Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vujošević

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by kondo Tue Jun 23, 2015 3:03 pm

    nemoj dodika pa on je pocasni precednik. mile srebrenica frenki jugoslavija kurir jovica ratko mladic ovo ono. 

    sreca da je barem arkan nas pa da nesto od srbstva ostane u konzervi.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18431
    Join date : 2014-12-12

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by beatakeshi Tue Jun 23, 2015 3:33 pm

    Kakav osnivač takav i topik.
    zvezda je zivot

    Posts : 7043
    Join date : 2014-11-07

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by zvezda je zivot Tue Jun 23, 2015 3:55 pm

    Kaneda wrote:
    Super mi je ovo zaklanjanje mržnje estetikom.

    The logical result of Fascism is the introduction of aesthetics into political life. Vujošević - Page 3 2304934895
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by Margit Savović Tue Jun 23, 2015 3:58 pm

    Hahah, Božo K ima stavove i ponašanje kao Kapor i Erić samo kod onih koje nešto debelo žulja, pa krivotvore stvarnost za potrebe lične racionalizacije.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by Mr.Pink Tue Jun 23, 2015 4:23 pm

    zanimljiva ideološka raspra. Vujošević - Page 3 1912529702

    to sa hitlerima treba shvatiti kao pesničku slobodu. ako je jugoslovenstvo spalo na duleta onda jbg.

    hoću reći - sreća pa nije.
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by boomer crook Tue Jun 23, 2015 6:18 pm

    Duletov odlazak na sns skup je pakt ribentrop molotov.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by boomer crook Tue Jun 23, 2015 6:22 pm

    zvezda je zivot wrote:
    Kaneda wrote:


    The logical result of Fascism is the introduction of aesthetics into political life. Vujošević - Page 3 2304934895
    tacno. zato vujosevic politizuje sport a vucic bas suprotno.
    No Country

    Posts : 11125
    Join date : 2015-05-16

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by No Country Tue Jun 23, 2015 6:36 pm

    Kondo wrote:ovaj forum ponekad treba prepustiti njegovo primarnoj funkciji, psihoterapiji za dulovce.

    Ono sto dibidus ne kapiram kad dodjem u Srbiju - to je doticna metastaza navijastva. Sta se zaista desilo sa zvezdasima i partizanovcima tomom poslednjih 20 godina, na koji su tacno nacin uspeli da odgoje ovako sofisticiranu kulturu manijacke mrznje? Mislim, lako je u svemu videti sociopsiholosku posledicu, tacnije karikaturu nacionalizma i 90-tih - no je muka sto taj "navijacki" vrtlog u sebe uvlaci i neke sasvim pametne i ispravne ljude... Ume li neko da mi objasni, u najkracim crtama?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 18431
    Join date : 2014-12-12

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by beatakeshi Tue Jun 23, 2015 6:53 pm

    Manijačka mržnja? Gde ti to vidiš na ovom forumu? Ako ti je do takvih stvari nerado ću te uputiti na jedan daleko posećeniji forum.
    No Country

    Posts : 11125
    Join date : 2015-05-16

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by No Country Tue Jun 23, 2015 7:00 pm

    Ma ne vidim na forumu. Ovde vidim, he, strasti koje plaminjaju... Vujošević - Page 3 1143415371


    Manijacka mrznja - to je bilo poslednji put kad sam se prevario da odem na utakmicu. Zaista je bilo... impresivno. I jako bih voleo da malo bolje razumem genezu svega toga, koju sam sticajem geografskih okolnosti propustio. 


    (I da se razumemo: milo mi je zbog toga.)


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    ficfiric

    Posts : 34258
    Join date : 2012-02-10

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by ficfiric Tue Jun 23, 2015 7:01 pm

    Pogledaj, na primer, Zvezdu. Ko su najistaknutija lica sa te strane brda? Fudbaler neki, kosarkas? Ne. Kad kazes Zvezda, ja pomislim na Covica, Vucica, Vucicevica, Vesica, Terzica, Kokezu, Delije... Kad kazes Partizan, prva asocijacija je Vujosevic ali i Zeka, Cure, Tole, Vucelic, Alkatraz... i kako ne mrzeti tako nesto.

    Nazalost, poslednjih godina se ozbiljan olos nakotio i u Vosi. Jbg, nekada su me na fudbalu zvali Govedarica Vujošević - Page 3 1233199462 a sada smo ponati po rahmetli Kan-Kanu


    _____


    Uprava napolje!

    No Country

    Posts : 11125
    Join date : 2015-05-16

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by No Country Tue Jun 23, 2015 7:15 pm

    Okay, ali to nije narocito novo. Uvek si imao tu spregu (po pravilu najgoreg) dela politicke elite i sportskih klubova. Zvezda i UDBA, Partizan i JNA. Ko je ono bese bio predsednik JSD Partizan, davne 1958-e? Pa se ipak islo na utakmice da bi se prvenstveno gledala kosarka (fudbal, sta vec), a ne da bi se ucestvovalo u kultu & verbalnom (a nekad i gore) gradjanskom ratu?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    ficfiric

    Posts : 34258
    Join date : 2012-02-10

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by ficfiric Tue Jun 23, 2015 7:26 pm

    Budimo realni, u to vreme su u tim klubovima u prvom planu bili Sekularac, Bobek, Toza Veselinovic... sve do Deje i Mijata. Po zidovima su se pisala imena Piksija i Mancea a ne Pravda za Urosa i Pravda za grobare. Koliko god mutni likovi bili u upravama, heroji su bili oni na terenu. Sada su heroji klubova na tribinama i u lozama a njih je lakse mrzeti nego one koji su na terenu.

    Na primer, ja ne mogu mrzeti Marjanovica - on ce igrati za reprezentaciju na jesen i ja cu tu navijati za njega ali mogu mrzeti Covica, ko mu jebe mater.


    _____


    Uprava napolje!

    No Country

    Posts : 11125
    Join date : 2015-05-16

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by No Country Tue Jun 23, 2015 7:31 pm

    Aaaa, oces zapravo da kazes da je tada ono na terenu ipak bilo zanimljivije od onog na tribinama/ u upravi? Moze i tako da se gleda - nije mi fakat palo na pamet... Vujošević - Page 3 1143415371


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    zvezda je zivot

    Posts : 7043
    Join date : 2014-11-07

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by zvezda je zivot Tue Jun 23, 2015 8:25 pm

    ostap bender wrote:vujosevic politizuje sport
     
    sto se svodi na njegovu misao da je sport bitan 'za elan nacije' i moral i samopostovanje. dakle sport priprema za rat budalastine.
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by boomer crook Tue Jun 23, 2015 8:28 pm

    .


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by boomer crook Tue Jun 23, 2015 8:32 pm

    zvezda je zivot wrote:
    ostap bender wrote:vujosevic politizuje sport
     
    sto se svodi na njegovu misao da je sport bitan 'za elan nacije' i moral i samopostovanje. dakle sport priprema za rat budalastine.
    pa ti ga ozbiljnije tu shvatas od mene. prvo i vujosevic gresi a drugo on politizuje sport insistirajuci na njegovim materijalnim uslovima i formalnoj cistoti. mnogo je manje vazno sta on prica od toga da prica i da insistira na tome da mu je partizan bitniji od drzave (ako ne eksplicitno onda implicitno). ja sam ti vujosevicevac kao sto je badju maoista. a i da nerviram zvezdase.
    avatar

    Posts : 18431
    Join date : 2014-12-12

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by beatakeshi Tue Jun 23, 2015 8:58 pm

    ostap bender wrote:.
    +1.
    Jel' zaključavaš?
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by boomer crook Tue Jun 23, 2015 9:04 pm

    ne. bice njima vujosevic tema i narednih sezona.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by kondo Tue Jun 23, 2015 11:09 pm

    ostap bender wrote:ne. bice njima vujosevic tema i narednih sezona.


    alah je veliki.
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by boomer crook Tue Jun 23, 2015 11:10 pm

    dule je njegov prorok!


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7043
    Join date : 2014-11-07

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by zvezda je zivot Thu Jul 02, 2015 11:48 am

    vujosevic otvara dusu o bogdanovicu wrote:
    Njegov menadžer Rašković nije ispoštovao dogovor. Trebalo je da ostane tri godine s nama, a ista stvar se dogodila svojevremeno sa Danilom Anđušićem. Prema dogovoru sa Raškovićem, Anđušiću je u početku dat prostor koji nije zasluživao, ulagalo se u njega i sa moje strane dogovor je ispoštovan. Bogdanović je prodat godinu dana ranije i to baš kada je klub ispao iz Evrolige, gde je i on imao zasluge za ishod utakmice sa Cedevitom. Morao je da vrati na terenu, pre svega da ispuni datu reč i obavezu koju je prihvatio u dogovoru sa mnom. I on, i roditelji, i menadžer.

    vujosevic odgovara na pitanje 'ko je najbolji protivnicki igrac za koga se spremali neki specijal?' wrote:
    Boban Marjanović.

    vujosevic preporucuje lektiru za leto wrote:
    Mlađi ne bi bilo loše da se podsete da pročitaju Branka Ćopića, Baštu sljezove boje. Obnovila se od Filipa Rota, Paideia je obnovila Portnojevu boljku, isto za mlađe. Ne znam tačno prezime pisca, grčki pisac na K, Grk Zorba, mada dosta se teško nalazi, to je neko Radovo izdanje koje je rasprodato, ali to npr. govori o tom čoveku koji gubi sve što ima u životu ali to podnosi uz neku radost i optimizam pa možda je to za ove Partizanove navijače prikladna literatura.
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by boomer crook Thu Jul 02, 2015 12:18 pm

    grk zorba! partizan syriza.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7043
    Join date : 2014-11-07

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by zvezda je zivot Thu Jul 02, 2015 12:22 pm

    bogdan schauble!


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by kondo Thu Jul 02, 2015 3:51 pm

    zvezda je zivot wrote:bogdan schauble!

    Vujošević - Page 3 3579118792

    Vujošević - Page 3 Empty Re: Vujošević

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 12:18 pm