Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kartice za online plaćanje

    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Kartice za online plaćanje Empty Kartice za online plaćanje

    Post by ontheotherhand Sat Dec 24, 2016 8:19 pm

    Koje imaju toplu™ preporuku? Cena održavanja računa i eventualna provizija kao glavni faktori pri odluci.
    Anonymous
    Guest

    Kartice za online plaćanje Empty Re: Kartice za online plaćanje

    Post by Guest Sat Dec 24, 2016 8:49 pm

    nemas tu odrzavanja racuna, otvara se namenski devizni racun i izdaje i obnavlja kartica za dzabe. provizije zavise od toga gde placas i kome, tj preko kojih procesora u inostranstvu se obradjuju transakcije. racunaj da za svaku transakciju platis dolar dva dodatnog troska, govorim o vrednostima robe/usluge od 20 i vise usd npr. 

    ja imam u intezi, realno je ta internet kartica ista svuda, pa je tvoja stvar da li neku banku mrzis manje ili vise kod odlucivanja.

    ako planiras da pazaris po zemlji, to mozes i sa karticom tekuceg racuna obicnom, ili sa kreditnom.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Kartice za online plaćanje Empty Re: Kartice za online plaćanje

    Post by ontheotherhand Sun Dec 25, 2016 12:26 pm

    Tnx!
    Anonymous
    Guest

    Kartice za online plaćanje Empty Re: Kartice za online plaćanje

    Post by Guest Sun Dec 25, 2016 5:25 pm

    e, i pretero sam malo za provizije, budu i ispod dolar, ali to ipak zavisi od iznosa koji placas i ko procesira transakciju. jedino, mada to sigurno znas vec, izbegavaj da placas u inostranstvo sa dinarskog racuna, ili da od banke kupujes devize, jer razvaljuju sa kursom. ja na taj racun obicno uplatim koliko mi treba za pazar, preporuka je da na njemu ne drzis vecu lovu kada ne koristis, jer ipak ostavljas podatke po netu, a koji i sa sigurnih sajtova nekad mogu biti ishakovani.

    Kartice za online plaćanje Empty Re: Kartice za online plaćanje

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 10:09 pm