Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Serije kao takve

    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by lalinea Tue Mar 31, 2020 5:35 pm

    Star Trek: Picard, na trecoj sam epizodi. TNG meets Firefly Serije kao takve - Page 35 1143415371.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by lalinea Thu Apr 02, 2020 4:32 pm

    Odlican je Picard, odlican!


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Cowboy

    Posts : 1040
    Join date : 2012-02-11

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Cowboy Fri Apr 03, 2020 3:31 pm

    Autsajder, stigao do 7. epizode, sjajni rediteljski trikovi, minuciozno radjeno

    Sama pricha djene djene, videcu do kraja
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Sun Apr 05, 2020 12:30 pm

    Jel gleda neko

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Nino Quincampoix Sun Apr 05, 2020 12:33 pm

    Ja ću ovih dana.
    ♏

    Posts : 4550
    Join date : 2016-06-09

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by ♏ Sun Apr 05, 2020 12:34 pm

    Takoreći planiram.
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by ćaća Sun Apr 12, 2020 10:58 am

    Zna li neko gde može da se skine Više od igre?
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Nino Quincampoix Sun Apr 12, 2020 11:08 am

    Inače, odgledao sam prvu epizodu The English Game i ne verujem da ću dalje. I gluma i produkcija gori od Montevidea.
    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by beatakeshi Sun Apr 12, 2020 11:14 am

    Subura, krv Rima - dosta mršavo, slabo. Film je meni odličan, a ovo je prikvel.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Sun Apr 12, 2020 11:36 am

    lalinea wrote:Odlican je Picard, odlican!

    Vrlo sam zadovoljan. Mada predugo je trajalo do Engage! momenta.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Sun Apr 12, 2020 1:16 pm

    Dobosz Esterházy wrote:Inače, odgledao sam prvu epizodu The English Game i ne verujem da ću dalje. I gluma i produkcija gori od Montevidea.

    Ja pogledao e1 i kao ajde gledaću posle e2 kad ono nikako da me privuče, a u stvari mi se baš nije svidelo. Sad kapiram da sam odgledao više zbog scenografije i koreografije.
    bela maca

    Posts : 11029
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Tue Apr 14, 2020 9:36 pm

    mislim da sam odgledala sve što postoji
    čekam da se završi my brilliant friend pa da zbindžujem
    odgledala sam prvu epizodu killing eve, more of the same
    i počela je još jedna serija pod fibinom palicom, run, nije loša
    i gledam the good place, skroz mi je smešna in a stupid way


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 14, 2020 9:50 pm

    ja sam odgledao drugu sezonu altered carbon i nije me oduševio nastavak

    sad sam počeo counterpart, tek dve epizode, ali mi se sviđa

    videću kako će da ide dalje
    plachkica

    Posts : 16189
    Join date : 2014-11-06

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by plachkica Tue Apr 14, 2020 9:55 pm

    Erzsébet Biszak wrote:mislim da sam odgledala sve što postoji
    čekam da se završi my brilliant friend pa da zbindžujem
    odgledala sam prvu epizodu killing eve, more of the same
    i počela je još jedna serija pod fibinom palicom, run, nije loša
    i gledam the good place, skroz mi je smešna in a stupid way

    čekaš da emituju sve 4 sezone? druga je završena Serije kao takve - Page 35 1143415371
    bela maca

    Posts : 11029
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Tue Apr 14, 2020 9:59 pm

    na kioscima nalazim samo prve tri epizode


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Janko Suvar Thu Apr 16, 2020 11:42 pm

    This is the official YouTube channel for the Talking Sopranos Podcast featuring Michael Imperioli and Steve Schirripa.





    Mnogo zabavan podcast, a moze i da se slusa uz gledanje. Bobi malo tezi za pracenje i ne razume bar u pocetku da podcast nije razgovor nego mora jedan pa drugi da govori, a Kristofer iznenadjujuce pametan i promisljen. 


    Ima spojlera ako ima neko ko nije pogledao seriju dvaes godina kasniije.
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by паће Fri Apr 17, 2020 7:48 am

    Talason wrote:ja sam odgledao drugu sezonu altered carbon i nije me oduševio nastavak

    Ћерка и ја гледали... и остало нам још пар епизода ама клинци пореметили распоред па нам се распао термин. Ал' видим не наваљује, а не наваљујем ни ја.

    Мислим да су искристалисали формулу, избацили све што не утиче на или не улази у њу, а архитеткама и декоратерима платили нешто мање него пре. Фали онај филигран на архитектури. Ал' су дошли до чистог производа без примеса.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 21, 2020 11:12 am

    Gleda li neko ZeroZeroZero?

    Jako mi prija iako je derivat Narcosa: prvo, preskupa je serija, apsolutno preskupa - lokacije su perfektne, Mediteran, Meksiko, Nju Orleans. Fotografija podseća na, recimo, Sicario, ima hladnu lepotu i svedenost. Junaci su drveni i klišetizirani uz nekoliko jakih izuzetaka, ali to mi ne smeta jer sam orijentisan na proceduralni deo serije, i na ultranasilje. 

    Ko voli da se naslađuje detaljima globalne trgovine narkoticima i da pritom malo putuje u svojoj glavi od Montereja do Kalabrije, obavezno da gleda.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by kondo Tue Apr 21, 2020 11:18 am

    Gde se to gleda? Zvuči dobro za moje standarde


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 21, 2020 11:20 am

    Ima da se skine na Rutrackeru. Serija je Amazonova ali nije dostupna za naš region.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7168
    Join date : 2020-03-05

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Apr 21, 2020 9:24 pm

    Halászlé wrote:Gleda li neko ZeroZeroZero?

    Jako mi prija iako je derivat Narcosa: prvo, preskupa je serija, apsolutno preskupa - lokacije su perfektne, Mediteran, Meksiko, Nju Orleans. Fotografija podseća na, recimo, Sicario, ima hladnu lepotu i svedenost. Junaci su drveni i klišetizirani uz nekoliko jakih izuzetaka, ali to mi ne smeta jer sam orijentisan na proceduralni deo serije, i na ultranasilje. 

    Ko voli da se naslađuje detaljima globalne trgovine narkoticima i da pritom malo putuje u svojoj glavi od Montereja do Kalabrije, obavezno da gleda.

    Odgledao pre 2 nedelje, kada sam ti je ovde preporucio. Uz sve ovo sto si ti rekao ja bih dodao da mi je smetalo to sto Andrea Riseborough sa ovom frizurom i ovako omrsavela i sitna meni mnogo lici na Megan Rapino, americku fudbalerku, heroja proslogodisnjeg svetskog prvenstva u zenskom fudbalu koja je, usred prvenstva gde je bila najbolji strelac, pokrenula akciju da se ne ide u Belu kucu ako se osvoji prvenstvo. Pa ju je Tramp zajebavao preko tvitera, a ona je zauzvrat pod pritiskom igrala sve bolje, na uzas MAGA ekipe. Dakle gledam Andreu vidim Megan i to mi je bila distrakcija.

    Ali osim i pored toga, svidja mi se kontrast izmedju italijanske tisine (Italijanski mafiozi ne pricaju mnogo, ne pucaju mnogo i ne pokazuju emocije), opsteg haosa u Meksiku (bla bla kabron bla bla madrigon bla bla puto ratatatata buuum, pa onda zene placu sto je muskarac poginuo) do relativne tisine koja provejava u odnosu izmedju brata i sestre a ispod koje se valja ogromna kolicina emocija.  Jos mi se svideo i deo po Africi, jako lepo snimljeno a ne mozes iz aviona da vidis u kom smeru ide prica. Ono sto je malo postalo smorno s vremenom je da svaka epizoda ima bookmark, to jest pokazu na pocetku/u sredini nesto sto se vec dogodilo, pa onda krecu iz pocetka ka tome. Ajd jednom ajd dvaput, ali u svakoj epizodi...

    Od mene, preporuka. Voleo bih da im Korona virus ne sjebe planove za drugu sezonu. I da Andrea prestane da lici na Megan Rapino.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 21, 2020 9:26 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Halászlé wrote:Gleda li neko ZeroZeroZero?

    Jako mi prija iako je derivat Narcosa: prvo, preskupa je serija, apsolutno preskupa - lokacije su perfektne, Mediteran, Meksiko, Nju Orleans. Fotografija podseća na, recimo, Sicario, ima hladnu lepotu i svedenost. Junaci su drveni i klišetizirani uz nekoliko jakih izuzetaka, ali to mi ne smeta jer sam orijentisan na proceduralni deo serije, i na ultranasilje. 

    Ko voli da se naslađuje detaljima globalne trgovine narkoticima i da pritom malo putuje u svojoj glavi od Montereja do Kalabrije, obavezno da gleda.

    Odgledao pre 2 nedelje, kada sam ti je ovde preporucio. Uz sve ovo sto si ti rekao ja bih dodao da mi je smetalo to sto Andrea Riseborough sa ovom frizurom i ovako omrsavela i sitna meni mnogo lici na Megan Rapino, americku fudbalerku, heroja proslogodisnjeg svetskog prvenstva u zenskom fudbalu koja je, usred prvenstva gde je bila najbolji strelac, pokrenula akciju da se ne ide u Belu kucu ako se osvoji prvenstvo. Pa ju je Tramp zajebavao preko tvitera, a ona je zauzvrat pod pritiskom igrala sve bolje, na uzas MAGA ekipe. Dakle gledam Andreu vidim Megan i to mi je bila distrakcija.

    Ali osim i pored toga, svidja mi se kontrast izmedju italijanske tisine (Italijanski mafiozi ne pricaju mnogo a i ne pucaju mnogo), opsteg haosa u Meksiku (bla bla kabron bla bla madrigon bla bla puto ratatatata buuum) do relativne tisine koja provejava u odnosu izmedju brata i sestre a ispod koje se valja ogromna kolicina emocija.  Jos mi se svideo i deo po Africi, jako lepo snimljeno a ne mozes iz aviona da vidis u kom smeru ide prica. Ono sto je malo postalo smorno s vremenom je da svaka epizoda ima bookmark, to jest pokazu na pocetku/u sredini nesto sto se vec dogodilo, pa onda krecu iz pocetka ka tome. Ajd jednom ajd dvaput, ali u svakoj epizodi...

    Od mene, preporuka. Voleo bih da im Korona virus ne sjebe planove za drugu sezonu. I da Andrea prestane da lici na Megan Rapino.

    aaaaa bravo, razmišljam sve vreme na koga mi liči osim na Tildu Svinton. znam i onu njenu "jebala sam vam majku" fotku.

    a taj narativni klot-frket bi mogli da promene bar u jednoj epizodi, ali navikao sam se već  Serije kao takve - Page 35 3579118792

    izvini, zaboravio sam da si je preporučio, neka frka je trenutno, virus neki.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 21, 2020 10:15 pm

    što je meni ona bila ljepa u oblivionu Serije kao takve - Page 35 3274312807

    posle sam tek shvatio da nije
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7168
    Join date : 2020-03-05

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Apr 21, 2020 10:58 pm

    Talason wrote:što je meni ona bila ljepa u oblivionu Serije kao takve - Page 35 3274312807

    posle sam tek shvatio da nije

    eeee jeste. i obline je tu imala.

    sta se sad od nje napravi, kuku lele.
    bela maca

    Posts : 11029
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Wed Apr 22, 2020 10:06 am

    izbindžovala sam plot against america, meni skroz super/vrlo skeri


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Tue May 07, 2024 2:39 am