Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Филмови са најгоре написаним сценаријима икада

    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Филмови са најгоре написаним сценаријима икада - Page 2 Empty Re: Филмови са најгоре написаним сценаријима икада

    Post by ontheotherhand Wed Feb 14, 2018 9:26 pm

    Pa kapitalizam može da uključuje i samoupravljanje, to je i dalje market ekonomi, samo drugačijeg tipa.
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Филмови са најгоре написаним сценаријима икада - Page 2 Empty Re: Филмови са најгоре написаним сценаријима икада

    Post by kapetanm Wed Feb 14, 2018 10:04 pm

    Meni je jedan od glupljih ciklus o napadima troglavih ajkula koje lete. Ne mogu da pojmim mozak koji to napise niti mozak onog ko da pare za film
    паће

    Posts : 39805
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Филмови са најгоре написаним сценаријима икада - Page 2 Empty Re: Филмови са најгоре написаним сценаријима икада

    Post by паће Wed Feb 14, 2018 10:20 pm

    Ма само погледати наслове оног треш сфа из педесетих. Џиновски парадајзи убице и остало просеравање. Како им је само полазило за руком да скупе паре за следећи?


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Филмови са најгоре написаним сценаријима икада - Page 2 Empty Re: Филмови са најгоре написаним сценаријима икада

    Post by Летећи Полип Fri May 04, 2018 10:52 pm

    Филмови са најгоре написаним сценаријима икада - Page 2 220px-No_Place_to_Hide_%281993_film%29 

    Što bi reko Trampara, this one is a real beauty. Zainteresovalo me zbog glumačke postave, kad ono go kurac. Zaista jedan od najgorih filmova koje sam gledao.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Филмови са најгоре написаним сценаријима икада - Page 2 Empty Re: Филмови са најгоре написаним сценаријима икада

    Post by Guest Mon Dec 03, 2018 9:28 pm

    Vukovar, jedna priča - bračni par Drašković
    Svi scenariji Žilnika, Gorana Markovića, Pitera Bogdanovića, Tarkovskog i svu Vendersovi osim jednog.
    I Vlatka Gilića. 
    Vojnikova ljubav, s Vojom Brajovićem, po scenariju neke babe prosvetarke, njen jedini scenario, po nagovoru nekog spomeničara koji je imao sina narkosa.

    Филмови са најгоре написаним сценаријима икада - Page 2 Empty Re: Филмови са најгоре написаним сценаријима икада

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 8:55 am