Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Dijaloženje

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by kondo Tue Jan 09, 2018 8:23 pm

    ostap bender wrote:zasto risto jednostavno ne bi bio dosledni sotona? sta mu vucic tacno moze?

    pa ja se nadam i verujem da je to on. ja odavno mislim da je risto najveći zilot SPC ali da ga se nema zašta uhvatiti kao artemija da bi ga se rasčinilo, plus je pitanje za kim bi više sveštenstva krenulo u slučaju raskola. u svakom slučaju ovo je strava zabavno pošto se njega ne može ućutkati.

    mislim mi smo poslednji jadnici što nas rajca butthurt  koji im on proizvodi.

    realno najdalje dokle mogu da dobace je da ga nekako overe, sipaju mu nešto u rakiju i slično.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by boomer crook Tue Jan 09, 2018 8:25 pm

    pa to je to. srpski samuilo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Erős Pista Tue Jan 09, 2018 8:31 pm

    Ma jok. Nije Amfilohije lud. Ne moze mu Vucic nista, ali mu moze biti koristan za svasta. Ma lepo je ovi odigrano, svaka cast. Pazi kad ga iskoriste kao triger za nove izbore.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 09, 2018 8:36 pm

    Kondo wrote:
    ostap bender wrote:zasto risto jednostavno ne bi bio dosledni sotona? sta mu vucic tacno moze?

    pa ja se nadam i verujem da je to on. ja odavno mislim da je risto najveći zilot SPC ali da ga se nema zašta uhvatiti kao artemija da bi ga se rasčinilo, plus je pitanje za kim bi više sveštenstva krenulo u slučaju raskola. u svakom slučaju ovo je strava zabavno pošto se njega ne može ućutkati.

    mislim mi smo poslednji jadnici što nas rajca butthurt  koji im on proizvodi.

    realno najdalje dokle mogu da dobace je da ga nekako overe, sipaju mu nešto u rakiju i slično.

    kamo sreće
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by kondo Tue Jan 09, 2018 8:39 pm

    pa u vrhu sigurno jeste. atanasija zanima samo fudbal i odustao je od politike a imao je politicki potencijal, mogao je da bude soft risto. ajde sad i ti, ne kvari nam ovaj momenat seirenja zato što marko đurić mora mahnito i nekontrolisano da češe anus. a i 14. pada u nedelju, sačekaćemo obraćanje vrhovnog.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by MNE Tue Jan 09, 2018 8:43 pm

    AV bi da prizna Kosovo al da mu ne uđe, moguće da će probati da predstavi Evropljanima kako je stabilokratija ipak na prvom mjestu pa da mu odlože to još malo
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 09, 2018 8:49 pm

    Iz naše današnje perspektive AV izgleda kao nekakav mastermajnd koji sve super kontroliše. Kad se to bude gledalo retrospektivno (ko doživi) verujem da će greške biti mnogo lakše uočiti.
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Tue Jan 09, 2018 8:51 pm

    Amfilohije je stao iza svog političkog stava, koji je čak i mejnstrim, Irinej je stao iza - Vučića.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 09, 2018 8:52 pm

    Fakat
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by No Country Tue Jan 09, 2018 8:53 pm

    И Вучић је мејнстрим, и то још мејнији.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Nino Quincampoix Tue Jan 09, 2018 9:00 pm

    Amfilohije već 30 godina u svoju eparhiju dovodi i rukopolaže sveštenike uglavnom iz Hercegovine i Bosne, koji su, blago rečeno, ekstremni u svakom pogledu i koji su mu lično odani do smrti. Uz to, koristi se time što su okolni episkopi kurci na biciklu i ne rade ništa pa se širi i na tuđu teritoriju, konkretno eparhiju Budimljansko-nikšićku.

    Ukratko, Amfilohije je napravio mrežu koja ga čini moćnim igračem u 3 države i može glat da napušava kurcem onu budalu Irineja.
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Sergen Yalçın Tue Jan 09, 2018 9:33 pm

    uvek sam cenio tog amfilohija. Dijaloženje - Page 24 2304934895


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Erős Pista Wed Jan 10, 2018 12:45 am

    KinderLad wrote:Iz naše današnje perspektive AV izgleda kao nekakav mastermajnd koji sve super kontroliše. Kad se to bude gledalo retrospektivno (ko doživi) verujem da će greške biti mnogo lakše uočiti.


    Ne mislim ja da je ovo AV rezirao, samo da je negde i racunao sa tskvim ispadima. Cela ideja dijalozenja je zasnovana na tome da se ludacu ispaljuju, a da on sa visine bozanskog mira odbacuje njihove ludacke predloge sve vreme namigujuci svojim glasacima - pa jel ocete ove ludake?!? Pustite mene, ja cu to da sredim...

    Amfilohije mu je doso kao kec na deset. On ludak, Ceda izdajica, ostaje samo odmereni Vucic da nadje zlatnu sredinu.

    A pazite sta vam kazem za izbore - ocigledno, nemamo legitimitet za resavanje problema Kosova, ajmo jos jednu turu pitanja naroda.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by No Country Wed Jan 10, 2018 12:59 am

    Мој буразер је Амфилохијем плашио децу. Звали су га "вештица Амфилохија", па онда у цик, смех и трк по кући.

    Мислим да Вучић ипак ради нешто друго. Пре свега - купује време. А са Амфилохијем и његовом браншом - купује бесконачност.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by MNE Wed Jan 10, 2018 9:49 am

    pokušao je i Milo da iskoristi Amfilohija za te svrhe ali je na kraju morao da popusti i prizna KiM, nije ni zapad baš toliko blesav
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Nino Quincampoix Wed Jan 10, 2018 9:53 am

    +1

    Amfilohije i Milo su pravi dynamic duo
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by boomer crook Wed Jan 10, 2018 10:24 am

    ne verujem da amfiholije moze da ugrozi vucica ali obratite paznju da po pitanju kosova vucicu opoziciju cine grupe koje su navikle da rade u kljucu akademija - crkva - 'gradjansko drustvo'. oni taj front formiraju na jedini nacin na koji to znaju: izjave ljudi koji obavljaju razlicite funkcije koje im omogucavaju da politicki govore izvan politike, peticije i medijsko prisustvo. risto napada, matija pravi peticiju a vucela pravi feljton. hocu da kazem njihov cilj nije da uzmu vlast vec da vlast prati njihov ritam.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Wed Jan 10, 2018 10:29 am

    oni su mu opozicija kao sto su on i mira markovic bili milosevicu, sprdacina.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Mr.Pink Wed Jan 10, 2018 10:47 am

    ma kakva opozicija amfilohije. ovde se sabornost i svetinja dovode u pitanje. u pravu je ubica lepog lica, dobar izgovor da se hajdzekuju izbori, u smislu da umesto zdravstva, siromastva i generalnog posrnuca, centralna tema narednih izobra bude jebeno kosovo.

    a masinerija vucicevska desnicarska ce to pitanje sabornosti resiti preko odbora za dijalog, podobnih mitropolita i feljtona u pecatu.


    Last edited by Mr.Pink on Wed Jan 10, 2018 10:49 am; edited 1 time in total


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Wed Jan 10, 2018 10:49 am

    ma svima super, i cede canci ce iz vuciceve bulje moci da prduckaju ua sotona risto
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Erős Pista Wed Jan 10, 2018 12:16 pm

    Dijaloženje - Page 24 DTGje9pX0AApy9J



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Wed Jan 10, 2018 2:47 pm

    ostap bender wrote:ne verujem da amfiholije moze da ugrozi vucica ali obratite paznju da po pitanju kosova vucicu opoziciju cine grupe koje su navikle da rade u kljucu akademija - crkva - 'gradjansko drustvo'. oni taj front formiraju na jedini nacin na koji to znaju: izjave ljudi koji obavljaju razlicite funkcije koje im omogucavaju da politicki govore izvan politike, peticije i medijsko prisustvo. risto napada, matija pravi peticiju a vucela pravi feljton. hocu da kazem njihov cilj nije da uzmu vlast vec da vlast prati njihov ritam.
    Vučela, koliko ja vidim, nigde ne iskače sa SNS linije. njegovi uvodnici u pečatu, dok sam ja na to bacao pogled, bili su tipična odbrana Vučića za nacionalističko biračko telo a la Irinej, tj. podsećanje na Gargantuin smell test, trabunjanje o spoljnim i unutrašnjim neprijateljima koji hoće da nas uništite i jel vidite šta nam rade, itd. jel sam nešto propustio pa se Vučela predomisliotm? ili ne misliš bukvalno na njega?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by kondo Wed Jan 10, 2018 2:55 pm

    Nijedan SPS-ovac nije istinski odan Vucicu, pa ni Vucela. Sve je to politika kako je oni vide. Bice sleeperu uvek i svima dok ne dodje njihov trenutak da ponovo preuzmu vlast.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Filipenko Thu Jan 11, 2018 12:42 pm

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by kondo Thu Jan 11, 2018 12:50 pm

    zasto sam pomislio da je ovo fajgelj Dijaloženje - Page 24 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Dijaloženje - Page 24 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 12:00 am