Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nogomet u južnih Slavena

    Del Cap

    Posts : 6187
    Join date : 2019-11-04

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Del Cap Wed Oct 20, 2021 10:06 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:rip. jel to onaj sto je korner zastavicom tukao sudiju? enver maric mu dao gol iz igre?

    On dao Mariću

    Ferenc Puskás

    Posts : 11572
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Ferenc Puskás Thu Oct 21, 2021 1:34 am

    Eh, Pantelić, jedna od najmarkantnijih figura u ono vrijeme.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by ficfiric Thu Nov 04, 2021 4:30 pm




    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Fdqono10


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by fikret selimbašić Thu Nov 04, 2021 4:46 pm

    Kakav kič sa početka devdesetih, ni blizu one ljepotinje sa SP '90. Sreća pa se raspadosmo na vakat.

    Dresovi sličnog dizajna su preplavili BiH nakon rata, dolazili su kao poklon njemačkih niželigaša ovdašnjim. Najizdašnija pomoć stigla je od BVB nakon što su uzeli evropsku titulu, desetine hiljada Die continentale BVB dresova i žuto crnih jakni za školsku djecu, par godina mi se mantalo od žuto-crne boje oko mene.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by fikret selimbašić Fri Nov 12, 2021 8:57 pm



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by ficfiric Fri Nov 12, 2021 10:19 pm

    Mlada fudbalska reprezentacija Srbije igrala je u Novom Sadu nerešeno 0:0 sa selekcijom Farskih Ostrva u petom meču kvalifikacija za EURO U21.

    Mladi srpski fudbaleri razoračali su na stadionu “Karađorđe” u Novom Sadu. Nakon ovog remija izgubili su gotovo sve šanse za plasman na Evropski šampionat.

    Orlići nakon pet odigranih utakmica imaju samo pet bodova. Ostvarila su jednu pobedu, uz dva remija i isto toliko poraza.


    ...

    Tabela grupe: Francuska 13, Ukrajina 10, S. Makedonija 6, Farska O. 6, Srbija 5, Jermenija 3.


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by fikret selimbašić Tue Dec 21, 2021 11:32 am

    Nikad ni čuo nisam za ovaj tv film dok mi sinoć ne iskoči na yt. Drug Otto da pogleda prvih dva i po minuta Nogomet u južnih Slavena - Page 24 4101625831



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by fikret selimbašić Fri Dec 24, 2021 10:59 am

    9,9/10



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by kondo Mon Jan 31, 2022 9:17 pm

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 FKc6mK8XEAoig6S?format=jpg&name=small

    imali smo istu ovakvu škodu 1000mb, golubije plava


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by fikret selimbašić Mon Jan 31, 2022 9:25 pm

    kondo wrote:Nogomet u južnih Slavena - Page 24 FKc6mK8XEAoig6S?format=jpg&name=small

    imali smo istu ovakvu škodu 1000mb, golubije plava

    Istu je vozio i moj rođak početkom osamdesetih. Kad se bilo gdje i bilo kad zametne tema o vozilima i vožnji, on prvo izgovori Škoda, 1,5 sekundi pauze, hiljadu em-be, još sekund pauze, hiljadu mojih briga hehahahehae.

    Ova boja:

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 779px-Skoda_100-2


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Erős Pista Mon Jan 31, 2022 9:45 pm

    Skodilak.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18422
    Join date : 2014-12-12

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by beatakeshi Mon Jan 31, 2022 9:46 pm

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Hajduk_grb_1961-cropped
    evo im od mene skroman prilog
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Zus Mon Jan 31, 2022 10:36 pm

    Moj cale vozio 2 skode 70ih I 80ih. Ovu 100 mb imao komsija Zika Škembe, bordo
    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Img_2011
    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Ekoda_10
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Jan 31, 2022 11:41 pm

    Erős Pista wrote:Skodilak.
    Mislim da je to lokalizam, taj izraz samo samo od rodjaka iz Nis cuo (on je takodje vozio Skodilaka).


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by kondo Tue Feb 01, 2022 12:14 am

    teško...


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Mr.Pink Tue Feb 01, 2022 9:34 am

    kako lokalizam skodilak


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Guest Tue Feb 01, 2022 11:45 am

    nikako
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by паће Tue Feb 01, 2022 1:04 pm

    И ми смо имали два, прво неки 105 у тој беж боји, па после 120 у баш тој нијанси жуте. Колико је то чудо имало преграда за трпање ситница, прави шверцерски ауто.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by kondo Tue Feb 01, 2022 1:12 pm

    mene su izrazito nervirale neke ne znam kako to da nazovem kao zavesice u vratima, imale su jaku oprugu i kao dete nisam to mogao lako da otvorim. imao sam 4 godine kad smo kupili škodilaka ali mislim da ga nikada nisam skroz zavoleo, pogotovo što me za njega veže ozbiljna trauma iz detinjstva. išli smo na more kroz istočnu bosnu ka trebinju i na ivan sedlu kao i uvek neki šleper mili uzbrdo, moj ćale popizdi i krene u preticanje ali škoda spora, nema ubrzanje, kad ono iz krivine u suprotnoj traci isti takav šleper. situacija ni da kočiš ni da daš gas i zapravo sva 3 vozila (2 kamiona i mi) krenemo da kočimo i zaustavimo se u suprotnoj traci. ja bio zalego na sedište u očekivanju sudara, podignem glavu i ispred nas bukvalno na pola metra vidim džinovski kamion i vozača koji širi ruke i gestikulira mom ćaletu u fazonu čoveče da li si normalan. tako da mi je to letovanje (po sećanju neko trsteno kod kupara ili slično...) preselo a generalno od tada ne volim da vozim kroz bosnu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Guest Tue Feb 01, 2022 1:18 pm

    meni su ove škode generalno jako dosadna vozila, da mi daju oktaviju ili superb, sve ok, ali bih baš bio onako u jebi ga raspoloženju

    oktaviju sam vozio pre par godina nekoliko meseci i nisam imao nikakve primedbe, realno bio je dobar auto sa dobrim motorom, ali ne volim potpuno iracionalno
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by паће Tue Feb 01, 2022 1:23 pm

    А, па имали смо сличних искустава. Истина, знали смо и ћале и ја (почео сам да возим кад је први шкодилак имао мање од две године) да то није ђогат него магарац од мотора, па се нисмо ни залетали... Кад сам први пут возио до Задра, негде око Спачванске шуме узмем да претичем неке бугарске осамнаесточкаше, претекнем два и заглавим између њих. Пола сата возим, метар ипо растојање држе, нема теорије да претекнем и предњу двојицу, а не улеће ни нико са јачим колима страга. Непрелазни блок. Изашао на неки паркинг, јебо ти такву вожњу.
    На врху Велебита би редовно прокувао, јер изађеш на равно па мало олабавиш педалу, смањи се хлађење... а оно натоварени до грше, још вучемо и ону малу приколицу. Четрес минута да се попије кафа и долије вода у мотор, па терај даље, одавде је низбрдо.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Zus Tue Feb 01, 2022 1:29 pm

    Talason wrote:meni su ove škode generalno jako dosadna vozila, da mi daju oktaviju ili superb, sve ok, ali bih baš bio onako u jebi ga raspoloženju

    oktaviju sam vozio pre par godina nekoliko meseci i nisam imao nikakve primedbe, realno bio je dobar auto sa dobrim motorom, ali ne volim potpuno iracionalno

    Solidna riba na koju ti se ne dize, to su nove skode.

    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Zus Tue Feb 01, 2022 1:30 pm

    kondo wrote:mene su izrazito nervirale neke ne znam kako to da nazovem kao zavesice u vratima, imale su jaku oprugu i kao dete nisam to mogao lako da otvorim. imao sam 4 godine kad smo kupili škodilaka ali mislim da ga nikada nisam skroz zavoleo, pogotovo što me za njega veže ozbiljna trauma iz detinjstva. išli smo na more kroz istočnu bosnu ka trebinju i na ivan sedlu kao i uvek neki šleper mili uzbrdo, moj ćale popizdi i krene u preticanje ali škoda spora, nema ubrzanje, kad ono iz krivine u suprotnoj traci isti takav šleper. situacija ni da kočiš ni da daš gas i zapravo sva 3 vozila (2 kamiona i mi) krenemo da kočimo i zaustavimo se u suprotnoj traci. ja bio zalego na sedište u očekivanju sudara, podignem glavu i ispred nas bukvalno na pola metra vidim džinovski kamion i vozača koji širi ruke i gestikulira mom ćaletu u fazonu čoveče da li si normalan. tako da mi je to letovanje (po sećanju neko trsteno kod kupara ili slično...) preselo a generalno od tada ne volim da vozim kroz bosnu.


    Saug je mozda mogao malo da pomogne u tim ludackim situacijama sa preticanjem. Mada lako je da se prica posle
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by паће Tue Feb 01, 2022 2:00 pm

    Zus wrote:
    Talason wrote:meni su ove škode generalno jako dosadna vozila, da mi daju oktaviju ili superb, sve ok, ali bih baš bio onako u jebi ga raspoloženju

    oktaviju sam vozio pre par godina nekoliko meseci i nisam imao nikakve primedbe, realno bio je dobar auto sa dobrim motorom, ali ne volim potpuno iracionalno

    Solidna riba na koju ti se ne dize, to su nove skode.

    Ма данас сва кола изгледају исто, па и шкодилаци. Једино страга некако препознам, има нешто од силуете оне стодваеске, генетику не мош зајебати. Или то раде намерно.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by kondo Tue Feb 01, 2022 2:03 pm

    Sad mi se po sećanju čini da nije bilo Ivan Sedlo nego Čemerno. I to ime mi je pravilo bušotine u dečijem mozgu, kako se nešto može zvati Čemerno.

    Škodu ne bi vozio sem Octavie Scout (karavan sa 4x4) i Yetija, koji je zapravo bio poslednja Škoda i to jako dobra. Nemci su skroz ubili brend.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Nogomet u južnih Slavena - Page 24 Empty Re: Nogomet u južnih Slavena

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 09, 2024 6:45 am