Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Sun Dec 11, 2016 8:02 am

    Gilmore Girls Has Never Been a Pro-Choice Show


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    bemty

    Posts : 3782
    Join date : 2014-11-12

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by bemty Sun Dec 11, 2016 11:23 pm

    odlican ovaj abortus clanak


    _____
    Warning: may contain irony.
    Anonymous
    Guest

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Guest Mon Oct 15, 2018 11:25 pm

    U prvoj polovini ove godine sam neleteo na tu seriju, na nekom od dostupnih kanala u "narodnom2 paletu. Možda Fox live, ili DIva, ne sećam se, nije sad bitno. 
    Da sam malo mlađi i da su mi to prikazali u najcrnje vreme, mnogo bi me iznervirala serija, kao nešto potpuno van normalnog sveta koji brine brigu za litar ulja i kilo brašna i po mraku ustaje da vuče decu u odbaništa i još po mraku čeka na primer bus 50, koji je gadan i po sunčanom danu.
    Ali, sada sam seriju gledao kao ulickane stare razglednice, kao animirani film Mišice u svemiru. Naprosto, gustirao sam "sudbine"  Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 3579118792 gčavnih likova kao što babe gledaju neku Rozalindu koja se od sobarice uspela u visine supruge gradonačenika Sao Paola. Limunada kao uteha. Brzi dijalozi, koji su tako štreberski i izvan svakog realnog problema. Ti ljudi imaju para i imaju krov nad glavom i boli ih dupe.

    U međuvremenu su umrli Baltimor i Boston, gradovi koji su verovatno bili inspiracija za scenografiju.

    Fsciniran sam onim kaminom koj iradi u porodici glavne junakinje. I leptir-mašnom njenoga tatka. I time što imaju služavku. 

    i čitava serija kao da je nesvesna propasti ekonomije 2008, terorizma posle 2001, Buša Džordža i sveopšte krize. Baltimorski evropska serija, kao da su je pisale učenice generacije neke elitne gimnazije. Sa Senjaka.

    Zgodna ona keva, kak ose zove, što mnogo jede a nikako da se ugoji, ima dobru liniju, ona što je udata za kafedžiju. A njemu kačket glupo stoji.

    Serija je kao karamel s lešnikom Pionir subotica. Slatko ali bez hranljivih sastojaka.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Mon Oct 15, 2018 11:53 pm

    Pa jel si gledao ovaj novi nastavak - A Year in Life? Tu ima sve - i kriza i besparica i milenijalska nezaposlenost i aaaa sve!

    Mada je besparice bilo i u originalnoj seriji. Besparica je zamajac cele serije. Lorelaj (keva) ulazi u aranžman sa roditeljima (tj babom i dedom) da bi Rori dobila pare za prep-school.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Guest Tue Oct 16, 2018 12:27 am

    E, Lorelaj, da, alchajmer. Nisam video taj sikvel, ima li to na našim socijalnim kanalima? 
    Inače tu njihovu besparicu mogu samo da stavim pod navodnike, to je amerikanska besparica. Ima ćaleta i kevu s kućerinom u koju mže da stane 100 izbeglica, kamin sam pomenuo a i služavku, ona bez para ima dva muža, od kojih je jedan u lepom odelu a drugi preduzetnik i ima ona svoju kuću i vodi hotel s mnogo zaposlenih i gej dizajnerom enterijera. Besparica je kad deca dele jednu svesku za školu, njih četvoro i nemaju za struju a kamoli eksurziju.

    Dobro, hvala na tipu, potražiću ako ima serija mimo netfliksa jer za to nisam tehnološki i pravno ososobljen.
    Anonymous
    Guest

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Guest Tue Oct 16, 2018 12:30 am

    A tek sada vidim i drugi deo naslova: potpuno sam promašio topik.  
    Znači ima i nastavak.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Fri Aug 28, 2020 1:54 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by bela maca Fri Aug 28, 2020 2:35 pm

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 3579118792


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7150
    Join date : 2020-03-05

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Aug 28, 2020 7:19 pm

    Hteo sam da kacim taj klip al nisam znao gde... smesan je do bola. 

    Nista, sledeci put kad imam klip za kacenje a ne znam, idem na topik Pitajte Vasu.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by bela maca Fri Aug 28, 2020 7:41 pm

    team logan  Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 3579118792

    skroz mi je neobično da ga gledam kao "odraslog" u the good wife


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 6 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 6:35 am