi radu zude (!) (zanimljivo jer ima cak i slicnu strukturu ko njegov prethodni film koji mi je bio uzas).

    sto se tice sledece godine, od americkih filmova gledacu ova 2:






    _____
    ova zemlja to je to
    Bleeding Blitva

    Posts : 3742
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Najave filmova - Page 5 Empty Re: Najave filmova

    Post by Bleeding Blitva Sat Dec 16, 2023 5:28 pm

    Još mi uvijek stoji Asteroid City u folderiću, nikako se nameračit.
    Možda bi novog Glazera, valjda će doć u kina, vidim da traje pristojnih niti dvi ure.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Najave filmova - Page 5 Empty Re: Najave filmova

    Post by zvezda je zivot Sat Dec 16, 2023 6:05 pm

    sigurno najlepsi andersonov film. ljudi imaju razne zamerke (variety ga stavio u top 5 najgorih filmova godine) koje ja il ne razumem il misim da vaze za svaki andersonov film a ovde cak i nisu mane.

    meni glejzer sigurno nece da se dopadne. ja od ovoga sto ljudi vole nisam gledo keli rajhard (davao se kad sam bio u parizu al sam propustio) i pecolda. i honga isto. i lantimosa, ali on me zaista ne zanima.


    _____
    ova zemlja to je to
    beli listići

    Posts : 379
    Join date : 2022-07-18

    Najave filmova - Page 5 Empty Re: Najave filmova

    Post by beli listići Sat Dec 16, 2023 7:59 pm

    zvezda je zivot wrote:sigurno najlepsi andersonov film. ljudi imaju razne zamerke (variety ga stavio u top 5 najgorih filmova godine) koje ja il ne razumem il misim da vaze za svaki andersonov film
    U pravu ste i ti i Variety - za sve andersonove filmove vaze iste zamerke i svaki je u top 5 najgorih filmova godine Najave filmova - Page 5 2304934895

    A za Vineland imas mustuluk
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Najave filmova - Page 5 Empty Re: Najave filmova

    Post by zvezda je zivot Sat Dec 16, 2023 8:46 pm

    ja misim da postoji sasvim realna mogucnost da je cela njegove filmografija 1 velika greska. ja prvi nisam siguran. ali to je 1 stvar. drugo je sto ljudi generalno nemaju pojma kako da kritikuju njegove filmove i svi se pretvaraju u dimitrija vojnova. i onda izmisljaju stvari koje nikad nisu postojale. u fazonu ves je propo kad je izgubio ravnotezu izmedju forme i sadrzine, ostao bez emo-kora svojih filmova, jer vise nema 1 glavnog lika sa kojim mozemo da se povezemo (lol), ili vise nema uloga jer nema porodice, ili vanzemaljci ne deluju opasno a moraju da budu stvarni kontrasta radi. jer kapiram da su nacisti u grand budapestu izgledali zastrasujuce...

    ako je ves anderson promasaj on je mnogo zanimljiviji promasaj nego sto su njegovi kriticari sposobni da artikulisu


    _____
    ova zemlja to je to
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Najave filmova - Page 5 Empty Re: Najave filmova

    Post by zvezda je zivot Wed Jan 10, 2024 7:27 pm

    beli listići wrote:
    zvezda je zivot wrote:sigurno najlepsi andersonov film. ljudi imaju razne zamerke (variety ga stavio u top 5 najgorih filmova godine) koje ja il ne razumem il misim da vaze za svaki andersonov film
    U pravu ste i ti i Variety - za sve andersonove filmove vaze iste zamerke i svaki je u top 5 najgorih filmova godine Najave filmova - Page 5 2304934895

    A za Vineland imas mustuluk

    now reports that Leonardo DiCaprio, Sean Penn, and Regina Hall will star in the film, which begins production on January 21 in California. Scripted by PTA, not much is known about the project, only that it will be set in the present-day (ruling out those Vineland adaptation rumors) and it will be “the most commercial one that PTA has attempted, with commensurate budget.” Variety specifically reports the budget could be as high as $100 million. Expect more casting announcements soon as it will be a large ensemble cast

    ipak ne!


    _____
    ova zemlja to je to

    Najave filmova - Page 5 Empty Re: Najave filmova

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 7:02 pm