Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Normalizatori

    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Erős Pista Sun Apr 25, 2021 12:30 pm

    kapetanm wrote:Pa, mogao je i da odbije, ne znam da li brani Palmu, da li zastupa žene. To se kaže preopterećen sam ili nemam dovoljno znanja ili imam suprotne interese. Opet, nije za izbacivanje iz stranke


    Naravno da je mogao da odbije, ali nije hteo. Jasno je da u Jagodini (kao i u mnogim drugim gradovima) lokalni lideri opozicije rade za vlast.

    I nije izbacen iz stranke, vec smenjen sa mesta predsednika OO.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by kapetanm Sun Apr 25, 2021 1:30 pm

    Pa dobro, vratice ga
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Erős Pista Sun Apr 25, 2021 1:35 pm

    Sasvim moguce.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kripke

    Posts : 3
    Join date : 2021-01-05

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by kripke Sun Apr 25, 2021 2:41 pm

    Erős Pista wrote:
    Jasno je da u Jagodini (kao i u mnogim drugim gradovima) lokalni lideri opozicije rade za vlast.
    već 30ak godina - što kao istinska vlast, što kao saradnici

    i nisu problem lideri, već svi ešaloni birokratije/javne uprave tipa ove nesretne žene; osobe kojima se samo šefovi smenjuju, dok one sinekurišu sa pasijansom na kanc. kompu, punom pikslom i izvrndupečenim sinapsama; problem, jer je to ~600.000 ljudi koji će gristi&grebati da zadrže svoje - dugotrpnom i mukotrajnom servilnošću - stečene pozicije

    no, razumevanje i potonje pomirenje sa takvim stanjem društvenih odnosa u srbiji, vodi ka bogougodnoj ravnodušnosti

    il tako bar čujem
    Anonymous
    Guest

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Guest Sun Apr 25, 2021 3:15 pm

    ne verujem u tu brojku
    kripke

    Posts : 3
    Join date : 2021-01-05

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by kripke Sun Apr 25, 2021 3:33 pm

    Normalizatori - Page 15 Prtscr-825x473

    u biti, tačan broj nije ni važan - srž je da je po sredi veliki broj građana, plus od njih, zavisnih porodica...
    Anonymous
    Guest

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Guest Sun Apr 25, 2021 3:45 pm

    ok, opet nisam saglasan sa primenjenom logikom

    što se javno preduzeće razlikuje od privatnog koje živi od državnih para, stranog investitora koji je tu zbog subvencija i poreskih olakšica itd

    ne verujem da je informer JP, nisam proveravao, pa možda grešim
    Летећи Полип

    Posts : 11112
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Летећи Полип Sun Apr 25, 2021 3:45 pm

    It is immediately obvious that in a country like France, where the executive power commands an army of officials numbering more than half a million individuals and therefore constantly maintains an immense mass of interests and livelihoods in the most absolute dependence; where the state enmeshes, controls, regulates, superintends, and tutors civil society from its most comprehensive manifestations of life down to its most insignificant stirrings, from its most general modes of being to the private existence of individuals; where through the most extraordinary centralization this parasitic body acquires a ubiquity, an omniscience, a capacity for accelerated mobility, and an elasticity which finds a counterpart only in the helpless dependence, the loose shapelessness of the actual body politic — it is obvious that in such a country the National Assembly forfeits all real influence when it loses command of the ministerial posts, if it does not at the same time simplify the administration of thestate, reduce the army of officials as far as possible, and, finally, let civil society and public opinion create organs of their own, independent of the governmental power. 

    But it is precisely with the maintenance of that extensive state machine in its numerous ramifications that the material interests of the French bourgeoisie are interwoven in the closest fashion. Here it finds posts for its surplus population and makes up in the form of state salaries for what it cannot pocket in the form of profit, interest, rents, and honorariums. On the other hand, its political interests compelled it to increase daily the repressive measures and therefore the resources and the personnel of the state power, while at the same time it had to wage an uninterrupted war against public opinion and mistrustfully mutilate, cripple, the independent organs of the social movement, where it did not succeed in amputating them entirely. Thus the French bourgeoisie was compelled by its class position to annihilate, on the one hand, the vital conditions of all parliamentary power, and therefore, likewise, of its own, and to render irresistible, on the other hand, the executive power hostile to it.

    Normalizatori - Page 15 1844795956


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    kripke

    Posts : 3
    Join date : 2021-01-05

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by kripke Sun Apr 25, 2021 3:55 pm

    Talason wrote:ok, opet nisam saglasan sa primenjenom logikom

    što se javno preduzeće razlikuje od privatnog koje živi od državnih para, stranog investitora koji je tu zbog subvencija i poreskih olakšica itd

    ne verujem da je informer JP, nisam proveravao, pa možda grešim
    pisao sam konkretno ponukan jagodinskim pizdarija-igrokazom, u kome su tužiteljke, deo javne uprave

    da postoji još sijaset kolektiva koji su zavisni od državnog novca, podrazumeva se, bez daljeg
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Erős Pista Sun Apr 25, 2021 5:10 pm




    Teskoe.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Janko Suvar Sun Apr 25, 2021 8:06 pm

    Šutanovac Dragan
    @SutanovacDragan
    ·
    2m
    Kada bi stranke izbacivale članove koji su po profesiji advokati, koji se bave krivicom, zato što brane kriminalce izvesno više se ni jedan advokat ne bi bavio politikom. Kad se sudi optuženom presuda da važi i za advokata. Ta logika?
    Anonymous
    Guest

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Guest Sun Apr 25, 2021 8:13 pm

    čoban tera ovčice
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by ficfiric Sun Apr 25, 2021 8:25 pm

    Heh, a prvi su oni krenuli sa "Lutovcev DS brani Palmu"


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Guest Sun Apr 25, 2021 8:27 pm

    ds i sns ista govna
    Anonymous
    Guest

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Guest Sun Apr 25, 2021 9:09 pm

    Lutovac je ovde u pravu, a ti nisi.
    Anonymous
    Guest

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Guest Sun Apr 25, 2021 9:09 pm

    pola ds je u sns, ideološki se ne razlikuju uopšte, tako da jesam
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Erős Pista Sun Apr 25, 2021 9:23 pm

    Dobro, ne moze svvaka rasprava da se pretvori u ovaj uopsteni svisuistizam. Uopste to nije bila tema.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Guest Sun Apr 25, 2021 9:30 pm

    ds pola svojih instalirao u današnju vlast, sad kao ne valja advokat lol
    Јанош Винету

    Posts : 5218
    Join date : 2016-01-26

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Јанош Винету Sun Apr 25, 2021 11:42 pm

    Истини за вољу, није ДС никога инсталирао, него су прелетачи напустили ДС и прелетели у СНС. 

    Овај ДС који сада имамо са Лутовцем и ДС пре 10 година су као небо и земља.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Anonymous
    Guest

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Guest Mon Apr 26, 2021 12:54 am

    hahaha ljudi se još uzdaju u pištaljku iz 96te, utisak nedelje i ds, a ovaj stoosamdesetosmi ds mora da je nešto novo i drugačije.
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Erős Pista Mon Apr 26, 2021 5:33 am

    Erős Pista wrote:Dobro, ne moze svaka rasprava da se pretvori u ovaj uopsteni svisuistizam. Uopste to nije bila tema.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Guest Mon Apr 26, 2021 8:43 am

    budala
    disident

    Posts : 15038
    Join date : 2016-03-28

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by disident Fri Apr 30, 2021 10:07 pm



    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by kapetanm Sun May 02, 2021 10:51 am

    Info od rodbine iz prve ruke iz Jagodine.
    Ne da je tačno nego na kvadrat oduvek, sad je atmosfera kao Informbiro, pa ti šukni ako smeš
    avatar

    Posts : 7491
    Join date : 2017-03-14

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by MNE Sun May 02, 2021 12:30 pm

    pa naravno da je tačno kad je debil u emisiji rekao da ko dođe kod njega da je sniman kamerama itd. znači Epstein za sirotilju e sad ovaj će se malo teže zadaviti tankim čaršavom pa će morati da nađu neku debelu lančugu za njega da se samoubije

    Normalizatori - Page 15 Empty Re: Normalizatori

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 03, 2024 1:52 am