Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Psi, mačke i ostali

    Anonymous
    Guest

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 3:28 pm

    Jbg darling Psi, mačke i ostali - Page 35 1949538119 Naci ces kucu svog zivota, ne brinem se ja. Ja u proseku svaki dan sretnem jednu koju zelim da povedem sa sobom.

    In other news, Suncica cista, nema crva Psi, mačke i ostali - Page 35 1143415371 Nego, kaze mi veterinarka da je i Foresto zastita.. Ne bas sasvim pouzdana, je l?
    Anonymous
    Guest

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 3:33 pm

    uraa, testiraj je bar jednom godisnje. 

    foresto, kiltiks, skalibor, sve ogrlice po specifikaciji odbijaju komarce, ali ce neki opet da ih ujede. isti slucaj kao kad se naprskas autanom, pa neki prodje. moj pas je dobio u periodu kad je imao ogrlicu i svakih mesec dana spot on advantiks. zato se kao druga linija zastite preporucuju i ove tablete ili injekcije. to ti je trosak od 200-300 dinara mesecno jer se jedna tableta daje na 10kg tezine, ili oko 500 dindzi ako vet daje injekciju.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by darling Sun Jun 26, 2016 11:24 am

    sejlor wrote:Jbg darling Psi, mačke i ostali - Page 35 1949538119 Naci ces kucu svog zivota, ne brinem se ja. Ja u proseku svaki dan sretnem jednu koju zelim da povedem sa sobom.

    In other news, Suncica cista, nema crva Psi, mačke i ostali - Page 35 1143415371 Nego, kaze mi veterinarka da je i Foresto zastita.. Ne bas sasvim pouzdana, je l?

    ja sam imala kucu svog zivota Psi, mačke i ostali - Page 35 1949538119


    drago mi za suncicu Psi, mačke i ostali - Page 35 1143415371 meni foresto bila super, imala sam poverenja u tu ogrlicu. u frontlajn, s druge strane, nikad. u kiltix takodje ne.
    moja je nosila ovo
    http://www.merck-animal-health-usa.com/products/scalibor/overview.aspx
    a kad se pojavila foresto, forestu. nikad u zivotu nisam videla krpelja! neam pojma kako krpelj izgleda.
    al evo gledam na netu, nigde nema da stiti od komaraca, buve, vasi i krpeljondze.
    Anonymous
    Guest

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Guest Sun Jul 17, 2016 3:21 pm

    Psi, mačke i ostali - Page 35 13691015_1767454583536213_5426947747946697740_o
    boomer crook

    Posts : 36981
    Join date : 2014-10-27

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by boomer crook Sun Jul 17, 2016 3:39 pm

    Car!


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by uskok i ajduk Mon Jul 25, 2016 10:50 am

    Ако икога занима, Psi, mačke i ostali - Page 35 4101625831 НОВОСТИ: мачак, стар 8 година, није се вратио из својих похода по околини. (мистерија)  Да ли му се догодило нешто лоше или се мало погубио од старости па изгубио орјентацију, не знам, у сваком случају имао је испуњен мачећи живот, живео је у слободи, пуним плућима, храњен, пажен и мажен. Елем, последице његовог нестанка највише трпи мачков наследник, млад мачак од непуне 2 године. Наиме, по нестанку мог старог доброг мачка, територију је заузео неки огроман, црни, зло од мачка. Од тада, мој мачак-јуниор живи у непрестаном страху, води герилске одбрамбене ратове, заузима позиције високо на дрвећу где му је мачак-злоћа не може ништа јер су немогући услови за директан напад. Још је слабашан и мали за директан сукоб, зато му је тактика: чим га видиш, побегни на највише дрво и сачекај да оде.  Psi, mačke i ostali - Page 35 4101625831 Храним га добро, надам се да ће ускоро скупити снаге да поврати Зимоврел двориште и заувек отера злог уљеза.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    plachkica

    Posts : 16204
    Join date : 2014-11-06

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by plachkica Mon Jul 25, 2016 12:11 pm

    Pa pomozi mu malo.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by uskok i ajduk Mon Jul 25, 2016 12:40 pm

    Мало је права реч, отерам ја њега када га видим, (довољно је да се појавим и он побегне) али не бих могао да му учиним неко веће зло, ипак и то је живи створ, а можда и нечији љубимац. А и овај мој мора да се навикава на изазове, јер да нема тог огромног дошао би неки други да га угрози... што пре научи на опасности које вребају имаће касније срећнији живот.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    паће

    Posts : 40213
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by паће Mon Jul 25, 2016 12:46 pm

    Ово је Угурсуз, двогодишњи мачор, кренуо стопама старијег брата Далтона(5), који је долазио у оваквом стању неколико лета, а сад је страх и трепет у крају.

    Снимак је од прекјуче. Већ данас му није ништа.

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Eos_4110


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    plachkica

    Posts : 16204
    Join date : 2014-11-06

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by plachkica Mon Jul 25, 2016 12:47 pm

    Nisam ni mislila da mu učiniš zlo.
    Samo postaviš stvari tako da veliki mačor zna da je u gostima kod malog.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by uskok i ajduk Mon Jul 25, 2016 1:37 pm

    Није то тако лако. Он види у њему конкурента. Мачкови су као и људи, различити, мој стари мачак је неговао добросуседске односе са мачковима добрицама, а тукао се само са злицама и агресорима. А овај дошљак је лоше насађен, просто је такав, "зао", не може му се објаснити да буде питомији према конкуренцији кад је у природи агресиван освајач.

    Сликано прошле године, док сам јуниора упознавао са тајнама Бурундија.  Psi, mačke i ostali - Page 35 4101625831
    Psi, mačke i ostali - Page 35 Belamaca_zpswrs2jalb


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    plachkica

    Posts : 16204
    Join date : 2014-11-06

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by plachkica Mon Jul 25, 2016 1:45 pm

    Kakva preslatka njuškica  Psi, mačke i ostali - Page 35 3826186726
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Indy Mon Aug 01, 2016 11:32 am

    Psi, mačke i ostali - Page 35 400_20160716_190754
    паће

    Posts : 40213
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by паће Mon Aug 01, 2016 12:05 pm

    Јохана се маци, 12. пут. Засад двоје, ал' још није готова.

    Оно двоје из априла су таман стасали за уваљивање, ако се неко јави. У међусмени, два њена унучета сад таман прелазе на чврсту храну. Још се помало тетурају, дугоноги.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Guest Mon Aug 01, 2016 5:59 pm

    baceni u kontejner pre godinu dana, zenkica nije prezivela, al decak jeste

    Psi, mačke i ostali - Page 35 CHIaEr0WkAA4T8vPsi, mačke i ostali - Page 35 CHIZ9DdWQAE9LOw

    akaio

    Posts : 231
    Join date : 2014-12-28

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by akaio Sun Aug 21, 2016 9:19 am

    trenutno lecim jednog mladjeg goluba od paratifusa. uobicajena boljka golubova. buduci da je bolje, odn. oporavlja se. sada sam pustio album: 'saudades' by: melodía. dosao je pored zvucnika i legao - spava/uziva  Psi, mačke i ostali - Page 35 3826186726

    ova traka je sada na repertoaru:

    Anonymous
    Guest

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Guest Mon Aug 22, 2016 2:19 pm

    nijesam bas siguran da bi ovo preterano radovalo i zadovoljilo pse (osim sto ispada klopa), ali vlasnici ce sigurno biti odusevljeni i u tripu da se pas odusevio sto ih je cuo iz aparata. 


    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Notorious Thu Aug 25, 2016 4:30 pm

    Prekjuče je jedna maca iz mog morskog sela počela da se porađa bukvalno pored mojih nogu. Koliko znam, mačke se povlače na neko unapred odabrano skrovito mesto i tamo rađaju pa sam, iako je svakodnevno dolazila da jede i dremucka na terasi, bila iznenađena i jedva uspela da dograbim frotir i da ga podmetnem pod nju pre izlaska prvog mačeta. Dopustila mi je da joj pomognem s mačićima koji su zapinjali zbog toga što su prednjačile šapice i posle ih sve zajedno preselim u postavljenu kutiju. 
    Hranim lokalne morske mačke godinama, neke od njih su trudne ili sveže mame, ali mi se nikada nije dogodilo ovako nešto. Moje pitanje za iskusne mačkare je zašto bi naizgled zdrava i uhranjena mačka došla po tu vrstu pomoći kod ljudi, odnosno, da li i koliko da brinem, pošto sam morala danas da se vratim u Beograd a do veterinara tamo nisam mogla da dođem? Mačka i mačići su za sada zbrinuti, ona deluje oporavljeno, ali sam ipak zabrinuta.

    edit: ne umem da postavim sliku
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Erős Pista Thu Aug 25, 2016 4:39 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16204
    Join date : 2014-11-06

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by plachkica Thu Aug 25, 2016 4:47 pm

    Notorious wrote:Prekjuče je jedna maca iz mog morskog sela počela da se porađa bukvalno pored mojih nogu. Koliko znam, mačke se povlače na neko unapred odabrano skrovito mesto i tamo rađaju pa sam, iako je svakodnevno dolazila da jede i dremucka na terasi, bila iznenađena i jedva uspela da dograbim frotir i da ga podmetnem pod nju pre izlaska prvog mačeta. Dopustila mi je da joj pomognem s mačićima koji su zapinjali zbog toga što su prednjačile šapice i posle ih sve zajedno preselim u postavljenu kutiju. 
    Hranim lokalne morske mačke godinama, neke od njih su trudne ili sveže mame, ali mi se nikada nije dogodilo ovako nešto. Moje pitanje za iskusne mačkare je zašto bi naizgled zdrava i uhranjena mačka došla po tu vrstu pomoći kod ljudi, odnosno, da li i koliko da brinem, pošto sam morala danas da se vratim u Beograd a do veterinara tamo nisam mogla da dođem? Mačka i mačići su za sada zbrinuti, ona deluje oporavljeno, ali sam ipak zabrinuta.

    edit: ne umem da postavim sliku


    nama je veterinarska objasnila da je to stvar poverenja i da ne treba da brinemo.
    (mačka, u roditeljskom dvorištu, je treće mačiće "insistirala" da rodi u kući, pored sestre,
    bili smo upašeni, nazvali veterinarku, ona nam to rekla. omacila se sve normalno i odnela,
    posle par sati, na unapred spremljeno mesto mačiće.)
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Notorious Thu Aug 25, 2016 4:49 pm

    et Bili
    Moja je lepša, uverićeš se ako mi objasniš (a do ovoga što od milja nazivam mozgom dopre) kako se kače slike.

    et Plachkica

    Ova ih nije pomerala, ostali su tamo gde sam ih smestila. 
    Hvala ti, valjda će biti sve u redu s mačićima (pet, jedno nije preživelo iako sam pokušavala da ga oživim) i macom.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Erős Pista Thu Aug 25, 2016 4:55 pm

    Verovala ili ne, kopi-pejstom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Notorious Thu Aug 25, 2016 5:02 pm

    Psi, mačke i ostali - Page 35 286371741
    Psi, mačke i ostali - Page 35 ?ui=2&ik=3773ea3231&view=fimg&th=156c0b3ba8577179&attid=0
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Erős Pista Thu Aug 25, 2016 5:04 pm

    Uh, lupam, ti me pitas kako da postavis svoji fotku. Moras na imgur, pa onda ovde link, bar mislim da je tako.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Notorious Thu Aug 25, 2016 5:07 pm

    Ništa ti ja to ne razumem, iskopirah je sa gmail atačmenta.

    Psi, mačke i ostali - Page 35 Empty Re: Psi, mačke i ostali

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 6:57 am