Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Poll

    Novi/a premijer/ka će biti:

    [ 3 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_left19%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_right [19%] 
    [ 5 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_left31%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_right [31%] 
    [ 1 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_left6%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_right [6%] 
    [ 2 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_left13%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_right [13%] 
    [ 5 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_left31%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Bar_right [31%] 

    Total Votes: 16
    Poll closed
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by plachkica Sun Jun 18, 2017 2:28 am

    Miloševič je bio ok, ali je baš imao loše okruženje.
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Sun Jun 18, 2017 2:29 am

    Imam nula simpatija za Brnabić, ali ne preterujmo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by plachkica Sun Jun 18, 2017 2:34 am

    Ne poredim nju sa Miloševićem, već poredim dva stava, identična: "super je... ali je okruženje loše"
    iz kog sledi: samo treba da je prebacimo u naš tabor i sve će biti super.
    Ne, nije ok, deo je ovog režima, ako bude premijerka, vodeći je deo ovog zlog režima,
    i njeni kvaliteti mene ne zanimaju.
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Sun Jun 18, 2017 2:48 am

    Slažem se, ali Brnabić ne samo da nije Milošević, nego prosto strukturno ne zauzima poziciju koju je zauzimao Milošević. Niti je rečenica "dobar je Sloba, ali oni oko njega ne valjaju" bila izricana u smislu koji si sada opisala - samo da pređe na našu stranu, i sve će joj biti oprošteno. Nju su izricali die hard slobisti kako bi objasnili svoju vernost lideru uprkos svim sranjima koje je njegov režim pravio. Ako ti je već stalo do paralela, Brnabić bi mogla da bude deda Avram, Milan Panić, Radmila Milentijević, ili tako neko.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Sun Jun 18, 2017 2:59 am

    ona je tu da operativno nesto sprovede, radovi tipa onih koje je sprovodio g17
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by plachkica Sun Jun 18, 2017 3:01 am

    aida ćorović na naslovnoj kaže: brnabić je kvalitet u lošem okruženju,
    filipenko je popisuje, ja se ubacujem sa dobar je sloba ali ovi oko njega ne valjaju, 
    podrazumevajući da se shvata da mislim na aidin stav, a ne na ličnost brnabić.


    elem, a tu i jeste problem svih naših političara, nemamo stranku* koja ne bi radila
    sve ovo što radi vučić, samo sa manje verbalnog srbovanja i malo više medijskih sloboda
    i malo više "visoke kulture", pa je brnabić super, baš šteta što je kod vučića, jer je kvalitet.
    ne, nije kvalitet. koruptivno govno kao i oni oko nje.

    *imamo dveri, a oni su još gori od vučića
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Sun Jun 18, 2017 3:09 am

    Razumem, ali kažeš, to su identični stavovi, ama, ne da nisu identični, nisu čak ni slični. Imaju potpuno drugačiji smisao. Ne zato što Ana Brnabić lično nije uporediva sa Miloševićem, nego zato što njena uloga u ovom režimu nije ni približno slična Slobinoj u njegovom sopstvenom režimu, i zato što je stav "Dobar je Sloba, ali..." imao potpuno drugačije značenje od stava "Dobra je Brnabić, ali..." onako kako si ga ti sama protumačila. Niko nikada nije izgovorio "Dobar je Sloba, ali..." zato što je hteo da prevede na "svoju stranu" - on je već bio na Slobinoj strani.

    Moja dva centa - Aida je verovatno sarađivala sa USAID-om i Brnabić, možda su lično i prijateljice, i otud i ovo retoričko umekšavanje kolaboracije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Sun Jun 18, 2017 3:40 am

    Ана Брнабић: За Вучића интерес Србије на првом месту, због грађана он је спреман да мења ствари у земљи
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Pdf_button Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 PrintButton Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 EmailButton
    субота, 17. јун 2017.
     Мандатар за састав Владе Ана Брнабић изјавила је да је најважније обезбедити стабилну већину у Скупштини која ће омогућити даљи наставак започетих реформи.
    Она је у изјави достављеној Тањугу рекла да је за њу лично ово још једна потврда да је за председника Александра Вучића интерес Србије на првом месту и да је због грађана он спреман да мења ствари у земљи.Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 19837709985915a1a928a77997821436_v4_big
    "Разговарам са председником Србије који ми је поверио мандат за избор Владе. Најважније је да обезбедимо стабилну већину у Скупштини која ће омогућити даљи наставак започетих реформи. За мене лично ово је још једна потврда да је за председника Александра Вучића интерес Сребије на првом месту и да је због грађана он спреман да мења ствари у нашој земљи. Важно је да Србија добије Владу у законском року", навела је Брнабић у изјави.
    (Танјуг)


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by No Country Sun Jun 18, 2017 4:08 am

    Коме је то Милошевић био добар?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Sun Jun 18, 2017 4:22 am

    Ne razumem pitanje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by No Country Sun Jun 18, 2017 4:30 am

    plachkica wrote:Miloševič je bio ok, ali je baš imao loše okruženje.
    Капирам да Плачкица овде неког цитира, занима ме кога? Врло ми је необично да постоји неко, са ма ког дела политичког спектра, ко данас може да оцени Милошевића као "ок". У било ком погледу. Тај човек је био готово савршена катастрофа.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Bluberi Sun Jun 18, 2017 4:35 am

    No Country wrote:
    plachkica wrote:Miloševič je bio ok, ali je baš imao loše okruženje.
    Капирам да Плачкица овде неког цитира, занима ме кога? Врло ми је необично да постоји неко, са ма ког дела политичког спектра, ко данас може да оцени Милошевића као "ок". У било ком погледу. Тај човек је био готово савршена катастрофа.
    To su citati iz vremena njegove vladavine.
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Sun Jun 18, 2017 4:35 am

    NC, to je ovaj lik

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Preview?imageID=11646586&text0=dobar%20je%20sloba...&text1=...samo%20oni%20oko%20njega%20ne%20valjaju..


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Filipenko Sun Jun 18, 2017 4:37 am

    William Murderface wrote:
    Ана Брнабић: За Вучића интерес Србије на првом месту, због грађана он је спреман да мења ствари у земљи
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Pdf_button Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 PrintButton Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 EmailButton
    субота, 17. јун 2017.
     Мандатар за састав Владе Ана Брнабић изјавила је да је најважније обезбедити стабилну већину у Скупштини која ће омогућити даљи наставак започетих реформи.
    Она је у изјави достављеној Тањугу рекла да је за њу лично ово још једна потврда да је за председника Александра Вучића интерес Србије на првом месту и да је због грађана он спреман да мења ствари у земљи.Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 19837709985915a1a928a77997821436_v4_big
    "Разговарам са председником Србије који ми је поверио мандат за избор Владе. Најважније је да обезбедимо стабилну већину у Скупштини која ће омогућити даљи наставак започетих реформи. За мене лично ово је још једна потврда да је за председника Александра Вучића интерес Сребије на првом месту и да је због грађана он спреман да мења ствари у нашој земљи. Важно је да Србија добије Владу у законском року", навела је Брнабић у изјави.
    (Танјуг)


    Ana Ikebana je jedno teško govno, iz dana u dan sve ogoljenije.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by boomer crook Sun Jun 18, 2017 8:25 am

    cekaj ne razumem. sada ce vucic da sam sebi pravi unutar-stranacku opoziciju?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Sun Jun 18, 2017 8:57 am

    pet godina naprednjacke vlasti, jos nema saglasja medju opozicijom da ne treba da se bude Vucicev ministar.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by boomer crook Sun Jun 18, 2017 9:32 am

    isto je bilo i sa slobom


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Sun Jun 18, 2017 9:40 am

    malo se ponavlja situacija sa Lazarom (29). u njegovom slucaju je bilo dovoljno da bude mlad i da se fotka u prirodnom svetlu da bi ga gradzani oprezno prihvatili. za Pantelu je dovoljno da ne bude ovakva.

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 720319_zoran-babic-zoran-stanojevic-muzicki-festival-lovefest_ls
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Sun Jun 18, 2017 9:41 am

    lepo je sto smo naucili nesto i napredovali kao drustvo.
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Sun Jun 18, 2017 9:42 am

    pocujmo reci mudraca.

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 8a2
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by паће Sun Jun 18, 2017 9:58 am

    plachkica wrote:aida ćorović na naslovnoj kaže: brnabić je kvalitet u lošem okruženju,
    filipenko je popisuje, ja se ubacujem sa dobar je sloba ali ovi oko njega ne valjaju, 
    podrazumevajući da se shvata da mislim na aidin stav, a ne na ličnost brnabić.

    УСАИД је 1 говно колонијалистичко, чији једини циљ је да се подмаже улаз/излаз. Улаз за њихове компаније које ће одавде да извлаче колико могу, излаз за лову коју ће да испумпавају.

    ostap bender wrote:isto je bilo i sa slobom

    А не, код Слобе се ишло на канабе да се преговара. Ту су се бар сликали за новине и знало се ко је кад ишао на канабе, тј бар је било неког званичног дела и ишли су шефови странака. Ишли су и ЗЂ и ВЧестити а Шешељ је ваљда већ имао своје удубљење у тапацирунгу.

    Ови само освану као министри, нико не зна откуд и откад.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by kondo Sun Jun 18, 2017 10:01 am

    verovatno da je delimicno vucicev spin o njegovom velikom drzavnickom naporu da se obezbedi jedinstvo u partiji i zemlji
    a ima nesto i o naplati u stranci. nisu ljudi u SNS zbog njega, ne lepe plakate, maltretiraju sugradjane i premlacuju opoziciju po varosicama da bi neko drugi dosao na vlast. ne radi se o tome da oni nece imati privilegovane poslove ili kraduckati koliko je ovo simbolicka poruka sefa da su oni marva za prljave poslove. nije to bas svakom po meri.
    mene zapravo ovde zanima koliko SPS ovo naplacuje. sta ce dobiti dacic, otvoren salter na bg aerodromu za uvoz banana iz kolumbije?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Filipenko Sun Jun 18, 2017 10:21 am

    Šta će Dačiću uvoz banana iz Kolumbije kada je cela država u rukama mafije koja je potčinjena crnogorskoj i albanskoj mafiji, odakle dolazi na hiljade tona droge preko Bondstila i putuje za zapadnu Evropu, gde baš ne bi bila fora da se direktno prizemljuju avioni iz Avganistana?
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by kapetanm Sun Jun 18, 2017 10:24 am

    Meni se čini da članstvo zenta da ona uopšte ne kapira šta se od nje očekuje i koje kombinacije su u toku
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by uskok i ajduk Sun Jun 18, 2017 10:51 am

    Kondo wrote:koliko je ovo simbolicka poruka sefa da su oni marva za prljave poslove. nije to bas svakom po meri.

    А то је, као лоше? (ако је тачно) Пошто до наредних избора ништа не могу да променим, остаје само да се надам да Вучић иде у реформе етапно. (да не би изгубио изборе) И да ће у наредном периоду бити више суштинских реформи, а мање калкулација и глуматања. Ако је Брнабићка корак у том правцу, поздрављам. Уочавам код Вучића способност да учи, еволуира, надограђује, што код његове конкуренције (изузимајући змаја 2.0) једноставно не постоји... што су научили о политици на семинарима у Будимпешти 2000. - научили су.  Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 2304934895 Ја сам решио да навијам за могућност да Ана Брнабић направи нешто добро. Јер ме ужасава алтернативна могућност да су баш сви марионете режима и слуге колонијалиста у циљу пљачкања друштва. А реално, не могу да утичем ни на једну од те две могућности.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 8 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 1:51 pm