Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Hitovi lokalnih televizija

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8209
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Daï Djakman Faré Thu Feb 02, 2017 1:23 pm

    inace zena i dom>ostale lokalne produkcije.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Erős Pista Thu Feb 02, 2017 1:26 pm

    Inače,

    harizmatičan voditelj, šala šalu stiže. pretpostavka iz budućnosti - emisija proizvela bar nekoliko smešnih klipova sa lapsusima koji su se početkom 2000-ih nalazili na svakom kompu.





    Glede dede

    promaja - križanac ipak se okreće i petkazanja. znači osobenosti ovih prostora, jer promaje se plaše samo srbi. prirodna i neprirodna čuda. redovna rubrika neobični zanati. prilog o šarmantnom deki kome vise zvončići sa strehe i zveckaju kada duva vetar, a on na pitanje voditelja zašto ih je okačio odgovara sine moj, svako ima svoju uživanjciju.

    Već sam kačio, ali da repriziram



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Erős Pista Thu Feb 02, 2017 1:28 pm

    Ongnonlou Dolo wrote:inace zena i dom>ostale lokalne produkcije.

    Camp - not just a group of tents.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Erős Pista Thu Feb 02, 2017 1:32 pm

    Joj, i ovo je jako. Nemo'š našeg čoveka zajebati...



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Nino Quincampoix Thu Feb 02, 2017 3:47 pm

    Vangelis - kralj špica Artovih i Politikinih emisija







    Daï Djakman Faré

    Posts : 8209
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Daï Djakman Faré Thu Feb 02, 2017 4:03 pm

    lol, polarni medved na antarktiku Hitovi lokalnih televizija - Page 2 286371741


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by 1088 Thu Feb 09, 2017 3:17 am

    William Murderface wrote:Hitovi lokalnih televizija - Page 2 3137070404 Hitovi lokalnih televizija - Page 2 3137070404 Hitovi lokalnih televizija - Page 2 3137070404



    Ako zaista nikad nisi gledao emisije, ovo je neverovatno precizan opis.
    zaista nisam do ove teme. Hitovi lokalnih televizija - Page 2 1143415371 jedino sam godinama kasnije saznao šta je misteriozni prslook again. i nisam se pokajao.



    -----------------------------------------------------------------------------------



    inače, ovaj minimalistički lajv program je proslavila tv dević iz smederevske palanke. pored sokaka astal sa kariranim stolnjakom. na astalu mikrofon. pored mikrofona mobilni telefon. naživo uključenja (i svraćanja prolaznika) bez cenzure. blagi polemički ton domaćina programa. razne teme. ceo dan. svaki dan. o kakvom se medijskom gigantu radilo dovoljno govori i ovo saopštenje najboljih među nama:


    N1 wrote:Dosta je bilo: TV Dević ugašena jer ne lažira stvarnost

    Pokret "Dosta je bilo-Saša Radulović" saopštava danas da je televizija "Dević" iz Smederevske Palanke ukinuta prošle nedelje bez ikakvog obrazloženja, samo dan pošto je dobila obaveštenje direktora Javnog preduzeća "Emisiona tehnika i veze" da će joj biti isključen digitalni signal, iako ima urednu dozvolu za emitovanje lokalnog programa.

    Ova mala, privatna televizija bila je specifična po tome što je svoj program otvorila za građane iz cele Srbije koji su u programu uživo iznosili svoja iskustva i slobodno mišljenje, navodi se u saopštenju Pokreta.

    Radila je od 1992. godine, a njen vlasnik je jedan od osnivača ANEM, mreže stanica koje su se borile za slobodu govora i medija.

    Prema oceni Pokreta, TV Dević je samo jedna od nekoliko lokalnih televizija koje su već ukinute, jer su odbile da lažiraju stvarnost.

    Razlog za ukidanje pronađen je u nerazumno visokim taksama za korišćenje digitalnog signala kojima vlast, prema stavu Pokreta, guši male lokalne stanice i koje iznose oko 5.000 evra mesečno.

    Napominjući da su, prilikom privatizacije, lokalne medije "pokupovali narodnjački tajkuni", Pokret upozorava da će "lokalna medijska scena ostati u potpunom mraku i pod totalnom kontrolom vlasti".

    Gašenje televizije "Dević" je pokazni primer šta se događa sa nezavisnim privatnim stanicama koje su otvorile program za različita mišljenja, ukazuje se u saopštenju Pokreta.

    Pokret zahteva od nadležnih institucija, Regulatornog tela za elektronske medije (REM) i novinarskih udruženja, da preduzmu sve neophodne mere da se televiziji "Dević" vrati signal.

    Naknade za korišćenje digitalnog signala potrebno je primeriti poslovanju nezavisnih, malih lokalnih i regionalnih televizija, navodi Pokret, koji protestuje protiv ekonomskog gušenja nezavisnih medija.
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by паће Thu Feb 09, 2017 10:55 am

    Ongnonlou Dolo wrote:lol, polarni medved na antarktiku Hitovi lokalnih televizija - Page 2 286371741

    Ма да, свако зна да тамо доле постоје само декартовски медведи.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Erős Pista Mon Jul 24, 2017 4:59 pm

    Cudotvorna televizija
    Televizija Nais pocela je, na opste iznenadjenje svojih sugradjana, emitovanje informativnog programa kratko vreme posle pocetka protesta u Nisu. Sve dotle, ova televizija, koja postoji vec duze vreme, emitovala je pretezno filmove, zatim muzicke spotove, oglase i, ponekad, emisije religioznog sadrzaja.
    Vlasnici TV Nais su Miodrag i Ruzica Djordjevic. Miodrag je i direktor i glavni i odgovorni urednik. U studio ove televizije ulazi se prolazeci kroz letnju kuhinju skromne kuce, u blizini stadiona " Cair " , kuce koja se od ostalih u tom kraju razlikuje jedino po velikoj satelitskoj anteni na krovu.
    Miodrag Djordjevic kaze da je privremenu dozvolu za emitovanje televizijskog programa na 50. UHF kanalu dobio od nadleznih saveznih organa 15. juna 1994. godine.Ta dozvola podrazumeva da na tom kanalu ne sme postojati prekid emitovanja duzi od 15 dana; u protivnom, dozvola moze biti ukinuta.
    Na izborima 1993. godine Miodrag se sa suprugom Ruzicom kandidovao na izborima u ime Stranke samostalnih zanatlija i privrednika.
    Kaze, odlucio da svoju televiziju stavi na raspolaganje protestu niskih gradjana jer zeli da " uvek bude na strani naroda " . Ne plasi se, napominje, jer je " duzan da se plasi jedino Boga " . Medjutim, zbog delatnosti TV Nais poslednjih nekoliko sedmica, Djordjevici su izlozeni nevoljama. Pokazuju nekoliko pretecih pisama. U jednom se preti bacanjem bombe. U drugom, napisanim crvenim mastilom, preti se likvidacijom roditelja i upucivanjem dece na " marksisticko prevaspitavanje " u komunisticke zemlje Dalekog istoka. Inace, dvoje dece porodice Djordjevic nisu zavrsila prvo polugodiste. Zbog pretnji, roditelji nisu pustali decu u skolu otkako je sve pocelo. " Ostala su neocenjena " , zabrinuta je majka Ruzica. Miodrag ukazuje na okolnost da je direktorka skole " 21.maj " koju deca pohadjaju, takodje jedan od socijalistickih odbornickih kandidata koje je trebalo na silu ugurati u Skupstinu opstine.
    Bez obzira na to sto je TV Nais prakticno glasilo protesta u Nisu, Miodrag Djordjevic ima znacajne ideoloske rezerve prema demonstrantima i koaliciji " Zajedno " .
    " Doslo je 30 000 ljudi da cuje vladiku Irineja (niskog) kada je govorio, ali se nijedan nije setio da udje u crkvu da zapali svecu. Oni su dosli pred crkvu na politicki miting " , prigovara. I jos, nedace koje su nas snasle samo su pravedna kazna za nase grehe i gubitak vere koji nas je obuzeo. Bog je poslao Milosevica da bi na taj nacin kaznio srpski narod, smatra. Dok to govori, niz obraze njegove supruge Ruzice slivaju se suze.
    U TV Nais smatraju da su jedina potpuno slobodna televizija, bez cenzure, u Srbiji, kao i na celom svetu. " Dobro se zna sta su CNN, i druge televizije " , govorio je Djordjevic novinarima pariskog " Liberasiona " i RFI, koji su se u TV Nais zatekli istom prigodom kao i novinar NIN-a.
    Toga dana (13. januar) zbilo se nesto sto je uzbudilo naseg domacina. Sa Svete Gore monasi su, kao dar, poslali niskim studentima kopiju ikone Bogorodice Trojerucice, za koju se veruje da je cudotvorna i predstavlja jednu od najvecih atoskih svetinja.
    Kako se studenti nisu pojavili toga jutra u zakazano vreme da dar prime (uspavali su se, izgleda), kopija ikone se, neplanirano, nasla u rukama Miodraga Djordjevica. " U tom trenutku na nebu se ukazao beli golub " , kaze.
    NIN, januar 97.

    http://www.nin.co.rs/arhiva/2404/5.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Nino Quincampoix Mon Jul 24, 2017 5:06 pm

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 3579118792

    joj jebenti, koje je to bilo vreme
    Joó János

    Posts : 485
    Join date : 2016-06-29

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Joó János Mon Nov 06, 2017 11:16 am

    aaaaaa, vidite sta sam nasao na jucubetu  Hitovi lokalnih televizija - Page 2 307294986



    _____
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Has no presents
    Has no presence
    In the future
    In the future
    Joó János

    Posts : 485
    Join date : 2016-06-29

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Joó János Mon Nov 06, 2017 11:27 am

    ljudi, ovo je cuvena ezotericka emisija 'oko ogledala' sto je isla na pinku devedesetih. ovo je prva epizoda koja se pojavila na netu otkako postoji YT.

    srecan sam kao da mi neko istovario kamion slatkisa  Hitovi lokalnih televizija - Page 2 1233199462


    _____
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Has no presents
    Has no presence
    In the future
    In the future
    Anonymous
    Guest

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Guest Mon Nov 06, 2017 12:18 pm

    ovo me podseti na odlazak kod beogradskih jezuita. išao sa šeficom koja mnogo voli teorije zavera. sedimo kod jezuita, listamo jezuitkse publikacije, pričamo sa glavnim jezuitoim, dogovorimo neku saradnju, sve kul, to traje sat-dva, čovek govori o ulozi Družbe Isusove u humanitarnim aktivnostima širom sveta.

    vraćamo se ka kancelariji, kažem da su jezuite neočekivano otvorene za saradnju i da sam očekivao da im je birokratska struktura rigidnija.

    - Haha, kakve jezuite, znaš li ti šta su jezuite, to je najtajniji red na svetu, ako si njihov ni tvoja porodica ne zna da si jezuita a kada bi ti sad saznao da je neko jezuita bio bi u životnoj opasnosti, ovo je nešto potpuno drugo, ovo je nekakva Družba Isusova.

    - Hitovi lokalnih televizija - Page 2 2729202060
    Joó János

    Posts : 485
    Join date : 2016-06-29

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Joó János Mon Nov 06, 2017 12:20 pm

    lol!


    _____
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Has no presents
    Has no presence
    In the future
    In the future
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Nino Quincampoix Fri Aug 24, 2018 1:10 am

    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Erős Pista Fri Aug 24, 2018 1:23 am

    Ubit ću se što ne mogu da nađem isti ovakav spot koji su pravili novinari TV5 za neku Novu godinu, pre nekih 15 godina. Cringe goes up to 11.

    Išlo je na melodiju Igra rokenrol cela Jugoslavija, samo u nekom midi formatu, a sećam se samo dva stiha pesme:


    "Dobar dan, izvolite", kaže sekretarica
    "Šta ćete da popijete?", pita kafe-kuvarica

    (U pitanju je, pogađate, jedan običan dan u životu TV5)

    Evo i sad sam baš jako krindžovao dok sam kucao ove stihove.


    Last edited by William Murderface on Fri Aug 24, 2018 1:41 am; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Nino Quincampoix Fri Aug 24, 2018 1:25 am

    toliko divnih stvari nema na internetu
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Erős Pista Fri Aug 24, 2018 1:39 am

    Ej, ali da te obradujem! Sad vidim da je pre mesec dana neko aploudovao silne epizode kultne emisije Prslook Again!

    Trigger Warning: eksplozija devedesetkog kiča, yu rock jadnosti i sveopšte ljucke bede.












    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Erős Pista Fri Aug 24, 2018 2:10 am

    Jebi se, Huberte, ti si sad otišo da spavaš, a ja ne mogu da prestanem da guglam. Pazi kakav sam hit upecao! Osnivanje niškog SPO-a!



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Filipenko Fri Aug 24, 2018 2:34 am

    William Murderface wrote:Osnivanje niškog SPO-a!


    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 2ggnab
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Sotir Fri Aug 24, 2018 8:07 am

    Ima li kultne emisije Eko speed MMM, sa Jocom Milanovićem? Najbolji je onaj serijal kad je zvao ludake iz cele Srbije na priču, a onda posle spec emisiju žurka sa svima. Bio je i Kale, kog sam znao iz kraja, i ozbiljno se zabrinuo kad sam ga video na lokalnoj tv u drugom gradu. To je bilo pre jutjuba, a net sevukao preko modema.
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by 1088 Fri Aug 24, 2018 2:30 pm

    William Murderface wrote:Ubit ću se što ne mogu da nađem isti ovakav spot koji su pravili novinari TV5 za neku Novu godinu, pre nekih 15 godina. Cringe goes up to 11.
    tada je svaka televizija imala bar jednu takvu za milion godina/sone strane duge pesmu. kad se svi skupe i druže i jedno dobro raspoloženje i spontanost.



    Hubert de Montmirail wrote:toliko divnih stvari nema na internetu
    a i ono što ima samo razbukta nostalgiju u našim srcima:









    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by ficfiric Sat Nov 16, 2019 6:37 pm

    Naleteo na skrivenu kameru tv as. Kad su poceli da rade, kao i vecini stanica tog tipa, to su bile jedine emisije

    bem ti vreme, ladno je i policija ucestvovala u ovom krsu



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Erős Pista Thu Jul 15, 2021 3:12 pm

    1088 wrote:pre nekih 20-ak godina sam strastveno kupovao teve novosti i reteve reviju. tada su još objavljivali programe lokalnih televizija, a meni je bilo zanimljivo da na osnovu naziva emisija pogađam o čemu su.

    arhiv duše sam kontao kao teške životne priče. ponekad balans između ove i one strane zakona. ono o čemu se retko progovara, jedno pravo otvaranje duše. manje crni biseri, više ono što ljudu komentarišu rečima vidiš šta ti je sudbina...

    promaja - križanac ipak se okreće i petkazanja. znači osobenosti ovih prostora, jer promaje se plaše samo srbi. prirodna i neprirodna čuda. redovna rubrika neobični zanati. prilog o šarmantnom deki kome vise zvončići sa strehe i zveckaju kada duva vetar, a on na pitanje voditelja zašto ih je okačio odgovara sine moj, svako ima svoju uživanjciju. harizmatičan voditelj, šala šalu stiže. pretpostavka iz budućnosti - emisija proizvela bar nekoliko smešnih klipova sa lapsusima koji su se početkom 2000-ih nalazili na svakom kompu.

    peta noć - dobro, očigledno noćni program koji ide petkom uveče. pitka priča, sa naglašenom nostalgičarskom crtom. prigušeno svetlo. domaćin šarmantni, decenti gospodin u pedesetim. prošao svašta, zna na sve teme. gosti big lale, boris bizetić, jova radovanović, željko samardžić, mile lojpur, nikola rackov, saša 'oko ogledala' damnjanović, dragoš kalajić, doktor jovan marić... sveži utisci cece slavković sa slavjanskog bazara. možda uključenja gledalaca. obavezno uključenje reportera sa centralnih gradskih ulica oko ponoći i zapis uzavrelog niškog noćnog života. blokove priče na 15 minuta seče splet ex-yu evergrin hitova (samo na početku emisije nešto strano - recimo sacrifice), naživo. stalni pevač. u ćošku, sam sebe prati na rolandu e85. klizno vreme trajanja emisije, zavisi koliko se domaćin i gost zapričaju.
    odjavna špica samba pa ti ili europa i kamera usmerena ka usnuloj niškoj noći. lagani zum u ritmu kompozicije ka sijalici na kandelabru. mir remeti samo zvuk ikarusove 'tine i radojka' rabe koja se isključuje za garažu (imali bismo još tramvaje da nisu došli beograđani i počupali šine...). posle emisije hit dana (wes - alane), horoskop za sutra, pa uključenje u satelitski program (nba utakmica, pa vh1).

    Erős Pista wrote:Malopre citam ovo devojci naglas i oboje placemo od smeja.

    Elem, ne mogu sad da nadjem na jucubu Petu noc iz devedesetih, to je izgledalo bas ovako kao sto kaze 1088, sad su ga malo uskromnili pa imaju samo po dva gosta u emisiji, ranije bilo po pet-sest. Voditelj, Cosa, bard niskog novinarstva, je jos isti.





    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Erős Pista Sat Jul 17, 2021 1:06 pm

    SVI MORATE OVO DA ODGLEDATE!!! Ne zbog Vučića, nego zbog Pete noći, to je doslovno emisija kakvu je na neviđeno opisao 1088. Neprepričljivo, morate da gledate.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Hitovi lokalnih televizija - Page 2 Empty Re: Hitovi lokalnih televizija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 3:52 am