Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Dijaloženje

    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 1:54 pm

    na kraju ce objaviti da je tzv medjunarodna zajednica za zelenim stolom korigovala rezultat, te da je tekma srbija vs rest of the world završena našom pobedom od 4:0 a ne od 7:0 kako smo objavili 99. u junu.
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 2:06 pm

    Izuzetan put
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 2:08 pm

    Ovo je jedna predstava za strance, koju vodi on licno, a s druge strane se pravi svinjac unutra kroz dijalozenje, sa standardnim repertoarom uvreda, pasivne agresije i prenemaganja.
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 2:09 pm

    aj to nego sto ce svo ovdasnje bezmozgastvo zaista ubediti ocas posla da je kosovo izgubio i predao tadic.
    Erős Pista

    Posts : 81413
    Join date : 2012-06-10

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Erős Pista Mon Jul 31, 2017 2:33 pm

    [size=42]Нико не треба да користи позицију политичке моћи и доминације да иницира унутрашњи дијалог, као што то ради председник Србије, али можемо да искористимо разноврсне политичке ставове да нађемо најбоље заједничко решење за проблеме са Србијом, написао је на својој фејсбук страници одлазећи премијер Косова Иса Мустафа.[/size]
    [size=42]Коментаришући позив председника Александра Вучића за унутрашњи дијалог ради решавања проблема између Срба и Албанаца, Мустафа је написао да су решавање питања Срба на Косову и проблема са Србијом "чвор" у европској перспективи и дугорочној стабилности Косова.[/size]


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Filipenko Mon Jul 31, 2017 2:55 pm

    Azem Vlasi, Otto Katz i Isa Mustafa tvrdo uz Vučića!
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 3:40 pm

    jedan od najvecih lozaca mase na veliku srbiju ce da je zvanicno i nepovratno svede na najmanju mogucu, msm sto je i logicno, kakav bi bio nacin da su kapitulaciju 45 potpisivali nacisti koji nisu ucestvovali u stvaranju grose rajha. pokusaju stvaranja, pardon, kao i sa karlobagom.
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by паће Mon Jul 31, 2017 3:43 pm

    А пропао тога, замишљам сценарио у ком Карлобажани ископају неке књиге староставне и установе да им се место у ствари зове Кавлобаг, те реше да то и спроведу.

    Како би Шешељ то схватио?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81413
    Join date : 2012-06-10

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Erős Pista Mon Jul 31, 2017 3:44 pm

    Sinhvonicitet.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by beatakeshi Mon Jul 31, 2017 3:54 pm

    U starostavnim knjigama je Bag, Kavlo se pojavio kasnije.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by boomer crook Mon Jul 31, 2017 4:15 pm

    otto katz wrote:
    Hubert de Montmirail wrote:

    to nisam ni primetio, sad vidim da drnda brojanicu.

    zanimljivo je to Tempovo povlacenje u anonimnost... slicno je uradio i Peko, u neku ruku i Koca u kasnijem periodu.
    Meni najzanimljivije kako govori o "potpunoj slozi Srba" u istočnoj Bosni i o tome kako se zalagao za suradnju Č&P, a poslije nije makao prstom da zaštiti brata četnika.

    nista cudno. procitaj kocine dnevnike.  cetnicu su za partizane prvenstveno izdajnici. naravno, njihova izdaja je posledica nacina na koji su oni dozivljavaju tzv. nacionalno pitanje.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Zastava 120m

    Posts : 343
    Join date : 2017-06-27
    Location : Tunguzija

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Zastava 120m Mon Jul 31, 2017 4:41 pm

    diktotar wrote:aj to nego sto ce svo ovdasnje bezmozgastvo zaista ubediti ocas posla da je kosovo izgubio i predao tadic.

    Slobodno može što se mene tiče, nije mi Tadića žao ni sekunde.


    _____
    I'm here now for six days
    and nobody invited me for breakfast.

    This morning they say, "Come for breakfast
    with us, Arnold, have a nice breakfast."
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by No Country Mon Jul 31, 2017 4:46 pm

    Zastava 120m wrote:
    diktotar wrote:aj to nego sto ce svo ovdasnje bezmozgastvo zaista ubediti ocas posla da je kosovo izgubio i predao tadic.

    Slobodno može što se mene tiče, nije mi Tadića žao ni sekunde.
    Exactly. Where do I sign?
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Kinder Lad Mon Jul 31, 2017 5:32 pm

    To dal mi je (nije) zao Tadica to je jedna stvar...


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 5:46 pm

    Vučić: Moj poziv na dijalog ne znači priznavanje Kosova


    Kragujevac -- Moj poziv na dijalog ne znači priznavanje Kosova, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, navodeći da će se izjasniti tek kada čuje sve stavove.

    “Ovo je samo poziv na dijalog, rešenja nisu gotova. Prekinite da izmišljate na svim stranama. Neću da izlazim sa rešenjima, dok ne čujem stavove kompletnog društva”, naveo je Vučić.

    On je to rekao povodom pitanja novinara kako vidi izjavu ruske istoričarke Elene Guskove da otvaranje dijaloga vodi priznanju Kosova.   Dijaloženje - Page 10 1861198401

    "Srpsku politiku vodi srpsko rukovodstvo u skladu sa srpskim državnim i nacionalnim interesima", naveo je Vučić.

    Vučić je rekao da su se do sada čuli stavovi nekadašnjeg predsednika Srbije Borisa Tadića, lidera Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja i nekih ljudi u Vladi Srbije.

    "Dobro je da učestvuje u dijalogu. Mi to pozdravljamo. Dobro je da čujemo svako mišljenje, od onih koje smo čuli od gospodina Šešelja sa Lazarevim kletvama, do Tadića sa stolicom u Ujedinjenim nacijama (za Kosovo, bez formalnog priznavanja), čuli ste iz Vlade bar tri različita predloga i dobro je da su se ljudi otvorili da govore šta misle. Onda ćemo da sednemo sa građanima i razgovaramo šta je moguće, a šta je to što ne smemo da izgubimo", rekao je Vučić nakon obilaska novoizgrađenog Centra za vantelesnu oplodnju u Kliničkom centru Kragujevac.

    Osim toga, Vučić je naveo i da Srbija ne želi da bude nijednog vojnog saveza:

    "O NATO uopšte ne raspravljamo. Srbija ne želi da bude deo ni jednog vojnog saveza. Srbija ima svoju vojsku. Pitanje hoćete u NATO? Ne. Hoćete u (Organizaciju ugovora o kolektivnoj bezbednosti) ODKB? Ne, nećemo u ODKB. Imamo srpsku vojsku i ona će da jača. Prekinite sa svih strana da vodite politiku Srbije. Nećemo u NATO, hvala. Nećemo u ODKB, hvala”, istakao je Vučić.

    On je dodao da svi očekuju da se Srbija opredeljuje.

    “Srbija ne sedi na dve stolice, kako neki tvrde. Srbija ima svoju, srpsku, stolicu i neće ničiju tuđu. Sami biramo svoj put u budućnost”, podvukao je Vučić.

    Prema njegovim rečima, Srbija je više nego ikada izložena različitim pritiscima, sa različitih strana.

    “Niko nije zadovoljan pozicijom Srbije, jer je ona nezavisna država i brine o svojim interesima u uslovima sve većeg sukoba velikih sila, kada proteruju 750 i više lica iz diplomatskih predstavništva, pa je razumljiva zaoštrena retorika”, ocenio je Vučić.
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 5:56 pm

    Dijaloženje - Page 10 1931448533


    Dijaloženje - Page 10 20525421_1889640241284962_6424897034740638435_n
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by паће Mon Jul 31, 2017 6:01 pm

    Kinder Lad wrote:To dal mi je (nije) zao Tadica to je jedna stvar...

    ...а сасвим је друга да се скине кривица са Слобе и пређашњих и пребаци на њега.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 6:12 pm

    upravo, ali ako je on zapravo ideoloski ono izvorno radikalsko djubre, a jeste, nadam se da ce mu priznavanje kosova doneti jedan kvalitetan rak svega
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by No Country Mon Jul 31, 2017 6:38 pm

    Тадићев однос према Косову је заправо парадигматичан: носио је тај тешки камен око врата, а плашио се и саме помисли да би можда могао да га скине. У међувремену је куцао сат.

    Да, Тадић итекако носи свој део кривице за нерешени (и тобоже нерешиви) статус Косова.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by beatakeshi Mon Jul 31, 2017 6:46 pm

    Naravno da nije mogao, ulica (štagodtoznačilo) je bila protiv njega a ostatak političke scene se ne bi libio ničega (u okviru svojih mogućnosti) da dođe na vlast.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Kinder Lad Mon Jul 31, 2017 6:52 pm

    kada proteruju 750 i više lica iz diplomatskih predstavništva, pa je razumljiva zaoštrena retorika

    jao jao


    _____
    alt-lib
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by No Country Mon Jul 31, 2017 7:27 pm

    beatakeshi wrote:Naravno da nije mogao, ulica (štagodtoznačilo) je bila protiv njega a ostatak političke scene se ne bi libio ničega (u okviru svojih mogućnosti) da dođe na vlast.
    Види, или ћеш да се тртиш да будеш Председник Републике, што онда укључује и улицу - или ћеш да од те улице бежиш у Румунију. То што је Боки Таки веровао да једно не искључује друго, управо то и јесте мера његове кривице.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by beatakeshi Mon Jul 31, 2017 8:00 pm

    nc wrote:управо то и јесте мера његове кривице
    Upravo, zato i ne treba dodavati ništa na taj tas što mu ne pripada.
    Ono što je meni interesantno je pitanje kakva je to političko-kadrovska vrteška koja od BT-a napravi značajnu političku ličnost.
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 8:10 pm

    zadnjih 30 godina:

    slobodan milošević
    milan milutinović
    boris tadić
    tomislav nikolić
    aleksandar vučić



    nađite uljeza
    Anonymous
    Guest

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Guest Mon Jul 31, 2017 8:18 pm

    e, stvarno, dajte topik za dijalog, ima svašta

    Dijaloženje - Page 10 Empty Re: Dijaloženje

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 1:27 pm