Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Reprezentativni fudbal

    Anonymous
    Guest

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Guest Thu Aug 23, 2018 10:41 am

    Jel teško napisati "postavio ga je AV jer ima kombinacije oko menadžerisanja pojedinih igrača, reprezentacija služi tome i ničemu više"?
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by ficfiric Thu Aug 23, 2018 11:20 am

    Informer

    FSS KRENUO U RAT PROTIV RAMADANIJA! Sukob čelnika naše kuće fudbala i poznatog menadžera
    FUDBAL ● 0

    Fudbalski savez Srbije odlučio je da krene u rat sa menadžerom Falijem Ramadanijem! Cilj je da se u nacionalnom timu smanji broj igrača koje zastupa ovaj albanski menadžer Reprezentativni fudbal - Page 31 3204619380

    Prvi korak je već napravljen, pošto selektor Mladen Krstajić na spisak za predstojeće mečeve sa Litvanijom (7. septembar) i Rumunijom (10. septembar) u Ligi nacija nije uvrstio Luku Milivojevića, Marka Grujića, Matiju Nastasića i Luku Jovića! Svi oni za agenta imaju upravo Ramadanija.

    Prvotimac Kristal Palasa nedavno je za britanske medije izjavio da je Krstajić donosio loše odluke na Mundijalu u Rusiji, što mu je kormilar "orlova" žestoko zamerio. Potom je pomoćnik u srpskoj selekciji Milan Obradović optužio Milivojevića i njegovog agenta Falija Ramadanija za pokušaj puča u državnom timu, a sad je taj sukob dobio i epilog.

    Izostaje i Stojković

    Vezista nije dobio poziv za septembarske duele, baš kao ni Nastasić, dok su Jović i Grujić vraćeni u mladu selekciju.

    - Milivojević je otpisan još tokom Svetskog prvenstva, posle meča sa Švajcarskom. Tada je javno kritikovao taktiku i izbor Mladena Krstajića, a potom je na sastanku rekao selektoru da nije saglasan sa njegovim odlukama. U međuvremenu, Marko Grujić je raskinuo saradnju sa menadžerom Zoranom Stojadinovićem, a onda mu je upravo Ramadani završio pozajmicu u Hertu. Pošto su Stojadinović i Kokeza u odličnim odnosima, situacija sa Grujićem bila je povod da FSS krene u rat sa Albancem - kaže za naš list izvor blizak FSS.

    Pored Milivojevića, Grujića, Nastasića i Jovića, u taboru "orlova" nema ni iskusnih Branislava Ivanovića i Duška Tošića. Oni se, takođe, nisu slagali sa selektorom, a izostaje i prvi golman Vladimir Stojković.

    - Greh Ivanovića i Tošića je isti kao i Milivojevićev. Kritikovali su selektora i zato neće biti pozivani u reprezentaciju - objašnjava naš sagovornik.

    Postavili ultimatum

    Ipak, selektor nije mogao odjednom da otpiše sve Ramadanijeve klijente, pa su pozvani Filip Kostić i Mijat Gaćinović.

    - Nisu mogli svi Falijevi igrači odmah da budu skinuti sa spiska. U narednom periodu i njima će biti savetovano da, ako žele da nastupaju za nacionalni tim, promene menadžera. Ljudi iz FSS imaju plan da reprezentativci prekinu saradnju sa Albancem i da ih "prebace" kod agenata sa kojima su oni bliski. Međutim, to će biti teško izvodljivo, jer je Ramadani veoma uticajan u evropskim fudbalskim krugovima - objašnjava izvor Informera.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Guest Thu Aug 23, 2018 11:45 am

    U, rispekt, "albanski", "Albanac", kontrola otrova na delu.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11583
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Ferenc Puskás Thu Aug 23, 2018 11:47 am

    Hehe, a sam sebe zove Šiptarin.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Erős Pista Thu Aug 23, 2018 11:48 am

    Razgranicenje u reprezentaciji  Reprezentativni fudbal - Page 31 374745749


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18449
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by beatakeshi Thu Aug 23, 2018 12:32 pm

    Jel se ono beše mladi Vučić zainteresovao za menadžerski posao?
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Zuper Thu Aug 23, 2018 1:11 pm

    Dole sa arbanasima.
    Samo se bojim neke medjunarodne reakcije kao 1913 pa da se kupimo iz Tirane, Draca i Ljesa, prokleti da su.
    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by kapetanm Thu Aug 23, 2018 7:56 pm

    beatakeshi wrote:Jel se ono beše mladi Vučić zainteresovao za menadžerski posao?
    Bas sam hteo da kazem da kruzi legenda da je prvi sin srbije uz jos nekog manager Radonjica i da su ga tako ugurali. Sad se prodao valjda su svi dobri
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by ficfiric Thu Aug 23, 2018 8:30 pm

    S obzirom da je zbog Radonjica i selektor smenjivan, za pretpostaviti je da mu je menadzer neko kalibra prvog sina Srbije. Posao nece stati na Radonjicu, treba iscupati jos zalutalih ovcica iz kandzi zlog Albanca


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by ficfiric Wed Sep 05, 2018 9:46 pm

    Nastasić: Ne igram dok je Krstajić selektor
    http://sportklub.rs/Fudbal/Reprezentacije/UEFA-Nations-League/Vesti/a250605-Nastasic-Ne-igram-dok-je-Krstajic-selektor.html

    "Ne želim da budem deo reprezentacije sa ovim selektorom i trenerskim timom. Selektor me nije kontaktirao što me je razočaralo. Videćemo šta će biti u budućnsoti ali trenutno jednostavno nije pravi momenat. Krstajić i ja nemamo kontakt", poručio je defanzivac Šaleka.

    Milivojević: Selektor nije ni uigravao tim za Brazil?!
    http://sportklub.rs/Fudbal/Reprezentacije/UEFA-Nations-League/Vesti/a250604-Milivojevic-Selektor-nije-ni-uigravao-tim-za-Brazil.html

    "Povodom teških izmišljotina i laži od strane selektora i pomoćnika vezanih za mene, osetio sam potrebu da se javno oglasim. Teško je išta reći kada o vama takve laži iznose oni koji bi prvi trebalo da vas zaštite i pruže podršku. Sujeta? Ili možda nešto drugo??? Sve to samo zato što sam izneo svoje mišljenje posle jedne utakmice na Svetskom prvenstvu. Dan posle utakmice sa Švajcarskom na poziv selektora došao sam na sastanak gde je bio ceo stručni štab, rekao sam svima u lice šta sam imao, o taktici i samom toku utakmice protiv Švajcarske. Istog dana smo mi igrači napravili sastanak u vezi poraza od Švajcarske, gde sam ih obavestio o mom sastanku sa stručnim štabom. Moram reći da smo svi bili samokritični i iznosili smo svoja mišljenja o porazu i šta je moglo bolje. Posle tog poraza ništa nije bilo isto", napisao je Milivojević na društvenoj mreži Instagram.

    Milivojević je zatim otrkrio šta se desilo pred utakmicu poslednjeg kola Mundijala sa Brazilom.

    "Posle poslednjeg treninga pred utakmicu sa Brazilom nas desetak igrača koji smo najviše igrali do tada napravili smo sastanak sa selektorom, a povod je bio što selektor nije uigravao ekipu za Brazil, samim tim nismo znali ni tim koji treba da počne utakmicu, što je bio presedan, tim smo saznali bukvalno nekoliko sati pred utakmicu", naglasio je Milivojević i dodao, "Želim da potvrdim reči svojih saigrača da je atmosfera među nama igračima na Svetskom prvenstvu bila fenomenalna i da bilo kakvih sukoba i problema unutar ekipe nije bilo. Želim saigračima mnogo sreće i uspeha u Ligi nacija".


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Daï Djakman Faré Wed Sep 05, 2018 10:08 pm

    steta, ovo sve je delovalno odlicno u oktobru 2017. sada smo izgleda ponovo u oktobru 2015.




    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Filipenko Wed Sep 05, 2018 10:20 pm

    Zato što smo do oktobra 2017. igrali protiv Austrije, Severne Irske, Velsa, a posle toga protiv Švajcarske, Brazila.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Daï Djakman Faré Wed Sep 05, 2018 10:23 pm

    imali smo jako tesku grupu koju smo prosli uz disciplinovanu igru i puno srece. ne tesku kao italijansko-spanska grupa ili grupa francuska-svedska-holandija-bugarska grupa, ali nijedan od tih timova nije niukom momentu bio neko protiv koga smo mogli da racunamo na sigurne bodove, a pogotovo ne u stanju u kojem smo bili u oktobru 2015. cak ni gruzija.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by ficfiric Thu Sep 06, 2018 11:06 pm

    Krstajićev pomoćnik iz Brodarca, Zvezda ne da svog

    Mladen Krstajić odabrao je novi sastav reprezentacije za Ligu nacija, na burnoj konferenciji za novinare potpuno stao iza svog izbora, a nekoliko dana kasnije oformio je i svoj stručni štab.

    Uz selektora "orlova" od septembarskog cikusa biće i Zoran Filipović, dosadašnji skaut, kao i Milan Kuljić, novi selektor kadetske reprezentacije i trener koji je vodio omladince Brodarca u Ligi šampiona za mlade igrače.

    Reprezentativni fudbal - Page 31 286371741


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Zuper Wed Sep 12, 2018 1:13 pm

    NOVA FRKA U TABORU “ORLOVA”; Gaćinović: Krstajić mi nije rekao da ne idem na Mundijal


    Nemacka se raspala zbog lose atmosfere u timu na SP. Nas zabole, to nam je konstanta.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Zuper Thu Sep 13, 2018 9:18 am

    Nije sve tako crno,


    Млади фудбалери Србије се пласирали на Европско првенство

    Reprezentativni fudbal - Page 31 2304934895
    Ferenc Puskás

    Posts : 11583
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Ferenc Puskás Mon Oct 15, 2018 10:55 pm

    Ne mogu nahvaliti ovu Ligu suverenih nacija. Kako fenomenalno korigira anomalije sa SP. Hrvatska, Island, Poljska, Švedska express poslani na svoje mjesto. Liga u kojoj je svaka tekma prava prvenstvena bez Davida protiv Golijata. 

    Prosinečkog Bosna uživa izrazitu naklonost Fortune. U prošle 3 tekma je bila mnogo gora od protivnika i zabilježila 2 pobjede i remizu. Večeras Sirci pogađaju stativu. Onda Sirac na 16m ničim izazvan pada na koljena i prepušta loptu za poklon gol. Poslije Sirci još 2 stative. Ja ovo još nisam vidio.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Zuper Tue Oct 16, 2018 12:33 am

    BiH igra lose a pobeduje. Znak velikih timova.

    Severna Irska je razorila BiH u Belfastu a izgubili. Gledao sam utakmicu, Sev. Irci su ugazili BiH u Belfastu a opet magicno izgubili.
    Danas bili bolji a izgubili.
    Onaj prvi gol BiH kada je odbrambeni igrac Sev. Irske dobio "epilepticni napad" je neverovatan.

    Inace je Hrvatska, prakitcno sa prvim timom, samo Vrsaljko falio, protivu Engleza u Rijeci pre koji dan imala puno srece da ne izgube, sta je sve promasio nesrecnik Rasford. Ali su zato Englezi imali srece protiv Spanaca a i pomoc sudija.

    Mi podsecamo na Sev. Irce ali ipak bolje stojimo na tabeli.
    Odvalili smo Rumuniju, CG i Litvaniju a nesrecne Rumune nismo dobili u dve utakmice.
    Imam neki osecaj da ce nam Milovi Sokolovi u rupi barem bod uzeti a onda ce biti problema zbog gluposti sa Rumunima...


    Last edited by Zuper on Tue Oct 16, 2018 12:47 am; edited 3 times in total
    Anonymous
    Guest

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Guest Tue Oct 16, 2018 12:35 am

    Kako je Prosinečki prošao zdravstveni pregled? Izgleda kao da ima 65 godina. Trapatoni sada izgleda mlađe od njega. Nisam očekivao ovoliko entuzijazma u Ligi Nacija, ali iz nekog razloga kao da su svi takmičenje shvatili smrtno ozbiljno. Podseća me atmosfera na kvalifikacije za PE 1976. Tada je bilo klanja.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Zuper Tue Oct 16, 2018 12:37 am

    Liga Nacija mnogo znaci jer se na osnovu nje formiraju grupe kvalifikacija za EP, a verovatno i za SP.
    Mi, Srbija, moramo sto pre u visu grupu.
    Takodje u nizim grupama to je dzoker da se prodje na EP.
    Plus ovi u poslednjoj D grupi imaju samo taj nacin da odu na EP.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Zuper Tue Oct 16, 2018 12:40 am

    Inace, Nemacka se raspada jos od SP.
    Nesrecna Holandija je raspametila Svabe i moguce da ce ispasti iz A grupe.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by kondo Tue Oct 16, 2018 12:44 am

    koliko puši i pije, prosinečki i ima više od 65. pravi naslednik ivice osima u svakom pogledu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ♏

    Posts : 4558
    Join date : 2016-06-09

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by ♏ Tue Oct 16, 2018 12:47 am

    Zuper wrote:Inace je Hrvatska, prakitcno sa prvim timom, samo Vrsaljko falio...

    Kalinić i Brozović su takođe starteri, doduše ovaj prvi je potencijalno doživotno istraumiran od prethodnog termina... hajde daj još malo nečeg geostrateškog, toga fali.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by kondo Tue Oct 16, 2018 12:48 am

    koji kalinić? onaj što su ga pedalirali iz rusije? odakle on ponovo u timu?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ♏

    Posts : 4558
    Join date : 2016-06-09

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by ♏ Tue Oct 16, 2018 12:51 am

    Golman Kalinić.

    Robijevu ekipu mimo highlightsa gledao nisam, ali mi se na papiru dopada... daće dobri manitou da nekad proigraju u fullu.

    Reprezentativni fudbal - Page 31 Empty Re: Reprezentativni fudbal

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 4:58 pm