Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Najave svirki

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-11

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nino Quincampoix Thu Oct 03, 2019 3:41 am

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50029
    Join date : 2017-11-16

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Oct 03, 2019 5:46 am

    Kolko oni imaju godina sad, 70?

    Ali dobar je plakat Najave svirki - Page 2 1399639816
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-04

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Solus_Rex Sat Oct 19, 2019 5:14 am

    http://www.seecult.org/vest/kejv-ponovo-u-beogradu-u-junu

    Legendarni australijski muzičar Nik Kejv (Nick Cave) ponovo dolazi u Beograd u junu 2020. godine, u okviru evropske turneje, a to je za sada jedini nastup najavljen u regionu.
    Kejv i Bed Sids (Nick Cave & The Bad Seeds) nastupiće 4. juna u Štark Areni u Beogradu, u kojoj je poslednji put nastupio krajem oktobra 2017. godine, potvrdivši u
    okviru evropske turneje povodom albuma “Skeleton Tree”, specifično duhovno zajedništvo koje je izgradio godinama s publikom - nabijeno dubokim emocijama i osećanjem jedinstva.

    Prodaja karata za novu turneju počeće već 25. oktobra u 10 sati preko sajtova nickcave.com, tickets.rs, kao i na prodajnim mestima lanca Ticket Vision.
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Sat Oct 19, 2019 5:40 am

    lol zvezda ce u to vreme da bude u barseloni na primaveri a srbi na kejvu u areni lol


    _____
    ova zemlja to je to
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-04

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Solus_Rex Sat Oct 19, 2019 6:48 am

    Bila mi je životna želja da odem na Primaveru dok sam bio student ali su tada svi jurili work & travel da zapale za USA pa nikad ne odoh.  Najave svirki - Page 2 4159171962   
    Znam da lineup stiže oko Nove godine, ima li nekih najava do tada ili barem nagoveštaje da će sa novim albumima neko gostovati?
    Zvezdo?


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-21

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Sat Oct 19, 2019 6:57 am

    trenutno ne mogu da zamislim korak blize samoubojstvu od slusanja novog kejva u areni


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Sat Oct 19, 2019 7:01 am

    Najave svirki - Page 2 3579118792 ja ću ići, ali nikako u parter, nego ona usamljenička mesta sa strane na kojima binu vidiš iz profila, sve ti je na dohvat ruke ali si i dalje izolovan. jako mi je prijao prošli koncert, ali ne verujem da bi mi bilo tako dobro da sam bio u gomili.
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-04

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Solus_Rex Sat Oct 19, 2019 7:14 am

    +1
    Prve dve etaža, pri sredini igrališta su optimalna pozicija za ugođaj u Areni. Samo je potrebno mesta na tim pozicijama na vreme rezervisati...


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-11

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nino Quincampoix Sat Oct 19, 2019 7:19 am

    Ja merkam da idem na koncert u Manchester.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-11

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nino Quincampoix Sat Oct 19, 2019 7:20 am

    Btw, Belle and Sebastian svira ovde kod mene a ja ću biti u jebenom Beogradu.
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Sat Oct 19, 2019 7:26 am

    Solus_Rex wrote:+1
    Prve dve etaža, pri sredini igrališta su optimalna pozicija za ugođaj u Areni. Samo je potrebno mesta na tim pozicijama na vreme rezervisati...

    jeste, da, ali prošlog puta sam pazario kartu bukvalno nekoliko dana pred koncert i ostao je samo dodatni kontingent. a mesto je bilo fantastično. praktično do bine.

    Najave svirki - Page 2 Mesta
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Tue Oct 22, 2019 11:00 pm

    Solus_Rex wrote:Bila mi je životna želja da odem na Primaveru dok sam bio student ali su tada svi jurili work & travel da zapale za USA pa nikad ne odoh.  Najave svirki - Page 2 4159171962   
    Znam da lineup stiže oko Nove godine, ima li nekih najava do tada ili barem nagoveštaje da će sa novim albumima neko gostovati?
    Zvezdo?

    pa ono ima glasina. potvrdjen je samo 1 bend i to je pavement. i ja zbog njih, da ispunim zelju. jos ne znam koliko cu dana biti na primaveri, mozda samo pavement, mozda jos jedan dan ako bude neka ogromna zvezda tipa bjork ili lana del rey, otkud znam, nisam u fazonu da moram da gledam billa callahana na primaveri. a moram da svratim i do madrida da obidjem muzeje.


    _____
    ova zemlja to je to
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Mon Jan 20, 2020 11:10 pm

    Solus_Rex wrote:ima li nekih najava do tada ili barem nagoveštaje da će sa novim albumima neko gostovati?
    Zvezdo?


    Najave svirki - Page 2 Ybq22rmimfb41

    ja sam kupio karte za ceo festival pre par meseci pa moram da idem. ajde ako ima neko preporuku za ove sitnijim slovima a moze i za velika slova(reggaeton stop)


    _____
    ova zemlja to je to
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50029
    Join date : 2017-11-16

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 20, 2020 11:54 pm

    Lajnap je super, sto da znaci da je situacija katastrofalna. Zato sto je ovo lajnap koji bi ja sastavio pre dvaes godina.
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-04

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Solus_Rex Mon Jan 20, 2020 11:58 pm

    Zna li neko preko kog broja se vrši prevencija suicida?
    Najave svirki - Page 2 4135669698


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50029
    Join date : 2017-11-16

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 21, 2020 12:00 am

    pa kupi kartu i idi, bar nam je to doneo izdajnicki 5. oktobar
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 12:06 am

    pored tolko do jaja festivala tamo ti naso spanski exit  Najave svirki - Page 2 1233199462 ono malim slovima je vecina izmisljeno da se popuni taj plakat


    Najave svirki - Page 2 80091746_2631504426935367_5884855818364387328_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=g5yvm5_TP84AX8hSr80&_nc_ht=scontent.fbeg10-1
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-21

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Tue Jan 21, 2020 12:20 am

    vagina dentata organ  Najave svirki - Page 2 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Tue Jan 21, 2020 12:34 am

    KinderLad wrote:Lajnap je super, sto da znaci da je situacija katastrofalna. Zato sto je ovo lajnap koji bi ja sastavio pre dvaes godina.

    da, prilicno je gerijatrijski lajnap. posebno u prvim lajnama, ono 70% matorci i 20% rijunioni.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 12:41 am

    Kondo wrote:vagina dentata organ  Najave svirki - Page 2 3579118792

    mp40 lajnap za exit
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-29
    Location : imamate of futa djallon

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Daï Djakman Faré Tue Jan 21, 2020 3:19 am

    a bre, vagina dentata organ je kultni spanski oldschool industrial bend. ja bi to gledao na primer.

    evo njihov RTE nastup iz 1983 ili 1984 sa Derekom Jarman-om i Genesis P-Orridge-om


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-29
    Location : imamate of futa djallon

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Daï Djakman Faré Tue Jan 21, 2020 3:24 am

    ima i mecanica popular - stari spanski eksperimentalni minimal synth, ja to samo znam sa kaseta iz osamdesetih koje su super al bogtepitaj kako to sad zvuci i zgleda (vidim da su objavili novi album prosle godine).



    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-29
    Location : imamate of futa djallon

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Daï Djakman Faré Tue Jan 21, 2020 3:30 am

    i jebiga iso bi na boy harsher-a i na om. that's it.



    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Wed Jan 22, 2020 4:11 am

    hvala Fare


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-21

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Wed Jan 22, 2020 7:16 am

    Daj bre znam sta je Vagina Dentata nego se uvek ponovo zacenim od smeha kada vidim da je neko napisao to ime.

    Bizarno, kvalitativno vrlo slican lineup sam gledao neka 1994 ili 95 na Reading festivalu - Pavement, Hole, Lemonheads, Verve, Cypres Hill, Flaming Lips, etc. Inace se nisam nesto mnogo zabavio sem sto je bilo divno gledati Evana Dandoa kako svira gitaru u Hole obucen u mantilic dok mu vetar nosi kosi, toga se uglavnom jedino i secam, i sto je Pavement bas onako poletno i nalozeno svirao svoj najbolji album Crooked Rain Crooked Rain


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Najave svirki - Page 2 Empty Re: Najave svirki

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 2:29 am